Měsíc lásky – SOUTĚŽ

A je to tu krásky, odstartovala nám Valentýnská soutěž! Do sobotní půlnoci jste měly posílat své příběhy a článečky na téma lásky, vztahů, zamilovanosti, sebelásky, no prostě všeho, co je spojené s Valentýnem a láskou jako takovou. Přehršel článků zaplavilo emailovou adresu Ženy ženám, že ustálit počet na deseti článcích, se nám v redakci nepodařilo :) Níže vám tedy předkládáme 21 finalistů, kteří budou soutěžit o tyto ceny:

  1. cena: vstup do 8-týdenního online programu JustLove Šárky Kotvalové a Zdeňka Webera (jak jinak než o lásce) + 1 vstupenka na ženský seminář Šárky Kotvalové
  2. cena: 2 vstupenky na Ženy ženám ŽIVĚ 2014 (12.4.2014)
  3. cena: 1 vstupenka na seminář o Sebelásce (8.3.2014)

Pokud se vám některý článek líbí, podpořte jeho autorku či autora likem buď na Facebooku, nebo přímo v článku. Do 28.2. se budou sbírat počty To se mi líbí, takže času soutěžit, bude dostatek.

Tak drazí soutěžící, hodně štěstí!

Měsíc lásky – SOUTĚŽ

 

Ženy ženám

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností.
Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.Toužíš po ještě intenzivnější inspiraci, konkrétních receptech a hlubším poznání ženského světa?
Objev originální programy
z edice Ženy ženám >>>

Latest posts by Ženy ženám (see all)

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.

Toužíš po ještě intenzivnější inspiraci, konkrétních receptech a hlubším poznání ženského světa?
Objev originální programy z edice Ženy ženám >>>
Komentáře
  1. Karolina G. napsal:

    To je skvělé! No není to skvělé?

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *