Oslava, radost, otoky a kopec srandy

Někde jsem slyšela, že na tu naši nádhernou planetu Zemi se prý stojí fronta. Dostat šanci se sem narodit je tedy jako ta nejúžasnější výhra na světě. Máme totiž šanci si tu na plné obrátky prožít lásku, závist, svobodu i vězení, přátelství, radost, víru, nenávist, fantazii, zpěv, smích, pomluvy a to něco, čemu jsme se rozhodli říkat realita.

A když není zrovna do čeho píchnout, vždy tu jsou otázky po smyslu života, výčitky, stížnosti, vztek, sex a pozitivní energie.

Představte si, že pravděpodobnost vašeho narození do této doby, těmto rodičům, na den a hodinu, které jste si pro své narození vybrala a s DNA, která vám tepe v žilách je prý, a teď pozor, musela jsem si najít, jak se to číslo čte… takže, tramtadadááá, tato pravděpodobnost je prý jedna ku čtyři sta biliónům (1 : 400 000 000 000 000). Síla, že?

Pravděpodobnost, že jste tady, je 1 : 400 000 000 000 000

Tak mi tak nějak začíná docházet (ano, jsem rychlík), že to, že tady a teď píši tento článek, v tomto těle, s kručícím břichem a při řevu sousedovy sekačky na trávu, je totální zázrak. Kdyby nebylo 14:51, tak bych si šla hned lupnout oslavného frťánka.

Už v pětatřiceti jsem si snila o oslavě svých čtyřicátin. Něco jako představy princeznovské svatby. Jen bez příbuzných a bez hádek s nastávajícím. Zkrátka jen s lidmi, se kterými je mi fajn.

splněný sen

Čtyřicítka je magická

Našla jsem tedy v sobě odvahu a požádala Vesmír, koho taky jiného, o vysněnou oslavu s kamarádkami, kterých si bezmezně vážím a v jejichž přítomnosti slintám blahem. K tomu jsem si přála být na milovaných horách, a protože jsem se narodila v lednu, tak samozřejmě i na lyžích alias na skialpech.

Také jsem si moc přála, abych tento víkend strávila v pohodě, v lásce, v radosti, ve smíchu. Aby tento víkend se mnou byla moje maminka a abych tento víkend nemusela řešit vůbec nic jiného než sebe.

Tak a teď se, Vesmíre, ukaž

Naše přání se dokáží plnit na to tata. Jediné, co se od nás chce, je umožnit našim přáním, aby se splnily. A to se děje tak, že se vědomě dostaneme do vibračního souladu právě s tím daným přáním. Že v hlavě, v těle ani v jedné buňce nemáme ždibeček pochybností. Jednoduše řečeno, že se zkrátka hodíme do pohody a nekrmíme v sobě žádné nesmysly, po kterých se necítíme dobře.

Lehké jako facka, že?

Takže dejme tomu, že si přeji dům na Floridě. Nádhera. Jenže v ten moment se dostane mé přání pod palbu nesnesitelných myšlenek a pochybností: „Cožééé? Zbláznila ses? Jsi zhulená? Dovol, abych se nahlas zasmála!!! Taková blbost, nesmysl, co to kecáš, co to tady vymýšlíš? Blaaa, blaaa, blaaa…“ Jedna prima kámoška za druhou a dům na Floridě je slušně řečeno v prachu.

smradlavé myšlenky ohledně vysněné oslavy:

 • Je to totálně trapný! T-O-T-Á-L-N-Ě!!! Vždyť je ti čtyřicet a ne dvacet!!! Čtyřicítka se už neslaví. Podívej, kolik lidí to neslaví. Jsou moudří a vědí, že je to spíš k pláči než k oslavě.
 • A víc sebestředná už být nemůžeš, viď? Myslíš si, že si kvůli tobě vezmou všichni volno, zařídí si hlídání dětí a stráví s tebou víkend na horách? A ještě ke všemu na nějakých debilních skialpech? Hergot, co je komu do tvých přání? JSI NORMÁLNÍ?
 • A ty si klidně odjedeš od rodiny? Narozeniny jsou snad hlavně o rodině, ne??? PROBER SE!!!
 • A ty si myslíš, že ten skialpinový výstup zvládnete? Vždyť na tom žádná z vás nestála. Je to naprostý extrém. Jako bys nevěděla, že skupina žen je skupina žen! Emoce na houpačce.

skialpining

 • A teď to nejhorší, za co půjdeš určitě do pekla! Ty jsi snad zapomněla, že tvůj milovaný syn má narozeniny hned druhý den po tobě? Chceš mi tady snad říct, že… no to snad nééé!!! Cožééé??? Ty lůzo jedna, ty nebudeš doma na narozeniny svého syna???

Zkrátím to.

Byl to nádherný, přenádherný víkend se vším, co jsem si ​kdy ​vysnila a tisíckrát víc. Ten večer, po nočním výstupu tmavým lesem s čelovkami na čepicích jsem si nalila sklenici vína, rozhlédla jsem se kolem sebe​ a vytryskly mi slzy do očí.

opravdové přátelství

Byla jsem totiž obklopena​ třináct​i​ nejbližší​mi​, které tu byly​ proto,​ aby se mnou prožily můj vysněný sen. ​Z celého srdce DÍKY.

Edita Berková

Edita Berková

Jsem milovnicí humoru, radosti, akce, modré indulony, hor a praskajícího dřeva v krbu. S blížící se čtyřicítkou mi na vrata začala bušit silná potřeba změny. Podívala jsem se tedy svým strachům a lpění zpříma do očí a ukázala těm pacholkům cestu ven. Prodala jsem svou značku Strollering a založila ÚŽASNÝ STAV aneb vysílání na frekvenci ŽIVOT NÁS MÁ BAVIT, jehož součástí je oblíbený audio blog a trénink spokojenosti.
Edita Berková
Jsem milovnicí humoru, radosti, akce, modré indulony, hor a praskajícího dřeva v krbu. S blížící se čtyřicítkou mi na vrata začala bušit silná potřeba změny. Podívala jsem se tedy svým strachům a lpění zpříma do očí a ukázala těm pacholkům cestu ven. Prodala jsem svou značku Strollering a založila ÚŽASNÝ STAV aneb vysílání na frekvenci ŽIVOT NÁS MÁ BAVIT, jehož součástí je oblíbený audio blog a trénink spokojenosti.
Komentáře
 1. Elena napsal:

  Jsem velmi šťastný, chci se podělit o svá svědectví s širokou veřejností o tom, co pro mě tento muž jménem Dr. PADMAN právě pro mě udělal, jsem ženatý 4 roky a mám rozchod s manželem před 4 měsíci a byl jsem strach a tak zmatený, protože ho tak moc miluji. Opravdu jsem byl příliš depresivní a kamarád mě nasměroval k tomuto kouzelníkovi, doktoru PADMANOVI, a oznámil jsem mu všechny své problémy a řekl mi, abych se nebál toho, že se přinutí, aby se můj manžel vrátil ke mně a za pouhých 48 hodin Dostal jsem hovor od mého manžela a on se líbil, že bych se měl vrátit do domu. Nikdy v mém životě nevěří v kouzlo a teď mi to jen pomohlo a jsem nyní tak šťastný. Vše mu děkujeme a pokud si také chcete nechat svého manžela vrátit pro sebe zde !! jeho e-mailovou adresu (padmanlovespell@yahoo.com), jsem tak rád, že svědčím o vaší práci a laskavosti DR PADMAN…………

 2. Lin Schurkamp napsal:

  Jasa Kontraktor Kolam Renang, Perawatan dan Renovasi. Banyak Alternatif Desain. Cara Relatif Kencang. Material Bermutu. Melayani Semua Indonesia … lihat https://desain-kolamrenang.netlify.app/desain-kolam-renang-dumai.html untuk ketahui info selengkapnya

 3. Thanh Dampf napsal:

  Pengadaan Pracetak, sehingga menjadikan standar yang optimal dan ideal waktu. Pracetak Produk-produk beton … segera kunjungi https://harga-box-culvert-megaconperkasa.blogspot.com/2020/01/harga-box-culvert-beton-1-magelang-0852.html

 4. Luanna Vittek napsal:

  Kamar kamar mandi WC salah satu yakni penting yang faktor ada pada patut fasilitas publik seperti mall, gedung olahraga, gedung pertemuan, dan lain-lain … tap https://showerbox.jabodetabek.my.id/2020/10/jual-shower-box-sukmajaya-depok-1-bahan.html untuk informasi selengkapnya.

 5. Leif Thurlby napsal:

  Beli Beton Precast Online berkwalitas dengan harga murah terupdate 2020 di MegaconBeton.com! Pembayaran gampang, pengiriman kencang se Indonesia. kunjungi https://roadbarriermegacon.jabodetabek.my.id/2020/10/harga-road-barrier-megacon-1-di.html

 6. Francie Rutan napsal:

  Jasa truk towing betul-betul diperlukan dalam keadaan darurat dikala berkendara, melainkan masih banyak yang tak tahu jenis teladan dan harga … info lebih lanjut https://jasa-towing-mobil.blogspot.com/2020/12/harga-towing-mobil-malang-bali.html

 7. Val Riggers napsal:

  Beli Kaca Tempered 12mm Online berkualitas dengan harga murah terupdate 2020 di KacaTempered.co.id! Pembayaran mudah, pengiriman kencang, info lebih lanjut https://harga-kaca-tempered.blogspot.com/2018/12/partisi-kaca-tempered-cilegon-harga.html

 8. nelson napsal:

  Je čas podělit se o své svědectví, jsem Nelson a jsem šťastný, když zde sdílím své svědectví, představila mě Baba Ogbogo moje matka, když zjistila, že po 3 letech manželství nemohu otěhotnět. To mi tedy přineslo tolik problémů do manželství a vedlo k rozvodu. řekla, že je vysoce duchovní a může přimět mou ženu, aby se ke mně vrátila v radosti a mohli bychom mít spolu děti. Nejprve jsem pochyboval, dokud jsem se s ním nekontaktoval, a poté na mě seslal mocná kouzla a nedovolil mé ženě, aby se ke mně vrátila poté, co jsem udělal potřebné. A teď jsme šťastní s milými dětmi. Ode dne, kdy pro mě Great BaBa Ogbogo pracoval a vyřešil mé problémy. Složil jsem silný slib, že dokud budu žít, budu i nadále svědčit o dobrotě jeho velkých děl a těm, kteří se potýkají se vztahem a manželskými obtížemi, by se měli rychle spojit a stát se šťastným svědkem jako já. Přeruším zde jeho kontakt, e-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com nebo se k němu spojím prostřednictvím jeho čísla WhatsApp. +2349020168697

  Donutil moji bývalou manželku, aby se ke mně vrátila v radosti

  Vyléčil mě z impotentního muže na skutečného muže.

 9. Albertha Guerrette napsal:

  Epoxy floor installment in Indonesia and bordering cities. KontraktorEpoxy.co.id appropriately adds epoxy coatings for garages, properties and firms tap https://epoxy-lantai-gudang.blogspot.com/2020/11/jasa-epoxy-lantai-gudang-palembang-1.html for more offers.

 10. Katrice Neff napsal:

  PabrikPintu.co.id is an Indonesian door producing business enterprise just who feature large selection of high quality doors produced in Indonesia, tap https://pabrikpintualuminium.blogspot.com/2020/04/jual-pintu-alumunium-kusen-alumunium-1_20.html for detail.

 11. KETINA BARLEY napsal:

  Ahoj všichni, jsem tak nadšený, že můj manžel je zpět poté, co mě opustil pro jinou ženu. Můj manžel měl poměr se spolupracovníkem a já miluji svého manžela tak moc, ale podváděl mě se svým spolupracovníkem a touto dívkou, myslím, že používá čarodějnictví nebo černou magii na mého manžela, aby mě nenáviděl a tohle bylo tak kritické a nepožadované, protože celý den a noc brečím, aby mi Bůh poslal pomocníka, který mi přivede zpět mého manžela! Byl jsem opravdu rozrušený a potřeboval jsem pomoc, takže jsem hledal pomoc online a narazil jsem na web, který navrhl, že Dr.Wealthy může pomoci rychle získat bývalého přítele. Cítil jsem tedy, že bych ho měl zkusit. Kontaktoval jsem ho a on mi řekl, co mám dělat, a udělal jsem to, pak pro mě udělal kouzlo lásky. O 22 hodin později mi můj manžel opravdu zavolal a řekl mi, že mi tolik chyběl, Bože můj! Byl jsem tak šťastný a dnes jsem opět šťastný se svým mužem a radostně žijeme společně a děkuji mocnému kouzelníkovi Dr.Wealthymu, je tak silný a rozhodl jsem se zde sdílet svůj příběh. pokud jste zde a váš milenec vás odmítá, nebo se váš manžel přestěhoval k jiné ženě, už neplačte, kontaktujte Dr.Wealthy o pomoc hned teď … Zde je jeho e-mail, wealthylovespell@gmail.com
  Udělá také následující kouzlo
  Těhotenské kouzlo
  Kouzlo lásky
  Kouzlo zvětšení penisu
  opar
  Vítězné kouzlo
  Jeho WhatsApp +2348105150446
  Blog: wealthylovespell.blogspot.com

 12. Ivanka082 napsal:

  Byla to tady s vámi holky velká sranda. Ale je čas se zase někam posunout. Každá si životem procházíme v určitých vlnách no a já jsem se teď zase dala na sportovní éru. Asi budu kupovat chytré dámské hodinky. Podívám se na https://www.jaktovybrat.cz/chytre-damske-hodinky/ a snad si vyberu něco, co mi pomůže opět nastartovat život na plné obrátky.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů