Jsou štěstí, hojnost, zdraví, prosperita, úspěch a láska každý den
přirozenou součástí Tvého života?

Možná to tak nemáš, stejně jako mnoho dalších žen. Součástí Tvého života jsou místo toho starosti, nedostatek peněz, nemoci, obavy, trápení s láskou i vztahy okolo tebe.

Napadlo Tě někdy zeptat se sama sebe, jestli je to takto normální?

Pravdou je, že jako lidé jsme byli stvořeni k tomu, abychom žili v absolutní hojnosti a bohatství.

Pokud to tak nemáš a musíš o své štěstí či hojnost, zdraví, prosperitu, úspěch nebo lásku každý den bojovat, je na čase to změnit.

A já Ti, na následujících řádcích, řeknu jak…

Můžeš žít v absolutní hojnosti a bohatství do té míry… do jaké ho sama sobě dokážeš dopřát.

Seminář Sebeláska: doživotní hojnostUmíš si představit, že k Tobě začnou proudit peníze, bez jediné výčitky a strachu, že o ně přijdeš nebo že si je nezasloužíš? Umíš si představit, že vysadíš své léky a můžeš se okamžitě uzdravit? Dokážeš přijmout nabídku na luxusní dovolenou bez pocitu, že je v tom háček, nebo „na to nemáme“?

Pokud Tě při představě větší hojnosti sevřel strach, nebo přišel závan pochybností, tak v sobě nosíš zábrany.

A to je odpovědí, proč stále ještě nemáš život podle svých představ.

Ve skutečnosti sama sebe stále ještě neuznáváš, nemiluješ a nectíš tolik, aby sis dopřála veškeré bohatství, které můžeš mít. Nedokážeš si to pro sebe představit či si to dopřát, stojí Ti v cestě tvá rodinná tradice nebo více hojnosti prostě vnitřně odmítáš.

Nemusíš chtít luxusní dovolenou nebo více peněz,
podstatou je, cítit se každý den šťastná a v hojnosti.

Pokud ve Tvém životě hojnost štěstí, lásky, prosperity, úspěchu či zdraví není, pak je třeba pěstovat více a více lásky a uznání sama k sobě. Tak dlouho a intenzivně, až si dovolíš sáhnout na vše, co si skutečně přeješ a zasloužíš mít.

Nestane se to ze dne na den…

Lucei Kolaříková - SebeláskaObčas vzpomínám na dobu, kdy jsem sama sebe opravdu nesnášela a myslela jsem si o sobě, že mě Bůh neobdařil žádnou zvláštní inteligencí. Měla jsem pocit, že moje tělo je ošklivé a tlusté, a když otevřu pusu, jsem prostě trapná.

O hojnosti čehokoli v mém životě nemohla být řeč. Chvílemi jsem už přemýšlela nad tím, že to prostě vzdám. Každý den bojovat, trápit se, dělat věci, které po mně chtějí ostatní… Byly chvíle, kdy jsem už nemohla dál.

Zlomovým okamžikem pro mé rozhodnutí, že chci žít jinak, byla jedna věta, kterou mi řekl můj táta: „Všechno, co se v mém životě děje, tak to musím zvládnout sama a není nikdo, kdo by mi pomohl.“

Tato věta mi řekla, že nejenom, že můžu zvládat své problémy sama, nebo že je musím zvládat sama, ale také to, že si můžu vytvářet svůj život tak, jak chci. Jednoduše mi řekl, že…

… je to moje rozhodnutí, jestli se mám ráda, jestli jsem hodnotná a zároveň kolik hojnosti, lásky, štěstí, zdraví a prosperity v mém životě je.

Začala jsem na tom intenzivně pracovat a můj život se začal měnit po všech stránkách. Dnes jsem šťastná, naplněná, zdravá, a můj život je plný hojnosti i lásky. S postupem let jsem tuto zkušenost přenesla i do své profese životní koučky a můžu tak pomáhat měnit život dalším ženám.

Dnes chci tuto cestu – cestu sebelásky – ukázat i Tobě

Díky sebelásce se totiž Tvůj život postupně změní tak, že si dovolíš sáhnout na vše, co si skutečně přeješ a zasloužíš mít. Sebeláska je totiž klíč k životu v hojnosti…

 • Sebeláska Ti dodá jistotu, že si hojnost zasloužíš.
 • Sebeláska Ti dodá pocit vlastní hodnoty, a také hodnoty ostatních lidí.
 • Sebeláska Ti dodá vědomí, že vesmír je hojný a má pro každého, i pro tebe, nadbytek.
 • Sebeláska Ti umožní vzít si z tohoto nadbytku, kolik si jen přeješ.
 • Sebeláska Ti uhladí cestu v životě, utiší konflikty, zklidní emoce, vyléčí nemoci, posílí intuici, ukáže cestu k dobrým rozhodnutím, zvýší tvou schopnost milovat, dávat a vykonávat službu pro druhé.
 • Sebeláska tě udělá šťastnou, bohatou, zdravou a plnou lásky.
 • Otevírá zkrátka bránu k hojnosti a bohatství života ve všech podobách.

Chystám pro Tebe den, kdy se otevřeš sebelásce
a tím se otevřou i brány hojnosti do Tvého života

Na sobotu 24. září 2016 v Praze chystáme, s Alicí Kirš a projektem Ženy ženám, celodenní seminář s názvem Doživotní hojnost: SEBELÁSKA a budu opravdu moc ráda, pokud právě TY přijdeš a budeš jednou ze 100 žen, kterým otevřu brány do světa hojnosti.

Co Ti tento den přinese?

  • Na semináři očekávej opravdovou transformaci

   Otevřeš se sebelásce, a tím proudu přirozené hojnosti a bohatství do Tvého života.

  • Zaměříme se na hojnost ve Tvém životě

   Očekávej především cvičení zaměřená na zvyšování bohatství, zdraví a pocitu osobního štěstí

  • Rozšíříš si obzory a začneš přijímat do svého života nové možnosti

   Můžu Ti slíbit, že odejdeš jiná, než přijdeš 🙂

  • Seznámíš se s dalšími podobně naladěnými ženami

   Na semináři bude dalších 99 žen, které se rozhodnou vydat na stejnou cestu změny a hojnosti v životě, jako Ty. Není nad to mít stejně naladěné kamarádky 🙂

Pokud se rozhodneš zúčastnit, můžu Ti slíbit, že kombinace silných rituálů, intenzivních cvičení k sebelásce a láskou nabitého energetického pole 100 žen, změní Tvůj život od základů.

Téměř 800 žen, které tímto seminářem prošly od podzimu 2013,
Ti skrze své reference nyní zprostředkují své zážitky!

Jeden z nejlepších dní mého života… Nejlépe investované peníze a čas. To, co jsem tam zažila se dá jen těžko popsat slovy, ale bylo to tak krásné a silné, že na to budu dlouho vzpomínat. Lucka byla úžasná, krásně vše přednášela a vedla, a celé to bylo perfektně připravené a zorganizované.
Občas jsem myslela na to, že tenhle seminář by si zasloužila každá žena na světě.

Andrea

Seminář předčil má očekávání. Tolik lásky v jednom sále:-). Byl to pro mě neopakovatelný zážitek a moc vám zato děkuji.
Užila jsem si sama sebe i ostatní ženy. Druhý den jsem dostávala tolik energie do svého srdce, že to bylo neuvěřitelné. Přestala jsem se bát a vím, co chci. Snad vám nevadí, že jsem vás oslovila holky, ale šlo to ze mě velmi spontánně. Přeji vám jen to nejlepší a všem ženám. Zasloužíme si to.
Díky.

Šárka

Seminář byl naprosto úžasný, jsem moc ráda, že jsem tam byla.
Atmosféra byla úžasná, dlouho na to budu vzpomínat a ty krásné pocity co jsem tam prožila, bych si v sobě chtěla uchovat po zbytek života :-). Učím se mít ráda sama sebe a je to velká zábava! Jsem vděčná za všechna krásná slova, která na semináři zazněla!!!!!!

Jana

Sebeláska podzim 2013

Sebeláska podzim 2013

Asi se ptáš, kdy a kde to bude probíhat
a kolik to bude stát

Datum a čas konání: sobota 24. 9. 2016 9:30 – 17:30

Místo konání: Praha, Na Marjánce

Přemýšlela jsem, kolik by tento seminář měl stát, běžně se totiž setkávám se semináři tohoto typu za částky 5 tisíc a výše. Prožívat všechny další dny Tvého života v hojnosti, štěstí, lásce, prosperitě a zdraví, to má hodnotu nevyčíslitelnou.

Nakonec jsem se ale rozhodla, že chci, aby byl seminář dostupný všem ženám, které jsou připraveny na změnu. A tak je cena celodenního transformačního semináře pouze 1.890 Kč s DPH.

>> Pokud víš už teď, že chceš do svého života pustit sebelásku a tím více hojnosti po všech stránkách, přihlas se na seminář nyní, dokud jsou volná místa<<

A pokud se rozhodneš zúčastnit,
mám pro Tebe ještě dárek v hodnotě 490 Kč,
který Tě po semináři bude provázet
dalšími dny a týdny

Tím dárkem je motivační audio CD se stejnojmenným názvem a najdeš na něm meditační nahrávky, které po semináři, kdy se vnitřně nastartuješ na velkou změnu, budou posilovat a upevňovat Tvůj postoj sebelásky na několika různých úrovních a podpoří Tě v tom, abys setrvala v novém směru, místo starých, vyjetých kolejí.

Jak tyto nahrávky fungují?

 • Čistí programy z minulosti, které Tě brzdí
 • Uzdravují citové rány z dětství
 • Transformují rodiče ve Tvé hlavě
 • Zvedají Tvé sebevědomí
 • Zbaví Tě pochybností a strachů na mnoha úrovních
 • Podpoří Tě začít se plně a hluboce přijímat a milovat

Co musíš udělat Ty? Udělat si denně pár minut času pro sebe a zanořit se. Na oplátku získáš vědomí vlastní hodnoty a důležitosti, jasné prozření, že skutečně jen Ty sama si můžeš zavřít, nebo také otevřít všechny dveře a hlavně dostatečnou vnitřní jasnost a sílu, okamžitě jednat ve svém životě jinak. Více informací o CD najdeš zde >>>

Moc si přeji, abych mohla ukázat i TOBĚ
cestu k doživotní hojnosti

A tak pokud teď cítíš, že ve svém životě chceš udělat změnu, pak je TEĎ ta správná chvíle přihlásit se. To uděláš jednoduše tak, že klikneš na tlačítko „Přihlášku vyplň zde“, na následující stránce vyplníš přihlášku a zapíšeš si do kalendáře termín 24. 9. 2016.

Těším se na společně strávený den a věřím, že Ti pomohu transformovat Tvůj život tak, aby v něm byla hojnost a sebeláska už navždy.

 

S láskou

Lucie Kolaříková

PS: Proč pořádám semináře o sebelásce si můžeš přečíst v mém článku tady >>>

 

Přihláška seminář Sebeláska

Dárkový poukaz Ženy ženám

Pokud chceš darovat své blízké ženě seminář sebelásky – zašleme Ti dárkový poukaz vytištěný poštou. Po odeslání přihlášky prosím vyplň krátký dotazníček.

Co o semináři říkají ženy, které se jej v minulosti zúčastnily?

Jeden z nejlepších dní mého života…
Nejlépe investované peníze a čas. To, co jsem tam zažila se dá jen těžko popsat slovy, ale bylo to tak krásné a silné, že na to budu dlouho vzpomínat. Lucka byla úžasná, krásně vše přednášela a vedla, a celé to bylo perfektně připravené a zorganizované.
Občas jsem myslela na to, že tenhle seminář by si zasloužila každá žena na světě.

Andrea

 

Krásný den 🙂

Celý seminář byl naprosto úžasný, neopakovatelná atmosféra, pro mě obrovský posun a nová poznání … zažila jsem, krom jiného, uvědomění si, poznání a odhalení sebe sama, přínos dívat se na sebe jinýma očima, svýma očima. Překvapila mě klidná atmosféra a energie tolika žen na jednom místě, prostě nádhera 🙂 a co si odnáším?
Další učení se … o sobě … na sobě … se sebou… prostě jdu dál 🙂
DĚKUJI NÁM VŠEM ♥

Danča

 

Seminář byl úžasný! I přes počáteční obavy jsem zažila jeden z nejkrásnějších dnů mého života. Bylo to moc silné a nejvíc mě překvapilo, kolik lásky je mezi ženami, i když se vůbec neznaly.
MOC DĚKUJI!!!

Eva

 

Moje milé úžasné lektorky, ženy Lucie a Alice,
děkuji Vám za úžasný den naplněný až po okraj krásnou ženskou energií, láskou a čistotou. Prožila jsem velmi silný transformační den, který byl naplněn lehkostí, naprostou důvěrou a obrovským množstvím lásky.
Slova nedokážou vyjádřit sílu samotného prožitku a já jsem šťastná, že jsem se vydala na cestu za krásným životem s tolika úžasnými ženami. Právě ta naše ženská rozmanitost byla nejúžasnější. Kolik je žen, tolik je krásy mezi námi. Děkuji všem ženám, že jsem s ni mohla sdílet jejich touhy i starosti, jejich bolest i radost, bylo to nezapomenutelné.

Melanie Šalomounová

Více referencí k seminářům Sebelásky, které proběhly v roce 2013 – 2015 si můžeš přečíst na této stránce >>>

O Lucii

Lucie KolaříkováLucie Kolaříková

Psycholožka a přední česká expertka pro rozvoj zdravé sebelásky a zvládání strachu. Pozitivní psychologie a hravě kreativní metody dělají z jejích seminářů osobního rozvoje příjemný a transformační zážitek. www.luciekolarikova.cz

Upozornění:
Každá žena za sebe na akci odpovídá sama a k řešení nastalých individuálních problémů, při potřebě podpory, je jí k dispozici lektorka během přestávek. Nejedná se však o náhradu psychoterapeutické péče, proto je podmínkou účasti na akci dobré psychické zdraví, které musí žena sama předem posoudit.