Blogerky Ženy ženám se loučí

blog Ženy ženám

Naše úžasné blogerky pro vás napsaly 1 225 článků za celou existenci projektu Ženy ženám. Staly se pro mnohé inspirací, zábavou i zdrojem užitečných informací. Několikrát týdně jste mohly pročítat nové články a čerpat z nich pozitivní a transformační energii. 

Nastal čas vše ukončit.

Poslední článek na tomto blogu bude netradiční. Je sestaven ze vzkazů našich blogerek pro Alici, tým Ženy ženám a TAKÉ PRO VÁS, milované čtenářky.

Děkuji z celého srdce, že jste tu byly s námi, že jste se vzdělávaly, nacházely samy sebe a hlavně, že jste se začaly mít (ještě více) rády. ❤❤❤

Ženy ženám se loučí

Milá Aličko, ženy z týmu ŽENY ŽENÁM a milé čtenářky,

blogerka lenka ženy ženámbylo mi velikou ctí se formou článků podílet na vaší krásné vizi, se kterou jsem plně v souladu a kterou sama ve svém životě žiji a podporuji.

Mně osobně Ženy ženám přinesly mnoho hodnotných, láskyplných a především i praktických tipů a informací do vlastního života i podnikání. Jsem velice šťastná za to, že jsem mohla být součástí něčeho tak velkého a hlubokého.

Vize tohoto projektu bude žít nadále skrze nás – ženy.

S velikou vděčností a láskou v srdci, se loučí

Lenka Hrušková 
Lenčiny články na blogu >>>
www.lenkahruskova.cz

 

Stačí, že jsem.

blogerka hana ženy ženámAlice a Ženy ženám mi doslova obrátily život vzhůru nohama. Ona a tým lektorek mi ukázaly, jak se stát ženou, dovolit si projevovat své nálady i potřeby, ukázat svou zranitelnost. Pomohly mi k pochopení jedné zásadní věci.

STAČÍ, ŽE JSEM.

Ženy ženám naplnily poslání, které měly. Dospěly do svého konce, uzavřely cyklus. Zanechaly po sobě svůj odkaz, pomohly tisícům žen nasměrovat svůj život a otevřely ve společnosti do té doby mnoho tabuizovaných témat.

Mé srdečné poděkování si můžete poslechnout v tomto videu:

Alice, děkuji. Velmi jsi mě inspirovala v životě svou ženskostí, laskavostí, uměním sdílet osobní věci, podporovat druhé a hlavně v tom, jakou máš odvahu. Odvahu svůj velký projekt i dlouhou cestu UKONČIT.

Děkuji za přátelství, které mezi námi vzniklo a kterého si opravdu vážím.

Přeji Ti ve Tvé další cestě lásku, štěstí, radost, a abys nadále byla ženou, kterou chceš ve svém životě vidět.

Jako my všechny.

S upřímnou láskou

Hana Trnčáková ❤
Hančiny články na blogu >>>
www.svobodavporadku.cz

 

Jsem vděčná,

blogerka Zdenka ženy ženámže Alička Kirš založila toto úžasné společenství. Ženy ženám podpořilo velké množství žen v jejich vědomém životě u nás i na Slovensku, včetně mě.

A měla jsem i tu čest pečovat nějakou dobu o tyto ženy v rámci blogufacebookové stránky Ženy ženám a také moderovat webináře, které jsem si nesmírně užívala už proto, že díky nim proudilo do světa tolik léčivých a důležitých informací pro naši společnost.

A za co velmi děkuji, je náš báječný tým, se kterým jsem zažila spoustu magických okamžiků a poznání a velmi za to děkuji.

Už jen nesním o tom, že ženy mohou tvořit milující a podpůrný kolektiv, že mohu žít samu sebe pravdivě a být milovaná, zářivá, šťastná, ukazovat své světlo a šířit ho dál. Dnes můžu říct: ANO, toto je REÁLNÉ a děje se to. Není to utopie a vy to můžete žít také. A z celého srdce vám to všem přeji.

S láskou objímám

Zdenka Motáčková ❤
Zdenčiny články na blogu >>>
www.lecivasilahudbyaslov.cz

 

Byla jsem více jako muž.

blogerka růžena ženy ženámAkční, rychlá, cílevědomá, zaměřená na výsledky. To jsem stále, ale nekladu na sebe takové požadavky a umím se uvolnit.

Díky Ženy ženám jsem zapracovala na svém ženství, a probudila tak svoji vnitřní ženu, která byla hluboce schovaná a potlačená. Položila jsem se více do ženských aktivit, a začala se tak i více věnovat své dceři a holčičím věcem.

Vnímám, jak jsem rozkvetla, jak se cítím více jako žena a není mi to blbé, tak jako dřív. Tento pocit jsem měla zakořeněný již z doby, kdy jsem se měla narodit jako kluk. Je až neskutečné, jak se otiskne pocit rodičů – nechceme další dceru – do vašeho života.

Jsem ráda, že Ženy ženám takto oslavovalo ženství a moc Alici a celému týmu kolem velmi děkuji za toto poznání.

Růžena Nekudová ❤
Růženiny články na blogu >>>
www.ruzenanekudova.cz

 

Pár slov na rozloučenou.

blogerka Hanka ženy ženámŽeny ženám sleduji od úplného začátku. Zde jsem čerpala spoustu inspirace. Alice uměla ženy sjednotit, ukázat směr a naladit na posun vpřed.

Musím říci, že je mi moc líto, že Ženy ženám končí. Byla (a ještě chvíli bude) to komunita, která dávala smysl. Byly zde ženy, které chtěly něco pro sebe udělat a něco změnit. Nebyl to tlachající spolek, a to se mi na něm moc líbilo.

Já jsem si z něj odnesla vědomí, že mám svoji hodnotu. A za to bych chtěla Alici, a všem okolo ní, moc poděkovat.

Před nedávnem jsem na blog Ženy ženám začala psát články. Vždy jsem chtěla psát, a i díky Ženy ženám jsem tuto činnost mohla dělat. Moc ráda jsem psala články a byla jsem překvapená, že mi šla slova sama od sebe na papír. Byla to vždy velká radost. Tak i za tuto možnost vám děkuji.

Vím, že jsou chvíle, kdy člověk přehodnocuje svůj život a směr, kam by se měl ubírat. Obdivuji Alici, že dokázala říci tak velkému a fungujícímu projektu sbohem. I to chce velkou sílu.

A tak bych Alici, všem spolupracovnicím a taky všem ženám, popřála spoustu krásných zážitků na tomto světě a spoustu sil.

Pamatujte: Každá žena je jedinečná a má co dát.

Se všemi se loučí

Hanka Havlátová ❤
Hančiny články na blogu >>>
www.zazracnehubnuti.eu

 

Milá Aličko, moc děkuji za vše.

blogerka Jana Ženy ženámTroufám si říct, že jsi mi změnila život.

Protože na cestě mého osobního rozvoje, na cestě k mému ženství byl Tvůj projekt jedním z prvních krůčků a provázel mě mnoho let.

Mám Tvou knihu a snad všechny online programy, které mi na mnoha úrovních otevřely oči. Absolvovala jsem i roční Školu ženy s deseti živými celodenními semináři. Všechny byly úžasné. Vždy to byl nádherný den, na který jsem se těšila celý měsíc. Potkala jsem mnoho skvělých lektorek a taky spolužaček. :) Byla jsem i na posledním Ženy ženám ŽIVĚ a bylo to skvělé.

Před rokem jsem po 10 letech odešla z dříve milované práce v domově pro seniory, která mě ale již nenaplňovala, a tak Ti moc dobře rozumím. Chápu, jak těžké rozhodnutí to muselo být a jak velký krok to je. Také jsem odcházela do neznáma a do toho, že nevím, co bude dál.

Dnes už se zase živím tím, co miluji. Jsem průvodkyní rituály a ženskými kruhy a Tvé projekty k tomu velmi přispěly.

Byla a jsi mi velkou inspirací a děkuji Ti, že se s námi dělíš o svůj příběh. Také dlouho čekám na miminko, a tak chápu i tuto část Tvého příběhu… A tak Ti moc přeji, ať je příběh Tvého mateřství brzo šťastně naplněn a ať je Tvůj život plný radosti a tvoření… Ještě jednou díky…

S láskou

Jana Rosa Prajznerová ❤
Janiny články na blogu >>>
www.pruvodkynezeny.cz

 

Když jsem na jaře roku 2014 rozechvěle odesílala video a motivační dopis do Ženy ženám,

blogerka katka ženy ženámnetušila jsem, že o 2 měsíce později už budu žít svůj sen jako nový člen týmu. Jsem vděčná za úžasnou příležitost a nezapomenutelné 2 roky péče o blog, webfacebook Ženy ženám.

Tisíckrát jsem překročila zónu komfortu, zažívala čirou radost, hluboké naplnění i totální vyčerpání.

Naučila jsem se tolik nového a objevila hranice i postoje, které bylo třeba opustit nebo posílit. Pochopila jsem, že stejně důležité a nádherné jako sny plnit, je nechat je minulosti a odvážně jít dál.

Děkuji za jedinečnou zkušenost a lekci, která byla důležitým milníkem na mé cestě k sobě sama.

S láskou

Katka Svobodová ❤
Katčiny články na blogu >>>
www.plicnik.cz

 

Už je to mnoho let, v čase, kdy jsem padala pod tíhou zodpovědnosti za to být pro všechny ve svém okolí perfektní.

blogerka Mirka Ženy ženámTeď se nad tím usmívám, ale vím, že to bylo pro mne velmi těžké. Bylo to přesně na počátku zrodu projektu Ženy ženám, kdy jsem hledala cestu sama k sobě, ke své vnitřní ženě. Právě v tu chvíli jsem na internetu zadala heslo: žena.

A vyskočil na mě projekt ŽENY ŽENÁM.

Když jsem si poslechla příběhy lektorek, vydechla jsem… konečně… nejsem v tom sama. AHA… tak já nejsem divná, já jsem normální, necítím to takhle jen já.

Začala jsem aktivně pozorovat rozkvět tohoto projektu a hltala každé slovo, které se mnou souznělo, a díky tomuto začala pracovat na svém ženství. Nalezla jsem to malé schoulené cosi, co bylo ukryté uvnitř mě. Sama sebe, svou vnitřní ženu a pomohla jí, díky vám všem lektorkám, které jsem poznala, vstát.

Během této mojí životní cesty za sebepoznáním jsem nalezla i své celoživotní poslání.

Mým posláním je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože vím, jak na to. Baví mě stále nacházet a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí.

Nyní vím, že dělat to, co mě baví a dává smysl, je úžasnou svobodou a naplněním, být taková, jaká jsem, a ukázat to světu. Je to jako roztáhnout křídla a letět.

Děkuji

Mirka Vokounová Krepčíková ❤
Mirčiny články na blogu >>>
www.vokounova-krepcikova.cz

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře
 1. clouds napsal:

  Treci printr-o criză la mijlocul vieții
  de exemplu un divorț, un avort spontan, cancer sau HIV, doriți să renunțați la medicamente, tulburare briană având diabet sau orice altă boală, nu puteți găsi dragoste fără să vă faceți griji, contactați legământul dr la adresa de e-mail covenantsolutiontemple@gmail.com sau adăugați-l pe watsapp +2349057353987 vă poate ajuta cu orice nevoie personală. Mulți oameni vor încerca să înveli zahărul adevărul și să-ți dea speranță falsă, dar nu Dr.covenant el îți va spune adevărul și nimic altceva decât adevărul și să-ți țină speranțele înalte și vii asa, te rog sa nu pierzi timpul si sa speram pe cineva care nu merita ..

 2. torrents napsal:

  What a great post! I enjoy reading each words of your article.

 3. ashuyadav napsal:

  hello anyone there?

 4. hey, thanks for such a nice post, I like to read your post and keep posting like this.

 5. Maria napsal:

  Piekny wpis. Szczerze sie wzruszylam.

 6. Brianna Owen napsal:

  Tento rok 2019 byl pro mě tak blažený, že mi Bůh dal důvod žít znovu šťastně poté, co jsem byl po třech měsících zlomen srdce, když mě manžel opomněl a vrátil se do své milenky. Trpěl jsem a prošel všemi druhy emocionálních mučení, protože jsem nemohl dostat žádnou pomoc, aby se můj muž nevrátil, dokud mi neřekl doktor Wealthy mým spolupracovníkem, který mi dal plné ujištění o tom, že mu může pomoci. ke mě. Byl jsem v kontaktu s doktorem Wealthym a poslouchal jsem jeho slova a následoval instrukce, které mi dal. Mohl byste věřit, že se můj manžel vrátil domů během 12 až 16 hodin, jak řekl on a dnes, moje manželství je obnoveno a jsem tak vděčný, vděčný a vděčný Bohu za to, že používal doktora Wealthyho, aby po třech měsících vrátil mého muže zpět zlomené manželství. Je tam někdo, kdo se musí vrátit zpátky do svého milence nebo potřebuje pomoc jakéhokoliv druhu? Pak navrhuji, abyste se s Dr Wealthyem dostali do kontaktu s jeho e-mailovým ID: wealthylovespell@gmail.com NEBO si ho můžete nechat taky na +2348105150446 pro více informací. Bůh vám žehnej, pane

 7. Elena napsal:

  Jsem velmi šťastný, chci se podělit o svá svědectví s širokou veřejností o tom, co pro mě tento muž jménem Dr. PADMAN právě pro mě udělal, jsem ženatý 4 roky a mám rozchod s manželem před 4 měsíci a byl jsem strach a tak zmatený, protože ho tak moc miluji. Opravdu jsem byl příliš depresivní a kamarád mě nasměroval k tomuto kouzelníkovi, doktoru PADMANOVI, a oznámil jsem mu všechny své problémy a řekl mi, abych se nebál toho, že se přinutí, aby se můj manžel vrátil ke mně a za pouhých 48 hodin Dostal jsem hovor od mého manžela a on se líbil, že bych se měl vrátit do domu. Nikdy v mém životě nevěří v kouzlo a teď mi to jen pomohlo a jsem nyní tak šťastný. Vše mu děkujeme a pokud si také chcete nechat svého manžela vrátit pro sebe zde !! jeho e-mailovou adresu (padmanlovespell@yahoo.com), jsem tak rád, že svědčím o vaší práci a laskavosti DR PADMAN

 8. thanks for sharing informative post…

 9. Jsem velmi šťastný, chci se podělit o svá svědectví s širokou veřejností o tom, co pro mě tento muž jménem Dr. PADMAN právě pro mě udělal, jsem ženatý 4 roky a mám rozchod s manželem před 4 měsíci a byl jsem strach a tak zmatený, protože ho tak moc miluji. Opravdu jsem byl příliš depresivní a kamarád mě

 10. gmail login napsal:

  I am so happy to read this. This is the kind of manual that needs to be given and not the random misinformation that’s at the other blogs.

 11. What a great post! I enjoy reading your words.

 12. Online religion research paper writing services are very difficult to complete and many students are always searching for Religion Research Paper Services companies to help them complete their custom religion essay writing services.

 13. It is important for medical science research paper service students to seek Medical Science Assignment Help from a reputable custom medical science writing company so as to be assured of good grades in their medical science essay writing services.

 14. Online medical research paper writing services are very difficult to complete and many students are always searching for Medical Assignment Writing Services to help them complete their medical coursework writing services and medical research paper services.

 15. it is really a great and helpful piece of info. I am glad that you shared this helpful information with us. Please keep us

 16. It is important to seek hotel & hospitality research paper writing services and hotel & hospitality assignment writing services since students find help when they visit Hotel & Hospitality Writing Services.

 17. it is really a great and helpful piece of info. I am glad that you shared this helpful information with us. Please keep us

 18. Paperwall101 napsal:

  I accidentally found a platform called Paperwall101. I was surprised to see so many samples of academic writings. Everyone can have a look at them absolutely free.

 19. Paperwall101 napsal:

  I accidentally found a platform called Paperwall101. I was surprised to see so many samples of academic writings. Everyone can have a look at them absolutely free.

 20. I am thankful for the article post. Looking forward to visit more.

 21. Landon Lamery napsal:

  Kaca film kendaraan beroda empat buktinya bukan sekadar hiasan semata lho. Keberadaannya juga mempunyai bermacam-macam fungsi. Simak kabar otomotifnya di sini. silahkan berkunjung ke https://kacafilm-vkool.netlify.app/sticker-kaca-film-v-kool-70-mitsubishi-outlander.html untuk info selengkapnya

 22. Nicolas Pybus napsal:

  Mempunyai kolam renang yang indah dengan air kolam renang yang biru bening dan berkilau yaitu Cita-cita Anda….kami siap menolong Anda membikin kolam … lihat di https://perawatan-kolamrenang.netlify.app/perawatan-kolam-renang-banda-aceh.html untuk peroleh penawaran terbaik

 23. Erlinda Schacher napsal:

  Secara awam dalam ragam beton ready mix ini tak ada perbedaannya, cuma brand dan pengambilan beton dari batching plantnya saja yang berbeda, secara … segera kunjungi https://pagarpanelmegacon.jabodetabek.my.id/2020/08/harga-pagar-panel-beton-megacon-di_70.html

 24. Juan Kromka napsal:

  beton cor untuk keperluan konstruksi bangunan anda. Klass B-0 Dipakai untuk dasar atau sebagai pengeras … info lebih lanjut https://fiturbeton.blogspot.com/2016/10/jual-spesifikasi-kanstin-beton-di_98.html

 25. Clementine Hallada napsal:

  Kecil phenolic WC ini juga banyak sekarang untuk gedung komersial seperti sekolah. Menerapkan WC phenolic toilet hal yang … tap https://medium.com/@toiletcubiclephenolic/cubicle-toilet-phenolic-bekasi-ukuran-per-m2-custom-murah-294879038d5c for detail.

 26. Stewart Laufer napsal:

  Harga Beton Precast 2020 atau beton pracetak untuk keperluan konstruksi, … dan berikut ini ialah berberapa produk beton precast yang bisa kami jual. selengkapnya http://pagarpanelmegacon.kedungsepur.my.id/2020/08/harga-pagar-panel-beton-megacon-di_57.html

 27. Ayanna Bemiller napsal:

  Towing, atau menarik, atau derek, yakni sebuah kegiatan memindahkan kendaraan dari satu … info lebih lanjut https://kirimmobilluarkota.blogspot.com/2020/12/kirim-mobil-aceh-jakarta-alatberatid.html

 28. Colin Antonia napsal:

  Kaca Tempered (Kaca Diperkeras) ialah kaca dengan memanaskan float glass biasa hingga menempuh temperatur sekitar 700 °C kami berada di … kunjungi https://harga-kaca-tempered.blogspot.com/2019/04/partisi-kaca-tempered-pandeglang-harga.html

 29. nelson napsal:

  Je čas podělit se o své svědectví, jsem Nelson a jsem šťastný, když zde sdílím své svědectví, představila mě Baba Ogbogo moje matka, když zjistila, že po 3 letech manželství nemohu otěhotnět. To mi tedy přineslo tolik problémů do manželství a vedlo k rozvodu. řekla, že je vysoce duchovní a může přimět mou ženu, aby se ke mně vrátila v radosti a mohli bychom mít spolu děti. Nejprve jsem pochyboval, dokud jsem se s ním nekontaktoval, a poté na mě seslal mocná kouzla a nedovolil mé ženě, aby se ke mně vrátila poté, co jsem udělal potřebné. A teď jsme šťastní s milými dětmi. Ode dne, kdy pro mě Great BaBa Ogbogo pracoval a vyřešil mé problémy. Složil jsem silný slib, že dokud budu žít, budu i nadále svědčit o dobrotě jeho velkých děl a těm, kteří se potýkají se vztahem a manželskými obtížemi, by se měli rychle spojit a stát se šťastným svědkem jako já. Přeruším zde jeho kontakt, e-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com nebo se k němu spojím prostřednictvím jeho čísla WhatsApp. +2349020168697

  Donutil moji bývalou manželku, aby se ke mně vrátila v radosti

  Vyléčil mě z impotentního muže na skutečného muže.

 30. Erick Salah napsal:

  Very interesting post….

 31. Sadio Mane napsal:

  Good work. keeping sharing it….

 32. John Terry napsal:

  Well done! Great article…

 33. Barb Weiker napsal:

  Epoxy is a large and heat sensitive and painful material. The solution time (time it will take the combined epoxy resin and hardener to originally harden up) can differ considerably relying on… visit https://berkahepoxy.neocities.org/jual-cat-epoxy-banda-aceh.html for more offers.

 34. Blake Rushen napsal:

  PabrikPintu.co.id is a uPVC door manufacturer together with fabricator, featuring goods that connect with huge stages of quality. Viewpoint your variety energy-efficient doors on-line, visit https://pabrikpintuharmonika.blogspot.com/2019/11/jual-pintu-harmonika-jakarta-timur_28.html for more information.

 35. Ivanka082 napsal:

  Mockrát vám všem Blogerkám děkujeme. Nedávno jsem pod vaším článkem četla komentář jedné paní a ta odkazovala na prima bazén od https://www.albixon.cz/bazeny/.. nemohli byste mi ten komentík někde dohledat? Chtěla bych plné znění ukázat příteli. On mi nevěří, že se o tyhle technické věci ženské zajímají. Podezírá mě z nevěry.

 36. Karen napsal:

  Thank you very much for the information! I would like to share it with my colleagues at https://uautonoma.cl/

 37. Amazing Method To Eliminate QuickBooks Company File Not Found Issue?

 38. KETINA BARLEY napsal:

  Ahoj všichni, jsem tak nadšený, že můj manžel je zpět poté, co mě opustil pro jinou ženu. Můj manžel měl poměr se spolupracovníkem a já miluji svého manžela tak moc, ale podváděl mě se svým spolupracovníkem a touto dívkou, myslím, že používá čarodějnictví nebo černou magii na mého manžela, aby mě nenáviděl a tohle bylo tak kritické a nepožadované, protože celý den a noc brečím, aby mi Bůh poslal pomocníka, který mi přivede zpět mého manžela! Byl jsem opravdu rozrušený a potřeboval jsem pomoc, takže jsem hledal pomoc online a narazil jsem na web, který navrhl, že Dr.Wealthy může pomoci rychle získat bývalého přítele. Cítil jsem tedy, že bych ho měl zkusit. Kontaktoval jsem ho a on mi řekl, co mám dělat, a udělal jsem to, pak pro mě udělal kouzlo lásky. O 22 hodin později mi můj manžel opravdu zavolal a řekl mi, že mi tolik chyběl, Bože můj! Byl jsem tak šťastný a dnes jsem opět šťastný se svým mužem a radostně žijeme společně a děkuji mocnému kouzelníkovi Dr.Wealthymu, je tak silný a rozhodl jsem se zde sdílet svůj příběh. pokud jste zde a váš milenec vás odmítá, nebo se váš manžel přestěhoval k jiné ženě, už neplačte, kontaktujte Dr.Wealthy o pomoc hned teď … Zde je jeho e-mail, wealthylovespell@gmail.com
  Udělá také následující kouzlo
  Těhotenské kouzlo
  Kouzlo lásky
  Kouzlo zvětšení penisu
  opar
  Vítězné kouzlo
  Jeho WhatsApp +2348105150446
  Blog: wealthylovespell.blogspot.com

 39. qbs solved napsal:

  Quickbooks unable to create the backup of the company file- error occurs when there arises some problem in Quickbooks data. You might see a message ‘Backup failed’.

  Reasons behind Quickbooks unable to create the backup of the company file- error :
  Company file may have 65 characters.
  Wrong backup path.
  Backing up on the external hard drive.
  Low storage.
  Company file size is more than 3 GB.

 40. Martha Peterson napsal:

  WOW!! Toto je ta nejúžasnější věc, jakou jsem kdy zažil, a potřebuji se podělit o toto skvělé svědectví .. Navštívil jsem fórum zde na internetu 10. ZÁPASU 2021 a viděl jsem úžasné svědectví tohoto mocného a skvělého sesilatele kouzel zvaného Dr. Bohatý na fóru … Nikdy jsem tomu nevěřil, protože jsem nikdy předtím neslyšel nic nenaučeného o magii .. Žádné tělo by mě nedokázalo přesvědčit o kouzelných kouzlech, dokud mi Dr. manželství na 6 let zpět ke mně a přivedlo mého manžela zpět ke mně za stejných 48 hodin, jak jsem četl na internetu .. byl jsem opravdu nadšený a šokovaný, když můj manžel poklekl a prosil o odpuštění a abych ho přijal zpět. „Opravdu mi chybí slova a radost, a nevím, jak moc bych vám chtěl vyjádřit své uznání, doktore Bohatý, vy jste Bůh poslaný mně a celé mé rodině .. A teď jsem znovu radostná žena. . zde jeho e -mail wealthylovespell@gmail.com. Jeho telefonní číslo +234 810 515 0446

 41. Děkuji z celého srdce, že jste tu byly მაცივრის ხელოსანი s námi, že jste se vzdělávaly, nacházely samy sebe a hlavně

 42. abi ching napsal:

  Useful information. Lucky me I found your site accidentally, and I am surprised why this twist of fate did not took place earlier!

  https://joinlive77.com/

 43. abby de napsal:

  Useful information. Lucky me I found your site accidentally, and I am surprised why this twist of fate did not took place earlier!

  http://tokiminori.under.jp/miyagi_anison/index.php?JGHJG

 44. Hanina napsal:

  Loučení je vždycky složité, ale cením, že jsem se toho zhostily takto zodpovědně. Já se nedávno loučila v práci, když jsem šla na mateřskou a byla jsem z toho tak naměkko, že jsem pořádně ani nepoděkovala. Ale oni poděkovali mně, když mi dali stroj na zmrzlinu od Cesku https://www.cesk.cz/zmrzlinove-stroje/ :) Vůbec nevím, jak je to napadlo, možná jsem se o tom zmínila, že bych si ráda dělala domácí zmrzlinu. :D Ale fakt mě to potěšilo. :)

 45. Saying goodbye is always complicated, but I appreciate that I did it so responsibly. I recently said goodbye to work when I went to kindergarten and I was so soft about it that I didn’t even really thank you. But they thanked me when they gave me an ice cream machine from the

 46. Saying goodbye is always complicated, but I appreciate that I did it so responsibly. I recently said goodbye to work when I went to kindergarten and I was so soft about it that I didn’t even really thank you. But they thanked me when they gave me an ice cream machine from the

 47. Saying goodbye is always complicated, but I appreciate that I did it so responsibly. I recently said goodbye to work when I went to kindergarten and I was so soft about it that I didn’t even really thank you. But they thanked me when they gave me an ice cream machine from the

 48. e vždycky složité, ale cením, že jsem se toho zhostily takto zodpovědně. Já se nedávno loučila v práci, když jsem šla na mateřskou a byla jsem z toho tak n

 49. e vždycky složité, ale cením, že jsem se toho zhostily takto zodpovědně. Já se nedávno loučila v práci, když jsem šla na mateřskou a byla jsem z toho tak n

 50. I recently said goodbye to work when I went to kindergarten and I was so soft about it that I didn’t even really thank you. But they thanked me when they gave me an ice cream machine from the

 51. Tatoors.com napsal:

  I recently said goodbye to work when I went to kindergarten and I was so soft about it that I didn’t even really thank you. But they thanked me when they gave me an ice cream machine from the

 52. Crackcon napsal:

  One of the latest innovations in police cars is the new voice command technology that allows officers to control many functions.
  Thanks For This Great And Very Good Post share with us. I really appriciate you

  Crackcon.com

 53. hamiz khan napsal:

  One of the latest innovations in police cars is the new voice command technology that allows officers to control many functions.malwarebytes crack

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.