Blogerky Ženy ženám se loučí

blog Ženy ženám

Naše úžasné blogerky pro vás napsaly 1 225 článků za celou existenci projektu Ženy ženám. Staly se pro mnohé inspirací, zábavou i zdrojem užitečných informací. Několikrát týdně jste mohly pročítat nové články a čerpat z nich pozitivní a transformační energii. 

Nastal čas vše ukončit.

Poslední článek na tomto blogu bude netradiční. Je sestaven ze vzkazů našich blogerek pro Alici, tým Ženy ženám a TAKÉ PRO VÁS, milované čtenářky.

Děkuji z celého srdce, že jste tu byly s námi, že jste se vzdělávaly, nacházely samy sebe a hlavně, že jste se začaly mít (ještě více) rády. ❤❤❤

Ženy ženám se loučí

Milá Aličko, ženy z týmu ŽENY ŽENÁM a milé čtenářky,

blogerka lenka ženy ženámbylo mi velikou ctí se formou článků podílet na vaší krásné vizi, se kterou jsem plně v souladu a kterou sama ve svém životě žiji a podporuji.

Mně osobně Ženy ženám přinesly mnoho hodnotných, láskyplných a především i praktických tipů a informací do vlastního života i podnikání. Jsem velice šťastná za to, že jsem mohla být součástí něčeho tak velkého a hlubokého.

Vize tohoto projektu bude žít nadále skrze nás – ženy.

S velikou vděčností a láskou v srdci, se loučí

Lenka Hrušková 
Lenčiny články na blogu >>>
www.lenkahruskova.cz

 

Stačí, že jsem.

blogerka hana ženy ženámAlice a Ženy ženám mi doslova obrátily život vzhůru nohama. Ona a tým lektorek mi ukázaly, jak se stát ženou, dovolit si projevovat své nálady i potřeby, ukázat svou zranitelnost. Pomohly mi k pochopení jedné zásadní věci.

STAČÍ, ŽE JSEM.

Ženy ženám naplnily poslání, které měly. Dospěly do svého konce, uzavřely cyklus. Zanechaly po sobě svůj odkaz, pomohly tisícům žen nasměrovat svůj život a otevřely ve společnosti do té doby mnoho tabuizovaných témat.

Mé srdečné poděkování si můžete poslechnout v tomto videu:

Alice, děkuji. Velmi jsi mě inspirovala v životě svou ženskostí, laskavostí, uměním sdílet osobní věci, podporovat druhé a hlavně v tom, jakou máš odvahu. Odvahu svůj velký projekt i dlouhou cestu UKONČIT.

Děkuji za přátelství, které mezi námi vzniklo a kterého si opravdu vážím.

Přeji Ti ve Tvé další cestě lásku, štěstí, radost, a abys nadále byla ženou, kterou chceš ve svém životě vidět.

Jako my všechny.

S upřímnou láskou

Hana Trnčáková ❤
Hančiny články na blogu >>>
www.svobodavporadku.cz

 

Jsem vděčná,

blogerka Zdenka ženy ženámže Alička Kirš založila toto úžasné společenství. Ženy ženám podpořilo velké množství žen v jejich vědomém životě u nás i na Slovensku, včetně mě.

A měla jsem i tu čest pečovat nějakou dobu o tyto ženy v rámci blogufacebookové stránky Ženy ženám a také moderovat webináře, které jsem si nesmírně užívala už proto, že díky nim proudilo do světa tolik léčivých a důležitých informací pro naši společnost.

A za co velmi děkuji, je náš báječný tým, se kterým jsem zažila spoustu magických okamžiků a poznání a velmi za to děkuji.

Už jen nesním o tom, že ženy mohou tvořit milující a podpůrný kolektiv, že mohu žít samu sebe pravdivě a být milovaná, zářivá, šťastná, ukazovat své světlo a šířit ho dál. Dnes můžu říct: ANO, toto je REÁLNÉ a děje se to. Není to utopie a vy to můžete žít také. A z celého srdce vám to všem přeji.

S láskou objímám

Zdenka Motáčková ❤
Zdenčiny články na blogu >>>
www.lecivasilahudbyaslov.cz

 

Byla jsem více jako muž.

blogerka růžena ženy ženámAkční, rychlá, cílevědomá, zaměřená na výsledky. To jsem stále, ale nekladu na sebe takové požadavky a umím se uvolnit.

Díky Ženy ženám jsem zapracovala na svém ženství, a probudila tak svoji vnitřní ženu, která byla hluboce schovaná a potlačená. Položila jsem se více do ženských aktivit, a začala se tak i více věnovat své dceři a holčičím věcem.

Vnímám, jak jsem rozkvetla, jak se cítím více jako žena a není mi to blbé, tak jako dřív. Tento pocit jsem měla zakořeněný již z doby, kdy jsem se měla narodit jako kluk. Je až neskutečné, jak se otiskne pocit rodičů – nechceme další dceru – do vašeho života.

Jsem ráda, že Ženy ženám takto oslavovalo ženství a moc Alici a celému týmu kolem velmi děkuji za toto poznání.

Růžena Nekudová ❤
Růženiny články na blogu >>>
www.ruzenanekudova.cz

 

Pár slov na rozloučenou.

blogerka Hanka ženy ženámŽeny ženám sleduji od úplného začátku. Zde jsem čerpala spoustu inspirace. Alice uměla ženy sjednotit, ukázat směr a naladit na posun vpřed.

Musím říci, že je mi moc líto, že Ženy ženám končí. Byla (a ještě chvíli bude) to komunita, která dávala smysl. Byly zde ženy, které chtěly něco pro sebe udělat a něco změnit. Nebyl to tlachající spolek, a to se mi na něm moc líbilo.

Já jsem si z něj odnesla vědomí, že mám svoji hodnotu. A za to bych chtěla Alici, a všem okolo ní, moc poděkovat.

Před nedávnem jsem na blog Ženy ženám začala psát články. Vždy jsem chtěla psát, a i díky Ženy ženám jsem tuto činnost mohla dělat. Moc ráda jsem psala články a byla jsem překvapená, že mi šla slova sama od sebe na papír. Byla to vždy velká radost. Tak i za tuto možnost vám děkuji.

Vím, že jsou chvíle, kdy člověk přehodnocuje svůj život a směr, kam by se měl ubírat. Obdivuji Alici, že dokázala říci tak velkému a fungujícímu projektu sbohem. I to chce velkou sílu.

A tak bych Alici, všem spolupracovnicím a taky všem ženám, popřála spoustu krásných zážitků na tomto světě a spoustu sil.

Pamatujte: Každá žena je jedinečná a má co dát.

Se všemi se loučí

Hanka Havlátová ❤
Hančiny články na blogu >>>
www.zazracnehubnuti.eu

 

Milá Aličko, moc děkuji za vše.

blogerka Jana Ženy ženámTroufám si říct, že jsi mi změnila život.

Protože na cestě mého osobního rozvoje, na cestě k mému ženství byl Tvůj projekt jedním z prvních krůčků a provázel mě mnoho let.

Mám Tvou knihu a snad všechny online programy, které mi na mnoha úrovních otevřely oči. Absolvovala jsem i roční Školu ženy s deseti živými celodenními semináři. Všechny byly úžasné. Vždy to byl nádherný den, na který jsem se těšila celý měsíc. Potkala jsem mnoho skvělých lektorek a taky spolužaček. :) Byla jsem i na posledním Ženy ženám ŽIVĚ a bylo to skvělé.

Před rokem jsem po 10 letech odešla z dříve milované práce v domově pro seniory, která mě ale již nenaplňovala, a tak Ti moc dobře rozumím. Chápu, jak těžké rozhodnutí to muselo být a jak velký krok to je. Také jsem odcházela do neznáma a do toho, že nevím, co bude dál.

Dnes už se zase živím tím, co miluji. Jsem průvodkyní rituály a ženskými kruhy a Tvé projekty k tomu velmi přispěly.

Byla a jsi mi velkou inspirací a děkuji Ti, že se s námi dělíš o svůj příběh. Také dlouho čekám na miminko, a tak chápu i tuto část Tvého příběhu… A tak Ti moc přeji, ať je příběh Tvého mateřství brzo šťastně naplněn a ať je Tvůj život plný radosti a tvoření… Ještě jednou díky…

S láskou

Jana Rosa Prajznerová ❤
Janiny články na blogu >>>
www.pruvodkynezeny.cz

 

Když jsem na jaře roku 2014 rozechvěle odesílala video a motivační dopis do Ženy ženám,

blogerka katka ženy ženámnetušila jsem, že o 2 měsíce později už budu žít svůj sen jako nový člen týmu. Jsem vděčná za úžasnou příležitost a nezapomenutelné 2 roky péče o blog, webfacebook Ženy ženám.

Tisíckrát jsem překročila zónu komfortu, zažívala čirou radost, hluboké naplnění i totální vyčerpání.

Naučila jsem se tolik nového a objevila hranice i postoje, které bylo třeba opustit nebo posílit. Pochopila jsem, že stejně důležité a nádherné jako sny plnit, je nechat je minulosti a odvážně jít dál.

Děkuji za jedinečnou zkušenost a lekci, která byla důležitým milníkem na mé cestě k sobě sama.

S láskou

Katka Svobodová ❤
Katčiny články na blogu >>>
www.plicnik.cz

 

Už je to mnoho let, v čase, kdy jsem padala pod tíhou zodpovědnosti za to být pro všechny ve svém okolí perfektní.

blogerka Mirka Ženy ženámTeď se nad tím usmívám, ale vím, že to bylo pro mne velmi těžké. Bylo to přesně na počátku zrodu projektu Ženy ženám, kdy jsem hledala cestu sama k sobě, ke své vnitřní ženě. Právě v tu chvíli jsem na internetu zadala heslo: žena.

A vyskočil na mě projekt ŽENY ŽENÁM.

Když jsem si poslechla příběhy lektorek, vydechla jsem… konečně… nejsem v tom sama. AHA… tak já nejsem divná, já jsem normální, necítím to takhle jen já.

Začala jsem aktivně pozorovat rozkvět tohoto projektu a hltala každé slovo, které se mnou souznělo, a díky tomuto začala pracovat na svém ženství. Nalezla jsem to malé schoulené cosi, co bylo ukryté uvnitř mě. Sama sebe, svou vnitřní ženu a pomohla jí, díky vám všem lektorkám, které jsem poznala, vstát.

Během této mojí životní cesty za sebepoznáním jsem nalezla i své celoživotní poslání.

Mým posláním je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože vím, jak na to. Baví mě stále nacházet a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí.

Nyní vím, že dělat to, co mě baví a dává smysl, je úžasnou svobodou a naplněním, být taková, jaká jsem, a ukázat to světu. Je to jako roztáhnout křídla a letět.

Děkuji

Mirka Vokounová Krepčíková ❤
Mirčiny články na blogu >>>
www.vokounova-krepcikova.cz

Ženy ženám

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností.
Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře
 1. clouds napsal:

  Treci printr-o criză la mijlocul vieții
  de exemplu un divorț, un avort spontan, cancer sau HIV, doriți să renunțați la medicamente, tulburare briană având diabet sau orice altă boală, nu puteți găsi dragoste fără să vă faceți griji, contactați legământul dr la adresa de e-mail covenantsolutiontemple@gmail.com sau adăugați-l pe watsapp +2349057353987 vă poate ajuta cu orice nevoie personală. Mulți oameni vor încerca să înveli zahărul adevărul și să-ți dea speranță falsă, dar nu Dr.covenant el îți va spune adevărul și nimic altceva decât adevărul și să-ți țină speranțele înalte și vii asa, te rog sa nu pierzi timpul si sa speram pe cineva care nu merita ..

 2. torrents napsal:

  What a great post! I enjoy reading each words of your article.

 3. ashuyadav napsal:

  hello anyone there?

 4. hey, thanks for such a nice post, I like to read your post and keep posting like this.

 5. Maria napsal:

  Piekny wpis. Szczerze sie wzruszylam.

 6. Brianna Owen napsal:

  Tento rok 2019 byl pro mě tak blažený, že mi Bůh dal důvod žít znovu šťastně poté, co jsem byl po třech měsících zlomen srdce, když mě manžel opomněl a vrátil se do své milenky. Trpěl jsem a prošel všemi druhy emocionálních mučení, protože jsem nemohl dostat žádnou pomoc, aby se můj muž nevrátil, dokud mi neřekl doktor Wealthy mým spolupracovníkem, který mi dal plné ujištění o tom, že mu může pomoci. ke mě. Byl jsem v kontaktu s doktorem Wealthym a poslouchal jsem jeho slova a následoval instrukce, které mi dal. Mohl byste věřit, že se můj manžel vrátil domů během 12 až 16 hodin, jak řekl on a dnes, moje manželství je obnoveno a jsem tak vděčný, vděčný a vděčný Bohu za to, že používal doktora Wealthyho, aby po třech měsících vrátil mého muže zpět zlomené manželství. Je tam někdo, kdo se musí vrátit zpátky do svého milence nebo potřebuje pomoc jakéhokoliv druhu? Pak navrhuji, abyste se s Dr Wealthyem dostali do kontaktu s jeho e-mailovým ID: wealthylovespell@gmail.com NEBO si ho můžete nechat taky na +2348105150446 pro více informací. Bůh vám žehnej, pane

 7. Elena napsal:

  Jsem velmi šťastný, chci se podělit o svá svědectví s širokou veřejností o tom, co pro mě tento muž jménem Dr. PADMAN právě pro mě udělal, jsem ženatý 4 roky a mám rozchod s manželem před 4 měsíci a byl jsem strach a tak zmatený, protože ho tak moc miluji. Opravdu jsem byl příliš depresivní a kamarád mě nasměroval k tomuto kouzelníkovi, doktoru PADMANOVI, a oznámil jsem mu všechny své problémy a řekl mi, abych se nebál toho, že se přinutí, aby se můj manžel vrátil ke mně a za pouhých 48 hodin Dostal jsem hovor od mého manžela a on se líbil, že bych se měl vrátit do domu. Nikdy v mém životě nevěří v kouzlo a teď mi to jen pomohlo a jsem nyní tak šťastný. Vše mu děkujeme a pokud si také chcete nechat svého manžela vrátit pro sebe zde !! jeho e-mailovou adresu (padmanlovespell@yahoo.com), jsem tak rád, že svědčím o vaší práci a laskavosti DR PADMAN

 8. thanks for sharing informative post…

 9. Jsem velmi šťastný, chci se podělit o svá svědectví s širokou veřejností o tom, co pro mě tento muž jménem Dr. PADMAN právě pro mě udělal, jsem ženatý 4 roky a mám rozchod s manželem před 4 měsíci a byl jsem strach a tak zmatený, protože ho tak moc miluji. Opravdu jsem byl příliš depresivní a kamarád mě

 10. gmail login napsal:

  I am so happy to read this. This is the kind of manual that needs to be given and not the random misinformation that’s at the other blogs.

 11. What a great post! I enjoy reading your words.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů