srdce ženy ženám

Vaše příběhy

Poznej příběhy žen, kterým projekty Ženy ženám doslova změnily život.
Naslouchej a možná tě inspirují na tvé vlastní cestě.

Lenka Prošková

Tenkrát mě opustil manžel
a zůstala jsem sama s ročním synem.

Bylo to těžké. Myslela jsem si, že to je konec všeho krásného. Jenže to byl naštěstí omyl. Byl to začátek mého rozkvětu. :-)

A právě v té době mě kamarádka pozvala na Ženy ženám živě. Nejdřív jsem váhala, ale nakonec jsem do toho šla. Dnes musím říct, že nic lepšího jsem pro sebe nemohla udělat...

PŘÍBĚH LENKY

Byla jsem zmatená a nevěřila si natolik,
abych šla za svými sny.

Pořád plnila očekávání druhých, aniž bych si to uvědomovala! Pak přišly děti a já jsem pochopila, že teď má život mnohem větší smysl. To byl pro mě zlomový okamžik!!!

Nikdy mě vlastně nenapadlo se zeptat sama sebe, co chci vlastně já? Jak to cítím? Baví mě to? Naplňuje mě moje práce? Žila jsem v přesvědčení, že naplňující práci mají pouze vyvolení.

PŘÍBĚH MARCELY
Marcela Štěpánová
Petra Kratochvílová

Hledala jsem „jak se mít ráda a věřit si“ a jako zázrakem jsem našla blog Ženy ženám

Při čtení vize ŽŽ jsem cítila nadšení a úlevu, že jsem TO našla!

Tématu ženství jsem propadla a nenasytně jsem hltala všechny články na blogu ŽŽ. A už týden na to jsem jela na můj první víkendový seminář, kde jsem díky typologii oblékání dokázala přijmout svou odlišnost a naladit se na potřeby své duše.

PŘÍBĚH PETRY

Ivana Nohavicová

Romča Sedláčková | www.romcasedlackova.cz

"Na podzim roku 2011 jsi mi vstoupila (svým projektem) do života. Jsem neskutečně vděčná, že sdílíš sama sebe. Vždy se k Tobě vracím a najdu v Tvém projektu mnoho smysluplného, hřejivého, vidím tam cestu. Jsi inspirativní tím, jak jsi krásná, jak se oblékáš, jaké si vytváříš vztahy, jak se chováš sama k sobě, k vesmíru, jak si tvoříš život. Samozřejmě Tě znám jen z projektu a z jednoho živého semináře, ale vždy je to nesmírně obohacující. Jsi pro mě životním vzorem, nacházím v Tobě obrovskou moudrost. Děkuji Ti. Ani moc slovy nedokážu vyjádřit, co cítím. Je to dojetí, obrovská vděčnost, radost a naděje. Přeji si v životě naplnit vše, co se od Tebe učím. Ty a Tvoje okolí - manžel, ženy z projektu, firma - je neskutečně fascinující. Vytváříte radost, štěstí, hloubku, smysl. DĚKUJI TI Z CELÉHO SRDCE."
Lucie Jenšovská

Reference žen po Ženy ženám ŽIVĚ 2017

Ahoj Alice, ráda bych ti tímto poděkovala za celou tvou práci, za tvůj projekt Ženy ženám. Vnímám ho jako něco naprosto přelomového. Něco, co dívky a ženy přesně potřebují ke svému probuzení, uzdravení a absolutnímu sebepřijetí. Tvůj projekt a vše, co kolem něj děláš, je moc krásný dar nám všem. Je vidět, že do své "práce" (dá se v tomto ohledu vlastně ještě tak nazvat?) vkládáš lásku a opečováváš ji, jak nejlépe dovedeš. Myslím, že ti to často jde velmi samo. Nebo alespoň to tak působí... tak nenuceně a opravdově. Velmi si cením toho, jak jsi otevřená a svá, jak si na nic nehraješ a umíš přiznat i své chyby. Z celého srdce ti tímto děkuji za všechnu tu inspiraci, kterou jsi vnesla do mého života a která mne i můj partnerský vztah tolik obohatila. Nedávno jsem si uvědomila, že se začínám těšit na maily, co nám pravidelně rozesíláš... jako by mi je posílala má dobrá kamarádka. :-) V závěru se často loučíš slovy "Děkuji, že jsi a že ti na sobě záleží." Já to nyní maličko pozměním: "Alice, děkuji, že jsi právě taková, jaká jsi a že ti na nás záleží!" Děláš moc dobrou věc. Zdraví
Lucka

Hanka Přikrylová, Klub ŽENY ŽENÁM

Jana Wallerová, Klub ŽENY ŽENÁM

Simona Canderle, Klub ŽENY ŽENÁM

Milá Alice, jsem moc ráda, že jsem mohla pozorovat rozkvět Ženy ženám již od začátku, a díky tomuto projektu pracovat na svém ženství. Díky za všechny webináře, Školu ženy i Ženo, na slovíčko. Vždy s láskou předávám dál informace a odkazy na vše svým kamarádkám.
Mgr. Miroslava Vokounová Krepčíková
Alice, chci Ti podekovat!!! Tvuj projekt nastartoval po narozeni Emci mou cestu k zenstvi... a tak jsem rada, ze se ted setkavame v cervenem stanu Meho noveho ja. Ty, vsech 8 zen z programu Zeny zenam, sebelaska i Tvuj muz jste na my ceste velkym prinosem :) a verim, ze nejsem sama. Mej krasnou nedeli ☀
Martina Chomátová
Nejmilejší Alice a týme Ženy ženám, děkuji za vaše úžasné e-maily, web, semináře a lekce sebelásky. Jsem za to velice vděčná a moc žehnám vaší práci, která mě obrovsky inspiruje. Posílám velké díky a lásku vám všem.
Julie
Ďakujem ti, Alica. Meníš môj život. Ďakujem, že som si ťa k sebe pritiahla. Ďakujem, že si. Ako tím robíte veľa nádherných vecí. Držím palce aj naďalej. Toto je cesta, po ktorej chcem ísť aj ja. A ďakujem za internet, bez neho by som sa k mnohým informáciám od Vás nemala šancu dostať.
Renata

Petra

Co pro mě znamená projekt Ženy ženám? Zrcadlo, inspiraci, sílu jít dál za svou vizí a lepším životem. Líbí se mi, že se obklopuješ kvalitními lektorkami, které vskutku mají co předat. Jsou to ženy, kterých si vážím. Samy mají silné životní příběhy a nepřestávají se rozvíjet. Jsou to ženy, které vědí, že nikdy není hotovo. A přesto šíří lásku, osvětu v důležitých aspektech života. Přesto také žijí obyčejný život. Jsou jedny z nás. I ty jsi jedna z nás. A já Tebe i tvé holky beru za své... Mám Tě ráda a mám ráda i Tvůj projekt. Jediné, co mě mrzí, že nestíhám vše číst, sledovat, hltat... Jdi dál!!!
S láskou, Radu
Milá Alice, i když se osobně neznáme, chtěla bych Ti moc a moc poděkovat za to, že jsi. :-) Za to, že jsi vymyslela Ženy ženám, že ve svých mailech, webinářích, projektech kromě informací a poznatků šíříš lásku, radost a optimismus, prostě, že jsi báječná, usměvavá ženská, která je inspirací pro nás ostatní. Díky Tvému projektu Ženy ženám se mi otevřely nové obzory, poznala jsem spoustu zajímavých inspirativních žen a cítím, že se posouvám do nějaké nové, příjemné, ženské dimenze. :-) Ať se v novém roce daří všem Tvým novým projektům, ať Ty sama jsi šťastná a spokojená a ať Vám to s Davidem klape!
Romana Šebková
Krásný večer, chci Vám moc poděkovat za Vaše videa, knihy a činnost vůbec. =) Včera jsem po dlouhé době byla v parku - projít se sama... s knihou 17 tváří ženy. Byla jsem na lavičce na sluníčku a četla první stránky... Kniha se mě tak moc dotýkala, že jsem u toho plakala, ale krásně uvolněně... s pocitem: "Jo!!! Takhle to cítím... on to má někdo podobně? To jsem potřebovala slyšet/číst! Jak Ty mi rozumíš!" Moc děkuji a těším se na další!" Krásný týden
Terka Zachová