Bojíš se být sama sebou? Zkus sílu ženského kruhu

síla ženy

Aličku jsem poznala v roce 2012, kdy jsem nadšeně sledovala začátky jejího nového projektu. Tehdy jsem se na mé cestě „probuzení“ cítila sama a spíše se obklopovala zahraničními autory a projekty.

I proto jsem byla šťastná, že u nás začala něco, s čím má duše rezonovala, co přinášelo osvětu a co mě hodně zajímalo. To jsem ale ještě nevěděla, co všechno s Ženy ženám prožiju…

Vše přijde ve správný čas

Alice Kirš Ženy ženám týmTen správný čas pro spojení našich cest přišel ale až 4 roky poté, kdy jsem se stala Facebookovou královnou a správkyní blogu tohoto báječného projektu. Byl to krásný čas a jsem šťastná a vděčná, milované čtenářky, že jsem s vámi mohla být v kontaktu. :)

Než ovšem k našemu spojení došlo, ušla jsem kus cesty… Mezitím jsem dostudovala, prošla si zaměstnáním, ale cítila jsem, že to není ono… Že na život nahlížím jinak než mé okolí, že mě práce, kterou dělám, nenaplňuje.

Cítila jsem, že mi chybí podpůrný kruh podobně smýšlejících žen, že nežiji plně sebe sama, nevyužívám své dary a svou sílu. Že zkrátka žiji život se zataženou brzdou.

Když se ale ROZHODNETE vydat na cestu ke svému pravému JÁ, když chcete samu sebe znovu potkat a neztrácet ji, ale naopak rozvíjet, žít v souladu a podnikáte k tomu také patřičné kroky (i když to není vždy lehké), život vás ODMĚNÍ a nasměruje tím správným směrem. A já jsem nesmírně vděčná, že mě tehdy nasměroval k Ženy ženám.

Nejsi sama

Výčet vděčností je delší, ale dnes chci zmínit především to, že jsem mohla zažít s naším týmem na vlastní kůži pár pro mne doslova zázračných momentů.

Momentů mé transformace, kdy jsem mohla vidět, že to, o čem jsem dříve jen snila a věřila v to, je MOŽNÉ. Vnímala jsem život mnohdy jinak, než nám bylo předkládáno jako „běžné“ a tady jsem uviděla, že je to v pořádku, že je nás takových VÍC. Že nejsem sama JINÁ. (Čtěte divná :))

Že je možné, aby se ženy vzájemně podporovaly, obohacovaly, měly se rády, přály si vzájemně to, co si každá přeje pro sebe a tvořily láskyplný a silný kmen. Aby společně dělaly svět lepším místem… Vím, že to zatím není všude tak běžné, ale taky vím, že když každá z nás bude pracovat na tom, aby žila naplněný a spokojený život, bude schopná přirozeně přát to nejlepší i druhým a budeme moci společně vytvářet podpůrná, láskyplná sesterství.

A i k tomu Ženy ženám inspirují podporují ženy na jejich cestě k lepšímu vztahu k sobě sama, k poznání sebe sama, k vytváření harmonických a láskyplných vztahů, ke zdravé výchově dětí, ke šťastnějšímu a vědomějšímu životu… A ještě pár dní máte možnost využít této podpory, vřele to doporučuji >>>

Ženy ženám se loučí

Jsem vděčná, že jsem mohla být součástí šíření tak krásné osvěty.

Na ten okamžik nikdy nezapomenu

A co se vám může v takovém podpůrném ženském kruhu přihodit? Můžete se uvolnit, nabít energií, uklidnit se i tím, že zjistíte, že všechny řešíme podobné věci, získat podporu, pochopení, vyslechnutí, sounáležitost a mohou se rozpustit také vaše bloky a zátěže, které si vlečete několik (desítek) let…

Na ten okamžik nikdy nezapomenu…

Venku byla zima, sníh (všude kolem magická atmosféra) a náš tým měl důležité setkání u kulatého stolu… V ten podvečer jsme si svěřovaly mimo jiné to, co si přejeme a z čeho máme strach. Na podporu jsme si vzaly také kámen, který podporoval pravdomluvnost a naprosto kouzelné bylo, že cokoli jste si připravily, že řeknete, tak kámen vás směřoval k té nejhlubší pravdě ve vás. K jádru toho, co je pro vás skutečně důležité.

Pamatuju si přesně na ten okamžik, kdy jsem měla říct, co si ze srdce přeji a být k sobě naprosto upřímná. Podělit se o to, po čem moje duše skutečně touží a čeho se obávám…

Být samy sebou, ukázat, kým jsme, po čem toužíme, žít život podle svých představ a přání, žít v souladu se svými dary a využívat je… To se často setkává s obavami, které mnohdy pramení ze zážitků, které jsme nasbíraly během našeho života. Jsou za nimi strachy z toho, že jako takové nebudeme milované, že když ukážeme svou zářivost, nezapadneme do kolektivu, že když budeme žít život podle sebe, nesplníme očekávání rodičů nebo prarodičů, nebo že zůstaneme samy…

Těch strachů je velká škála a každá z nás má ten svůj příběh, ty své obavy, bloky, bolavé zážitky. A přišla řada na mě, abych řekla, z čeho mám strach já.

Magická síla ženského kruhu

Nevěřila bych, že to může být taková výzva. Zároveň jsem ale cítila, že jsem v bezpečí (děkuji velmi mé milované Daniele) a že je ten správný okamžik. A taky je tu ten kámen pravdomluvnosti, že jo… :D

ženský kruh

Do ticha tedy zaznělo: „Já chci ZPÍVAT.“ (Myšleno ne jen rekreačně.) Ufff a je to. Říct tuto větu pro mne bylo velmi důležité a náročné.

Pamatuju si, jak jsem se rozhlédla kolem sebe, jestli nepřijde nějaká pohroma a kolem se místo apokalypsy začaly ozývat věty typu: „A to je všechno?“ „Ježíš, to je skvělý!“ „Já mám z Tebe radost…“ „No to je úžasný!“

Ještě teď cítím, jak ze mě spadl ten obrovský balvan. Na vlastní kůži jsem zažila, jak se rozpouští má zranění z minulosti, mé bloky. Na vlastní kůži jsem díky našemu úžasnému Týmu Ženy ženám zažila, že můžu ukázat, kdo jsem, po čem má duše touží, jak na život nahlížím a budu stále milovaná, přijímaná a podporovaná.

Zažila jsem na vlastní kůži, jakou transformující sílu má ženské společenství. Společenství, se kterým jste v souladu, které k vám patří.

Ale než se člověk dostane sám k sobě, ke „svým lidem“, ke svému poslání, tak často musí pouštět věci, které do jeho života nepatří, které s ním neladí a to vyžaduje odvahu a sílu.

Jsi silnější, než si myslíš

Kvůli mé cestě k sobě a za svým snem na základě toho, co jsem zažila a co mě podpořilo na mé cestě, jsem vytvořila koncem minulého roku své první motivační CD pro ženy s názvem K sobě, abych tak podpořila i druhé, protože vím, že tato cesta není jednoduchá a podpora na ní je velmi důležitá.

A dnes pouštím do světa své druhé motivační CD s názvem Síla ženy, které vás podpoří v čištění a pouštění toho, co už do vašeho života nepatří a co vám už neslouží.

Podpoří vás také v odpuštění sobě i druhým, podpoří ve vás vědomí vaší síly, dodá vám odvahu a vyživí vaše ženství. Nedávno jsem oslavila své velké životní jubileum, a proto rozdávám své nové online CD ještě pár dní za akční cenu a s bonusem navíc.

 

S naším báječným týmem Ženy ženám jsem zažila spoustu magických okamžiků a poznání a velmi za to děkuji. Už jen nesním o tom, že ženy mohou tvořit milující a podpůrný kolektiv, že mohu žít samu sebe pravdivě a být milovaná, zářivá, šťastná, ukazovat své světlo a šířit ho dál. Dnes můžu říct: ANO, toto je REÁLNÉ a děje se to. Není to utopie a vy to můžete žít také. A z celého srdce vám to všem přeji.

S láskou a objetím

Zdenka Motáčková

Zdenka Motáčková

Mou celoživotní vášní je zpěv.
Tvořím písně a podporující nahrávky, které léčí šrámy na duši, posilují, motivují a inspirují. Mým hlasem a hudbou podporuji druhé k tomu, aby žili spokojenější a šťastnější život.

Můj příběh si přečtete zde >>>
Zdenka Motáčková
Mou celoživotní vášní je zpěv. Tvořím písně a podporující nahrávky, které léčí šrámy na duši, posilují, motivují a inspirují. Mým hlasem a hudbou podporuji druhé k tomu, aby žili spokojenější a šťastnější život. Můj příběh si přečtete zde >>>
Komentáře
  1. hotmail.com napsal:

    Continue posting like this as it helps newbies like me. Continue to support us.

  2. clouds napsal:

    Treci printr-o criză la mijlocul vieții
    de exemplu un divorț, un avort spontan, cancer sau HIV, doriți să renunțați la medicamente, tulburare briană având diabet sau orice altă boală, nu puteți găsi dragoste fără să vă faceți griji, contactați legământul dr la adresa de e-mail covenantsolutiontemple@gmail.com sau adăugați-l pe watsapp +2349057353987 vă poate ajuta cu orice nevoie personală. Mulți oameni vor încerca să înveli zahărul adevărul și să-ți dea speranță falsă, dar nu Dr.covenant el îți va spune adevărul și nimic altceva decât adevărul și să-ți țină speranțele înalte și vii asa, te rog sa nu pierzi timpul si sa speram pe cineva care nu merita ..

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů