Co když máme všechno, světlo i tmu

máme vše hotovo

Cesta k sobě, ke svojí duši, není jenom o rostoucí lásce a radosti. S cestou k sobě přichází ještě něco jiného. Něco, co nechceme vidět. My. Ani dnešní společnost. Je to temnota uvnitř nás. Jak dobře znáte tu svoji?

Temnota v nás

Na cestě k sobě nacházím vlastní temnotu a vlastní stíny. Temnotu, která chce být viděna, vnímána a přijata.

Temnota, která vznikala celý náš život tady. A možná i život minulý, za životů našich ženských předchůdkyň. Temnota, kterou si s sebou nese každá duše. Každá má tu svoji. Každá jinou.

Temnotu my ženy vnímáme nejvíce před menstruací. V době, kdy v nás proudí síla čarodějky.

Můžeme vnímat moudrost, kreativitu, klid. Můžeme vnímat i vztek, nenávist a bolest. Celou tuhle škálu můžeme prožívat. A vše je v pořádku. My se můžeme rozhodnout, co z toho budeme žít.

světlo v temnotě

Nejtěžší je přijmout, že my jsme všechno. Jsme i temnota. Ve světě venku i uvnitř nás bude totiž vždycky existovat oboje.

Světlo i tma

Bez tmy by totiž nebylo vidět světlo. Nebyly bychom schopné rozeznat, kým doopravdy jsme. Vnímat sebe. Nevěděly bychom, kudy jít. Co dělat. Neměly bychom podle čeho se rozhodovat.

  • Jak svoji temnotu vidíme?
  • Vnímáme ji?
  • Nebo se jí bojíme?
  • Stydíme se za ni?
  • A co je za tou temnotou?

Co se stane, když ji vnímáme a přijmeme?

Co se stane, když přijmeme sebe s tou temnotou?

Možná nalezneme to, co ve skutečnosti hledáme.

Láskyplné přijetí toho, kým jsme. Celé. Přesně tak, jak jsme.

Bezpodmínečnou lásku.

V temnotě se totiž skrývá další část naší síly. Skrývá se v ní další informace, kterou můžeme použít v našem rozhodování. Skrývá se v ní další část naší kreativity pro to vědomě si tvořit svůj život. Další podklad, podle kterého se můžeme vědomě rozhodnout, co chceme v životě žít.

Za temnotou je další obrovský kus lásky a důvěry pro nás a náš život.

Na co je mi poznání vlastní temnoty?

Temnota má na nás zvláštní účinek. Obnažuje nás. Polidšťuje. Boří vzorce a myšlenky, které k nám nepatří. Boří to, co nejsme my.

To, co se zboří, uvolní místo pro další část nás samých. Uvolní místo pro to krásné, důležité a naplňující v našem životě.

jak být šťastná

Čím větší temnotu v sobě nosíme, tím větším světlem jsme.

Temnota nás obnažuje do naší větší plnosti. Bez poznání vlastní temnoty nejsme úplní.

Na své cestě k sobě jsem si uvědomila, že bez temnoty bych nebyla schopna vnímat to důležité ve svém životě. Vidět krásy života takového, jaký je.

Temnota se vrací a dny s ní nejsou lehké

O slovo se hlásí zoufalství, smutek a vztek. Ne vždy v sobě naleznu moudrost a sílu čarodějky. Pak mi pomáhá přijmout to, že jsem stále také jenom člověk. Duše, která se učí, jak svůj život prožít plněji a lépe.

Přijetí vlastní temnoty a její vnímání mě ale zvláštním způsobem polidšťuje, zjemňuje, posiluje a naplňuje láskou.

Po projití temnotou totiž přicházíme do ještě většího světla. Objevíme další kousek nás samých. Opravdových. Skutečných. Pravdivých.

Každá láska je ukryta v temnotě. Každý máme svoji temnotu.

Když ji nejsme schopny vidět a přijímat, pak nejsme schopny vidět a přijímat dary a světlo, které v sobě neseme. Poslání, se kterým jsme přišly do života.

Co když naše cesta k sobě a žití toho, kým doopravdy jsme, je to nejcennější, co v životě můžeme žít?

Veronika Hradecká

Veronika Hradecká

Mojí životní výzvou je milovat, důvěřovat a žít sebe. Vnímat a žít sebe v jednotlivých okamžicích svého života. Cítit a užívat si jednotlivé odlesky lásky v mém životě. Procházet skrze nenávist, vztek a smutek k lásce. Objevovat a žít krásy mě jako ženy. Jsem citlivá a vnímavá žena. Ve svém životě ráda objevuji a žiji tu svoji pravdu, pravdu mojí duše. Na intenzivnější cestu k žití sebe jsem se vydala po narození mojí dcery.

Můj příběh si přečtete zde >>>

Mým přáním je inspirovat ostatní k cestě k sobě, k lásce a naplněnému životu.

Jsem autorkou eBooku Jak jsem se dostala z vězení vlastní hlavy a začala žít SEBE >>>
Veronika Hradecká
Mojí životní výzvou je milovat, důvěřovat a žít sebe. Vnímat a žít sebe v jednotlivých okamžicích svého života. Cítit a užívat si jednotlivé odlesky lásky v mém životě. Procházet skrze nenávist, vztek a smutek k lásce. Objevovat a žít krásy mě jako ženy. Jsem citlivá a vnímavá žena. Ve svém životě ráda objevuji a žiji tu svoji pravdu, pravdu mojí duše. Na intenzivnější cestu k žití sebe jsem se vydala po narození mojí dcery. Můj příběh si přečtete zde >>> Mým přáním je inspirovat ostatní k cestě k sobě, k lásce a naplněnému životu. Jsem autorkou eBooku Jak jsem se dostala z vězení vlastní hlavy a začala žít SEBE >>>
Komentáře
  1. Elena napsal:

    Jsem velmi šťastný, chci se podělit o svá svědectví s širokou veřejností o tom, co pro mě tento muž jménem Dr. PADMAN právě pro mě udělal, jsem ženatý 4 roky a mám rozchod s manželem před 4 měsíci a byl jsem strach a tak zmatený, protože ho tak moc miluji. Opravdu jsem byl příliš depresivní a kamarád mě nasměroval k tomuto kouzelníkovi, doktoru PADMANOVI, a oznámil jsem mu všechny své problémy a řekl mi, abych se nebál toho, že se přinutí, aby se můj manžel vrátil ke mně a za pouhých 48 hodin Dostal jsem hovor od mého manžela a on se líbil, že bych se měl vrátit do domu. Nikdy v mém životě nevěří v kouzlo a teď mi to jen pomohlo a jsem nyní tak šťastný. Vše mu děkujeme a pokud si také chcete nechat svého manžela vrátit pro sebe zde !! jeho e-mailovou adresu (padmanlovespell@yahoo.com), jsem tak rád, že svědčím o vaší práci a laskavosti DR PADMAN

  2. thanks For sharing informative post…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů