Když nemáme „něčeho“ dost

když nemáme dost

Měla bych shodit ještě 5 kilo…
Měla bych ještě umět tohle…
Měla bych stíhat za den ještě tohle…
Měla bych to udělat takhle…
Měla jsem to udělat jinak…
To, co dělám, nestačí…
To, jaká jsem, nestačí, musím být lepší…
Nezvládla jsem to…
Selhala jsem…

Připomíná Ti to něco?

Budu upřímná. Některé z těchto myšlenek se mi dost často ještě před 2 roky honily hlavou. Ještě i dnes se mi občas nějaká do hlavy vloudí.

Naše hlava nám říká, že nejsme dost dobré nebo to, co a jak děláme, není dost dobré. Kde se vzaly všechny tyhle myšlenky? Proč jsou mezi námi všemi lidmi právě tyhle myšlenky tak moc rozšířené?

nejsem dost dobrá

Jaký pro nás mají tyhle myšlenky význam?

Někdo by možná namítl, že ho tyhle myšlenky burcují k lepším výkonům. Díky těmto myšlenkám roste ke svému vyspělejšímu či lepšímu já.

Opravdu potřebujeme růst?

Co když ale vlastně růst vůbec nepotřebujeme? Co když potřebujeme pravý opak?

Potřebujeme se vrátit k sobě. Do svého nitra. Ke svojí duši.

Všechny tyhle myšlenky nám vlastně ukazují, že v daném okamžiku něčeho nemáme dost. V daném okamžiku nám chybí jedna podstatná věc k životu.

Čeho že to nemám dost?

Přece lásky.

Lásky, ve které sídlí naše duše.

láska k sobě

V daném okamžiku nám chybí malá „nepodstatná“ část našeho života.

My.

Když žijeme sebe, jsme sami sebou, pak všechno, co děláme, a vše, čím jsme, je vlastně to nejvíc, co můžeme v daném okamžiku žít. Děláme to nejlepší, co v daném okamžiku můžeme dělat.

Rostu, ne děkuji, objevuji

Co když osobní růst není o vývoji a růstu v někoho lepšího, schopnějšího, výkonnějšího, hezčího, hubenějšího, odvážnějšího či rychlejšího, ale o objevování jednotlivých střípků sebe samého. O vnímání a žití sebe v různých okamžicích svého života. O zažití výzev, které jsme si sem přišli odžít.

Co když to, jací jsme, je vlastně dost. Nic víc už být nemůžeme. Jediné, co můžeme dělat, je objevovat tuhle hojnost v nás samých. Objevovat nekonečné krásy uvnitř nás samých i okolo nás. Všechny odlesky lásky.

Až se ti v hlavě objeví zase některá z myšlenek „nejsem dost, nestačí to, selhala jsem,“ láskyplně jí připomeň, že v srdci jsi úplná… jenom tenhle střípek svojí duše v sobě zrovna nevnímáš.

Veronika Hradecká
Mojí životní výzvou je milovat, důvěřovat a žít sebe. Vnímat a žít sebe v jednotlivých okamžicích svého života. Cítit a užívat si jednotlivé odlesky lásky v mém životě. Procházet skrze nenávist, vztek a smutek k lásce. Objevovat a žít krásy mě jako ženy. Jsem citlivá a vnímavá žena. Ve svém životě ráda objevuji a žiji tu svoji pravdu, pravdu mojí duše. Na intenzivnější cestu k žití sebe jsem se vydala po narození mojí dcery. Můj příběh si přečtete zde >>> Mým přáním je inspirovat ostatní k cestě k sobě, k lásce a naplněnému životu. Jsem autorkou eBooku Jak jsem se dostala z vězení vlastní hlavy a začala žít SEBE >>>
Komentáře
 1. Elena napsal:

  Jsem velmi šťastný, chci se podělit o svá svědectví s širokou veřejností o tom, co pro mě tento muž jménem Dr. PADMAN právě pro mě udělal, jsem ženatý 4 roky a mám rozchod s manželem před 4 měsíci a byl jsem strach a tak zmatený, protože ho tak moc miluji. Opravdu jsem byl příliš depresivní a kamarád mě nasměroval k tomuto kouzelníkovi, doktoru PADMANOVI, a oznámil jsem mu všechny své problémy a řekl mi, abych se nebál toho, že se přinutí, aby se můj manžel vrátil ke mně a za pouhých 48 hodin Dostal jsem hovor od mého manžela a on se líbil, že bych se měl vrátit do domu. Nikdy v mém životě nevěří v kouzlo a teď mi to jen pomohlo a jsem nyní tak šťastný. Vše mu děkujeme a pokud si také chcete nechat svého manžela vrátit pro sebe zde !! jeho e-mailovou adresu (padmanlovespell@yahoo.com), jsem tak rád, že svědčím o vaší práci a laskavosti DR PADMAN,,

 2. Juanita Lavista napsal:

  Adanya kolam renang pada rumah akan membikin Anda dapat berolahraga renang kapan saja. Kontraktor kolam renang yaitu suatu perusahaan atau jasa … tap https://hargaperawatankolam.blogspot.com/2019/08/jasa-perawatan-kolam-renang_4.html untuk lebih lengkap

 3. Quinton Osby napsal:

  Perusaan kami Ialah Salah Satu Sentra Pengorderan Beton Pracetak Kami Siap Menolong Dan Melayani Bpk/Ibu Yang Memerlukan Jasa … untuk detail silahkan kunjungi https://harga-road-barrier-megaconperkasa.blogspot.com/2019/08/harga-road-barrier-beton-1-bontang-0852.html

 4. Oleta Golaszewski napsal:

  Harga Beton Precast 2020 atau beton pracetak untuk keperluan konstruksi, … dan berikut ini ialah berberapa produk beton precast yang bisa kami jual. segera kunjungi https://5e815e105a6c7.site123.me/

 5. Efrain Ulbrich napsal:

  Jasa towing atau derek gendong menjadi salah satu alternatif bagi pemilik kendaraan beroda empat untuk menikmati mobilnya ketika … lebih detailnya https://jasa-car-carrier.blogspot.com/

 6. Angeline Heilmann napsal:

  Kaca Tempered (Kaca Diperkeras) yaitu kaca dengan memanaskan float glass lazim sampai menempuh suhu sekitar 700 °C kami berada di … segera kunjungi https://kaca-shower.jimdosite.com/

 7. Major Magnia napsal:

  Epoxy is a mass and heat sensitive material. The solution time (time it takes the blended epoxy resin and hardener to originally harden up) may differ drastically relying on… tap https://waterproofing.jabodetabek.my.id/2020/09/jasa-membrane-bakar-makasar-jakarta.html for more detail.

 8. Amos Boenisch napsal:

  Do you really need any tailor made door in your household? Attractive replacement windows might improve just about any space. But when you can’t find precisely what you are considering, visit https://distributor-pintu-panel.blogspot.com/2020/07/jual-pasang-pintu-panel-1-boyolali-0812.html for more offers.

 9. Araceli Leming napsal:

  Cubicle Kamar ialah salah satu yakni kamar kecil berkesan modern dan elegan yang terdiri dari partisi-partisi yang terhubung dengan aksesoris … kunjungi https://partisi-kamar-mandi.blogspot.com/2019/05/cubicle-toilet-phenolic-bandar-lampung.html to go further.

 10. Ivanka082 napsal:

  Já mám už dost těch plných bulvárních časopisů. Jsem si řekla, že od nového roku – myšleno ten, který začal 1/1 – takže osudný 2021, se začnu soustředit pouze na zpravodajství, a proto jsem si dala do oblíbených stránku https://www.cerstvezpravy.cz. Podle mě to bude mnohem lepší než si den co den číst no nějaké bulvární kauze.

 11. Ivanka082 napsal:

  V poslední době jsem hrozně moc propadla hudbě. Téměř neustále mě baví poslouchat, jaké tóny vydávají basgitary. Dokonce jsem si říkala, že bych si i nějaký ten hudební nástroj mohla domů pořídit. Je to podle vás pro samouka dobrý nápad a nebo dělám krok vedle?

 12. all the technical KINGDOM777 solutions and staff we need for 에볼루션 카지노 operators who provide world

 13. Karin napsal:

  Toto je velmi radostný den mého života díky pomoci, kterou mi doktor WEALTHY poskytl tím, že mi pomohl dostat mého bývalého zpět pomocí jeho mocného kouzla, a práci v těhotenství, kterou udělal, jsem mu tak vděčný. skvělá práce, kterou jsi udělal. Nyní mohu směle říci, že jsem byl povolán zpět na své místo v práci, moje dcera je zpět doma a já jsem byla dnes ráno testována jako těhotná po lékařském textu, který jsem dnes ráno prošla v mém zaměstnání. Byla naposledy těhotná před 14 lety a nyní jsem pozitivně testována. Chci použít toto médium, abych vám moc poděkoval a osobně vám přijdu poděkovat. Můžete mu poslat e-mail a on pro vás může udělat víc, protože vím, že jsou lidé, kteří potřebují jeho pomoc jako já. Jeho e-mailová adresa je ( wealthylovespell@gmail.com ) Jeho buňka: +2348105150446 Jste tak mocní. To je pro skutečné lidi v nouzi. DĚKUJI, DR BOHATÝ.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.