Když nemáme „něčeho“ dost

když nemáme dost

Měla bych shodit ještě 5 kilo…
Měla bych ještě umět tohle…
Měla bych stíhat za den ještě tohle…
Měla bych to udělat takhle…
Měla jsem to udělat jinak…
To, co dělám, nestačí…
To, jaká jsem, nestačí, musím být lepší…
Nezvládla jsem to…
Selhala jsem…

Připomíná Ti to něco?

Budu upřímná. Některé z těchto myšlenek se mi dost často ještě před 2 roky honily hlavou. Ještě i dnes se mi občas nějaká do hlavy vloudí.

Naše hlava nám říká, že nejsme dost dobré nebo to, co a jak děláme, není dost dobré. Kde se vzaly všechny tyhle myšlenky? Proč jsou mezi námi všemi lidmi právě tyhle myšlenky tak moc rozšířené?

nejsem dost dobrá

Jaký pro nás mají tyhle myšlenky význam?

Někdo by možná namítl, že ho tyhle myšlenky burcují k lepším výkonům. Díky těmto myšlenkám roste ke svému vyspělejšímu či lepšímu já.

Opravdu potřebujeme růst?

Co když ale vlastně růst vůbec nepotřebujeme? Co když potřebujeme pravý opak?

Potřebujeme se vrátit k sobě. Do svého nitra. Ke svojí duši.

Všechny tyhle myšlenky nám vlastně ukazují, že v daném okamžiku něčeho nemáme dost. V daném okamžiku nám chybí jedna podstatná věc k životu.

Čeho že to nemám dost?

Přece lásky.

Lásky, ve které sídlí naše duše.

láska k sobě

V daném okamžiku nám chybí malá „nepodstatná“ část našeho života.

My.

Když žijeme sebe, jsme sami sebou, pak všechno, co děláme, a vše, čím jsme, je vlastně to nejvíc, co můžeme v daném okamžiku žít. Děláme to nejlepší, co v daném okamžiku můžeme dělat.

Rostu, ne děkuji, objevuji

Co když osobní růst není o vývoji a růstu v někoho lepšího, schopnějšího, výkonnějšího, hezčího, hubenějšího, odvážnějšího či rychlejšího, ale o objevování jednotlivých střípků sebe samého. O vnímání a žití sebe v různých okamžicích svého života. O zažití výzev, které jsme si sem přišli odžít.

Co když to, jací jsme, je vlastně dost. Nic víc už být nemůžeme. Jediné, co můžeme dělat, je objevovat tuhle hojnost v nás samých. Objevovat nekonečné krásy uvnitř nás samých i okolo nás. Všechny odlesky lásky.

Až se ti v hlavě objeví zase některá z myšlenek „nejsem dost, nestačí to, selhala jsem,“ láskyplně jí připomeň, že v srdci jsi úplná… jenom tenhle střípek svojí duše v sobě zrovna nevnímáš.

Veronika Hradecká

Veronika Hradecká

Mojí životní výzvou je milovat, důvěřovat a žít sebe. Vnímat a žít sebe v jednotlivých okamžicích svého života. Cítit a užívat si jednotlivé odlesky lásky v mém životě. Procházet skrze nenávist, vztek a smutek k lásce. Objevovat a žít krásy mě jako ženy. Jsem citlivá a vnímavá žena. Ve svém životě ráda objevuji a žiji tu svoji pravdu, pravdu mojí duše. Na intenzivnější cestu k žití sebe jsem se vydala po narození mojí dcery.

Můj příběh si přečtete zde >>>

Mým přáním je inspirovat ostatní k cestě k sobě, k lásce a naplněnému životu.

Jsem autorkou eBooku Jak jsem se dostala z vězení vlastní hlavy a začala žít SEBE >>>
Veronika Hradecká
Mojí životní výzvou je milovat, důvěřovat a žít sebe. Vnímat a žít sebe v jednotlivých okamžicích svého života. Cítit a užívat si jednotlivé odlesky lásky v mém životě. Procházet skrze nenávist, vztek a smutek k lásce. Objevovat a žít krásy mě jako ženy. Jsem citlivá a vnímavá žena. Ve svém životě ráda objevuji a žiji tu svoji pravdu, pravdu mojí duše. Na intenzivnější cestu k žití sebe jsem se vydala po narození mojí dcery. Můj příběh si přečtete zde >>> Mým přáním je inspirovat ostatní k cestě k sobě, k lásce a naplněnému životu. Jsem autorkou eBooku Jak jsem se dostala z vězení vlastní hlavy a začala žít SEBE >>>
Komentáře
  1. Elena napsal:

    Jsem velmi šťastný, chci se podělit o svá svědectví s širokou veřejností o tom, co pro mě tento muž jménem Dr. PADMAN právě pro mě udělal, jsem ženatý 4 roky a mám rozchod s manželem před 4 měsíci a byl jsem strach a tak zmatený, protože ho tak moc miluji. Opravdu jsem byl příliš depresivní a kamarád mě nasměroval k tomuto kouzelníkovi, doktoru PADMANOVI, a oznámil jsem mu všechny své problémy a řekl mi, abych se nebál toho, že se přinutí, aby se můj manžel vrátil ke mně a za pouhých 48 hodin Dostal jsem hovor od mého manžela a on se líbil, že bych se měl vrátit do domu. Nikdy v mém životě nevěří v kouzlo a teď mi to jen pomohlo a jsem nyní tak šťastný. Vše mu děkujeme a pokud si také chcete nechat svého manžela vrátit pro sebe zde !! jeho e-mailovou adresu (padmanlovespell@yahoo.com), jsem tak rád, že svědčím o vaší práci a laskavosti DR PADMAN,,

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů