Jenom, tak obávané, konce tvoří prostor pro nové začátky a splněná přání

nové začátky

Konce máme v životě spojené spíše se ztrátami, bolestí, zraněním, lítostí, komplikacemi, atd. Prostě se jim všeobecně snažíme vyhnout, jak jen to jde.

Přespříliš dlouho setrváváme v nefunkčních vztazích, jenom abychom se vyhnuly bolesti z rozchodu.

Přemlouváme se, že to v té práci ještě půjde, i když naše duše už tam nechce být ani den. Jenom abychom nebyly postavené před nejistotu: “Co teď, když skončím?”

Zůstáváme zaseklé v životních situacích, i když nám už vnitřní hlas dlouho našeptává, že to pro nás není prospěšné. Jenom abychom se vyhnuly komplikacím, které by změna a jasné rozhodnutí “Takhle ne!” přinesla.

Bojíme se nejenom ztrát a bolesti, ale i konfrontace. Konfrontace samy se sebou. Protože to je přesně to, k čemu nás konce v životě vedou. Bezodkladně se musíme začít samy sebe ptát:

„Žiju život, jaký bych chtěla? Jsem pravdivá sama k sobě? Konám odvážně? Nebo by to přece jen nějakou změnu chtělo?”
(I když se mi většinou super nechce.)

sabeláska

Ženy ženám mi vstoupily do života v pravou chvíli

Mně Ženy ženám v roce 2012 vstoupily do života přesně v tomhle ukončovacím období. Cítila jsem nutnost změny, ale bála jsem se nejistoty a toho, co přinese. Podvědomě jsem se bránila a doufala jsem, že to projde nějak hladce, aniž by se v realitě cokoliv měnilo. :D Ani jsem tehdy nevěděla, že se vlastně v takovém ukončovacím prostoru nacházím.

Po deseti letech jsem přestala brát antikoncepci a začala jsem sledovat svoji cykličnost. Navíc jsem se pomalu ale jistě odchylovala od představy úspěšné diplomatky k něčemu, co mi dávalo větší smysl.

Ženy ženám mi tehdy dodávaly důvěru, že jdu správným směrem. Otevíraly mi nové možnosti a témata. Přinesly mi chuť objevovat ten – tak trochu tajemstvím zahalený – ženský svět.

První vlna: Setkání a podpora

To bylo v první vlně. Nejvíc ovšem dodnes čerpám z propojení s dalšími ženami, mými čarodějkami, naším malým ženským kruhem.

ženský kruh

Díky Ženy ženám jsme se našly a už jsme si zůstaly.
Podpora, sounáležitost, pochopení, stejné naladění, přijetí, inspirace, sdílení. Víme o sobě, i když dnes se už nevídáme tak často jako před pěti lety. Holky mě provedly tím nejtěžším ukončovacím obdobím – po depresi a smrti mého prvního manžela. Stejně jako další programy Ženy ženám.

Pamatuji si, jak jsem v době největšího stresu při jeho depresi cítila, že nutně potřebuji jet na Ženy ženám intensive. Opravdu jsem tam, i přes veškeré překážky, odjela.

A kromě toho, že jsem zase na chvíli měla prostor pro sebe, prostor nadechnout se a vypadnout z toho neustálého ohrožení, měla jsem možnost blíž se seznámit s Šárkou a Luckou, které mě po jeho smrti přes sezení a semináře provázely.

Bez téhle příležitosti bych nevěděla, na koho se obrátit, s kým to hluboké ukončovací a konfrontační období projít. Protože tahle ztráta, tak zásadní konec, si opravdu žádá přehodnocení všech představ o sobě i o životě.

S každým dalším programem nebo akcí od Ženy ženám, který jsem absolvovala, jsem se potkávala s dalšími stejně naladěnými ženami. S radostí jsem rozšiřovala pole blízkých přítelkyň a objevovala důvěru v ženskou síť. Možnost v přijetí autenticky sdílet, kdo jsem, co cítím a co právě prožívám.

sebevědomá žena

Další vlna: Spolupráce

V další vlně pro mě Alice a Ženy ženám fungovaly jako obrovská inspirace. Když opadla první paralyzující bolest ze ztráty manžela a začala jsem se rozhlížet, co je tedy ta moje podstata, co bych ráda dělala, viděla jsem Alici a Ženy ženám.

Říkala jsem si: “To chci taky!” Bylo to pro mě velkým nakopnutím – když mohla Alice věřit sobě, té vizi a dokázat to, tak já můžu taky. Chci taky žít, tvořit, být se sebou v souladu.

Dokonce jsem měla Alici na jedné své jantře. Připadala mi sympatická a přišlo mi, že bychom se mohly kamarádit. :D A za necelý rok jsme se opravdu setkaly blíž a pomalu se začala rodit naše spolupráce.

Moc mě bavila spolupráce na Ženy ženám ŽIVĚ 2016 a všechny kouzla, které jsme pro ženy připravily. S velkou vděčností jsem si užívala splněný sen být součástí vize Ženy ženám. A možnost od Ženy ženám nejen přijímat a inspirovat se, ale také dávat a spolutvořit ty kouzelné momenty, propojení a podporu pro další ženy.

Ženy ženám živě

Klub Ženy ženám

A když nás Alice pozvala s Janou jako lektorky do Klubu Ženy ženám, byl to pro mě obrovský moment. Poprvé jsme s Janou velmi otevřeně mluvily o svých ztrátách a sdílely jsme své příběhy. Natáčení pro nás všechny bylo hodně emocionální a chvílemi jsme brečely všechny, včetně holek za kamerou.

Celý den před vysíláním naší poradny jsem prozvracela, jak se tělo intenzivně čistilo a téma v něm pořád ještě rezonovalo. I když to nebylo příjemné, věděly jsme, že to má smysl. Že je důležité sdílet tu bolest, naši cestu, a dát tak podporu dalším ženám na podobné cestě. Protože když jsme to zvládly my, můžou i ony.

Inspirace ukončením

šťastný konecStejně jako natáčení pro Klub Ženy Ženám pro mě bylo uzavřením životní kapitoly spojené se ztrátou prvního manžela a hledáním sebe, tak i ukončení Ženy ženám dnes vnímám jako uzavření jednoho mého životního období.

Raduju se, že ještě před několika lety tak zapovězené a odmítané konce jde projít vědomě, s přijetím a vděčností. Nechť je i v tomto pro nás Alice a konec Ženy ženám inspirací.

Vím, že dnes jsem o mnoho víc žena, kterou chci ve svém životě vidět, právě díky Ženy ženám. V průběhu let, tak jako Ženy ženám otevřely mě, viděla jsem, jak otevřely mnoho a mnoho dalších žen, které společně i samy za sebe jdou stejnou cestu. Zpátky k sobě, k přirozenosti, k zapomenuté ženské moudrosti.

Cítím v srdci velkou vděčnost

Jsem vděčná, že mě Ženy ženám tak dlouho životem provázely.

Děkuju za 

 • inspiraci,
 • podporu,
 • otevření nových obzorů,
 • propojení se sebou,
 • objevení síly ženské sítě, sdílení,
 • důvěru v ostatní ženy a ženskost.

Děkuju za pocit, že i já můžu a že jsem v pořádku.

Děkuji za to všechno.
Děkuji Alici, za její odvahu udělat ten krok do neznáma a projít konec Ženy ženám.

Děkuji, za otevřené nové začátky. <3

S láskou

Žaneta Ariati
lektorka Klubu ženy ženám Jsem moderní čarodějka, miluju rituály a provázím ženy jejich vnitřním světem, aby žily svou podstatu a tvořily si naplněnější životy. Věřím, že naše možnosti a lidský potenciál jsou neomezené. Ráda inspiruji ostatní, jak žít svou celistvost, využívat moudrost svého těla a odemknout svůj potenciál. Jsem autorka programu Čarodějná škola a Kouzelné říše.
Komentáře
 1. Your blog is filled with unique good articles! I was impressed how well you express your thoughts.

 2. Assignmentcorp napsal:

  The New Moon today around evening time. It is an incredible time for new connections to start. For letting out internal feelings you may have been stowing away for your darling or companions. It’s a period for new passionate holding.

 3. SALEONLEATHER napsal:

  The essential help behind raising money isn’t the item that you may sell, it’s extremely a punch of philanthropy and blame that we are engaging as well. So overlook what you could sell and promote what you need down to the little stuff like dry erasers.

 4. Elena napsal:

  Jsem velmi šťastný, chci se podělit o svá svědectví s širokou veřejností o tom, co pro mě tento muž jménem Dr. PADMAN právě pro mě udělal, jsem ženatý 4 roky a mám rozchod s manželem před 4 měsíci a byl jsem strach a tak zmatený, protože ho tak moc miluji. Opravdu jsem byl příliš depresivní a kamarád mě nasměroval k tomuto kouzelníkovi, doktoru PADMANOVI, a oznámil jsem mu všechny své problémy a řekl mi, abych se nebál toho, že se přinutí, aby se můj manžel vrátil ke mně a za pouhých 48 hodin Dostal jsem hovor od mého manžela a on se líbil, že bych se měl vrátit do domu. Nikdy v mém životě nevěří v kouzlo a teď mi to jen pomohlo a jsem nyní tak šťastný. Vše mu děkujeme a pokud si také chcete nechat svého manžela vrátit pro sebe zde !! jeho e-mailovou adresu (padmanlovespell@yahoo.com), jsem tak rád, že svědčím o vaší práci a laskavosti DR PADMAN

 5. I like your article very much, thanks for sharing the good information we have read.

 6. Lana napsal:

  Great article, it prompted me to interesting thoughts. My life is full of different events: both good and bad. The most pleasant event lately of those that happened to me was the fact that I started playing online games at Hypercasino and I became very lucky. I constantly win big money, and enjoy the game!

 7. nice and informative post, i really appreciate your work. keep sharing with us.

 8. Students find Human Resource Writing Services as being of great assistance since they are able to complete their human resource assignment writing services and human resource research paper writing services on time.

 9. Thanh Novoa napsal:

  Adanya kolam renang pada rumah akan membikin Anda dapat berolahraga renang kapan saja. Kontraktor kolam renang ialah suatu perusahaan atau jasa … klik https://desain-kolamrenang.netlify.app/desain-kolam-renang-madiun.html untuk selengkapnya

 10. Sheridan Jafek napsal:

  Beli Beton Precast Online bermutu dengan harga murah terupdate 2020 di MegaconBeton.com! Pembayaran gampang, pengiriman pesat se Indonesia. silahkan kunjungi http://pagarpanelmegacon.kedungsepur.my.id/2020/08/harga-pagar-panel-beton-megacon-di_48.html

 11. Lynnette Brandauer napsal:

  Perusaan Betching Plant Yang Memproduksi Beton cor pracetak, beton segar yang belum mengalami cara kerja pengikatan dan … segera kunjungi https://road-barrier-megacon-perkasa.sitey.me/

 12. Mae Bayani napsal:

  Toilet cubicles have been tailored to match all your allowance needs, complemented by our stylish panelling, vanities and washroom accessories … kunjungi https://showerbox.jabodetabek.my.id/2020/10/jual-shower-box-beji-depok-1-bahan.html for detail information.

 13. Leon Mcburrough napsal:

  Harga Beton Cor Murah Per Kubik – Jual Beton Ready Mix. Supplier dengan Harga Beton Ready Mix Batching Plant Berikut Harga Beton Cor Readymix dari … info lebih detail https://pipadrainasemegacon.kedungsepur.my.id/2020/09/harga-pipa-drainase-megacon-plantungan.html

 14. Jordon Halford napsal:

  Towing, atau menarik, atau derek, adalah sebuah aktivitas memindahkan kendaraan dari satu … selengkapnya https://derek-angkut-mobil.blogspot.com/2020/12/jasa-derek-mobil-bandung-makassar.html

 15. Un Kreusch napsal:

  Harga kaca tempered glass yang dipasarkan di pasaran betul-betul bervariasi tergantung pada tipe dan ketebalannya. Ingin tahu berapa harganya, info lebih lanjut https://kaca-shower.sitey.me/

 16. nelson napsal:

  Je čas podělit se o své svědectví, jsem Nelson a jsem šťastný, když zde sdílím své svědectví, představila mě Baba Ogbogo moje matka, když zjistila, že po 3 letech manželství nemohu otěhotnět. To mi tedy přineslo tolik problémů do manželství a vedlo k rozvodu. řekla, že je vysoce duchovní a může přimět mou ženu, aby se ke mně vrátila v radosti a mohli bychom mít spolu děti. Nejprve jsem pochyboval, dokud jsem se s ním nekontaktoval, a poté na mě seslal mocná kouzla a nedovolil mé ženě, aby se ke mně vrátila poté, co jsem udělal potřebné. A teď jsme šťastní s milými dětmi. Ode dne, kdy pro mě Great BaBa Ogbogo pracoval a vyřešil mé problémy. Složil jsem silný slib, že dokud budu žít, budu i nadále svědčit o dobrotě jeho velkých děl a těm, kteří se potýkají se vztahem a manželskými obtížemi, by se měli rychle spojit a stát se šťastným svědkem jako já. Přeruším zde jeho kontakt, e-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com nebo se k němu spojím prostřednictvím jeho čísla WhatsApp. +2349020168697

  Donutil moji bývalou manželku, aby se ke mně vrátila v radosti

  Vyléčil mě z impotentního muže na skutečného muže.

 17. Ernie Dirollo napsal:

  Here at KontraktorEpoxy.co.id we can meet your entire epoxy needs. We focus in most programs of finish stated inside our companies section. We’ve the capability to turn any older… tap https://injeksibeton.jabodetabek.my.id/2020/09/jasa-injeksi-beton-1-cilandak-jakarta.html for more offers.

 18. Felton Sonoski napsal:

  DistributorPintu.com, leading supplier connected with rates superior quality door products. With the help of very many years experience in creating and also providing, tap https://distributorflushdoor.blogspot.com/2020/03/jual-pasang-pintu-flush-door-1-cirebon_14.html for detail.

 19. I am really happy to say it’s an interesting post to read . I learn new information from your article , you are doing a great job . Keep it up

 20. Found your post interesting to read. I cant wait to see your post soon. Good Luck for the upcoming update.This article is really very interesting and effective.

 21. Enjoyed reading the article above , really explains everything in detail,the article is very interesting and effective.Thank you and good luck for the upcoming articles

 22. custom boxes napsal:

  The trick is to stage the right combination of boxes and packing materials in advance so that you can avoid running short on – or completely running out – of standard sizes.

 23. custom boxes napsal:

  Your product is so nice. I love to hear about this topic more. And I will recommend this to my family and friends. Please update your blog post with more information and with other products also.

 24. KETINA BARLEY napsal:

  Ahoj všichni, jsem tak nadšený, že můj manžel je zpět poté, co mě opustil pro jinou ženu. Můj manžel měl poměr se spolupracovníkem a já miluji svého manžela tak moc, ale podváděl mě se svým spolupracovníkem a touto dívkou, myslím, že používá čarodějnictví nebo černou magii na mého manžela, aby mě nenáviděl a tohle bylo tak kritické a nepožadované, protože celý den a noc brečím, aby mi Bůh poslal pomocníka, který mi přivede zpět mého manžela! Byl jsem opravdu rozrušený a potřeboval jsem pomoc, takže jsem hledal pomoc online a narazil jsem na web, který navrhl, že Dr.Wealthy může pomoci rychle získat bývalého přítele. Cítil jsem tedy, že bych ho měl zkusit. Kontaktoval jsem ho a on mi řekl, co mám dělat, a udělal jsem to, pak pro mě udělal kouzlo lásky. O 22 hodin později mi můj manžel opravdu zavolal a řekl mi, že mi tolik chyběl, Bože můj! Byl jsem tak šťastný a dnes jsem opět šťastný se svým mužem a radostně žijeme společně a děkuji mocnému kouzelníkovi Dr.Wealthymu, je tak silný a rozhodl jsem se zde sdílet svůj příběh. pokud jste zde a váš milenec vás odmítá, nebo se váš manžel přestěhoval k jiné ženě, už neplačte, kontaktujte Dr.Wealthy o pomoc hned teď … Zde je jeho e-mail, wealthylovespell@gmail.com
  Udělá také následující kouzlo
  Těhotenské kouzlo
  Kouzlo lásky
  Kouzlo zvětšení penisu
  opar
  Vítězné kouzlo
  Jeho WhatsApp +2348105150446
  Blog: wealthylovespell.blogspot.com

 25. Bojíme se nejenom ztrát a bolesti, ale i konfrontace. Konfrontace samy se sebou. Protože to je přesně to, k čemu nás konce v životě vedou. Bezodkladně se musíme začít samy sebe ptát:

 26. nelson napsal:

  Je čas podělit se o své svědectví, jsem Nelson a jsem šťastný, když zde svědčím, že mě matka představila Babě Ogbogo, když zjistila, že po 3 letech manželství nemohu otěhotnět. To mi tedy přineslo tolik problémů do manželství a vedlo k rozvodu. řekla, že je vysoce duchovní a může přimět mou ženu, aby se ke mně vrátila v radosti, a můžeme mít spolu děti. Nejprve jsem pochyboval, dokud jsem se s ním nekontaktoval, a poté na mě seslal mocná kouzla a nedovolil mé ženě, aby se ke mně vrátila poté, co udělala to potřebné. Nyní jsme šťastní s milými dětmi. Ode dne, kdy pro mě Great BaBa Ogbogo pracoval a vyřešil mé problémy. Složil jsem silný slib, že dokud budu žít, budu i nadále svědčit o dobrotě jeho velkých děl a těm, kteří tam čelí vztahovým a manželským obtížím, by se měli rychle spojit a stát se šťastným svědkem jako já. Přerušil jsem jeho kontakt zde, e-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com nebo se k němu dostal přes jeho číslo WhatsApp. +2349020168697
  Donutil moji bývalou manželku, aby se ke mně vrátila v radosti
  Vyléčil mě z impotentního muže na skutečného muže.

 27. ExpanDrive Full Crack is a top class network drive program. On top of that it also is an automated cloud synchronization tool that has the ability to provide more storage for files along with a faster rate of transfer.expandrive

 28. kidd melton napsal:

  Global Mapper Free Crack is the most powerful and easy to use GIS data processing application, offering a wide range of advanced data sets, spatial analysis, and data performance.globalmapper

 29. lowery hewitt napsal:

  32 LIVES Crack Free Download is a 32-bit to 64-bit transparent audio module and VST plug-in adapter that allows users to run their favorite custom 32-bit plug-ins, such as Vanguard, VB3, and TC PowerCore plug-ins. download32liveskey

 30. Impact Soundworks – Cinema Sound Foley Library Crack Download: The ultimate tool for custom performance and foley design, it is easy to visually match realistic sound effects.cinemasoundfoleylibrarykontakt

 31. Alison john napsal:

  Corel VideoStudio Ultimate License Key Crack has a professional video editing environment and a lot of powerful tools.corelvideostudio

 32. charles branch napsal:

  Sandboxie Crack runs its applications in isolated spaces, preventing them from making lasting changes to other applications and data on your computer.sandboxiefreetorrent

 33. Great and interesting article. Great things you have always shared with us. Thanks. Just continue composing this kind of post.. US citizen travel to Turkey. Yes, all visitors from the US must have a valid Turkey visa for US citizens before entering Turkey.

 34. Thank you for this work. The international tourists who want to apply for Azerbaijan sticker visa must check the Azerbaijan sticker visa requirements online.

 35. Ramona Williams napsal:

  Wonderful submit, very informative. I ponder why the opposite experts of this sector do not realize this.
  You should proceed your writing. I am sure,
  you have a great readers‘ base already!

 36. top cars world napsal:

  Your product is so nice!

 37. Azerbaijan visa napsal:

  Thank you for this amazing post.. Wish to travel to Azerbaijan for business and tourism purpose then apply for Azerbaijan visa online. That offers you fast and very secure process.

 38. This website was… how do you say it? Relevant!! I finally found something that helped me. You can read online info about South Africa visa requirements.The South Africa e-Visa is an electronic visa that allows entry into South Africa.

 39. Records daily napsal:

  IF you are intersted then click above you may like!

 40. upmypc napsal:

  With StartIsBack Crack, you’ll be able to benefit from an excellent startup cheater and extend your menu choices window. The new home screen is messy and confusing because it restricts access to rendering devices.

 41. DF Checking napsal:

  You blog post is just completely quality and informative. Many new facts and information which I have not heard about before. Keep sharing more blog posts!

 42. Bubble Shooter Game Review – In today’s post, we will see about an gaming and earning App. Today we are going to review a Gaming.

 43. magic iso crack napsal:

  immunet crack was created to provide your computer with additional protection by detecting potential 3 threats along with your permanent antivirus solution. The most important feature of this immunet free antivirus cloud-based security tool is that it depends heavily on the Immune community that gets new members every day.

 44. Thank you The international travelers who traveling to Kenya need visas Kenya. That they can apply online and can get the 24*7 customer assistant and pay online kenya visa costs.

 45. newcracksoft napsal:

  You can create animations and drawings with Toon Boom Harmony Premium Crack Free Download. With the Toonboom Harmony Crack,

 46. India visa napsal:

  I definitely enjoy every little bit of it. This is a great website and good stock.I want to thank you. Apply Online Indian visa, Fill and online Submit Visa Application Form Securely via India visa website.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.