Rozhodla jsem se být šťastná

spřízněné duše

Už od malička jsem snila o tom, že si pro mě jednou přijede princ na bílém koni a budeme spolu šťastně žít, dokud nás smrt nerozdělí. Tato iluze se ovšem s přibývajícím věkem vytrácela. Když se ohlédnu do své minulosti, charakterizovala bych své vztahy jako pokus – omyl.

Když už se to jevilo nadějně, vždycky se něco pokazilo.

Moje tehdejší realita směřovala od jednoho nefunkčního vztahu ke druhému, až jsem se dostala na samotné dno. Měla jsem dojem, že jsem asi moc náročná, když mi v každém vztahu něco vadí. Měla jsem na výběr ze dvou variant. Mohla jsem si hrát na oběť a stěžovat si, jakou mám na chlapy smůlu, anebo se budu snažit, abych se z tohoto koloběhu vymanila. Hra oběti se mi ani trochu nelíbila, proto jsem se jednoho dne zdravě naštvala a udělala velké rozhodnutí. 

Cesta do Indie mi změnila život

Ze dne na den jsem se rozhodla odjet na měsíc do Indie. Já, která jsem měla strach jet sama i do Prahy, jsem si zamanula odcestovat přes půl světa. Než jsem odjížděla, tak by mě nenapadlo, jak mi tato cesta změní celý můj život.

Vydala jsem se dobrodružnou cestu, abych poznala jednu z nejstarších kultur. Moje první reakce po výstupu z letadla vypadala asi tak, že jsem se chtěla otočit a odletět zpět domů. Univerzita, na kterou jsem měla namířeno, se nacházela v jedné z nejchudších oblastí této velké země. Naštěstí se tak nestalo a já odjela z letiště taxíkem až na místo.

Způsob tamní dopravy mě velmi fascinoval. Řidiči si jezdí tak, jak se jim to zrovna hodí. Jestli je to vlevo nebo vpravo, to nehraje roli. Ovšem za celou tříhodinovou cestu jsme nepotkali jedinou autonehodu.

Pobyt na tamní univerzitě pro mě znamenal mnoho „aha momentů“. Chtěla jsem vědět, proč mi žádný partnerský vztah dlouho nevydržel. Potřebovala jsem si udělat pořádek sama v sobě. Měla jsem i období, kdy jsem chtěla kurz přerušit a odjet, ale vytrvala jsem.

Indie je neuvěřitelná země

Mentalita místních lidí mě velmi fascinovala. Jsou chudí a přitom šťastní. Vyzařuje z nich pohoda, harmonie a láska. Hodně jsem se tam naučila a uvědomila si mnoho věcí. Ještě na univerzitě jsem se rozhodla, že svůj život razantním způsobem změním.

Po návratu jsem přehodnotila všechny svoje priority a začala systematicky postupovat. Můj cíl byl jasný – objevit muže svého života. Začala jsem pracovat sama na sobě. Realita se začala postupně měnit. Po nějaké době jsem dostala silný impulz, že teď je ten správný čas jít vstříc své spřízněné duši.

šťastný pár

To je ON

Poslechla jsem ho a šla do akce. Poznala jsem jednoho sympatického muže, se kterým jsem si domluvila schůzku. Už při prvním setkání jsem cítila, že je to ON. Nedokázala jsem si vysvětlit, jak je to možné, po všech těch zkušenostech a pádech. Vždy jsem všechno přehodnocovala hlavou, ale teď jsem důvěřovala své intuici.

Měli jsme pocit, jako kdybychom se znali odjakživa. Všechno šlo tak nějak přirozeně. I po několika společných letech jsem ve vztahu šťastná a naplněná jako nikdy dřív. Každý okamžik po boku mého muže je pro mě krásný a jedinečný.

Dnes na své zkušenosti pohlížím s pokorou

I když jsem na své cestě udělala mnoho přešlapů a dlouho hledala způsob JAK, dostala jsem se až do cíle – ke své spřízněné duši.

Rozhodla jsem se podat pomocnou ruku ostatním ženám, které chtějí být milované, celistvé a šťastné po boku muže svých snů, ale zatím tápou od jednoho nefunkčního vztahu ke druhému, nebo dokonce zůstávají ve vztahu pouze ze zvyku.

Začala jsem dělat osobní konzultace. Pak jsem se dostala ke kurzu Podnikání z pláže, díky kterému jsem tuto myšlenku převedla „na papír“. Založila jsem si doménu, vytvořila web a začala psát blog.

Dala jsem si závazek, že se budu dělit o zkušenosti, které mi při hledání partnera fungovaly. Ty jsem sestavila do jednoduše aplikovatelného a efektivního návodu, který uvádím v e-booku PŘESTAŇ UŽ BÝT SINGLE.

Dnes to beru jako své poslání a velmi mě baví a naplňuje ukazovat cestu také ostatním ženám, které touží mít po boku muže, se kterým se budou cítit šťastné, milované a celistvé přesně takové, jaké jsou.

Anna Lukšová
žijte po boku muže svých snů

www.annaluksova.cz
Autorka e-booku Přestaň už být single

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře
 1. Dodie Wergin napsal:

  Mempunyai kolam renang yang cantik dengan air kolam renang yang biru jernih dan berkilau yakni Impian Anda….kami siap membantu Anda membuat kolam … kunjungi https://kolam-bening.blogspot.com/2019/08/jasa-treatment-air-kolam-renang_14.html untuk selengkapnya

 2. Paul Darienzo napsal:

  Kami menyediakan penawaran jual dan isu harga ready mix murah atau istilah lainnya beton cor MegaconBeton.com, meski untuk truk/mixer molen minimix holcim. info lebih lanjut http://kanstinmegacon.kedungsepur.my.id/2020/08/harga-kanstin-beton-megacon-di-semarang_30.html

 3. Zachery Hinaman napsal:

  Towing, atau menarik, atau derek, adalah sebuah kegiatan memindahkan kendaraan dari satu … info lebih lengkap https://jasa-towing-mobil.blogspot.com/

 4. Collette Geurin napsal:

  Pintu kaca tempered banyak dipasang di perkantoran ataupun sentra perbelanjaan. Nah, bila Anda juga berniat memasang pintu kaca tempered … info lebih detail https://harga-kaca-tempered.blogspot.com/2019/04/kanopi-kaca-tempered-cimahi.html

 5. Kory Pigeon napsal:

  Epoxy is a mass and heat sensitive material. The serum time (time it will take the mixed epoxy resin and hardener to originally harden up) can differ considerably depending on… visit https://epoxy-lantai-gudang.blogspot.com/2021/01/jasa-epoxy-lantai-gudang-lubuklinggau-1.html for more info.

 6. Bobby Debell napsal:

  DistributorPintu.com, leading designer from premiums level of quality door products. Having decades experience of designing not to mention making, click https://suppliersmartlockdoor.blogspot.com/2020/02/distributor-supplier-smartlock-door-1.html for detail.

 7. Nereida Dew napsal:

  We’ve designed our selection of toilet cubicles to match a variety of applications from full height, flush fronted cubicles for offices to low level cubicle doors well suited for … visit https://partisi-kamar-mandi.blogspot.com/2018/09/cubicle-toilet-phenolic-banjar-murah.html for detail.

 8. ZSBONG napsal:

  evolution casino
  119ZSBONG“‚“

 9. emStSS napsal:

  evolution korea
  990emStSS`‘>

 10. kaUYjW napsal:

  evolution korea
  615kaUYjW“!“

 11. PzjLWm napsal:

  에볼루션롤렛
  450PzjLWm““&

 12. Margaretta Tribby napsal:

  Ideal and also Cheapest Jabodetabek Exclusive Instruction, all of our team and also trainers arrive home, arranged your own personal research program and may select almost any discipline of study … click https://bimbel-calistung.netlify.app/les-privat-calistung-gambir.html for more information

 13. Marlon Lychwala napsal:

  Jabodetabek private tutoring services with teachers coming to the house. Above a huge selection of active tutors are prepared to teach various skills and lessons for the kids to adults … visit https://privat-sbmptn.vercel.app/les-privat-sbmptn-makasar.html for more information

 14. Mary Hainsworth napsal:

  You may will see a cheaper fee versus table above, make sure again about the qualifications of your teacher / Kindergarten teacher recommended to you personally … click for more information https://matematika-exed.blogspot.com/2022/04/les-privat-matematika-terdekat-di_0692842871.html

 15. Jaxson Lane napsal:

  Open the entrance to a whole world of opportunities with these comprehensive language of choice course at Executive-Education.id. Our expertly designed curriculum concentrates on practical skills and cultural understanding, equipping you with the tools required to navigate international business, travel, and social interactions effortlessly. From mastering grammar intricacies to refining pronunciation, our program ensures you’ll succeed in your chosen language. Go to https://kursus-arab.github.io/kursus-bahasa-arab-kelapa-gading.html for latest information.

 16. Cobrax Gummies napsal:

  Cobrax Gummies, Cobrax Gummies Review, Cobrax Gummies Reviews, Cobrax Gummies Side Effects, Cobrax Gummies Ingredients, Cobrax Gummies Home Remedies, Cobrax Gummies Scam, Cobrax Gummies Legit, Cobrax Gummies Pills, Cobrax Gummies Consumer Report, Cobrax Gummies Amazon, Cobrax Gummies Walmart, Cobrax Gummies Price, Cobrax Gummies Customer Review Cobrax Gummies

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.