Ženy ženám živě 2017 aneb Jak důležité je zůstat ženou

tančící ženy

V sobotu jsem byla poprvé na akci Ženy ženám živě. Tématem bylo: „Žena a muž.“ Polarita ženy a muže. Muž jako oheň. Žena jako dřevo. Muž jako akce. Žena jako klid. Ráda bych se s vámi podělila o moje dojmy.

Kdyby mi někdo před 3 roky řekl, že pojedu na tuto akci, nevěřila bych mu. Tolik žen na jednom místě by pro mě bylo prostě už příliš.

Vzácná ženská energie

Abych pravdu řekla, tak tolik ženské energie jsem za svůj život ještě necítila. V sobě i okolo sebe. Celým sálem ta energie doslova proudila. Ta energie byla něžná, teplá, silná, plná lásky a radosti. Připadala jsem si doslova jako ryba ve vodě.

Uvědomila jsem si, jak moc je dnešní všední svět mužský. Jak moc mu chybí právě tahle ženská energie. Jak moc se my ženy posouváme blíže a blíže mužské energii. Přitom právě ta ženská energie, která je plná lásky, laskavosti, něžnosti a pochopení, je tím největším pokladem naší ženské duše. Je naší podstatou.

Ženy ženám živě 2017

Otevři brány hradeb u srdce

Po akci jsem si uvědomila, jak moc jsme my ženy často uzavřené. Máme uzavřené srdce. Chráníme se před bolestí, výsměchem nebo odsouzením. Máme u srdce postavené hradby. Hradby ze strachu a bolesti, kterou jsme prožily v minulosti. Tyhle hradby máme dost často i ve vztahu s těmi nejbližšími. S našimi muži.

Když otevřeme naše srdce, jsme zranitelné, jsme láska. Jsme schopné lásku dávat, ale i přijímat. Přirozeně jsme vedeny mužem, jsme otevřené muži. Jsme poddajné a přitom silné. Jsme bez hradeb. Bez kontroly.

Právě v tom je naše síla. Právě v tom jsme ženy. To je součástí naší ženské síly.

Odhodit všechny hradby okolo našeho srdce není vůbec jednoduché, jak by se mohlo zdát. Bolesti, které si nosíme v srdci, jsou uložené v našem těle. Jsou to nejrůznější napětí a bolesti v těle. Snižují naši citlivost. Zavírají naše srdce. Nemůžeme žít sebe.

Zůstaň ženou

Zážitky ze setkání ve mně dozrávaly ještě pár dní. Pořádně dosedly. Po 3 dnech jsem v sobě stále cítila ženskou energii. Tahle energie ovlivnila i náš vztah s partnerem. Prostě jsem si dovolila být více ženou, více otevřít srdce a být sama sebou.

Partner nezůstal bez odezvy. Na moje otevřené srdce reagoval úžasně. Byl pozorný a něžný, ale zároveň silný a mužný… Byl ve své mužské energii.

Ve vztahu je to tak jednoduché a přitom tak těžké. Stačí si dovolit být ženou. Zůstat sama sebou. Otevřít se. Muž pak má prostor být mužem. A tohle spojení krásně funguje.

Veronika Hradecká
Mojí životní výzvou je milovat, důvěřovat a žít sebe. Vnímat a žít sebe v jednotlivých okamžicích svého života. Cítit a užívat si jednotlivé odlesky lásky v mém životě. Procházet skrze nenávist, vztek a smutek k lásce. Objevovat a žít krásy mě jako ženy. Jsem citlivá a vnímavá žena. Ve svém životě ráda objevuji a žiji tu svoji pravdu, pravdu mojí duše. Na intenzivnější cestu k žití sebe jsem se vydala po narození mojí dcery. Můj příběh si přečtete zde >>> Mým přáním je inspirovat ostatní k cestě k sobě, k lásce a naplněnému životu. Jsem autorkou eBooku Jak jsem se dostala z vězení vlastní hlavy a začala žít SEBE >>>
Komentáře
 1. Stanley Jame napsal:

  Mempunyai kolam renang yang menawan dengan air kolam renang yang biru bening dan berkilau yaitu Hasrat Anda….kami siap menolong Anda membikin kolam … lihat di https://mozaik.jabodetabek.my.id/ untuk lebih lanjut

 2. Lachelle Heinen napsal:

  Daftar Harga Beton Pracetak yang dapat diciptakan acuan harga utk membangun proyek Anda. untuk detail silahkan kunjungi https://fiturbeton.blogspot.com/2018/03/jual-pagar-panel-beton-pracetak-di_27.html

 3. Bernie Ramariz napsal:

  Beli Beton Precast Online bermutu dengan harga murah terkini 2020 di MegaconBeton.com! Pembayaran gampang, pengiriman pesat se Indonesia. silahkan kunjungi http://pagarpanelmegacon.kedungsepur.my.id/2020/08/harga-pagar-panel-beton-megacon-di_64.html

 4. Xuan Skane napsal:

  Jasa truk towing benar-benar diperlukan dalam situasi darurat ketika berkendara, namun masih banyak yang tidak tahu macam figur dan harga … info lebih lanjut https://jasa-towing-mobil.blogspot.com/2020/12/harga-towing-mobil-surabaya-kupang.html

 5. Carletta Mcknight napsal:

  Kaca Tempered Glass ini memiliki kekuatan lebih kuat 4-5 kali lipat dari kaca awam. Kaca tempered bisa diterapkan untuk buah hati tangga ataupun dinding, selengkapnya https://kontraktorpartisikaca.blogspot.com/2019/12/jasa-pembuatan-partisi-kaca-1-di_81.html

 6. Lakita Tarvis napsal:

  KontraktorEpoxy.co.id is an expert owned organization that happily offers residential and commercial epoxy flooring services. With 24 hour installment and entire life warranties… Epoxy is made for keep owners, by keep owners. … tap https://berkahepoxy.neocities.org/jual-cat-epoxy-lamongan.html for more detail.

 7. Jerlene Newlin napsal:

  DistributorPintu.com could be the top manufacturer with bistro plus retail doors. You have enterprise leading doors intended for deterioration repellent, campfire scored, along with supermarket… tap https://supplierrollingdoor.blogspot.com/2019/06/jual-pintu-rolling-door-harga.html for detail.

 8. Abel Roffe napsal:

  Phenolic Board WC high pressure laminate. Ada yakni bahan yang beberapa kerap kali sebagai bahan partisi … tap https://partisi-kamar-mandi.blogspot.com/2019/03/cubicle-toilet-phenolic-bogor-murah.html untuk informasi selengkapnya.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.