4 tipy, jak v sobě probudit zářivou ženu

Chci se s vámi podělit o svůj příběh, jak jsem našla cestu od tvrdé, zahlcené a nekompromisní manažerky k sebevědomé a zářící ženě. Dřív jsem rozhodně nezářila. Byla jsem ve velmi silné mužské energii.

Vůbec jsem nerozuměla tomu, co se píše v těch “ženských knížkách”:

 • být křehká
 • chodit jako královna
 • hezky se oblékat
 • pečovat o sebe – své tělo i duši

To všechno mi bylo naprosto cizí.

Superwoman

Toto slovo mě nejvíc vystihuje.

Všechno jsem držela pevně ve svých rukách – firmu i rodinu.
Myslela jsem si, že musím všechno a všechny řídit. Každou práci po ostatních kontrolovat. A spoustu věcí jsem raději udělala sama, aby to bylo přesně podle mých představ. Než abych to musela předělávat po jiných.

Byla jsem v křeči.
Měla jsem plnou hlavu starostí, plný diář událostí a schůzek a nekonečně dlouhý seznam úkolů, který se stále prodlužoval.

Možná to taky znáte. Jakmile se to všechno začalo sypat, dostavovaly se pocity, že jsem služka, že mi nikdo nepomáhá, že mi vlastně nikdo nerozumí a že jsem na všechno sama.

A taky jsem cítila závist. Záviděla jsem ostatním, že umí vypnout a věci neřešit. Že si dokážou užívat okamžiku a prostě jen tak být.

mužská energie

Ženská a mužská přirozenost

Muži a ženy jsou od přírody jinak nastavení. V dnešní době na to často zapomínáme a hlavně my ženy se snažíme mužům vyrovnat.

Chvíli to jde, ale pak se to začne hroutit, začneme být přetížené, unavené, podrážděné a cítíme se mnohdy neschopné. Přesně tak se to stalo mně.

Ženská přirozenost = Žena je domov.
DÁVÁ BEZPEČÍ A JISTOTU, je všude, zajišťuje teplo domova, zázemí pro svého muže (lovce). Žena je cyklická, velmi emoční a citlivá bytost.

Není pro ni přirozené neustále dosahovat cílů, honit se za výsledkem, kontrolovat…

Mužská přirozenost = Muž je LOVEC.
Vystřelí šíp a jde si přímo za svým úlovkem. Rád zdolává překážky a dosahuje cílů. Potřebuje k tomu zázemí, cítit podporu a být oceněn za výsledek. Má rád jasné zadání a přímou komunikaci.

Pokud jsme dlouho v mužské energii, není to pro nás přirozené a dřív nebo později jsme z toho nesmírně vyčerpané.
Potřebujeme se dostat zpět do své přirozenosti a stát se ŽENOU – zářivou.

Ženu je potřeba v nás probudit

Tou zářivou ženou, o které tady píšu, se nestanete díky tomu, že si o tom přečtete v knize nebo si zajdete na nějaký seminář. Musíte ji v sobě probudit.
A je potřeba jít krok za krokem:

1. krok: Umět si říct o pomoc

Je to velmi důležité a to zásadní, co jsem si potřebovala uvědomit – občas potřebuji pomoct. A zbavit se toho věčného “zařídím si to SAMA, udělám si to SAMA, postarám se SAMA…”

Nebylo jednoduché přiznat si, že všechno nezvládnu, že potřebuji pomoc. A už vůbec nebylo jednoduché si o tu pomoc říkat.

Podařilo se mi to.

Byla to velká zkouška pro vztah s mým mužem, najednou jsem se začala otevírat a ukazovat svou zranitelnost. Jen díky tomu se mohl můj manžel začít projevovat jako opravdový MUŽ. Otevřel mi svou náruč a začal mi být velkou oporou. A to až teď, když jsem mu to dovolila.

muž a žena

Tip pro ženy: Snažte se říkat si o pomoc SROZUMITELNĚ. Naši muži by nám rádi pomáhali a byli našimi partnery a průvodci, ale oni nám občas nerozumí, nedomyslí si, co jim neřekneme, mají to zkrátka jinak nastaveno. Vždy se ujistěte, že jste si s partnerem porozuměli a oba máte jasno.

Tip pro muže: Milí muži, pokud po vás něco vaše žena potřebuje, UDĚLEJTE TO HNED. My ženy žijeme teď a tady. Když po vás něco chceme, nemůžeme čekat – to je zase naše přirozenost. Pak jdeme a uděláme to samy… no a za nějaký čas vám to nemile připomeneme.

2. krok: Umět vyjadřovat, co cítíme

Vyjadřujte, co cítíte. Pravdivě, srozumitelně a s láskou.
Muži do nás totiž nevidí, ani si nic nedomyslí…

Řekněte jim, když něčemu nerozumíte, žádejte vysvětlení.
Řekněte jim, že vám jejich tón hlasu nedělá dobře. Mnohdy si neuvědomí, jak nás svým tónem zraňují – ano, TÓNEM hlasu, ne OBSAHEM.

Oni to totiž nevnímají, necítí, oni si myslí, že se nic neděje. My ale potřebujeme vysvětlit, co tím mysleli.

3. krok: Buďte trpělivé

Nechtějte všechno hned.

Když přijde muž z práce, potřebuje čas na odpočinek, než začne plnit úkoly od nás. Dejte mu prostor na relax.
Uvítejte ho doma s úsměvem místo se seznamem úkolů, co dnes musí splnit.
Zeptejte se, jaký měl den, přichystejte mu oblíbené pití a buďte tam tu chvíli jen pro něj.

Věřte, že po nějaké půlhodince všechny vaše úkoly rád splní. A navíc v příjemné atmosféře a s láskou k vám.

4. krok: Oceňujte muže

Je to naprosto klíčové.
Většinou už bereme jako SAMOZŘEJMOST, že nám doma dělá údržbáře, stará se o auto a další věci.

Samozřejmost to není.

Vždy mu za to poděkujte. Řekněte, jak je to pro vás důležité a jak si toho vážíte. Příště danou činnost udělá mnohem raději, protože viděl, jakou vám tím udělal radost. :)

Všeho s mírou

Jak v rodině, tak i ve firmě je potřeba, aby byla ženská, mužská a dětská energie v ROVNOVÁZE.

My ženy potřebujeme být občas v mužské energii, například v zaměstnání. Ale všeho moc škodí. I v práci je třeba ukázat svou ženskou energii a prozářit to tam.

ženská energie

Muži, nezapomeňte se k ženám chovat jako k ŽENÁM. Hýčkat je, otevírat dveře, dávat květiny, říkat, jak jim to sluší. Dáte jim tak pocit výjimečnosti a budou se dít zázraky.

Pokud jsme opečovávané, hýčkané, šťastné, naplněné, jsme podporou pro rodinu i firmu. Přeji si, abyste zažily tento pocit každý den a mohly tak zářit na celý svět.

Hana Trnčáková

autorka projektu Svoboda v pořádku a ebooku Jak se zbavit chaosu. >>>

Pomáhá lidem se systémem pořádku, organizace a komunikace. Zavádí a prohlubuje myšlenky svobodných a zodpovědných firem. Její vášní je objevovat v lidech jejich sílu a systematicky měřit pokrok v souladu s vizí. Své know-how předává na svých seminářích Svoboda v pořádku. >>>

Latest posts by Hana Trnčáková (see all)

autorka projektu Svoboda v pořádku a ebooku Jak se zbavit chaosu. >>> Pomáhá lidem se systémem pořádku, organizace a komunikace. Zavádí a prohlubuje myšlenky svobodných a zodpovědných firem. Její vášní je objevovat v lidech jejich sílu a systematicky měřit pokrok v souladu s vizí. Své know-how předává na svých seminářích Svoboda v pořádku. >>>
Komentáře
 1. hotmail.com napsal:

  Well, look at you go!

 2. clouds napsal:

  Treci printr-o criză la mijlocul vieții
  de exemplu un divorț, un avort spontan, cancer sau HIV, doriți să renunțați la medicamente, tulburare briană având diabet sau orice altă boală, nu puteți găsi dragoste fără să vă faceți griji, contactați legământul dr la adresa de e-mail covenantsolutiontemple@gmail.com sau adăugați-l pe watsapp +2349057353987 vă poate ajuta cu orice nevoie personală. Mulți oameni vor încerca să înveli zahărul adevărul și să-ți dea speranță falsă, dar nu Dr.covenant el îți va spune adevărul și nimic altceva decât adevărul și să-ți țină speranțele înalte și vii asa, te rog sa nu pierzi timpul si sa speram pe cineva care nu merita ..

 3. Jarek napsal:

  V článku mi chybí jedna věc… PROČ. Proč je to tak důležité, proč by žena měla tak moc chtít být ženou. Být sama a být chlapem je přece moderní… Ptám se ze zájmu, neni to žádná ironie.

 4. rodric camela napsal:

  Toto je třeba si přečíst každý, jsem tady, abych informoval celý svět o člověku, který zachránil můj vztah, a tento velký muž se jmenuje Dr. IZOYA. Opravdu pro mě odvedl skvělou práci tím, že přivedl mého bývalého milence, který mě opustil, a slibuji, že se ke mně už nikdy nevrátím. S tímto jsem si uvědomil, že rozdáváním podrobností o Dr. IZOYA světu bude pro lidi, kteří mají rozbité domovy nebo vztahy, hodně dobré, aby tento rozbitý vztah nebo vaše manželství napravili. Můžete se k němu dostat prostřednictvím jeho e-mailové adresy: drizayaomosolution@gmail.com. Spojte se s ním a uvidíte, jak bude váš problém vyřešen do 24 hodin. Specializuje se také na následující záležitosti …
  (1) Chcete, aby vaše ex zpět.
  (2) Chcete se povýšit do kanceláře.
  (3) Chcete, aby vás následovali muži / ženy.
  (4) Chceš dítě.
  (5) Jste podnikatel a chcete vyhrát smlouvy.
  (6) Chcete, aby váš manžel byl navždy váš.
  (7) Potřebujete duchovní pomoc.
  (8) Byli jste podvodníci a chcete získat zpět ztracené peníze.
  (9) Zastavte rozvod.
  (10) Vyvolání finančních rituálů.
  (11) Vyhrajte volby..

 5. You can now play Smoke Name Maker Pro for PC on a desktop/laptop running Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

 6. Kasia napsal:

  Doporučuji obchod Makeup.cz. Jsem celkově spokojená. Rychlé dodání zboží,při osobním vyzvednutí na pobočce – bez zbytečných krabic a balícího materiálu. Objednávala jsem si parfém Chanel, vůně je opravdu nádherná. Kvalita 100%

 7. disney plus apk napsal:

  občas potřebuji pomoct

 8. TRACY napsal:

  Můj šestiletý manžel mě opustil kvůli jiné dívce, protože ho obviňuji, že viděl jinou dívku, a od té doby se ho snažím získat zpět, ale on se ke mně odmítá vrátit, nereagoval na můj hovor ani e-mail a dokonce zrušte přátelství se mnou na obličeji a také mě přestaňte sledovat na IG a on mi řekl, že už se mnou a mými dvěma dětmi skončil, byl jsem opravdu zmatený, hledal jsem na internetu pomoc a viděl jsem svědectví o tom, jak kouzelníci Pomozte jim získat jejich ex zpět, takže jsem se rozhodl to zkusit, ale byl jsem ještě více zmatený kvůli mnoha svědectvím, která jsem viděl, ale moje mysl mi řekla, abych šel s DR SAGURU, protože jsem o něm provedl mnoho výzkumů a našel jsem nic špatného na něm, tak jsem ho kontaktoval a vysvětlil jsem mu své problémy a vrhl na mě kouzlo lásky a zaručil mi 7 dní, že se můj bývalý ke mně vrátí a k mému největšímu překvapení třetí den skvělý padl na mě zázrak a můj bývalý se ke mně vrátil třetího dne a prosil mě o odpuštění DR SAGURU ty jsou jen ti nejlepší, budu i nadále zveřejňovat jeho jméno, protože je to můj Spasitel, nyní jsme jedna velká šťastná a jednotná rodina, pokud potřebujete jeho pomoc, můžete mu poslat e-mail, neztrácejte naději příliš brzy, kontaktujte ho, pokud potřebujete jeho pomoc můžete mu poslat e-mail @ drsagurusolutions@gmail.com pro snadnou a rychlou komunikaci můžete mu také zavolat nebo přidat do Whats-App s tímto číslem +12098373537

 9. Chanel Bierer napsal:

  Pakar kontraktor pembuatan, renovasi dan perawatan kolam renang di Indonesia. Pelayanan kencang dan … kunjungi https://kontraktorkolammurah.blogspot.com/2019/09/jasa-kolam-renang-lumajang-handal-0822.html untuk lebih lanjut

 10. Lamont Dine napsal:

  Besi beton ialah salah satu bahan material penting untuk membangun rumah, bahan ini lazimnya diaplikasikan untuk mengikat coran … kunjungi https://roadbarriermegacon.jabodetabek.my.id/2020/09/supplier-road-barrier-megacon-1-di_28.html

 11. Santana Cabla napsal:

  Di dalam merencanakan suatu metode rangka pemikul peristiwa (SRPM) beton pracetak, penetapan metode sambungan antara balok-balok dengan … info lebih lanjut https://fiturbeton.blogspot.com/2017/05/jual-pipa-beton-bertulang-rcp-di_92.html

 12. Marchelle Crauswell napsal:

  We manufacture and supply toilet cubicle. Developed to last with over 10 years of experience, obtain a quote for your next project … klik https://showerbox.jabodetabek.my.id/2020/09/jual-shower-box-johar-baru-jakarta.html for detail.

 13. Clifton Lipsey napsal:

  Secara biasa dalam ragam beton ready mix ini tak ada perbedaannya, cuma brand dan pengambilan beton dari batching plantnya saja yang berbeda, secara … untuk detail silahkan kunjungi http://pagarpanelmegacon.kedungsepur.my.id/2020/08/harga-pagar-panel-beton-megacon-di_60.html

 14. Rae Berkson napsal:

  Saat kendaraan beroda empat terjebak banjir, sebaiknya menghubungi pihak penyedia layanan derek atau towing? Jawabannya merupakan … info lebih lanjut https://kirimmobilluarkota.blogspot.com/2020/11/kirim-mobil-malang-jakarta-alatberatid.html

 15. Deirdre Lykam napsal:

  Harga kaca tempered glass yang dipasarkan di pasaran betul-betul bervariasi tergantung pada macam dan ketebalannya. Mau tahu berapa harganya, selengkapnya https://harga-kaca-tempered.blogspot.com/2018/09/pintu-kaca-tempered-bandung-minimalis.html

 16. nelson napsal:

  Je čas podělit se o své svědectví, jsem Nelson a jsem šťastný, když zde sdílím své svědectví, představila mě Baba Ogbogo moje matka, když zjistila, že po 3 letech manželství nemohu otěhotnět. To mi tedy přineslo tolik problémů do manželství a vedlo k rozvodu. řekla, že je vysoce duchovní a může přimět mou ženu, aby se ke mně vrátila v radosti a mohli bychom mít spolu děti. Nejprve jsem pochyboval, dokud jsem se s ním nekontaktoval, a poté na mě seslal mocná kouzla a nedovolil mé ženě, aby se ke mně vrátila poté, co jsem udělal potřebné. A teď jsme šťastní s milými dětmi. Ode dne, kdy pro mě Great BaBa Ogbogo pracoval a vyřešil mé problémy. Složil jsem silný slib, že dokud budu žít, budu i nadále svědčit o dobrotě jeho velkých děl a těm, kteří se potýkají se vztahem a manželskými obtížemi, by se měli rychle spojit a stát se šťastným svědkem jako já. Přeruším zde jeho kontakt, e-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com nebo se k němu spojím prostřednictvím jeho čísla WhatsApp. +2349020168697

  Donutil moji bývalou manželku, aby se ke mně vrátila v radosti

  Vyléčil mě z impotentního muže na skutečného muže.

 17. Zina Delpaggio napsal:

  KontraktorEpoxy.co.id is a founder in the distribution of specialty epoxy and polyurethane products for concrete restoration, primers, sealers, UV stable and cementitious systems…. click https://catepoxy.jabodetabek.my.id/2020/08/jual-cat-epoxy-cimanggis-depok.html for detail.

 18. Marietta Vides napsal:

  PabrikPintu.co.id will be an Indonesian door developing business which supply wide variety of high quality doors stated in Indonesia, click https://distributorfoldinggate.blogspot.com/2020/04/distributor-jual-pintu-folding-gate-1_42.html for more offers.

 19. KETINA BARLEY napsal:

  Ahoj všichni, jsem tak nadšený, že můj manžel je zpět poté, co mě opustil pro jinou ženu. Můj manžel měl poměr se spolupracovníkem a já miluji svého manžela tak moc, ale podváděl mě se svým spolupracovníkem a touto dívkou, myslím, že používá čarodějnictví nebo černou magii na mého manžela, aby mě nenáviděl a tohle bylo tak kritické a nepožadované, protože celý den a noc brečím, aby mi Bůh poslal pomocníka, který mi přivede zpět mého manžela! Byl jsem opravdu rozrušený a potřeboval jsem pomoc, takže jsem hledal pomoc online a narazil jsem na web, který navrhl, že Dr.Wealthy může pomoci rychle získat bývalého přítele. Cítil jsem tedy, že bych ho měl zkusit. Kontaktoval jsem ho a on mi řekl, co mám dělat, a udělal jsem to, pak pro mě udělal kouzlo lásky. O 22 hodin později mi můj manžel opravdu zavolal a řekl mi, že mi tolik chyběl, Bože můj! Byl jsem tak šťastný a dnes jsem opět šťastný se svým mužem a radostně žijeme společně a děkuji mocnému kouzelníkovi Dr.Wealthymu, je tak silný a rozhodl jsem se zde sdílet svůj příběh. pokud jste zde a váš milenec vás odmítá, nebo se váš manžel přestěhoval k jiné ženě, už neplačte, kontaktujte Dr.Wealthy o pomoc hned teď … Zde je jeho e-mail, wealthylovespell@gmail.com
  Udělá také následující kouzlo
  Těhotenské kouzlo
  Kouzlo lásky
  Kouzlo zvětšení penisu
  opar
  Vítězné kouzlo
  Jeho WhatsApp +2348105150446
  Blog: wealthylovespell.blogspot.com

 20. akson lora napsal:

  Hello, thanks for sharing this info. Check this UK Thunderball lottery result.thunderball

 21. nelson napsal:

  Je čas podělit se o své svědectví, jsem Nelson a jsem šťastný, když zde svědčím, že mě matka představila Babě Ogbogo, když zjistila, že po 3 letech manželství nemohu otěhotnět. To mi tedy přineslo tolik problémů do manželství a vedlo k rozvodu. řekla, že je vysoce duchovní a může přimět mou ženu, aby se ke mně vrátila v radosti, a můžeme mít spolu děti. Nejprve jsem pochyboval, dokud jsem se s ním nekontaktoval, a poté na mě seslal mocná kouzla a nedovolil mé ženě, aby se ke mně vrátila poté, co udělala to potřebné. Nyní jsme šťastní s milými dětmi. Ode dne, kdy pro mě Great BaBa Ogbogo pracoval a vyřešil mé problémy. Složil jsem silný slib, že dokud budu žít, budu i nadále svědčit o dobrotě jeho velkých děl a těm, kteří tam čelí vztahovým a manželským obtížím, by se měli rychle spojit a stát se šťastným svědkem jako já. Přerušil jsem jeho kontakt zde, e-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com nebo se k němu dostal přes jeho číslo WhatsApp. +2349020168697
  Donutil moji bývalou manželku, aby se ke mně vrátila v radosti
  Vyléčil mě z impotentního muže na skutečného muže.

 22. Martha Peterson napsal:

  WOW!! Toto je ta nejúžasnější věc, jakou jsem kdy zažil, a potřebuji se podělit o toto skvělé svědectví .. Navštívil jsem fórum zde na internetu 10. ZÁPASU 2021 a viděl jsem úžasné svědectví tohoto mocného a skvělého sesilatele kouzel zvaného Dr. Bohatý na fóru … Nikdy jsem tomu nevěřil, protože jsem nikdy předtím neslyšel nic nenaučeného o magii .. Žádné tělo by mě nedokázalo přesvědčit o kouzelných kouzlech, dokud mi Dr. manželství na 6 let zpět ke mně a přivedlo mého manžela zpět ke mně za stejných 48 hodin, jak jsem četl na internetu .. byl jsem opravdu nadšený a šokovaný, když můj manžel poklekl a prosil o odpuštění a abych ho přijal zpět. „Opravdu mi chybí slova a radost, a nevím, jak moc bych vám chtěl vyjádřit své uznání, doktore Bohatý, vy jste Bůh poslaný mně a celé mé rodině .. A teď jsem znovu radostná žena. . zde jeho e -mail wealthylovespell@gmail.com. Jeho telefonní číslo +234 810 515 0446

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů