Zákon přitažlivosti aneb Jsme lidským magnetem

pár zákon přitažlivosti

Každý z nás má nějaký sen, nějaký cíl, kterého chce dosáhnout. Potkat pravého partnera/partnerku, mít svoji vysněnou práci nebo být podnikatelem, cestovat, mít víc peněz, skvělé tělo, potkat skvělé lidi. Cokoliv.

Zákon přitažlivosti je skvělou cestou, jak svého cíle dosáhnout.

Zákon přitažlivosti je o tom, že když chceme něčeho docílit, neustále na to myslíme a snažíme se toho dosáhnout. Čím více na něco myslíme, tím více si to přitahujeme do života. Jak pozitivní, tak negativní události.

Jsme jako lidský magnet. Přitahujeme si k sobě vibrace, které vysíláme.

Všechny věci a události k nám přichází ve skvělý okamžik

V mém případě to byl život v zahraničí. Už jako náctiletá jsem chtěla žít u moře. Jako dítě jsem byla na pár dovolených u moře a moc se mi to líbilo. Hlas oceánu, moře a čistota a jemnost písečné pláže na mě má nesmírně relaxační účinek. Ale až do mých 28 mě držel strach doma.

Až jednoho dne jsem se rozhodla odjet sama na dovolenou. Nevěděla jsem kam, ale věděla jsem, že do tepla k moři. Cestovní kanceláře začaly propagovat zájezdy na Kanárské ostrovy. Tak jsem se vydala tam s cílem potkat letní lásku.

letní láska

Letní lásku jsem potkala hned druhý den po příjezdu. Nakonec jsem se tak zamilovala, že jsem chtěla na ostrově zůstat. Nevěděla jsem jak, co dělat, ale věděla jsem, že chci zůstat. Na internetu hned byla nabídka práce v hotelu, tak jsem ji přijala a zůstala jsem.

Dalším mým snem, když jsem byla mladší, bylo mít za přítele snědého cizince. Můj tehdejší přítel byl z Maroka. Takže se mi splnily hned dva sny najednou.

Zákon přitažlivosti

Musím říct, že o Zákonu přitažlivosti jsem tenkrát nevěděla. Jen jsem se pokládala za šťastnou osobu, které se v životě plní vše, co chce, ale i to, čeho se obává. Čím více se mi děly věci, které se odehrávaly v mé hlavě, tím více jsem se začala zajímat, jak je to možné a zda se to děje jen mně.

Jednoho dne jsem náhodou narazila na nahrávku videa The Secret. Můj první dojem a reakce byly… to není možné! Na pár let jsem na toto video zapomněla a šla si dál svým životem. Až do okamžiku, kdy jsem potkala muže, kterého jsem tak moc chtěla, ale on mě až tak moc ne.

Začala jsem studovat knihy o vztazích, psychologii a do cesty se mi připletl Zákon přitažlivosti. Začala jsem jej číst jak zběsilá, posedlá, nadšená a vše v mém životě začalo dávat smysl. Začala jsem přemýšlet o událostech, které mě v životě potkaly. Vše, co bylo v mé hlavě, se vždy splnilo.

Bylo to děsivé, ale zároveň skvělé zjištění, které mi dodnes pomáhá kontrolovat mé myšlenky, a tím pádem můj život. V kapitolách uvádím i příklady ze své vlastní zkušenosti. Pozitivní, ale i negativní. Pokračuji v žití svého snu, stále v zahraničí a žiji zase u moře, tentokrát na Hawaii.

Není Zákon přitažlivosti úžasný?

Jak na Zákon přitažlivosti?

Musíte vědět, co chcete.

Požádejte o to,

přání ženyco doopravdy chcete. Buďte konkrétní tak moc, jak to jde. Abychom to mohli dostat přesně tak, jak si to vysníme. Pokud si přejete partnera, napište si seznam vlastností, které chcete, aby měl. Jednou jsem si vysnila partnera, který odpovídal mému listu, ale zapomněla jsem napsat, aby byl emocionálně dostupný. Náš vztah se nikdy nestal opravdovým vztahem.

Myslete pozitivně a věřte

U tohoto kroku musíte být bez sebemenších pochyb, bez strachu, bez pocitu viny, bez pocitu, že nejste dost dobří. Věřit v sám sebe a ve své znalosti a dovednosti je nesmírně důležité. Naše myšlenky vytvářejí naše emoce. Děje se nám to, co cítíme, spíše než to, na co myslíme. Díky pocitům víme, na co myslíme.

Představujte si váš cíl

Když si něco představujete, soustřeďte se na konečný výsledek. Vizualizace je spojená s pocity. Mějte radost, buďte šťastní, nadšení. Prožívejte tento okamžik!

Vciťte se do toho, co chcete

Věřte, že to, co chcete, už máte a prožijte ten pocit. Blažený pocit klidu, štěstí, radosti. Co uděláte jako první, až se vám sen splní? Kdo bude první, komu to řeknete? Důležitým krokem na závěr je, nechte to být. Nestresujte se, věřte, že je vše na cestě k vám. Samozřejmě musíte také jednat. Nelze sedět doma a očekávat, že se to stane bez vaší pomoci.

 

Lucie ŠvambergováLucie Švambergová

Law of attraction, Relationship a Dating coach.

Již několik let se věnuji studování Zákona přitažlivosti, vztahů (codependency) a závislostí. Žiji si svůj americký sen a miluji cestování. Vše, o čem píši, je mou vášní a osobní zkušeností, ráda se o ni podělím a zároveň se dozvím i něco od vás.

Přidejte se na mé nové fb stránky Nový pohled na život: https://www.facebook.com/receptnastastnyzivot/

Web: https://www.facebook.com/laskavztahyzakonpritazlivosti/

YouTube channel: https://www.youtube.com/channel/UCJhu3V0awuZEA78m56kz2xA/playlists

Ženy ženám

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností.
Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů