Poslání ženy

cesta k ženské duši

Svůj poslední článek publikovaný na webu Ženy Ženám bych ráda věnovala tématu ženského poslání. Je to něco, čím se sama zabývám už nějaký čas a současně to považuji za svůj životní styl. Věřím, že inspiruji i vás, milé ženy.

Poslání ženy

Poslání ženy je pro mě současně posláním ženské duše. Ženská duše je ve své podstatě velikým zdrojem lásky, inspirace, domova, hloubky, emocí, temnoty, čistoty, krásy, něžnosti a cítění.

Tyto všechny kvality, které jako ženy uvnitř sebe nosíme, je potřeba kultivovat a zaměřit se na ně. Dát jim pozornost.

V dnešní uspěchané době se bohužel odvracíme od své přirozenosti a ženské podstaty a spíše se snažíme zapadnout do evropského modulu „úspěšné a moderní ženy“, která vše stíhá, zařídí a ještě se u toho směje a dobře vypadá.

Otázkou však zůstává:

 • Jak se v této pomyslné svěrací kazajce cítíme?
 • Co to dělá s naším tělem?
 • S naším zdravím? S našimi vztahy?
 • Se vztahem k sobě samé?
 • A co to vlastně přinese v konečném důsledku nám, přírodě, světu…?

poslání ženy

Je dobré se někdy zastavit, vědomě zpomalit a na krátko se nadechnout a uvědomit si:

„Kdo jsem já? Kde je to mé srdce, ta má podstata? Kam mě to táhne? Jaké je to mé poslání, které mám tady na Zemi skrze své tělo projevit a ukázat? Kam chci opravdu směřovat? Co je to mé?“

Tyto otázky si můžete položit a odpovědi možná přijdou hned, možná taky ne… Možná k nim ještě potřebujete dozrát. Dejte si na čas, buďte trpělivá, ale nenechávejte to bez pozornosti.

Věnujte se dál kultivaci lásky, radosti a plnosti žití života. Stále se dál učte, rozvíjejte se, laďte se na své tělo a svou ženskou duši, ať už k tomu patří cokoliv.

Následuj své srdce

Následovat své srdce a svůj vnitřní hlas je právě to, co vnímám jako to nejsilnější a nejzákladnější poslání.

Žena je prostorem, ve kterém se ostatní mohou rozplývat. Žena je prostorem, kam ostatní chodí pro pochopení, lásku, soucit, podporu, péči a výživu. Toto dopřávejte především sobě, ale také ženám ve svém okolí a i svým úžasným mužům a dětem.

„Ne nadarmo se říká, že dáte ženě dům a ona vám z něj udělá domov, dáte ženě potraviny a ona z nich udělá jídlo, dáte ženě semínko a ona z něj třeba vykouzlí i miminko.“ :-)

následuj své srdce

Když budete fungovat na principu následování svého srdce a především konání v souladu se sebou, přijde odměna v podobě lásky, vnitřní naplněnosti a nadhledu. Budete se cítit dobře sama v sobě, a tím tuto esenci zářit do světa kolem vás, a naplňovat tak ženské poslání.

Které, věřím, spočívá zejména v šíření lásky, poskytování výživy a péče, vytváření míru, čistoty, vzájemném spojování a propojování rodin, přátel a žen.

Tímto se s vámi loučím a přeji všem ženám dny naplněné vlastním posláním.
Mějte se rády a žijte ze svého srdce.

S láskou a úctou

lenka hrušková

PS: Tímto děkuji společnosti Ženy Ženám za možnost publikovat na jejich webu, za osobní inspiraci a hodnotné informace pro ženy. Cítím obrovskou vděčnost, lásku a trochu i smutek, ale ten už k loučení patří… Ať se vám všem daří a od srdce DĚKUJI.

Lenka Hrušková

Lenka Hrušková

Podporovatelka žen na cestě k sebe-vědomému životu. Lenky vášní je ukazovat ženám cestu, jak skrze žití sebelásky a projevování kreativity žít šťastný a naplněný život ve všech jeho oblastech.

Věří, že ve chvíli, kdy žena bezpodmínečně přijímá samu sebe a současně projevuje svou tvořivou sexuální energii, začne mít její život opravdový smysl.

Autorka ebooku Sebe-vědomou ženou krok za krokem >>>
A také ebooku Jak se navždy zbavit chronických bolestí močového měchýře >>>
Lenka Hrušková

Latest posts by Lenka Hrušková (see all)

Podporovatelka žen na cestě k sebe-vědomému životu. Lenky vášní je ukazovat ženám cestu, jak skrze žití sebelásky a projevování kreativity žít šťastný a naplněný život ve všech jeho oblastech. Věří, že ve chvíli, kdy žena bezpodmínečně přijímá samu sebe a současně projevuje svou tvořivou sexuální energii, začne mít její život opravdový smysl. Autorka ebooku Sebe-vědomou ženou krok za krokem >>> A také ebooku Jak se navždy zbavit chronických bolestí močového měchýře >>>
Komentáře
 1. gmail sign in napsal:

  Poslání žen je šťastné. Váš blog je tak skvělý, příteli.

 2. Ladies‘ lives unquestionably improved after the war exertion.
  Preceding the war, ladies were seen as peasants. They were to either be or at almost all occasions and when they weren’t doing that, they ought to clean or cooking or taking care of the youngsters while the man of the house was the ‚provider.

 3. RODRIC CAMELA napsal:

  Toto je třeba si přečíst každý, jsem tady, abych informoval celý svět o člověku, který zachránil můj vztah, a tento velký muž se jmenuje Dr. IZOYA. Opravdu pro mě odvedl skvělou práci tím, že přivedl mého bývalého milence, který mě opustil, a slibuji, že se ke mně už nikdy nevrátím. S tímto jsem si uvědomil, že rozdáváním podrobností o Dr. IZOYA světu bude pro lidi, kteří mají rozbité domovy nebo vztahy, hodně dobré, aby tento rozbitý vztah nebo vaše manželství napravili. Můžete se k němu dostat prostřednictvím jeho e-mailové adresy: drizayaomosolution@gmail.com. Spojte se s ním a uvidíte, jak bude váš problém vyřešen do 24 hodin. Specializuje se také na následující záležitosti …
  (1) Chcete, aby vaše ex zpět.
  (2) Chcete se povýšit do kanceláře.
  (3) Chcete, aby vás následovali muži / ženy.
  (4) Chceš dítě.
  (5) Jste podnikatel a chcete vyhrát smlouvy.
  (6) Chcete, aby váš manžel byl navždy váš.
  (7) Potřebujete duchovní pomoc.
  (8) Byli jste podvodníci a chcete získat zpět ztracené peníze.
  (9) Zastavte rozvod.
  (10) Vyvolání finančních rituálů.
  (11) Vyhrajte volby.

 4. Elena napsal:

  Jsem velmi šťastný, chci se podělit o svá svědectví s širokou veřejností o tom, co pro mě tento muž jménem Dr. PADMAN právě pro mě udělal, jsem ženatý 4 roky a mám rozchod s manželem před 4 měsíci a byl jsem strach a tak zmatený, protože ho tak moc miluji. Opravdu jsem byl příliš depresivní a kamarád mě nasměroval k tomuto kouzelníkovi, doktoru PADMANOVI, a oznámil jsem mu všechny své problémy a řekl mi, abych se nebál toho, že se přinutí, aby se můj manžel vrátil ke mně a za pouhých 48 hodin Dostal jsem hovor od mého manžela a on se líbil, že bych se měl vrátit do domu. Nikdy v mém životě nevěří v kouzlo a teď mi to jen pomohlo a jsem nyní tak šťastný. Vše mu děkujeme a pokud si také chcete nechat svého manžela vrátit pro sebe zde !! jeho e-mailovou adresu (padmanlovespell@yahoo.com), jsem tak rád, že svědčím o vaší práci a laskavosti DR PADMAN

 5. Your Artical Mission of the woman is so great, Dear Lenka Hrušková

 6. Kasia napsal:

  Mohu s jistotou říci, že kvalitu služeb a spokojenost zákazníků Makeup.cz má na prvním místě! Nabízené zboží je vysoce kvalitní a po druhé objednávce jsem byl konečně přesvědčen, že tomuto obchodu můžu věřit a rád ho doporučují kamarádům.

 7. Lego fan napsal:

  If you interested in creative Lego builds or you collect own favorite Lego series, welcome to our Lego fan blog where you find latest news on Lego and more.

 8. I am in need of a replacement product, exactly what I need.

 9. EgLogen napsal:

  thanks for sharing

 10. Russel Meyering napsal:

  Ahli kontraktor pembuatan, renovasi dan perawatan kolam renang di Indonesia. Pelayanan kencang dan … kunjungi https://mozaik-kolamrenang.netlify.app/pasang-mozaik-kolam-renang-palembang.html untuk ketahui info selengkapnya

 11. Reginia Hayre napsal:

  Kami menyediakan penawaran jual dan kabar harga ready mix murah atau istilah lainnya beton cor MegaconBeton.com, padahal untuk truk/mixer molen minimix holcim. segera kunjungi https://boxculvert.jabodetabek.my.id/2020/08/harga-box-culvert-pracetak-megacon-di_11.html

 12. Bryant Fuerstenau napsal:

  Phenolic Board toilet high pressure laminate. Ada merupakan bahan yang sebagian tak jarang sebagai bahan partisi … tap https://partisi-kamar-mandi.blogspot.com/2018/09/cubicle-toilet-phenolic-mataram-murah.html for detail.

 13. Bennett Chuc napsal:

  Jual Beton Cor lazimnya dicari oleh para pekerja dalam bidang bangunan. Beton cor yaitu salah satu bahan bangunan yang mempunyai… info lebih detail https://sheetpilemegacon.kedungsepur.my.id/2020/09/harga-sheet-pile-megacon-di-mranggen.html

 14. Ela Wilkers napsal:

  Jasa towing yakni layanan pengangkutan barang/kendaraan umumnya mengaplikasikan kendaraan derek yang awam disebut derek gendok … selengkapnya https://carcarrier.netlify.app/car-carrier-surabaya-sampit.html

 15. Carolin Dalrymple napsal:

  Harga kaca tempered glass yang dipasarkan di pasaran betul-betul bervariasi tergantung pada macam dan ketebalannya. Berharap tahu berapa harganya, selengkapnya https://harga-kaca-tempered.blogspot.com/2019/04/kanopi-kaca-tempered-lebak.html

 16. nelson napsal:

  Je čas podělit se o své svědectví, jsem Nelson a jsem šťastný, když zde sdílím své svědectví, představila mě Baba Ogbogo moje matka, když zjistila, že po 3 letech manželství nemohu otěhotnět. To mi tedy přineslo tolik problémů do manželství a vedlo k rozvodu. řekla, že je vysoce duchovní a může přimět mou ženu, aby se ke mně vrátila v radosti a mohli bychom mít spolu děti. Nejprve jsem pochyboval, dokud jsem se s ním nekontaktoval, a poté na mě seslal mocná kouzla a nedovolil mé ženě, aby se ke mně vrátila poté, co jsem udělal potřebné. A teď jsme šťastní s milými dětmi. Ode dne, kdy pro mě Great BaBa Ogbogo pracoval a vyřešil mé problémy. Složil jsem silný slib, že dokud budu žít, budu i nadále svědčit o dobrotě jeho velkých děl a těm, kteří se potýkají se vztahem a manželskými obtížemi, by se měli rychle spojit a stát se šťastným svědkem jako já. Přeruším zde jeho kontakt, e-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com nebo se k němu spojím prostřednictvím jeho čísla WhatsApp. +2349020168697

  Donutil moji bývalou manželku, aby se ke mně vrátila v radosti

  Vyléčil mě z impotentního muže na skutečného muže.

 17. Denis Cundick napsal:

  KontraktorEpoxy.co.id is a master in the circulation of specialty epoxy and polyurethane services and products for cement repair, primers, sealers, UV stable and cementitious systems…. click https://floorhardener.jabodetabek.my.id/2020/09/floor-hardener-cibinong-bogor.html for detail.

 18. Dorathy Reasinger napsal:

  Are you needing the latest unique door on your residence? Stunning home’s windows will be able to transform virtually any space. But when you can’t find whatever you are considering, tap https://foldinggategaransi.blogspot.com/2019/12/jual-folding-gate-produk-terbaik_46.html for more detail.

 19. Zreviews napsal:

  Web Hosting

  ZReviews will tell you about the coolest new stuff. We’ll work hard to bring you original quotes and exclusive access. We’ll review it thoroughly and carefully. We’ll explain how it works and why you buy it. Then it’s up to you.

  Our insight was that technology had migrated from the far fringes of the culture to the absolute center as mobile technology created a new generation of digital consumers. Now, we live in a dazzling world of screens that has ushered in revolutions in media, transportation, and science. The future is arriving faster than ever

 20. mike williams napsal:

  If you are interested in creative Lego builds or you collect own favorite Lego series, welcome to our Lego fan blog Newixfrancia where you find latest news on Lego and more.

 21. anny washington napsal:

  thanks for sharing this! really interesting and helpful post. Aviabiletebi

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů