NEDÁ SE S TEBOU ŽÍT

odstup mezi partnery

Právě se nacházím ve fázi, kdy se mojí hlavou prohání myšlenky typu, jak se cítím vedle svého manžela. Jsem s ním šťastná? Po psychické stránce, po emoční, finanční či sexuální…

A dává mi to fakt zabrat. Nejtěžší pro mě je konečně si přestat říkat: ,,Ale on není tak špatný. Vždyť pro mě udělal tohle a tamto“ a tím si skutečné pocity nahradit těmi falešnými.

Kdyby některé vztahy nebyly tak špatné, jak si častokrát namlouváme, proč tedy kvůli nim tolik brečíme a trápíme se? Proč nás tolik zraňují jejich slova, která míří přímo do srdce? Spokojíme se s jejich chlácholením o tom, že nás mají rádi, že to tak nemysleli a za týden to udělají opět. A my jim na to skáčeme znovu a znovu.

Má vliv tvůj vztah s otcem na výběr tvého partnera i na celé partnerství?

Mnohdy ženy, pokud mají nefunkční vztah s otcem, utíkají do vztahů k mužům, po kterých vyžadují, aby jim jejich deficit vynahradili. Co s tím? 

Proč je pro nás tolik důležité uzdravit vztah s otcem?

A mnoho dalšího se dozvíš na této výjimečné talkshow.
Více najdeš ZDE >>>

Vím, že občasné mráčky se ve vztahu mohou objevit, ale kde je ta hranice, kdy nás hádky položí na lopatky natolik, že už nemáme chuť něco spravovat, omlouvat, řešit.

Někteří muži žijí v mylném domnění, že pro vztah dvou lidí, kteří žijí ve společné domácnosti, stačí přinést domů výplatu a zajistit střechu nad hlavou. To ostatní jako je popovídat si s partnerkou o její práci, o jejích plánech nebo se jí a dětem věnovat třeba celý den není potřeba.

Já muž už mám tohle za sebou. Ulovil jsem si ji (nebo ukecal), vzal jsem si ji, udělal děti a připoutal k sobě. Tak proč bych měl řešit pláč svojí ženy. Má přece všechno, co chce. Manžela, děti, dům, peníze.

Jenže…

Stačí tohle ženě, aby byla v manželství šťastná a spokojená? Kde je komunikace, porozumění, uznání, společně strávený čas? Pohlazení, romantika, něžné dobývání? Rodinné výlety a hraní si s dětmi?

Nejsem expert na partnerské vztahy, ale jedno vím jistě. Na vztahu musí pracovat oba a pečovat o něj. A je jedno jestli jste spolu 20 let nebo jen dva roky. A záleží také na tom, jak vy se máte ráda a jak si vážíte sebe sama: www.mamserada.cz

Tajemství šťastného vztahu

aneb jak na to, aby se vás láska, vášeň, naplnění, porozumění 
a skvělý sex držely jako klíště?

… ať už jste spolu 20 let, nebo teprve čekáte na první rande…

Takové rovině vztahu se žádné růžové brýle ani zdaleka nevyrovnají.
Jestli chcete, pojďte ji s námi objevit >>> 

Dana Hajná

Moudrá žena

Ženy ženám

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností.
Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů