Kde je ten pravý aneb Jak najít pravou lásku

pravý muž

Propadáte beznaději v hledání svého vysněného partnera? Celoživotní pravá láska – je vůbec dosažitelná? Nechte se inspirovat mým vlastním příběhem…

Je totiž docela možné, že „láska“ je také „vaše téma“ a že se v mém příběhu najdete. A možná vám také pomůže návod, který fungoval mně. Pojďme tedy začít od začátku…

Možná si denně kladete otázky:

 • Kde jen mám najít toho pravého, tu pravou?
 • Existuje vůbec někdo takový, koho si přeji?
 • Kdy mě konečně potká láska mého života?

Prozradím vám jedno tajemství…

Životní lásku – zda-li ji najdete nebo ne, máte ve vlastní mysli a rukou…

Ráda vám ve zkratce prozradím svůj příběh, jak jsem našla svého pravého, mou lásku a co tomu předcházelo a návod na to, jak i vy můžete dosáhnout toho, že se láska objeví ve vašem životě…

Kde je můj princ na bílém koni?

Je mi 24 let, již dlouho jsem přemýšlela o svém vysněném princi na bílém koni… Ale on stále nepřicházel.

Říkala jsem si, vždyť nejsem tak náročná, chci pouze, aby mě potkala pravá láska.

Přeji si jen, aby moje láska byl hodný kluk, měl mě rád takovou, jaká jsem, mohli jsme prožívat svůj život společně a měl podobné cíle do budoucna.

To si toho kladu tolik?

jak najít toho pravého

Za svůj život jsem poznala muže, kteří se ale zdaleka neblížili mému ideálu.

Třeba splňovali to, co jsem si přála – byli hodní, měli mě rádi, ale buď neměli žádné cíle do budoucna, nebo tam zkrátka „nepřeskočila jiskra“.

Už jsem to chtěla vzdát, říkala si, tak co, prostě s někým budu žít a ono se to časem změní, zvykneme si na sebe. Ale pořád jsem se nechtěla vzdát myšlenky, že tu někde je.

Tajemství přitažlivosti…

Když mi jednou kamarádka pustila zajímavý film. Jmenuje se Tajemství od Rhondy Byrne, jistě ho velká většina z vás znáte.

A tam bylo řečeno, pokud si něco přejete, žijte tak, jako byste to už měli.

A pokud po něčem toužíte, nalepte si obrázky toho, po čem prahnete, na místo, kam se denně díváte.

Tak jsem si říkala, buď to vyzkouším a bude to fungovat, nebo ne. A tak jsem si mysl naprogramovala tak, jakoby už tu ten přítel byl, tady se mnou. Neměla jsem v hlavě přesný obrázek, jak by měl vypadat, protože mi na vzhledu až tak nezáleželo, ale o charakteru jsem měla jasno.

Napsala jsem si na kus papíru, jaké vlastnosti má moje budoucí láska.

V hlavě mi probíhal film toho, co spolu zažíváme, jaké při tom mám pocity. Fyzicky jsem byla sama, ale duševně jsem ho cítila na každém kroku. Měla jsem i představu, z jakého města by měl být.

Na své nástěnce vizí, kde si lepím obrázky toho, co si přeji, jsem měla i dvojice spokojených, zamilovaných lidí, kteří se na sebe usmívají, jsou spokojení a viděla jsem tam sebe a JEHO.

S tímto vítězným postojem jsem proplouvala životem…

Ale moje láska se pořád nějak neobjevovala. „Tlačila jsem asi moc na pilu,“ jelikož jsem typ člověka, co když to nemá hned, tak si myslí, že něco dělá špatně, ale ono to špatně nebylo, jen je potřeba všemu dát svůj čas.

A tak jsem čekala… 

A pomalu propadala v beznaděj, když v tom – to bylo v době, kdy už jsem to, zda přijde nebo ne, zcela vypustila z mysli – se OBJEVIL.

šťastný vztah

Lépe řečeno napsal. Tou dobou jsem ještě měla vyvěšen inzerát k seznámení na jednom internetovém portále a svůj skype, na který mi reagoval. Pamatuju si na tu chvíli ještě teď, protože mi navrhl setkání, ale ne za dva dny, týden, ale hned.

Začala jsem se klepat, polil mě pot, byla jsem nervózní a nevěděla, co odepsat.

Protože jsem mu říkala, že mám ráda nečekané akce, tak navrhl, zda se můžeme setkat za půl hodiny v jednom nákupním centru. Kývla jsem na pozvání a za půl hodiny stála jak opařená na určeném místě.

Víte, tohle jsem nedělala běžně, že bych hned reagovala kladně na pozvání na rande, ale v tomhle jsem cítila něco víc.

A bylo to tak – pravá láska, pocit mě nezklamal…

Předtím, než jsme se poprvé viděli, jsem si říkala, že si ho nejdříve okouknu, protože na seznamce měl fotku jen obličeje, tak jsem se vzdálila z domluveného místa a čekala nedaleko. Když v tom se objevil, a nikdo mi nemusel říkat, zda je to on. Cítila jsem to.

Vzrušení lomcovalo celým mým tělem.

On tam stál, telefon u ucha, v kožené bundě, byl mi víc než sympatický, a to jsem s ním ještě ani nemluvila!

Poté mi volá, kde jsem, tak jsem se vydala jeho směrem. Proběhlo stručné seznámení a vydali jsme se posedět na kávu, abychom se mohli v klidu poznat.

Celou dobu jsem v hlavě jásala: TO JE ON, TO JE ON

Působil na mě klidným dojmem, sympaticky, jako inteligentní, chytrý muž. Celou dobu jsme si měli co říct, což jsem s jeho předchůdci neznala, alespoň ne v takové míře. Byl znalý života, rozvážný. Samé bonusy, které jsem si nemohla ani přát.

Když v tom mi v hlavě vyskočila myšlenka, kde je ten háček?

A tuto otázku jsem si neměla pokládat, protože směrem z kavárny jsem se dozvěděla, že už má pětileté dítě s bývalou partnerkou.

Tenkrát jsem viděla jeho dítě jako překážku, ale dnes vím, že právě prostřednictvím jeho syna jsem se mohla přesvědčit, jaký doopravdy je, protože se o něj skvěle stará, rve se pro něj a nikdy by ho neopustil. Což mě, jakožto ženě, která vyrůstala bez svého otce, velmi imponovalo a dalo další důkaz o tom, jak skvělým bude otcem našich dětí. ;-)

Dnes jsem moc vděčná za to, že jsem si na něj počkala, protože každý den strávený s ním je unikát.

partnerská láska

Doufám, že vám tento článek poskytl jakousi podporu v tom, abyste to nevzdávaly v cestě za svým osudovým partnerem a vydržely. On nebo Ona se objeví, ani se nenadějete a budete prožívat skvělý život.

Jak efektivněji můžete najít svého vysněného člověka:

 • definujte si, jaký by měl být, jeho charakter (vlastnosti), vzhled
 • vžijte se do pocitu, že už onen člověk žije vedle vás (popř. udělejte mu místo ve svém šatníku…)
 • umístěte si jeho přibližnou podobu na místa, kam se denně díváte (na ledničku, nástěnku, plochu v počítači…)
 • přehrávejte si ve své mysli film, co spolu zažíváte (jak cestujete do zahraničí, chodíte na ryby…)

Víte, co nám může být útěchou? Že je to ve světě zařízeno tak skvěle, že pro každého je na světě ten druhý. Držím palce, ať se najdete brzy.

Mějte na mysli, pokud to tak chcete, stane se to. :-)
Protože ve dvou se to lépe táhne.

Prima den přeje
Romča

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře
 1. Nerisa napsal:

  Moc krásný článek a díky za něj! Dodává naději a to je potřeba :)

  Kupodivu jsem přišla ke své lásce trochu podobně. Tou dobou už jsem byla tak nějak zahořklá, na hledání lásky se vykašlala a veškeré své požadavky snížila na: aby mě přitahoval a já jeho. Nedělala jsem si už ani naděje na vážný vztah, přesto jsem se občas zasnila, jak to my ženy děláváme a představovala si, jak mě objímá a společně usínáme a jak se spolu smějeme a jak mi rozumí. Ještě, než jsem to hledání vzdala, jsem si právě také napsala takový seznam kvalit budoucího partnera. Tajemství jsem znala už pár let a do té doby nic, i když to vylepšilo zas jiné oblasti mého života.
  No a jednoho dne, když jsem hrála svou oblíbenou hru přes internet, jsem se setkala s jedním hráčem. Dlouho jsme si psali, ale jelikož měl přítelkyni a bydlel přes půl Moravy daleko, rovnou jsem si odmítla na něj myslet. Přesto byl skvělý a rozuměli jsme si neuvěřitelně a jednou mi sám řekl, co jsem už cítila dlouho – že má pocit, jako by mě znal odjakživa, jako bychom byli nějak spojení. I přes přítelkyni a vzdálenost jsme se dohodli, že se sejdeme. Měla jsem za ním přijet přes tu půlku Moravy, že si někam vyjdeme a pak u něj můžu přespat, kvůli té dálce. Bylo to riskantní, ale kupodivu jsem neměla vůbec strach. Věděla jsem, že mi neublíží. A taky že ne, byl dokonalý gentleman a celý víkend se mě ani nedotkl :)Příští víkend už to bylo jiné a pak se také rozešel s přítelkyní, ale vídali jsme se jen 1-2x za měsíc, protože jako podnikatel měl hodně práce. A dál? Začalo se to kazit. Já byla pořád tak nějak rozpolcená, od dětství i z minulých lásek nesoucí blok „ten, koho miluji, je ke mně chladný“. A on se tak začal chovat. Já mu to začala vyčítat. Odtahovali jsme se až došlo k rozchodu. Už jsou to tři měsíce a miluji ho pořád stejně jako první den a ještě pořád spolu hrajeme a bavíme se, jako na začátku. A nevím co dál.
  Nicméně… před několika týdny jsem našla ten papírek, kde jsem si dřív napsala vlastnosti svého vysněného partnera :D a světe div se, dokonale to na něho sedělo. Tajemství je úžasné :)

  • Romčulka napsal:

   Ahoj Neriso, děkuji za poklonu a i Vám moc díky za vaši reakci a příběh :) je to úžasné, jak se podobná tomu mému. Je to zvláštní, i já jsem si vzala z minulosti spousty bloků, které trošku nabourávají náš vztah, ale on je tak úžasný, že vše překonáváme.. :) pomáhá mi moc. Ano, ženy, slečny, mladé paní, hlavně mějte víru, to je jediné, co můžu poradit, nikdy to nevzdávejte, nejhorší je si říct, že to takhle budete mít už do smrti, že nebudete šťastné, není to tak – jen proto, že nepřišel ve chvíli, kdy jste si ho přály. Věřte, že čekání se vyplatí, protože potom ho potkáte a budete o víc rády, že jste si na něj počkaly a nebyly s nějakým „blbcem“. Držím palce všem. Ať žije Tajemství. :)) Budu ráda za další příspěvky vás těch, které mohly okusit toho krásného pocitu „vítězství“ z trpělivosti.

 2. Andy napsal:

  Ahoj, už jsem sama skoro sedm let.Moje doslova listopadová romance byla sice úžasná, ale trvala jen krátce. Od té doby, zase nikde nikdo. Mám napsaný seznam povahových rysů, ale onen muž nikde. Oči mám otevřené, čekám. Nevím ,jestli to není tím, že se chodím jen do práce, do obchodu, bruslit a domů.Zřejmě se na této trase nevyskytuje.

  • Romčulka napsal:

   ahojky Andy :)
   někdy přijdou do našeho života lidé, kteří v naší přítomnosti mají strávit jen nějaký čas, aby nás něčím obohatili, ale nemáme s nimi být do konce života.. A proč na něj nenarazit právě v obchodě nebo na bruslení? Neztrácejte naději. Hlavně nemějte oči vyloženě „na štopkách“, to si to vynucujete. Zkuste to na pár týdnů hodit úplně za hlavu, nemyslet na to, kde byste na něj mohla narazit a kde je, jestli je to zrovna tento muž se kterým se bavíte v obchodě. Já to měla taky tak, oči dokořán a on nepřicházel, ale až teprve, kdy jsem to hodila za hlavu, přestala se na to soustředit, tak to přišlo ;) Za zkoušku nic nedáte. Každý na objevení máme svůj čas, někomu to funguje hned, že je jeho přání vyslyšeno, někomu déle :) ale když člověk vytrvá, úspěch se dostaví a to ve všech oblastech, ne jen v oblasti lásky :)

   příjemný den, Romča
   PS: snad vám moje slova pomůžou

 3. David napsal:

  vždycky je na Světě ten podle vašich představ… akorát je daleko nebo tam kde ho nejmíň hledáte :(
  Jinak to byl vážně pěknj příběh :)

 4. Fialka napsal:

  Je to pěkný pžíběh, bohužel já si to takhle napsala…v 21. Pak na to zapomněla. Nic. Přesně vše splňuji dle návodu, ale objevili se jen „ti nepraví“ :-/ a pak jsem cítila, že je čas na dítě, jenže ani to se nesplnilo. Už je to přes 5 let a stále kolem sebe nacházím jen takové, kteří si chtějí užít a vztah ne, tak nevím, přála jsem si (a stále přeji) úplný opak :) Jednu dobu jsem to fakt vypustila úplně – kdyby to fungovalo, už by se obejvil. A jelikož na toho pravého nechci čekat do 30 a déle, to už je podle mne na děti pozdě, budu svobodnou matkou, no třeba se objeví poté. Ale zkrátka pozitivita, která mne obklopovala, jak to všem funguje, nebyla zrovna mnou potvrzena. A to mám hodně známých, spoustu akcí, dost příležitostí, sportovních zážitků s ostatními i společenské akce, prostě některým nám to asi nefunguje, jak by mělo (nebo až třeba za 10 let a jaksi to už na dítě bude pozdě).

  • Katka Svobodová napsal:

   Fialko, během toho čekání je potřeba trochu na sobě „zamakat“ – a tím myslím začít vnímat sebe sama a co se děje, jaké jsou opakující se vzorce v životě, které věci „kazí“… ono tajemství funguje, ale je potřeba tomu jít naproti různými cestami ;-) nejen dostatkem příležitostí k seznámení, ale i vědomějším přístupem k sobě a životu ;-) Všechno je pro nás připraveno, jen si pro to sáhnout ;-)

  • Chris napsal:

   Pakliže se nám v životě nedaří věci tak, jak si přejeme, je to vždy jen a pouze NAŠE chyba! My sami jsme ze 100 % zodpovědní za veškeré lidi, události a věci, jež nás v životě potkávají. Chybu laskavě hledejte u sebe, zákon přitažlivosti funguje vždy perfektně.

 5. Nezamilovaná napsal:

  Romčo krásný článek, který mi dodal naději!
  Mně je už skoro 40 a po několika krátkodobých vztazích v posledních 6 letech (od rozvodu) jsem opět sama. Naučila jsem se to snášet dobře, jak se říká, našla jsem si na tom to dobré. Mám čas na sebe, na kamarádky (bohužel, ony na mne většinou ne… mají rodiny) a na své podnikání. Jsem velmi „busy“ a navenek působím asi radostně a úspěšně. Ale nejsem. Pravda je, že když jsem doma a nejsem zaměstnaná prací, jsem většinu času smutná a nevím, jestli ještě najdu toho pravého… Ale děkuju za duševní vzpruhu a naději!

 6. rodric camela napsal:

  Toto je třeba si přečíst každý, jsem tady, abych informoval celý svět o člověku, který zachránil můj vztah, a tento velký muž se jmenuje Dr. IZOYA. Opravdu pro mě odvedl skvělou práci tím, že přivedl mého bývalého milence, který mě opustil, a slibuji, že se ke mně už nikdy nevrátím. S tímto jsem si uvědomil, že rozdáváním podrobností o Dr. IZOYA světu bude pro lidi, kteří mají rozbité domovy nebo vztahy, hodně dobré, aby tento rozbitý vztah nebo vaše manželství napravili. Můžete se k němu dostat prostřednictvím jeho e-mailové adresy: drizayaomosolution@gmail.com. Spojte se s ním a uvidíte, jak bude váš problém vyřešen do 24 hodin. Specializuje se také na následující záležitosti …
  (1) Chcete, aby vaše ex zpět.
  (2) Chcete se povýšit do kanceláře.
  (3) Chcete, aby vás následovali muži / ženy.
  (4) Chceš dítě.
  (5) Jste podnikatel a chcete vyhrát smlouvy.
  (6) Chcete, aby váš manžel byl navždy váš.
  (7) Potřebujete duchovní pomoc.
  (8) Byli jste podvodníci a chcete získat zpět ztracené peníze.
  (9) Zastavte rozvod.
  (10) Vyvolání finančních rituálů.
  (11) Vyhrajte volby.

 7. Tina Petersen napsal:

  Ahoj, jmenuji se „Tina Petersen“ Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milenec na střední škole, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami a neuvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

  Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod … Snažil jsem se, aby se co nejvíce snažil, aby ho změnil a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

  Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto úžasnému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl … Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně zkusit, protože jsem byl zoufalý a nezbyl jsem na výběr … Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny … Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám roky

  Představil jsem mu mnoho párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy … Jsem pevně přesvědčen, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte lékaře Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na 2347013499818 a také kontaktujte lékaře Zuzu na Viber prostřednictvím 2347013499818

 8. Věra napsal:

  Musím říci, že i ve vztahu a v tom, kdo je pro mě ten pravý je zásadním a rozhodujícím dílem… JÁ, nebo prostě vy. Osobně si sama sebe vážím, mám nějak nastavené hodnoty a pokud do toho ten druhý nezapadá, ostatní nemá pro mě smysl… Koníčky, zájmy? Kamarádi… kamarádky. Sex, intimita…? Milenec, milenka, dobrý kamarád… Podle mě dělá hodně sebeúcta. Takže partner musí opravdu být člověk podle našich představ a ne podle toho, jaké má záliby a podobně.

 9. Věra napsal:

  Pokud nevadí, mohu doporučit seznamku http://www.randino.cz – tady jsem našla svého přítele.

 10. Milan Himmelmann napsal:

  Kontraktor kolam renang mempunyai banyak tugas dalam mengerjakan proyek kolam renang dan tentu cukup penting dalam pembuatan kolam renang … lihat di https://kolam-bening.blogspot.com/2019/05/jasa-treatment-air-kolam-renang_26.html untuk lebih detail

 11. Corinna Tiemann napsal:

  Laman sah supplier Beton Cor Pracetak memasarkan beragam jenis keperluan beton dan kabar berkaitan dengan Beton Cor Pracetak serta produk … untuk detail silahkan kunjungi https://harga-pipa-beton-megaconperkasa.blogspot.com/2019/06/harga-pipa-beton-bertulang-1-bitung.html

 12. Cori Prechtl napsal:

  Beli Beton Precast Online berkwalitas dengan harga murah terkini 2020 di MegaconBeton.com! Pembayaran gampang, pengiriman kencang se Indonesia. segera kunjungi https://sheetpilemegacon.jabodetabek.my.id/2020/09/harga-sheet-pile-turap-beton-di-tapos.html

 13. Noe Malin napsal:

  Jasa truk towing amat diperlukan dalam keadaan darurat saat berkendara, tetapi masih banyak yang tak tahu macam contoh dan harga … lebih detailnya https://carcarrier.netlify.app/car-carrier-jakarta-jogja.html

 14. Nicole Lazcano napsal:

  Kaca tempered yakni material yang banyak diterapkan pada rumah minimalis modern karena memiliki banyak kelebihan. Apa saja sih, segera kunjungi https://harga-kaca-tempered.blogspot.com/2019/02/curtain-wall-kaca-tangerang-murah.html

 15. nelson napsal:

  Je čas podělit se o své svědectví, jsem Nelson a jsem šťastný, když zde sdílím své svědectví, představila mě Baba Ogbogo moje matka, když zjistila, že po 3 letech manželství nemohu otěhotnět. To mi tedy přineslo tolik problémů do manželství a vedlo k rozvodu. řekla, že je vysoce duchovní a může přimět mou ženu, aby se ke mně vrátila v radosti a mohli bychom mít spolu děti. Nejprve jsem pochyboval, dokud jsem se s ním nekontaktoval, a poté na mě seslal mocná kouzla a nedovolil mé ženě, aby se ke mně vrátila poté, co jsem udělal potřebné. A teď jsme šťastní s milými dětmi. Ode dne, kdy pro mě Great BaBa Ogbogo pracoval a vyřešil mé problémy. Složil jsem silný slib, že dokud budu žít, budu i nadále svědčit o dobrotě jeho velkých děl a těm, kteří se potýkají se vztahem a manželskými obtížemi, by se měli rychle spojit a stát se šťastným svědkem jako já. Přeruším zde jeho kontakt, e-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com nebo se k němu spojím prostřednictvím jeho čísla WhatsApp. +2349020168697

  Donutil moji bývalou manželku, aby se ke mně vrátila v radosti

  Vyléčil mě z impotentního muže na skutečného muže.

 16. Sharee Sanzenbacher napsal:

  KontraktorEpoxy.co.id a leading producer of specialty adhesives for use in sophisticated engineering applications. The worlds’most significant businesses in the electronics… visit https://kontraktorepoxy.netlify.app/jasa-floor-hardener-palembang/index.html for more detail.

 17. Cristen Knaak napsal:

  Do you need an important tailor-made door for use on your dwelling? Lovely home’s windows can easily improve just about any space. But when you can’t find precisely what you’re thinking about, click https://jualpintulipatgeser.blogspot.com/2019/09/jual-pintu-lipat-geser-1-cilegon-0813.html for more offers.

 18. Edwin Mcguffee napsal:

  Partisi Cubicle Kamar yakni sebuah penyekat yang dipasang pada ruangan kamar mandi atau wc yang kebanyakan dipasang … visit https://partisi-kamar-mandi.blogspot.com/2019/02/cubicle-toilet-phenolic-blitar-murah.html for detail.

 19. Theresa Heinz napsal:

  4 týdny jsem byla v slzách, protože můj manžel řekl, že se chce rozvést, byl jsem tak zmatený a zlomený srdcem. Až do velmi dobrého dne, kdy jsem se doslechl o Dr. Ajayim, jsem na jeho webu četl několik svědectví o tom, jak dokázal sladit narušené vztahy, a tak jsem se rozhodl to zkusit. Kontaktoval jsem ho a on mi řekl věci, které je třeba udělat, aby seslal kouzlo, nejdřív jsem uvažoval, jestli to mám udělat, a rozhodl jsem se to zkusit. Udělal jsem to, co mi řekl kouzelník kouzla Dr. Ajayi, a pak až 7denní interval z ničeho se můj manžel, který mě bez důvodu opustil, jednoho večera vrátil domů a prosil, aby mě měl zpátky, dokonce přišel se svým bratra a prosil o odpuštění. Po tolika bolestech, které jsem prošel, se můj manžel stále vrátil, jsem tak šťastná. vše díky Dr. Ajayi, můžete ho kontaktovat pro jakýkoli druh kouzelné práce. Věřím, že vás uvidí při vašich problémech se VZTAHY.

  E-mail: drajayi1990@gmail.com
  Viber / Whatsapp: +2347084887094

 20. Jessica napsal:

  Bůh žehnej Duchovnímu Dr. Moonovi za to, že mi pomohl získat lásku a dostat mého manžela zpět do mého života. Bratří, můj život trpěl po dlouhou dobu láskou, zkoušel jsem tolik způsobů, ale zdá se, že funguje. Ale měl jsem kontakt s duchovním Dr. Moonem, dne 25. ledna 2021, s nímž jsem viděl tolik lidí svědčit o tom, jak jim všem pomohl jejich milostný život a manžel a manželka zpět v jejich životě, tímto duchovním Dr. Moon. 26. ledna 2021 jsem mu tedy vysvětlil celý svůj problém a on slíbil, že mého manžela vrátí do mého života. Dal jsem mu tedy veškerou výhodu pochybností a hle, připravil kouzlo lásky a 30. ledna 2021 mi ho poslal do mé země. A můj manžel se ke mně vrátil domů 5. února 2021, jsem hrdý na to, že můj manžel je nyní doma se mnou a mými dětmi a náš život byl obnoven do normálu. Takže v případě, že tam venku trpíte získáváním své lásky zpět a potřebujete někoho, kdo vás bude milovat. Chci vám říct, abyste rychle kontaktovali: Dr. Spiritual Moon WHATSAPP +27632112768

 21. Marie Anette napsal:

  Ahoj všichni, rád se podělím o své svědectví od silného tvůrce kouzel jménem Dr Spiritual Moon. Jsem Marie Anette a žiji v Dánsku, s manželem jsme se 20. února 2021 trochu pohádali a on mě i děti nechal pro jinou ženu, tolik ho miluji. Hledám pomoc online a viděl jsem mnoho doporučení od lidí o tom, jak jim Dr. Spiritual Moon pomohl a přišel s pozitivními výsledky, jako je rozvod, rakovina, duchovní problémy a Barrens při porodu a další. Dne 21. února 2021 jsem mu tedy poslal e-mail a sdělil mu svůj problém a on mi dal pokyny, kterými jsem se řídil, a 26. února 2021 se můj manžel vrátil domů, aby prosil o odpuštění, a nyní žijeme šťastně společně, vše díky Dr. Duchovnímu Měsíci za obnovení mého manželství. Pro kohokoli z vás, kteří mají podobný problém, kontaktujte ho ještě dnes a požádejte o pomoc, zde je jeho osobní e-mail: arthurmoon01@gmail.com NEBO WHATSAPP +27632112768

 22. KETINA BARLEY napsal:

  Ahoj všichni, jsem tak nadšený, že můj manžel je zpět poté, co mě opustil pro jinou ženu. Můj manžel měl poměr se spolupracovníkem a já miluji svého manžela tak moc, ale podváděl mě se svým spolupracovníkem a touto dívkou, myslím, že používá čarodějnictví nebo černou magii na mého manžela, aby mě nenáviděl a tohle bylo tak kritické a nepožadované, protože celý den a noc brečím, aby mi Bůh poslal pomocníka, který mi přivede zpět mého manžela! Byl jsem opravdu rozrušený a potřeboval jsem pomoc, takže jsem hledal pomoc online a narazil jsem na web, který navrhl, že Dr.Wealthy může pomoci rychle získat bývalého přítele. Cítil jsem tedy, že bych ho měl zkusit. Kontaktoval jsem ho a on mi řekl, co mám dělat, a udělal jsem to, pak pro mě udělal kouzlo lásky. O 22 hodin později mi můj manžel opravdu zavolal a řekl mi, že mi tolik chyběl, Bože můj! Byl jsem tak šťastný a dnes jsem opět šťastný se svým mužem a radostně žijeme společně a děkuji mocnému kouzelníkovi Dr.Wealthymu, je tak silný a rozhodl jsem se zde sdílet svůj příběh. pokud jste zde a váš milenec vás odmítá, nebo se váš manžel přestěhoval k jiné ženě, už neplačte, kontaktujte Dr.Wealthy o pomoc hned teď … Zde je jeho e-mail, wealthylovespell@gmail.com
  Udělá také následující kouzlo
  Těhotenské kouzlo
  Kouzlo lásky
  Kouzlo zvětšení penisu
  opar
  Vítězné kouzlo
  Jeho WhatsApp +2348105150446
  Blog: wealthylovespell.blogspot.com

 23. Klárka558 napsal:

  Moc pěkný článek. Koukám, že i ty sis už konečně našla vysněného partnera. Já jsem se s mým dnes už manželem seznámila na grilování u jednoho kamaráda, kterého jsme znali oba jen tak okrajově. On tam donesl nějaké příslušenství ke grilům jako pozornost – jako vstupenku, protože tehdy pracoval pro https://www.grilguru.cz/prislusenstvi-ke-grilum Udělal na mě velký dojem.

 24. Emanuela Dino napsal:

  Poté, co s ním byl sedm let ve vztahu, rozešel se se mnou, dělala jsem všechno možné, abych ho přivedla zpět, ale všechno bylo marné, moc jsem ho chtěla zpátky kvůli lásce, kterou k němu chovám, prosila jsem ho se vším , Slíbil jsem, ale on odmítl. Vysvětlil jsem svůj problém někomu online a ona mi navrhla, že bych měl raději kontaktovat kouzelníka DR ISIKOLO, který by mi mohl pomoci seslat kouzlo a přivést ho zpět, ale já jsem typ, který nikdy na kouzlo nevěřil, neměl jsem jinou možnost, než to zkusit. a řekl mi, že není problém, že do dvou dnů bude vše v pořádku, že se mi ex po 2 dnech vrátí, začaroval a kupodivu bylo kolem 16:00. Můj bývalý mi volal, byla jsem tak překvapená. DR ISIKOLO skutečně obnovil lásku a spojení, které jsme sdíleli, a vrátil se ke mně. Kdokoli by mohl potřebovat pomoc kouzelníka, jeho e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com nebo jeho WhatsApp/Viber na čísle +2348133261196.

 25. Fatima napsal:

  máš zlomené srdce? Nezlobte se, nechte doktora Sunnyho, aby vám pomohl získat vašeho ex zpět. „Jsem vdaná 5 let, mám 2 děti a žiju šťastně se svou rodinou, dokud to se mnou a mým manželem nezačne být ošklivé, což nás téměř pokaždé vede k hádkám… zhoršilo se to v roce Když můj manžel požádal o rozvod… Udělala jsem, co bylo v mých silách, abych si to rozmyslela a zůstala se mnou, protože jsem ho milovala celým svým srdcem a nechtěla jsem ztratit manžela, ale všechno nefungovalo… Odešel z domu a pokračoval v podání žádosti rozvod … prosil jsem a zkusil všechno, ale nic nefungovalo. Průlom nastal, když mě někdo seznámil s tímto skvělým kolegou jménem Dr Sunny, který mi konečně pomohl… Nikdy jsem nebyl fanouškem takových věcí, ale prostě jsem se rozhodl zkus to, protože jsem byla zoufalá a neměla jsem na výběr… Kouzlo seslal a věci dopadly opravdu dobře, jak slíbil, a můj manžel si to rozmyslí a půjde domů, zůstaň se mnou a jejich fanynkami A slíbí mi, že už mi nikdy neublíží. žijte takto šťastně s pomocí Dr. Sunny. Další informace o tom, jak c kontaktujte Dr. Sunnyho, kontaktujte: drsunnydsolution1@gmail.com nebo WhatsApp telefonicky na čísle +2348082943805

 26. Karin napsal:

  Toto je velmi radostný den mého života díky pomoci, kterou mi doktor WEALTHY poskytl tím, že mi pomohl dostat mého bývalého zpět pomocí jeho mocného kouzla, a práci v těhotenství, kterou udělal, jsem mu tak vděčný. skvělá práce, kterou jsi udělal. Nyní mohu směle říci, že jsem byl povolán zpět na své místo v práci, moje dcera je zpět doma a já jsem byla dnes ráno testována jako těhotná po lékařském textu, který jsem dnes ráno prošla v mém zaměstnání. Byla naposledy těhotná před 14 lety a nyní jsem pozitivně testována. Chci použít toto médium, abych vám moc poděkoval a osobně vám přijdu poděkovat. Můžete mu poslat e-mail a on pro vás může udělat víc, protože vím, že jsou lidé, kteří potřebují jeho pomoc jako já. Jeho e-mailová adresa je ( wealthylovespell@gmail.com ) Jeho buňka: +2348105150446 Jste tak mocní. To je pro skutečné lidi v nouzi. DĚKUJI, DR BOHATÝ.

 27. Jitka napsal:

  Jsem velice konzervativní, a tak stále ráda posílám klasické dopisy, ale také je velmi ráda dostávám. Dostat dopis od muže, který vás miluje, je opravdu romantické, a proto si s přítelem posíláme dopisy jednou měsíčně, jelikož zatím bydlíme desítky kilometrů daleko od sebe. Kupuji si dopisní sady, které jsou ozdobné a vypadají velice hezky.

 28. veronika Donis napsal:

  Chci tímto možným prostředkem ocenit jednoho muže, kterému upřímně děkuji a kterého si velmi vážím za jeho pomoc a laskavost, kterou mi projevil. Chci vyslovit VELKÉ DÍKY DR WALE, skutečně jste NEJVĚTŠÍ SVĚTOVÝ KOZLATEL. bez kompromisních slov mi DR WALE pomohl získat zpět mé dlouho ztracené manželství s mým manželem a také vrátit můj život na světlo, když jsem si myslela, že je vše pryč. Nyní jsem nové stvoření s pomocí jeho mocného kouzla. přátelé, prosím, prosím vás, abyste už dál nehledali spammery, kteří vystupují jako skuteční sesilatelé kouzel, NEJLEPŠÍ A NEJSKUTEČNĚJŠÍ SELATEL KOUZEL JE DR WALE NEJVĚTŠÍ SVĚT. je tak věrný svým slovům a jeho slova jsou podstatná. kontaktujte ho nyní na WhatsApp/Viber: +2347054019402 nebo e-mail: drwalespellhome@gmail.com

 29. novaklen napsal:

  Tak to třeba já toho pravého našla už dávno. A s nikým jiným být ani nechci. I přes to, že ne vždycky to je úplně růžové. Například teď máme tak trochu intimní problémy. Hlavně teda manžel. Naštěstí jsme si o tom otevřeně promluvili a chce to řešit. Tak snad mu na to pomůže ta kamagra kterou si objednal.

 30. Victoria Hernan napsal:

  Tohle štěstí si prostě nemůžu nechat pro sebe. Před 10 lety jsem se vdala a neměla jsem žádné dítě, můj manžel se ke mně začal chovat pohrdavě vedle mé tchyně. Frustrovalo mě to, hledal jsem pomoc online, pak jsem viděl spoustu svědectví o tom, jak VOODOO LORD pomohl mnoha mužům a ženám. Okamžitě jsem ho kontaktoval na Whatsapp a vysvětlil mu svou situaci, slíbil pomoc, dal nějaké pokyny, které jsem musel dodržovat, abych přinesl dokonalé výsledky. Udělala jsem vše, jak mi nařídil, později mi řekl, abych šla do nemocnice po 2 týdnech na těhotenský test a k mému překvapení jsem byla těhotná a byla to pro mě opravdu skvělá zpráva. Jsem mu tak vděčná, protože jsem porodila krásné chlapečky (dvojčata), kteří vypadají jako jejich otec. Nyní mám klid ve svém domě s manželem a tchyní. Kontaktujte ho na Whatsapp +2348097014925…..e-mail voodooconnect60@gmail.com

 31. Andrei Vlad napsal:

  Pravý kouzelník s názvem DR ISIKOLO
  Byla jsem tak v depresi, když mě můj milenec opustil kvůli jinému klukovi poté, co jsme spolu chodili 5 let. Snažil jsem se ji získat, aby se ke mně vrátila, ona odmítla a řekla, že už ke mně necítí. Stal se ze mě smutný muž po tom všem, co jsme spolu prožili. Po vší lásce, kterou jsme v minulosti sdíleli, jsem si svůj život bez ní nedokázal představit, protože moje láska k ní byla z jakéhokoli důvodu k nezaplacení. Jednoho dne, když jsem procházel internet, viděl jsem komentář o tom, že má moc přivést zpět bývalého milence a rozhodl jsem se, že to zkusím a uvidím na vlastní oči tím, že jsem ho kontaktoval a okamžitě jsem to udělal, odpověděl a vysvětlil jsem, čím procházím a řekl mi, že ten druhý na ni použil voodoo kouzlo, proto mě kvůli němu opustila, i když jsem se o ni staral, a DR ISIKOLO slíbil, že mi pomůže získat zpět mého milence a také mi pomůže vyvolat na něj mrtvé kouzlo, aby nemůžeš se mnou v budoucnu bojovat. za necelé tři dny za mnou přišla a prosila, že ještě nepochopila, proč nejsme spolu. Hledali jsme problémy a teď jsme spolu šťastní. děkuji DR ISIKOLO, nyní jsem se svou přítelkyní spokojený a vše jde hladce. kontaktujte Petra pro jakékoli kouzlo lásky a ex zpětného kouzla prostřednictvím e-mailu: isikolosolutionhome@gmail.com napište mu přes WhatsApp na +234-8133261196

 32. Arabella Matej napsal:

  Ahoj všichni. Jmenuji se Arabella Matej. Jsem zde, abych poděkoval skvělému doktoru Isikolo za vyřešení mých manželských problémů. Moje manželství se zhroutilo kvůli nekonečným problémům a potížím, které jsem měla s manželem. Odešel, aniž by se ohlédl, a já byla tolik měsíců sama. Jeho rodina zasáhla a stále se nic nezměnilo. Byla jsem emocionálně zničená a ztratila jsem naději, že znovu najdu lásku, protože on byl vším v muži, kterého jsem kdy chtěla. Stejně jako mnoho lidí jsem se o DR ISIKOLO dozvěděl, když jsem začal hledat pomoc. Dlouze jsme diskutovali o mých problémech a on mě ujistil, že dostanu řešení, které potřebuji. Nezbylo mi nic jiného, ​​než vyhovět jeho postupům a on nic nezdržoval. Udělal pro mě a mého manžela pouto pro opětovné shledání lásky a láska a štěstí, které jsme sdíleli, byly obnoveny a dorazil ke mně přesně po 48 hodinách, jak DR ISIKOLO slíbil. Je to opravdu skvělý pomocník a je na něj spolehnutí. pokud máte nějaké problémy, stačí mu napsat přes WhatsApp +2348133261196 nebo poslat e-mail na adresu: isikolosolutionhome@gmail.com

 33. Diana Diagne napsal:

  DR WALE POMÁHEJTE LIDEM S JAKÝKOLI TYP VZTAHOVÝCH PROBLÉMŮ A LOTERNÍCH ČÍSEL
  Je to velmi těžká situace, když hrajete v loterii a nikdy nevyhrajete, nebo vyhrajete málo peněz, ne do 100 babek, stal jsem se obětí tak těžkého života, největší fond, který jsem kdy vyhrál, byl 100 babek, a mám Hraji loterii již téměř 12 let, věci se náhle změní ve chvíli, kdy jsem na internetu narazil na tajemství, svědectví kouzelníka zvaného DR WALE, který pomáhá lidem v jakémkoli typu loterijních čísel, když jsem byl online, viděl spoustu dobrých svědectví o DR WALE. nyní jsem hrdým vítězem loterie s pomocí DR WALE, vyhrál jsem 1 000 000 000,00 $ a dávám to vědět každému, kdo se celé dny snažil vyhrát v loterii, věřte mi, že je to jediný způsob, jak vyhrát loterie. Další dobrou zprávou je, že DR WALE také pomohla mé kamarádce přivést zpět jejího manžela, který ji opustil kvůli jiné dámě. teď, když moje kamarádka žije šťastně se svým manželem. DR WALE můžete kontaktovat prostřednictvím: WhatsApp/Viber +2347054019402 NEBO e-mailem: drwalespellhome@gmail.com

  DR WALE vám také může pomoci vyřešit tyto problémy

  (1) Přivedení bývalého milence zpět.
  (2) Bylinná léčba a duchovní léčení.
  (3) Chcete být povýšeni ve své kanceláři.
  (4) Těhotenské kouzlo.
  (5) Vyhrajte soudní spor.

 34. Fridolina Rolfo napsal:

  Chci se podělit o svůj úžasný zážitek s nejlepším kouzelníkem DR WALE, můj manžel mě podváděl, a když jsem zjistila, že jsme se pohádali, což vedlo k tomu, že požádal o rozvod, plakala jsem a onemocněla jsem, když jsem hledala citáty o lásce online i viděl lidi mluvit o DR WALE a jeho skvělé práci, jejichž případ byl podobný mému, zanechali jeho kontaktní údaje Kontaktoval jsem DR WALE a řekl mi, ať si nedělám starosti, že po týdnech zruší rozvod dal mi pokyny, abych je následoval, následoval jsem je a udělal vše, oč mě požádal. k mému největšímu překvapení po několika dnech to byl můj manžel, který poklekl a prosil mě, abych ho přijala zpět, ještě jednou děkuji, DR WALE, jste pro mě skutečně požehnáním. může vám také pomoci kontaktovat DR WALE na WhatsApp/Telegram/Viber: +2347054019402 NEBO E-mail: drwalespellhome@gmail.com

 35. Sina Zambotti napsal:

  Executive-Education.id is among the tutoring / tutoring services in Jabodetabek and surroundings. Our Bimbel provides learning programs for elementary, middle, high school along with exam preparation … visit https://privat-matematika.vercel.app/les-privat-matematika-tambora.html for further

 36. MRS BEVERLY napsal:

  My Name is MRS BEVERLY from CANADA, I want to say thank you to DR BABTUNDE for the good thing he has done for me,Though am not sure if this is the best forum to show my joy and happiness for what he has done for me but i can’t hide happiness and my Joy so i have to share it with people, my marriage got crashed about two years ago and i tried all i could within my power but to no avail. I saw a post and testimonial about the good things DR BABATUNDE has been doing so I decided to give it a try. though he is always a busy man but when he responded back to my email, he gave me 24hours for my marriage to be restored really just like he said my marriage was restored since then I am happy and i am living happily i am so grateful, DR BABATUNDE you can always email him here: drbabatunde10@gmail.com or WHATSAPP + 27619642218

  Thank you once again DR BABATUNDE

 37. MRS BEVERLY napsal:

  Jmenuji se MRS BEVERLY z KANADY, chci poděkovat DR BABTUNDE za dobrou věc, kterou pro mě udělal, i když si nejsem jistý, jestli je to nejlepší fórum, abych ukázal svou radost a štěstí za to, co pro mě udělal ale nemohu skrýt štěstí a svou radost, takže se o ně musím podělit s lidmi, moje manželství se asi před dvěma lety zhroutilo a snažil jsem se vše, co bylo v mých silách, ale bez úspěchu. Viděl jsem příspěvek a svědectví o dobrých věcech, které DR BABATUNDE dělá, a tak jsem se rozhodl to zkusit. i když je vždy zaneprázdněný muž, ale když odpověděl na můj e-mail, dal mi 24 hodin na obnovení mého manželství, přesně tak, jak řekl, že moje manželství bylo obnoveno od té doby jsem šťastný a žiju šťastně, jsem tak vděčný, DR BABATUNDE vždy mu můžete poslat e-mail zde: drbabatunde10@gmail.com nebo WHATSAPP + 27619642218

  Ještě jednou děkuji, DR BABATUNDE

 38. Quentin Tietjens napsal:

  Ideal and Least expensive Jabodetabek Confidential Lessons, each of our staff along with teachers arrive to your house, collection your personal review plan which enable it to pick out almost any arena of study … go to https://privat-jabodetabek.netlify.app/les-privat-kebon-jeruk.html for more information

 39. Heath Kindall napsal:

  You may will find a cheaper fee compared to the table above, make sure again about the qualifications in the teacher / Kindergarten teacher recommended for you … click for more detail https://matematika-exed.blogspot.com/2022/05/les-privat-matematika-terdekat-di_9.html

 40. Inma Gabarro napsal:

  Oni jsou hodně kouzelníci online, ale DR WALE se od nich liší. DR WALE bude vaše poslední autobusová zastávka. DR WALE je ta správná osoba, která vám také pomůže vyřešit všechny vaše problémy. S jeho pomocí odejde všechen váš smutek a on vám vrátí štěstí. Když jsem potkala DR WALE, vysvětlila jsem mu všechny problémy, které jsem měla se svým manželem, který odešel zůstat s jinou ženou. Nechal mě a děti bez ničeho. Po všech mých vysvětleních mi DR WALE řekl, že musím zaplatit za POLOŽKY, což jsem udělal. Pak mi řekl, že kouzlo bude fungovat několik dní, na což čekám. PŘÍLIŠ mě překvapilo, že po několika dnech mi zavolali, hlas byl hlas mého manžela, který plakal do telefonu a říkal mi, že neví, co se na něj stalo. prosil mě o odpuštění a řekl mi, že je na cestě zpět domů. Právě teď spolu zase všichni šťastně žijeme. Vše díky DR WALE za skvělou práci. Také můžete kontaktovat DR WALE na WhatsApp/Viber: +2347054019402 NEBO E-mail: drwalespellhome@gmail.com

 41. Rikke Sevecke napsal:

  oženil se s mým přítelem ze střední školy, oba máme spolu tři děti. žili jsme dobře, dokud nás nenavštívila jeho nevlastní matka. po týdnu odešla, můj manžel se začal chovat vtipně, já jsem taky. Byl jsem šokován a překvapen, protože jsem nikdy nevěděl, co jsem udělal špatně. řekl mi, že končí naše manželství a vezme s sebou i děti. protože vím, že můj manžel nebyl takový muž se špatným srdcem, jen jsem potřebovala včas hledat řešení. tak jsem narazil na DR WALE, který o něm viděl spoustu dobrých svědectví. tak jsem ho kontaktoval a řekl mu vše, co se se mnou děje. DR WALE mi řekl, že pro mě připraví kouzlo, a požádal mě, abych dostal nějaké předměty, za které jsem také zaplatil. poté, co pro mě seslal kouzlo, se ukázalo, že za vším, co se v našem manželství děje, byla moje manželova nevlastní matka. udělala kouzlo příliš oddělené já a můj manžel, můj manžel nevlastní matka se teď stydí. to vše díky DR WALE, který přišel na pravou míru, aby mi pomohl dostat se z této šlamastiky. DR WALE je dobrý muž svých slov. můžete také kontaktovat a on vám vrátí štěstí. WhatsApp/Viber: +2347054019402 NEBO E-mail: drwalespellhome@gmail.com

 42. Tatiana Pinto napsal:

  Jsem tak šťastná, že to sdílím, stále vám nemohu dostatečně poděkovat, DR WALE, Můj manžel odešel k mladší paní, protože jsem nemohla porodit kvůli PCOS, byla jsem tak zničená, byla jsem osamělá, hodně jsem plakala, dokonce pokusil se mi vzít život, Pak mi moje kamarádka řekla o tomto skvělém muži DR WALE, který jí pomohl udělat její manželství dokonalým, také jsem šel na internet a provedl jsem o něm další průzkum, kde jsem také viděl spoustu dobrých zpráv o DR WALE. tak jsem ho kontaktoval bez obav a starostí v mé mysli, protože jsem věděl, že s ním bude všechno v pořádku, řekl mi vše, co jsem potřeboval zaplatit, což byl výhodný poplatek, a já to udělal a on odvedl svou práci a poslal mi video DR WALE a řekl mi, ať počkám několik týdnů, že se vrátí. Příští týden k mému největšímu překvapení to byl můj manžel na kolenou a prosil mi, že se omlouvám za bolest, kterou mi způsobil. právě teď jsem tak šťastný, nezůstalo to jen u toho, jsem hrdý na to, že mohu říci, že jsem v pátém týdnu těhotenství, děkuji moc DR WALE Jsem navždy vděčný.. Zde jeho kontakt WhatsApp/Viber/Telegram: +2347054019402 NEBO E-mail: drwalespellhome@gmail.com

 43. Karel Bortelová napsal:

  MŮJ MANŽEL ODEŠEL A DR ISIKOLO HO VRÁTIL KE MNĚ A JSEM ZAHRNUTA A MUSELA ŠÍŘIT DOBRÉ ZPRÁVY
  Jmenuji se Karel Bortelová. Když mě můj muž opustil, byla jsem traumatizovaná a zlomená a nemohla jsem se celé měsíce vzpamatovat. Dělal jsem vše, co jsem mohl, abych ho dostal zpět, ale bez úspěchu. Odjel jsem do jiného města v naději, že budu moci začít znovu. Přišla jsem do kontaktu s jiným mužem, se kterým jsem se ze všech sil snažila být, ale nevyšlo to, protože jsem ho nedokázala milovat. Věděla jsem, že stále miluji a chci svého muže zpět ke mně. Začal jsem tedy hledat pomoc a tehdy jsem našel DR ISIKOLO z různých pohledů a četl jsem o něm. Dali jsme se do řeči a já jsem ho přiměl pochopit vše, co jsem potřeboval vědět, věřil jsem mu a dodržoval postupy. Pracoval pro mě a obnovil lásku a spojení mezi mnou a mým mužem, a hned po 48 hodinách, jak slíbil, mě můj muž vyhledal, dali jsme si řeč a on přišel dolů, aby mě viděl, kde jsem, vymysleli jsme věci a stali se zase spolu šťastní. DR ISIKOLO je důvěryhodný a může pomoci i vám, pokud se na něj s čímkoli obrátíte. Stačí mu napsat přes WhatsApp +2348133261196 nebo ho kontaktovat e-mailem: isikolosolutionhome@gmail.com

 44. Alexandra Popp napsal:

  Ahoj všichni, jsem tak ohromen radostí díky DR WALE. Můj manžel mě před pár lety opustil kvůli jiné ženě a byla jsem velmi zničená, protože jsem mu nikdy nic špatného neudělala, zůstaly mi moje dvě děti a málo placená práce. Už jsem to skoro vzdával, dokud jsem na internetu neviděl svědectví o DR WALE a rozhodl jsem se ho kontaktovat. Vysvětlila jsem mu svůj problém a on mě ujistil, že po týdnech uvidím pozitivní výsledek, překvapivě se můj manžel vrátil den po kouzlu a prosil mě, abych mu odpustila, a slíbil, že nikdy neodejde. Můj manžel je zpět již osm měsíců a nikdy jsme neměli žádné problémy, jsem rád, že jsem nepochyboval o DR WALE, protože jistě dokáže vyřešit jakékoli problémy s rychlou úlevou, můžete ho také nyní kontaktovat o pomoc na WhatsApp/Viber: +2347054019402 nebo e-mail: drwalespellhome@gmail.com

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.