Kde je ten pravý aneb Jak najít pravou lásku

pravý muž

Propadáte beznaději v hledání svého vysněného partnera? Celoživotní pravá láska – je vůbec dosažitelná? Nechte se inspirovat mým vlastním příběhem…

Je totiž docela možné, že „láska“ je také „vaše téma“ a že se v mém příběhu najdete. A možná vám také pomůže návod, který fungoval mně. Pojďme tedy začít od začátku…

Možná si denně kladete otázky:

 • Kde jen mám najít toho pravého, tu pravou?
 • Existuje vůbec někdo takový, koho si přeji?
 • Kdy mě konečně potká láska mého života?

Prozradím vám jedno tajemství…

Životní lásku – zda-li ji najdete nebo ne, máte ve vlastní mysli a rukou…

Ráda vám ve zkratce prozradím svůj příběh, jak jsem našla svého pravého, mou lásku a co tomu předcházelo a návod na to, jak i vy můžete dosáhnout toho, že se láska objeví ve vašem životě…

Kde je můj princ na bílém koni?

Je mi 24 let, již dlouho jsem přemýšlela o svém vysněném princi na bílém koni… Ale on stále nepřicházel.

Říkala jsem si, vždyť nejsem tak náročná, chci pouze, aby mě potkala pravá láska.

Přeji si jen, aby moje láska byl hodný kluk, měl mě rád takovou, jaká jsem, mohli jsme prožívat svůj život společně a měl podobné cíle do budoucna.

To si toho kladu tolik?

jak najít toho pravého

Za svůj život jsem poznala muže, kteří se ale zdaleka neblížili mému ideálu.

Třeba splňovali to, co jsem si přála – byli hodní, měli mě rádi, ale buď neměli žádné cíle do budoucna, nebo tam zkrátka „nepřeskočila jiskra“.

Už jsem to chtěla vzdát, říkala si, tak co, prostě s někým budu žít a ono se to časem změní, zvykneme si na sebe. Ale pořád jsem se nechtěla vzdát myšlenky, že tu někde je.

Tajemství přitažlivosti…

Když mi jednou kamarádka pustila zajímavý film. Jmenuje se Tajemství od Rhondy Byrne, jistě ho velká většina z vás znáte.

A tam bylo řečeno, pokud si něco přejete, žijte tak, jako byste to už měli.

A pokud po něčem toužíte, nalepte si obrázky toho, po čem prahnete, na místo, kam se denně díváte.

Tak jsem si říkala, buď to vyzkouším a bude to fungovat, nebo ne. A tak jsem si mysl naprogramovala tak, jakoby už tu ten přítel byl, tady se mnou. Neměla jsem v hlavě přesný obrázek, jak by měl vypadat, protože mi na vzhledu až tak nezáleželo, ale o charakteru jsem měla jasno.

Napsala jsem si na kus papíru, jaké vlastnosti má moje budoucí láska.

V hlavě mi probíhal film toho, co spolu zažíváme, jaké při tom mám pocity. Fyzicky jsem byla sama, ale duševně jsem ho cítila na každém kroku. Měla jsem i představu, z jakého města by měl být.

Na své nástěnce vizí, kde si lepím obrázky toho, co si přeji, jsem měla i dvojice spokojených, zamilovaných lidí, kteří se na sebe usmívají, jsou spokojení a viděla jsem tam sebe a JEHO.

S tímto vítězným postojem jsem proplouvala životem…

Ale moje láska se pořád nějak neobjevovala. „Tlačila jsem asi moc na pilu,“ jelikož jsem typ člověka, co když to nemá hned, tak si myslí, že něco dělá špatně, ale ono to špatně nebylo, jen je potřeba všemu dát svůj čas.

A tak jsem čekala… 

A pomalu propadala v beznaděj, když v tom – to bylo v době, kdy už jsem to, zda přijde nebo ne, zcela vypustila z mysli – se OBJEVIL.

šťastný vztah

Lépe řečeno napsal. Tou dobou jsem ještě měla vyvěšen inzerát k seznámení na jednom internetovém portále a svůj skype, na který mi reagoval. Pamatuju si na tu chvíli ještě teď, protože mi navrhl setkání, ale ne za dva dny, týden, ale hned.

Začala jsem se klepat, polil mě pot, byla jsem nervózní a nevěděla, co odepsat.

Protože jsem mu říkala, že mám ráda nečekané akce, tak navrhl, zda se můžeme setkat za půl hodiny v jednom nákupním centru. Kývla jsem na pozvání a za půl hodiny stála jak opařená na určeném místě.

Víte, tohle jsem nedělala běžně, že bych hned reagovala kladně na pozvání na rande, ale v tomhle jsem cítila něco víc.

A bylo to tak – pravá láska, pocit mě nezklamal…

Předtím, než jsme se poprvé viděli, jsem si říkala, že si ho nejdříve okouknu, protože na seznamce měl fotku jen obličeje, tak jsem se vzdálila z domluveného místa a čekala nedaleko. Když v tom se objevil, a nikdo mi nemusel říkat, zda je to on. Cítila jsem to.

Vzrušení lomcovalo celým mým tělem.

On tam stál, telefon u ucha, v kožené bundě, byl mi víc než sympatický, a to jsem s ním ještě ani nemluvila!

Poté mi volá, kde jsem, tak jsem se vydala jeho směrem. Proběhlo stručné seznámení a vydali jsme se posedět na kávu, abychom se mohli v klidu poznat.

Celou dobu jsem v hlavě jásala: TO JE ON, TO JE ON

Působil na mě klidným dojmem, sympaticky, jako inteligentní, chytrý muž. Celou dobu jsme si měli co říct, což jsem s jeho předchůdci neznala, alespoň ne v takové míře. Byl znalý života, rozvážný. Samé bonusy, které jsem si nemohla ani přát.

Když v tom mi v hlavě vyskočila myšlenka, kde je ten háček?

A tuto otázku jsem si neměla pokládat, protože směrem z kavárny jsem se dozvěděla, že už má pětileté dítě s bývalou partnerkou.

Tenkrát jsem viděla jeho dítě jako překážku, ale dnes vím, že právě prostřednictvím jeho syna jsem se mohla přesvědčit, jaký doopravdy je, protože se o něj skvěle stará, rve se pro něj a nikdy by ho neopustil. Což mě, jakožto ženě, která vyrůstala bez svého otce, velmi imponovalo a dalo další důkaz o tom, jak skvělým bude otcem našich dětí. ;-)

Dnes jsem moc vděčná za to, že jsem si na něj počkala, protože každý den strávený s ním je unikát.

partnerská láska

Doufám, že vám tento článek poskytl jakousi podporu v tom, abyste to nevzdávaly v cestě za svým osudovým partnerem a vydržely. On nebo Ona se objeví, ani se nenadějete a budete prožívat skvělý život.

Jak efektivněji můžete najít svého vysněného člověka:

 • definujte si, jaký by měl být, jeho charakter (vlastnosti), vzhled
 • vžijte se do pocitu, že už onen člověk žije vedle vás (popř. udělejte mu místo ve svém šatníku…)
 • umístěte si jeho přibližnou podobu na místa, kam se denně díváte (na ledničku, nástěnku, plochu v počítači…)
 • přehrávejte si ve své mysli film, co spolu zažíváte (jak cestujete do zahraničí, chodíte na ryby…)

Víte, co nám může být útěchou? Že je to ve světě zařízeno tak skvěle, že pro každého je na světě ten druhý. Držím palce, ať se najdete brzy.

Mějte na mysli, pokud to tak chcete, stane se to. :-)
Protože ve dvou se to lépe táhne.

Prima den přeje
Romča

Ženy ženám

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností.
Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře
 1. Nerisa napsal:

  Moc krásný článek a díky za něj! Dodává naději a to je potřeba :)

  Kupodivu jsem přišla ke své lásce trochu podobně. Tou dobou už jsem byla tak nějak zahořklá, na hledání lásky se vykašlala a veškeré své požadavky snížila na: aby mě přitahoval a já jeho. Nedělala jsem si už ani naděje na vážný vztah, přesto jsem se občas zasnila, jak to my ženy děláváme a představovala si, jak mě objímá a společně usínáme a jak se spolu smějeme a jak mi rozumí. Ještě, než jsem to hledání vzdala, jsem si právě také napsala takový seznam kvalit budoucího partnera. Tajemství jsem znala už pár let a do té doby nic, i když to vylepšilo zas jiné oblasti mého života.
  No a jednoho dne, když jsem hrála svou oblíbenou hru přes internet, jsem se setkala s jedním hráčem. Dlouho jsme si psali, ale jelikož měl přítelkyni a bydlel přes půl Moravy daleko, rovnou jsem si odmítla na něj myslet. Přesto byl skvělý a rozuměli jsme si neuvěřitelně a jednou mi sám řekl, co jsem už cítila dlouho – že má pocit, jako by mě znal odjakživa, jako bychom byli nějak spojení. I přes přítelkyni a vzdálenost jsme se dohodli, že se sejdeme. Měla jsem za ním přijet přes tu půlku Moravy, že si někam vyjdeme a pak u něj můžu přespat, kvůli té dálce. Bylo to riskantní, ale kupodivu jsem neměla vůbec strach. Věděla jsem, že mi neublíží. A taky že ne, byl dokonalý gentleman a celý víkend se mě ani nedotkl :)Příští víkend už to bylo jiné a pak se také rozešel s přítelkyní, ale vídali jsme se jen 1-2x za měsíc, protože jako podnikatel měl hodně práce.
  A dál? Začalo se to kazit. Já byla pořád tak nějak rozpolcená, od dětství i z minulých lásek nesoucí blok „ten, koho miluji, je ke mně chladný“. A on se tak začal chovat. Já mu to začala vyčítat. Odtahovali jsme se až došlo k rozchodu. Už jsou to tři měsíce a miluji ho pořád stejně jako první den a ještě pořád spolu hrajeme a bavíme se, jako na začátku. A nevím co dál.
  Nicméně… před několika týdny jsem našla ten papírek, kde jsem si dřív napsala vlastnosti svého vysněného partnera :D a světe div se, dokonale to na něho sedělo. Tajemství je úžasné :)

  • Romčulka napsal:

   Ahoj Neriso, děkuji za poklonu a i Vám moc díky za vaši reakci a příběh :) je to úžasné, jak se podobná tomu mému. Je to zvláštní, i já jsem si vzala z minulosti spousty bloků, které trošku nabourávají náš vztah, ale on je tak úžasný, že vše překonáváme.. :) pomáhá mi moc. Ano, ženy, slečny, mladé paní, hlavně mějte víru, to je jediné, co můžu poradit, nikdy to nevzdávejte, nejhorší je si říct, že to takhle budete mít už do smrti, že nebudete šťastné, není to tak – jen proto, že nepřišel ve chvíli, kdy jste si ho přály. Věřte, že čekání se vyplatí, protože potom ho potkáte a budete o víc rády, že jste si na něj počkaly a nebyly s nějakým „blbcem“. Držím palce všem. Ať žije Tajemství. :)) Budu ráda za další příspěvky vás těch, které mohly okusit toho krásného pocitu „vítězství“ z trpělivosti.

 2. Andy napsal:

  Ahoj, už jsem sama skoro sedm let.Moje doslova listopadová romance byla sice úžasná, ale trvala jen krátce. Od té doby, zase nikde nikdo. Mám napsaný seznam povahových rysů, ale onen muž nikde. Oči mám otevřené, čekám. Nevím ,jestli to není tím, že se chodím jen do práce, do obchodu, bruslit a domů.Zřejmě se na této trase nevyskytuje.

  • Romčulka napsal:

   ahojky Andy :)
   někdy přijdou do našeho života lidé, kteří v naší přítomnosti mají strávit jen nějaký čas, aby nás něčím obohatili, ale nemáme s nimi být do konce života..
   A proč na něj nenarazit právě v obchodě nebo na bruslení? Neztrácejte naději. Hlavně nemějte oči vyloženě „na štopkách“, to si to vynucujete. Zkuste to na pár týdnů hodit úplně za hlavu, nemyslet na to, kde byste na něj mohla narazit a kde je, jestli je to zrovna tento muž se kterým se bavíte v obchodě. Já to měla taky tak, oči dokořán a on nepřicházel, ale až teprve, kdy jsem to hodila za hlavu, přestala se na to soustředit, tak to přišlo ;)

   Za zkoušku nic nedáte. Každý na objevení máme svůj čas, někomu to funguje hned, že je jeho přání vyslyšeno, někomu déle :) ale když člověk vytrvá, úspěch se dostaví a to ve všech oblastech, ne jen v oblasti lásky :)

   příjemný den, Romča
   PS: snad vám moje slova pomůžou

 3. David napsal:

  vždycky je na Světě ten podle vašich představ… akorát je daleko nebo tam kde ho nejmíň hledáte :(
  Jinak to byl vážně pěknj příběh :)

 4. Fialka napsal:

  Je to pěkný pžíběh, bohužel já si to takhle napsala…v 21. Pak na to zapomněla. Nic. Přesně vše splňuji dle návodu, ale objevili se jen „ti nepraví“ :-/ a pak jsem cítila, že je čas na dítě, jenže ani to se nesplnilo. Už je to přes 5 let a stále kolem sebe nacházím jen takové, kteří si chtějí užít a vztah ne, tak nevím, přála jsem si (a stále přeji) úplný opak :) Jednu dobu jsem to fakt vypustila úplně – kdyby to fungovalo, už by se obejvil. A jelikož na toho pravého nechci čekat do 30 a déle, to už je podle mne na děti pozdě, budu svobodnou matkou, no třeba se objeví poté. Ale zkrátka pozitivita, která mne obklopovala, jak to všem funguje, nebyla zrovna mnou potvrzena. A to mám hodně známých, spoustu akcí, dost příležitostí, sportovních zážitků s ostatními i společenské akce, prostě některým nám to asi nefunguje, jak by mělo (nebo až třeba za 10 let a jaksi to už na dítě bude pozdě).

  • Katka Svobodová napsal:

   Fialko, během toho čekání je potřeba trochu na sobě „zamakat“ – a tím myslím začít vnímat sebe sama a co se děje, jaké jsou opakující se vzorce v životě, které věci „kazí“… ono tajemství funguje, ale je potřeba tomu jít naproti různými cestami ;-) nejen dostatkem příležitostí k seznámení, ale i vědomějším přístupem k sobě a životu ;-) Všechno je pro nás připraveno, jen si pro to sáhnout ;-)

  • Chris napsal:

   Pakliže se nám v životě nedaří věci tak, jak si přejeme, je to vždy jen a pouze NAŠE chyba! My sami jsme ze 100 % zodpovědní za veškeré lidi, události a věci, jež nás v životě potkávají. Chybu laskavě hledejte u sebe, zákon přitažlivosti funguje vždy perfektně.

 5. Nezamilovaná napsal:

  Romčo krásný článek, který mi dodal naději!
  Mně je už skoro 40 a po několika krátkodobých vztazích v posledních 6 letech (od rozvodu) jsem opět sama. Naučila jsem se to snášet dobře, jak se říká, našla jsem si na tom to dobré. Mám čas na sebe, na kamarádky (bohužel, ony na mne většinou ne… mají rodiny) a na své podnikání. Jsem velmi „busy“ a navenek působím asi radostně a úspěšně. Ale nejsem. Pravda je, že když jsem doma a nejsem zaměstnaná prací, jsem většinu času smutná a nevím, jestli ještě najdu toho pravého… Ale děkuju za duševní vzpruhu a naději!

 6. rodric camela napsal:

  Toto je třeba si přečíst každý, jsem tady, abych informoval celý svět o člověku, který zachránil můj vztah, a tento velký muž se jmenuje Dr. IZOYA. Opravdu pro mě odvedl skvělou práci tím, že přivedl mého bývalého milence, který mě opustil, a slibuji, že se ke mně už nikdy nevrátím. S tímto jsem si uvědomil, že rozdáváním podrobností o Dr. IZOYA světu bude pro lidi, kteří mají rozbité domovy nebo vztahy, hodně dobré, aby tento rozbitý vztah nebo vaše manželství napravili. Můžete se k němu dostat prostřednictvím jeho e-mailové adresy: drizayaomosolution@gmail.com. Spojte se s ním a uvidíte, jak bude váš problém vyřešen do 24 hodin. Specializuje se také na následující záležitosti …
  (1) Chcete, aby vaše ex zpět.
  (2) Chcete se povýšit do kanceláře.
  (3) Chcete, aby vás následovali muži / ženy.
  (4) Chceš dítě.
  (5) Jste podnikatel a chcete vyhrát smlouvy.
  (6) Chcete, aby váš manžel byl navždy váš.
  (7) Potřebujete duchovní pomoc.
  (8) Byli jste podvodníci a chcete získat zpět ztracené peníze.
  (9) Zastavte rozvod.
  (10) Vyvolání finančních rituálů.
  (11) Vyhrajte volby.

 7. Tina Petersen napsal:

  Ahoj, jmenuji se „Tina Petersen“ Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milenec na střední škole, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami a neuvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

  Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod … Snažil jsem se, aby se co nejvíce snažil, aby ho změnil a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

  Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto úžasnému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl … Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně zkusit, protože jsem byl zoufalý a nezbyl jsem na výběr … Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny … Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám roky

  Představil jsem mu mnoho párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy … Jsem pevně přesvědčen, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte lékaře Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na 2347013499818 a také kontaktujte lékaře Zuzu na Viber prostřednictvím 2347013499818

 8. Věra napsal:

  Musím říci, že i ve vztahu a v tom, kdo je pro mě ten pravý je zásadním a rozhodujícím dílem… JÁ, nebo prostě vy. Osobně si sama sebe vážím, mám nějak nastavené hodnoty a pokud do toho ten druhý nezapadá, ostatní nemá pro mě smysl… Koníčky, zájmy? Kamarádi… kamarádky. Sex, intimita…? Milenec, milenka, dobrý kamarád… Podle mě dělá hodně sebeúcta. Takže partner musí opravdu být člověk podle našich představ a ne podle toho, jaké má záliby a podobně.

 9. Věra napsal:

  Pokud nevadí, mohu doporučit seznamku http://www.randino.cz – tady jsem našla svého přítele.

 10. Milan Himmelmann napsal:

  Kontraktor kolam renang mempunyai banyak tugas dalam mengerjakan proyek kolam renang dan tentu cukup penting dalam pembuatan kolam renang … lihat di https://kolam-bening.blogspot.com/2019/05/jasa-treatment-air-kolam-renang_26.html untuk lebih detail

 11. Corinna Tiemann napsal:

  Laman sah supplier Beton Cor Pracetak memasarkan beragam jenis keperluan beton dan kabar berkaitan dengan Beton Cor Pracetak serta produk … untuk detail silahkan kunjungi https://harga-pipa-beton-megaconperkasa.blogspot.com/2019/06/harga-pipa-beton-bertulang-1-bitung.html

 12. Cori Prechtl napsal:

  Beli Beton Precast Online berkwalitas dengan harga murah terkini 2020 di MegaconBeton.com! Pembayaran gampang, pengiriman kencang se Indonesia. segera kunjungi https://sheetpilemegacon.jabodetabek.my.id/2020/09/harga-sheet-pile-turap-beton-di-tapos.html

 13. Noe Malin napsal:

  Jasa truk towing amat diperlukan dalam keadaan darurat saat berkendara, tetapi masih banyak yang tak tahu macam contoh dan harga … lebih detailnya https://carcarrier.netlify.app/car-carrier-jakarta-jogja.html

 14. Nicole Lazcano napsal:

  Kaca tempered yakni material yang banyak diterapkan pada rumah minimalis modern karena memiliki banyak kelebihan. Apa saja sih, segera kunjungi https://harga-kaca-tempered.blogspot.com/2019/02/curtain-wall-kaca-tangerang-murah.html

 15. nelson napsal:

  Je čas podělit se o své svědectví, jsem Nelson a jsem šťastný, když zde sdílím své svědectví, představila mě Baba Ogbogo moje matka, když zjistila, že po 3 letech manželství nemohu otěhotnět. To mi tedy přineslo tolik problémů do manželství a vedlo k rozvodu. řekla, že je vysoce duchovní a může přimět mou ženu, aby se ke mně vrátila v radosti a mohli bychom mít spolu děti. Nejprve jsem pochyboval, dokud jsem se s ním nekontaktoval, a poté na mě seslal mocná kouzla a nedovolil mé ženě, aby se ke mně vrátila poté, co jsem udělal potřebné. A teď jsme šťastní s milými dětmi. Ode dne, kdy pro mě Great BaBa Ogbogo pracoval a vyřešil mé problémy. Složil jsem silný slib, že dokud budu žít, budu i nadále svědčit o dobrotě jeho velkých děl a těm, kteří se potýkají se vztahem a manželskými obtížemi, by se měli rychle spojit a stát se šťastným svědkem jako já. Přeruším zde jeho kontakt, e-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com nebo se k němu spojím prostřednictvím jeho čísla WhatsApp. +2349020168697

  Donutil moji bývalou manželku, aby se ke mně vrátila v radosti

  Vyléčil mě z impotentního muže na skutečného muže.

 16. Sharee Sanzenbacher napsal:

  KontraktorEpoxy.co.id a leading producer of specialty adhesives for use in sophisticated engineering applications. The worlds’most significant businesses in the electronics… visit https://kontraktorepoxy.netlify.app/jasa-floor-hardener-palembang/index.html for more detail.

 17. Cristen Knaak napsal:

  Do you need an important tailor-made door for use on your dwelling? Lovely home’s windows can easily improve just about any space. But when you can’t find precisely what you’re thinking about, click https://jualpintulipatgeser.blogspot.com/2019/09/jual-pintu-lipat-geser-1-cilegon-0813.html for more offers.

 18. Edwin Mcguffee napsal:

  Partisi Cubicle Kamar yakni sebuah penyekat yang dipasang pada ruangan kamar mandi atau wc yang kebanyakan dipasang … visit https://partisi-kamar-mandi.blogspot.com/2019/02/cubicle-toilet-phenolic-blitar-murah.html for detail.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů