Změň svoji vibraci a peníze budou přicházet

bohatství investice

Pro každého z nás je tu dostatek finanční hojnosti. Je tu tolik peněz, aby byly zabezpečeny naše potřeby a potřeby našich blízkých. Vesmír je otevřená hojnost a pro všechny z nás existuje průchod, přes který hojnost přijímáme. Stačí souhlasit, uvěřit a řídit se podle toho. Místo činu věřte více emocím ke vztahu s penězi. Samozřejmě obojí se nevylučuje.

Lidé říkají: „Dejte mi peníze a pak se budu cítit lépe.“ Ale já říkám: „Ciťte se dobře právě teď a pak budou peníze přicházet.“ Je to takto jednoduché.

Jak se mám ale cítit dobře, když nemám peníze? Už jenom touha po tom, cítit se dobře, je krok dopředu. Vytrénujte svoji mysl tak, abyste se zaměřovali směrem, ze kterého máte lepší pocity.

Poslední rok jsem měla velmi těžkou životní situaci – byla jsem ve vězení. Tato situace mě dostala do velkých finančních problémů. Ztratila jsem práci, platila za soudy, nedostala podporu a dostala se do dluhu za nájem. Hned jsem věděla, že takto to dál nejde a začala na sobě ještě víc makat.

Vězení mi pomohlo v mnohém, především však ve změně myšlení vůči sama sobě a vůči okolním věcem. Rozhodla jsem se, se vší pokorou, že se s ničím už nebudu s prominutím srát a užírat se. Bez koruny jsem úspěšně vydala knihu Vězení jako dar, kterou již zakoupilo přes 400 čtenářů.

Meditaci zdarma si stáhlo více než 4000 lidí za půl roku. Pracuji s lidmi na jejich zlepšení kvality života pomocí metody Alfa healing a mám docela plno. Během krátké doby se moje finanční situace výrazně zlepšila. Rozhodla jsem se a změnila klíčové momenty svého myšlení i v těch nejtěžších chvílích. Podělím se s vámi o moje nejdůležitější zjištění v rámci smýšlení o penězích, které jsem sama kdysi praktikovala.

Bloky, které nás drží dál od naší finanční hojnosti

Žárlivost, nepřejícnost a závist

Vůči lidem, kteří mají peníze. Tímto pěstujete odpor vůči nim, ale také vůči sobě v závislosti k našim vlastním přáním. Všechna žárlivost, závist, odpor, chlouba je jedním z nejčastějších bloků k finanční hojnosti. Tyto negativní pocity vám brání dosáhnout vaší finanční hojnosti a vlastního úspěchu.

Když cokoliv krititujete nebo odsuzujete – tak proti tomu bojujete. Tímto aktivujete negativní vibrace a zabraňujete tomu, co chcete.

Pokud budete sytit radostné pocity z úspěchu druhých, budete se s nimi těšit a upřímně jim přát úspěch, váš odpor bude pryč a vás vlastní úspěch bude prudce stoupat.

změň vibrace a hojnost bude stoupat

Odsouzení k chudobě 

Často myslíme na nedostatek, a tím setrváváme v pocitu chudoby. To nás jenom uvrtává do pocitu, že nic nemáme a chceme víc.

Jakékoliv jednání pramenící ze stavu nedostatku vždy vede ještě k většímu nedostatku.

Řešením je – buďte vděční za věci, které máte. Ať už je to jakákoliv maličkost, i to je cenné. Za jakoukoliv částku, kterou obdržíte, se oceňte a radujte. Řekněte si, že jste rádi, že jste si tyto peníze přitáhli do svého života, i když je to malá částka. Váš stav se bude rapidně zlepšovat.

Souvisí to i s věcmi, které si případně chceme koupit. Znáte asi ten pocit, když vejdete do obchodu a líbí se vám nějaká věc. Chcete ji tak moc, že záříte a máte radost. Pak ale uvidíte cenu a jste zklamaní, pocit radosti zmizí. Víte, že ji nemůžete mít a trápí vás to, vaše energie se otočí. Toto je klíčový moment, kdy většina z nás reaguje bezmyšlenkovitě. V takové pozici se vám nikdy nebude dařit a nebudete mít hojnost.

Místo toho setrvejte v pocitu radosti, v první euforii a naplánujte si koupi na později, i když víte, že tuto věc nekoupíte tentýž den. Představujte si tu věc, že ji budete mít za pár dní, v tom pocitu a euforii setrvejte celou dobu a uvidíte, co se bude dít.

Je dobré také živit pocity, že si vše můžete dovolit. Jděte do resturace i přes vaši špatnou finanční situaci a dejte si jídlo, na které máte opravdu chuť, a až poté se podívejte na pravou stranu menu – na cenu. Tyto pocity radosti si zapamatujte co nejvíc a představujte si další zážitky, jak chodíte do vysněných restaurací. Vaše pocity jsou přesně to, co vás dostane brzy k finanční hojnosti.

Tvrzení, kterému nevěříte – vyvolává rozpor

Měli bychom věřit své představě či vizualizaci. Každý má jinou hranici, někdo uvěří, že má na kontě každý týden 5 tisíc korun, někdo uvěří, že tam má 20 tisíc korun. To, čemu věříte, to je klíčové.

Musíme věřit tomu, co říkáme. Například, když řekneme: chci teď hned hodně peněz. Pokud nevěříme, že je možné je mít a nevidíme ani způsob, jak je získat, tak nikdy nepřijdou. Chceme je skrz vizualizace a metody, ale pravděpodobnost dostat je, je dost mizivá, když už dopředu nevěříme, a tím jsme v nízké vibraci. Proto v té dané větě je hodně vibrací, které vyvolávají rozpor se zhmotněním a brání toku pěnez směrem k vám.

Zkuste si říct větu: „Chci peníze, které by ke mně pravidelně přicházely.“

Možná této věte uvěříte spíše. Vyslovujte věty, kterým věříte, a poté sladíte vaši energii a vibraci, která se zhmotní. Hojnost se dostaví a projeví velmi brzy ve vašem životě. Přijde různými způsoby cestou nejmenšího odporu. Z ničeho nic vám budou do života proudit peníze.

Nebraňte se pomoci a podpoře druhých

I to může být častý blok k finanční hojnosti. Nikdy nevíte, jaká příležitost vznikne tím, že vám někdo nabídne finanční pomoc. Nebraňte se tomu a přijímejte peníze. Neciťte se provinile. Užívejte si pomoci. Velmi vás to posune kus dopředu a pak vy sami se ocitnete ve stejné pozici, kdy můžete pomoci ostatním.

Také nesmíme zapomínat, že už jen mluvení o naší špatné finanční situaci v nás vyvoláva špatné pocity a ty pak utváří realitu. Když hovoříte o nedostatku, tak se v něm budete stále udržovat. Čím méně o tom mluvíme, tím lépe, a čím více se soustředíme na pocity radosti a činy, které jsou v souladu s naším proudem, tím rychleji dosáhneme hojnosti.

Vztah vůči penězům

Nevyčítejte si, za co jste utratili a co jste udělali. Dívejte se na skutečnost, která je práve teď. Vše, co jste udělali doposud, jste udělali, jak nejlíp jste mohli. Vaše rozhodnutí, vaše nastavení, vaše bloky, to vše k vám patřilo.

Teď se můžete rozhodnout vůči vztahu k penězům jinak. Nově.

Co vtloukat do mysli:

 • umím dobře zacházet s penězi
 • mám je rád/a – mám rád/a přítomnost peněz
 • těším se na více peněz, které ke mně přicházejí často a stále
 • mám víc peněz než utratím a než aktuálně potřebuji
 • peníze jsou čisté, voňavé a konají dobro
 • vydělávám peníze lehce a snadno
 • dovoluji si utrácet, protože přijdou nové

Pozor na strach. Pokud dostanete určitý obnos a máte strach, že jej nebudete brzy mít, tak o ně přijdete stejně rychle, jako jste je dostali.

Vše dokážete změnit pomocí vaší mysli

Vaše myšlenky utváří vaši realitu. Ať už jsi v jakékoliv situaci, tak si pamatujte, že nezáleží na vnější situaci a okolí, ale na tom, jak myslíme. Z našich myšlenek se utváří naše reálná budoucnost.

Proto čím častěji myslíme na dostatek a neustálou finanční hojnost, tím rychleji se promítne v našem životě.

Krátké vizualizační cvičení pro podporu finanční hojnosti

Dovolte si ve vaší mysli představit, jak jste zcela finančně zabezpečeni. Myšlenky na finanční dostatek zkuste procítit jako velmi příjemný a trvalý pocit. Pokud vám přijde na mysl, že je to přetvářka, nevadí, zkuste, co dokážete a čemu je lehké uvěřit, i to je dostačující.

Vidíte, jak jsou vaše složenky již dávno s předstihem zaplacené, vaše dluhy (pokud máte) jsou všechny splacené. Dovolte si cítit tento pocit, máte dostatek financí a plno úspor na vašem účtě. Jste finančně zabezpečení v tuto chvíli, i v budoucnosti. Cítíte hřejivé teplo vděčnosti za tyto pocity a toto vědomí. Zdroj veškeré finanční i jiné hojnosti je ve vás. Finanční hojnost je neomezená pro všechny, jste neomezená šťastná a radostná bytost.

Jakmile začnete cítit pocity dostatku pro vás a stále přitékající finanční hojnost, ve vašem životě se tento prožitek bude automaticky odrážet. I ve svém životě pak můžete tyto pocity prožívat. Pokud dokážete procítit pocity hojnosti ještě před tím, než budete mít hmotné důkazy, velmi brzy tyto důkazy přijdou a budou přicházet stále.

Latest posts by Růžena Nekudová (see all)
Jsem autorkou mocné metody Zrcadlo času a knihy Vězení jako dar. Na základě svého příběhu a příběhů druhých inspiruji lidi, jak zvládat těžké zkoušky v životě, jak se z nejčernější temnoty dostat na výslunní. Provázím je zázračnou hladinou alfa neboli stavem uvolnění, směřuji je k jádru jejich trápení a následně ke změně v novou příležitost. Vytvářím léčebné meditace a také vzdělávám zájemce o tom, co jsou to meditace, jak s nimi začít a jaký mají pro nás velký přínos. Vše předávám na svém blogu >>>
Komentáře
 1. Radka napsal:

  Moc děkuji za Vaši podporu, za vše co děláte děkuji z celého srdce

 2. Accounting paper writing services are essential and they have become very popular for those seeking accounting coursework writing services since most of them seek Accounting Writing Services.

 3. Sapicek napsal:

  Již je to docela dlouho, co jsem změnila své vibrace a rozhodla se více přemýšlet o tom, kam mé peníze tečou a co s nimi budu nadále dělat. Třeba takové investice, pro mne bylo vždycky něco, čemu nerozumím a raději jsem to nedělala a při tom se vědomě ochuzovala o velké výdělky. Narazila jsem na web https://www.investice.cz a vše se mi od té doby změnilo.

 4. Bořislavka Kukolínová napsal:

  Děkuji moc za velice zajímavý článek. Já jsem se rozhodla změnit trochu své myšlení a to mne dokopalo k tomu najít si pár článků o investování a tak jsem začala investovat do drahých kovů. Nebýt ale stránky https://investitura.cz , tak bych na to ani nikdy nepřišla. Díky za ní.

 5. Claude Nossett napsal:

  Jasa Kontraktor Kolam Renang Awam dan Pribadi, Berapa Tarif Pembuatan Kolam Renang Pribadi di Rumah? Anjuran Renovasi dan Perawatan … tap https://perawatan-kolamrenang.netlify.app/perawatan-kolam-renang-ambon.html untuk info paling update

 6. Gretchen Nicoson napsal:

  Beton Precast atau juga disebut beton pracetak yaitu bahan beton yang sudah diciptakan di pabrik dengan wujud pantas cetakan, kemudian … info lebih lanjut https://fiturbeton.blogspot.com/2016/11/jual-spesifikasi-kanstin-beton-di_37.html

 7. Yoshie Yamat napsal:

  Secara biasa dalam ragam beton ready mix ini tak ada perbedaannya, cuma brand dan pengambilan beton dari batching plantnya saja yang berbeda, secara … untuk detail silahkan kunjungi https://tiangpancangmegacon.kedungsepur.my.id/2020/08/harga-tiang-pancang-megacon-sukorejo.html

 8. Jacques Behrends napsal:

  Satu keunggulan dari cara pengiriman car towing yakni dapat diberangkatkan sewaktu-waktu sesuai permintaan customer. Jadi, untuk … info lebih lengkap https://kirimmobilluarkota.blogspot.com/2020/11/kirim-mobil-jember-surabaya-alatberatid.html

 9. Abram Rinn napsal:

  Kaca Tempered (Kaca Diperkeras) yakni kaca dengan memanaskan float glass umum sampai mencapai suhu sekitar 700 °C kami berada di … untuk detail silahkan kunjungi https://harga-kaca-tempered.blogspot.com/2019/08/pintu-lipat-kaca-tangerang-murah.html

 10. Seth Camberos napsal:

  Epoxy is a lasting glue applied to various kinds of materials, from plastic to metal. … Epoxy begins in a fluid state. As it is combined, the substance’s heat heats… click https://kontraktorepoxy.netlify.app/jasa-waterproofing-banjarmasin/index.html for more offers.

 11. Shawn Rohlfs napsal:

  DistributorPintu.com, the main model in rates excellent door products. Together with yrs experience of styling in addition to providing, visit https://distributorpintuhpl.blogspot.com/2020/09/distributor-supllier-pintu-hpl-1_1.html for more offers.

 12. Jarka napsal:

  To zní opravdu zajímavě, ačkoliv na různé „čarodějnictví“ moc nedám, toto se mi zdá jako velice rozumné. Já si pravidelně přivydělávám tím, že něco prodávám na online tržištích s oblečením jako je třeba web https://www.onlinesekac.cz/ Jednak mne to velice baví a navíc se to do rodinného rozpočtu určitě hodí ;-)

 13. Brittaney Barnfield napsal:

  ToiletCubicle.co.id is a number one commercial toilet cubicle manufacturer and understand they ought to reflect your organization or establishment image in … klik https://medium.com/@toiletcubiclephenolic/cubicle-toilet-phenolic-sidoarjo-ukuran-per-m2-custom-murah-b9434414d443 untuk informasi selengkapnya.

 14. Ivulí napsal:

  Tak to já jsem se právě snažila změnit nějakým způsobem vibrace okolo mě a chtěla jsem i trochu více začít vydělávat a tak mi známá doporučila, že bych se měla zabývat investicemi… No a tak jsem si podle těchto stránek zde – http://investice.cz vybrala nějakou tu investici, podle které se teď řídím a budu doufat, že se mi během pár let trochu zhodnotí no :D :)

 15. Joy Alex napsal:

  If your company has copies of both Quicken and QuickBooks, you don’t have to manually move data back and forth between the two programs. Because both are Intuit products, there is a degree of interoperability between them. Although Quicken files can’t be opened natively in QuickBooks, you can use QuickBooks‘ built-in tools to convert quicken file to quickbooks for use in QuickBooks

 16. Bohumila Králová napsal:

  Ahoj, děkuji za moc zajímavý článek. Musím s tím určitě souhlasit. Sama se o ekologii a zdravý životní styl zajímám, tak mě tedy moc zajímá, kdy se mi to začne vracet! :D Teď jsem ještě pro celou naši rodinu objednala roční hlášení za odpady 2022: https://www.rocnihlaseni.cz/. Tato firma nám spočítá, kolik odpadu za rok vyprodukujeme. Jsem na náš výsledek moc zvědavá!

 17. joyalex singh napsal:

  what is quickbooks error 12031
  QuickBooks Error 12031 is a type of 12000 series error. when you trying to update the QuickBooks Applicational and slow internet connection or incorrect configuration or SSL system configuration setup being invalid that you will faced these error but don’t worry i will suggest you How can fix it.

 18. Magda Horká napsal:

  Je rozhodně pravda, co se říká. Je to hlavně o hlavě. Ale zjistila jsem, že někdy jde i o něco více. Hluk a nepořádek totiž narušují pohodovou energii, která je potřeba pro vysílání pozitivního myšlení. Nechala jsem si udělat predikce hlukových map od https://avtg.cz/predikce-hlukovych-map/ těsně předtím, než jsme koupili parcelu pro stavbu domu. Ještěže jsem tak udělala. Nyní bydlíme na mnohem klidnějším místě a jsme tak více spokojeni.

 19. dane wiliam napsal:

  quickbooks install diagnostic tool will fix any to all issues with your QuickBooks inside twenty to thirty minutes. After the investigating is done, you need to restart your PC and check if the blunder is settled or not. On the off chance that you think that it is hard to fix your QuickBooks mistake, go ahead and connect with our help group.

 20. kevin malone napsal:

  Quickbooks is the software that uses for accoounting, If you are a user of Quickbooks and face errors like QuickBooks Error 3371 Status Code 11118 you can resolve with Quickbooks diagnostic tool.

 21. Quickbooks desktop install diagnostic tool is perhaps the best device that can be considered as a component of the QuickBooks programming that figures out how to fix any sort of error that you can get while running the organization record over the organization when numerous utilizations are getting to a similar document at the same time. while running the organization document in the multi-client mode, you can experience errors that can be settled with this instrument.

 22. Joe Smith napsal:

  thank u for sharing this important information with us its jst amazing and if you want to know more about square payroll vs quickbooks both are softwae offers access anywhere anytime with there cloud-based accessed quickbooks offers 30days free trial while in squre payroll there is no free trial“

 23. Joe Smith napsal:

  thank u for sharing this important information with us its jst amazing and if you want to know more about „ square payroll vs quickbooks both are softwae offers access anywhere anytime with there cloud-based accessed quickbooks offers 30days free trial while in squre payroll there is no free trial“

 24. thank u for sharing this important information with us its jst amazing and if you want to know more about both are softwae offers access anywhere anytime with there cloud-based accessed quickbooks offers 30days free trial while in squre payroll there is no free trial“

 25. katie laner napsal:

  <a href="https://howtogethelpinwindows10.co/index.php/2021/09/17/quickbooks-unexpected-errAre you checking for detailed information related to quickbooks error then you can go through this article to have detailed information regarding quickbooks unexpected result 5I am glad to read this wonderful post.

 26. Download QuickBooks connection diagnostic tool is a troubleshooting tool to solve common QuickBooks errors. So, if QuickBooks is giving you trouble in day-to-day operations, then you should think of using a QB connection diagnostic tool.

 27. katie laner napsal:

  After a point while working specific job you can face quickbooks error 15215 server not responding issue. QuickBooks won’t open at some point of time due to several other factors. Whatever the reasons behind it appearance so if you want to resolve this problem then here is a recommended link you can visit.
  quickbooks unexpected error 5: A QBs Repairing Guide

 28. Podnikatelka napsal:

  Souhlasím s tím, že podnikání je hodně o hlavě. Já byla na začátku trochu v křeči a hodně pasivní. Zkrátka tak nějak vším zaskočená. Ale po pár měsících jsem si řekla, že takhle fakt ne a rozjela byznys ve velkém. A už za dva měsíce jsem si pořídila novou kuchyňskou linku. Pravda, že jsem musela dřít a fakt se smekat, ale když člověk vidí tu odměnu, tak to naprosto stojí za to! :)

 29. Valerie napsal:

  Suprově napsané. Z vlastní zkušenosti můžu jenom potvrdit. Pokud se člověk naladí na správnou vlnu a řekne si, že najednou prostě peníze budou, tak to tak opravdu je. Samozřejmě to tak nefunguje vždycky a člověk pro to taky musí něco udělat, ale už několikrát se mi toto potvrdilo. Co se peněz týče, tak já teď přemýšlím nad tím, že bych ty své zkusila nějak investovat. Nevíte do čeho? Mě osobně například velice láká investiční rhodium.

 30. all the technical KINGDOM777 solutions and staff we need for 에볼루션 카지노 operators who provide world

 31. xxx napsal:

  Zajímavý a poučný článek. O investicích jsem toho dlouhou dobu moc nevěděla a nijak jsem se do nich nepouštěla. Pak jsem si ale našla přítele, který se o investice hodně zajímá a tak jsem se od něho něco málo naučila. V současné době zkoušíme pro nás novinku, a sice investiční zlaté mince

 32. JDqZCZ napsal:

  evolution casino
  228JDqZCZ?’/

 33. Ivuška napsal:

  Něco na tom určitě bude. Pokud si to člověk podvědomě přitáhne, tak opravdu peníze mohou začít přicházet. Mně se toto stalo v době, kdy mě potkalo založení s.r.o. Neměla jsem to tehdy finančně úplně jednoduché, ale byla jsem přesvědčena o tom, že vše vyjde podle mých představ a neustále jsem si to opakovala. No a nakonec se to i vyplnilo.

 34. 먹튀검증 napsal:

  I felt bad before I read this article, but I am feeling better now. My brothere also deals with 먹튀검증. Please write new posts often. Many thanks.

 35. Mirtha Meservy napsal:

  The most effective Jabodetabek private tutoring for kindergarten, elementary, junior high school. The most effective private teachers graduated from well-known state universities. Closest tutoring place online to your property at cheap … click https://privat-sbmptn.vercel.app/ for further

 36. Alec Valade napsal:

  Ideal and also Cheapest Jabodetabek Individual Coaching, our own personnel and also trainers come to your property, collection your individual examine schedule and might pick any industry of analyze … go to https://kursus-ekonomi.netlify.app/les-privat-ekonomi-tanjung-priok.html for further

 37. Moises Mannarino napsal:

  Our company offers private lessons for PAUD, TK, SD, SMP, SMA, and Alumni. With an internal and accelerated method, it’s hoped that this are able to foster a generation of those that have good morals… click for more detail https://lesprivat-exed.blogspot.com/2022/05/les-privat-cakung-1-terbaik-executive.html

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.