Změň svoji vibraci a peníze budou přicházet

bohatství investice

Pro každého z nás je tu dostatek finanční hojnosti. Je tu tolik peněz, aby byly zabezpečeny naše potřeby a potřeby našich blízkých. Vesmír je otevřená hojnost a pro všechny z nás existuje průchod, přes který hojnost přijímáme. Stačí souhlasit, uvěřit a řídit se podle toho. Místo činu věřte více emocím ke vztahu s penězi. Samozřejmě obojí se nevylučuje.

Lidé říkají: „Dejte mi peníze a pak se budu cítit lépe.“ Ale já říkám: „Ciťte se dobře právě teď a pak budou peníze přicházet.“ Je to takto jednoduché.

Jak se mám ale cítit dobře, když nemám peníze? Už jenom touha po tom, cítit se dobře, je krok dopředu. Vytrénujte svoji mysl tak, abyste se zaměřovali směrem, ze kterého máte lepší pocity.

Poslední rok jsem měla velmi těžkou životní situaci – byla jsem ve vězení. Tato situace mě dostala do velkých finančních problémů. Ztratila jsem práci, platila za soudy, nedostala podporu a dostala se do dluhu za nájem. Hned jsem věděla, že takto to dál nejde a začala na sobě ještě víc makat.

Vězení mi pomohlo v mnohém, především však ve změně myšlení vůči sama sobě a vůči okolním věcem. Rozhodla jsem se, se vší pokorou, že se s ničím už nebudu s prominutím srát a užírat se. Bez koruny jsem úspěšně vydala knihu Vězení jako dar, kterou již zakoupilo přes 400 čtenářů.

Meditaci zdarma si stáhlo více než 4000 lidí za půl roku. Pracuji s lidmi na jejich zlepšení kvality života pomocí metody Alfa healing a mám docela plno. Během krátké doby se moje finanční situace výrazně zlepšila. Rozhodla jsem se a změnila klíčové momenty svého myšlení i v těch nejtěžších chvílích. Podělím se s vámi o moje nejdůležitější zjištění v rámci smýšlení o penězích, které jsem sama kdysi praktikovala.

Bloky, které nás drží dál od naší finanční hojnosti

Žárlivost, nepřejícnost a závist

Vůči lidem, kteří mají peníze. Tímto pěstujete odpor vůči nim, ale také vůči sobě v závislosti k našim vlastním přáním. Všechna žárlivost, závist, odpor, chlouba je jedním z nejčastějších bloků k finanční hojnosti. Tyto negativní pocity vám brání dosáhnout vaší finanční hojnosti a vlastního úspěchu.

Když cokoliv krititujete nebo odsuzujete – tak proti tomu bojujete. Tímto aktivujete negativní vibrace a zabraňujete tomu, co chcete.

Pokud budete sytit radostné pocity z úspěchu druhých, budete se s nimi těšit a upřímně jim přát úspěch, váš odpor bude pryč a vás vlastní úspěch bude prudce stoupat.

změň vibrace a hojnost bude stoupat

Odsouzení k chudobě 

Často myslíme na nedostatek, a tím setrváváme v pocitu chudoby. To nás jenom uvrtává do pocitu, že nic nemáme a chceme víc.

Jakékoliv jednání pramenící ze stavu nedostatku vždy vede ještě k většímu nedostatku.

Řešením je – buďte vděční za věci, které máte. Ať už je to jakákoliv maličkost, i to je cenné. Za jakoukoliv částku, kterou obdržíte, se oceňte a radujte. Řekněte si, že jste rádi, že jste si tyto peníze přitáhli do svého života, i když je to malá částka. Váš stav se bude rapidně zlepšovat.

Souvisí to i s věcmi, které si případně chceme koupit. Znáte asi ten pocit, když vejdete do obchodu a líbí se vám nějaká věc. Chcete ji tak moc, že záříte a máte radost. Pak ale uvidíte cenu a jste zklamaní, pocit radosti zmizí. Víte, že ji nemůžete mít a trápí vás to, vaše energie se otočí. Toto je klíčový moment, kdy většina z nás reaguje bezmyšlenkovitě. V takové pozici se vám nikdy nebude dařit a nebudete mít hojnost.

Místo toho setrvejte v pocitu radosti, v první euforii a naplánujte si koupi na později, i když víte, že tuto věc nekoupíte tentýž den. Představujte si tu věc, že ji budete mít za pár dní, v tom pocitu a euforii setrvejte celou dobu a uvidíte, co se bude dít.

Je dobré také živit pocity, že si vše můžete dovolit. Jděte do resturace i přes vaši špatnou finanční situaci a dejte si jídlo, na které máte opravdu chuť, a až poté se podívejte na pravou stranu menu – na cenu. Tyto pocity radosti si zapamatujte co nejvíc a představujte si další zážitky, jak chodíte do vysněných restaurací. Vaše pocity jsou přesně to, co vás dostane brzy k finanční hojnosti.

Tvrzení, kterému nevěříte – vyvolává rozpor

Měli bychom věřit své představě či vizualizaci. Každý má jinou hranici, někdo uvěří, že má na kontě každý týden 5 tisíc korun, někdo uvěří, že tam má 20 tisíc korun. To, čemu věříte, to je klíčové.

Musíme věřit tomu, co říkáme. Například, když řekneme: chci teď hned hodně peněz. Pokud nevěříme, že je možné je mít a nevidíme ani způsob, jak je získat, tak nikdy nepřijdou. Chceme je skrz vizualizace a metody, ale pravděpodobnost dostat je, je dost mizivá, když už dopředu nevěříme, a tím jsme v nízké vibraci. Proto v té dané větě je hodně vibrací, které vyvolávají rozpor se zhmotněním a brání toku pěnez směrem k vám.

Zkuste si říct větu: „Chci peníze, které by ke mně pravidelně přicházely.“

Možná této věte uvěříte spíše. Vyslovujte věty, kterým věříte, a poté sladíte vaši energii a vibraci, která se zhmotní. Hojnost se dostaví a projeví velmi brzy ve vašem životě. Přijde různými způsoby cestou nejmenšího odporu. Z ničeho nic vám budou do života proudit peníze.

Nebraňte se pomoci a podpoře druhých

I to může být častý blok k finanční hojnosti. Nikdy nevíte, jaká příležitost vznikne tím, že vám někdo nabídne finanční pomoc. Nebraňte se tomu a přijímejte peníze. Neciťte se provinile. Užívejte si pomoci. Velmi vás to posune kus dopředu a pak vy sami se ocitnete ve stejné pozici, kdy můžete pomoci ostatním.

Také nesmíme zapomínat, že už jen mluvení o naší špatné finanční situaci v nás vyvoláva špatné pocity a ty pak utváří realitu. Když hovoříte o nedostatku, tak se v něm budete stále udržovat. Čím méně o tom mluvíme, tím lépe, a čím více se soustředíme na pocity radosti a činy, které jsou v souladu s naším proudem, tím rychleji dosáhneme hojnosti.

Vztah vůči penězům

Nevyčítejte si, za co jste utratili a co jste udělali. Dívejte se na skutečnost, která je práve teď. Vše, co jste udělali doposud, jste udělali, jak nejlíp jste mohli. Vaše rozhodnutí, vaše nastavení, vaše bloky, to vše k vám patřilo.

Teď se můžete rozhodnout vůči vztahu k penězům jinak. Nově.

Co vtloukat do mysli:

  • umím dobře zacházet s penězi
  • mám je rád/a – mám rád/a přítomnost peněz
  • těším se na více peněz, které ke mně přicházejí často a stále
  • mám víc peněz než utratím a než aktuálně potřebuji
  • peníze jsou čisté, voňavé a konají dobro
  • vydělávám peníze lehce a snadno
  • dovoluji si utrácet, protože přijdou nové

Pozor na strach. Pokud dostanete určitý obnos a máte strach, že jej nebudete brzy mít, tak o ně přijdete stejně rychle, jako jste je dostali.

Vše dokážete změnit pomocí vaší mysli

Vaše myšlenky utváří vaši realitu. Ať už jsi v jakékoliv situaci, tak si pamatujte, že nezáleží na vnější situaci a okolí, ale na tom, jak myslíme. Z našich myšlenek se utváří naše reálná budoucnost.

Proto čím častěji myslíme na dostatek a neustálou finanční hojnost, tím rychleji se promítne v našem životě.

Krátké vizualizační cvičení pro podporu finanční hojnosti

Dovolte si ve vaší mysli představit, jak jste zcela finančně zabezpečeni. Myšlenky na finanční dostatek zkuste procítit jako velmi příjemný a trvalý pocit. Pokud vám přijde na mysl, že je to přetvářka, nevadí, zkuste, co dokážete a čemu je lehké uvěřit, i to je dostačující.

Vidíte, jak jsou vaše složenky již dávno s předstihem zaplacené, vaše dluhy (pokud máte) jsou všechny splacené. Dovolte si cítit tento pocit, máte dostatek financí a plno úspor na vašem účtě. Jste finančně zabezpečení v tuto chvíli, i v budoucnosti. Cítíte hřejivé teplo vděčnosti za tyto pocity a toto vědomí. Zdroj veškeré finanční i jiné hojnosti je ve vás. Finanční hojnost je neomezená pro všechny, jste neomezená šťastná a radostná bytost.

Jakmile začnete cítit pocity dostatku pro vás a stále přitékající finanční hojnost, ve vašem životě se tento prožitek bude automaticky odrážet. I ve svém životě pak můžete tyto pocity prožívat. Pokud dokážete procítit pocity hojnosti ještě před tím, než budete mít hmotné důkazy, velmi brzy tyto důkazy přijdou a budou přicházet stále.

Růžena Nekudová

Jsem autorkou mocné metody Zrcadlo času a knihy Vězení jako dar.

Na základě svého příběhu a příběhů druhých inspiruji lidi, jak zvládat těžké zkoušky v životě, jak se z nejčernější temnoty dostat na výslunní. Provázím je zázračnou hladinou alfa neboli stavem uvolnění, směřuji je k jádru jejich trápení a následně ke změně v novou příležitost.

Vytvářím léčebné meditace a také vzdělávám zájemce o tom, co jsou to meditace, jak s nimi začít a jaký mají pro nás velký přínos.
Vše předávám na svém blogu >>>
Jsem autorkou mocné metody Zrcadlo času a knihy Vězení jako dar. Na základě svého příběhu a příběhů druhých inspiruji lidi, jak zvládat těžké zkoušky v životě, jak se z nejčernější temnoty dostat na výslunní. Provázím je zázračnou hladinou alfa neboli stavem uvolnění, směřuji je k jádru jejich trápení a následně ke změně v novou příležitost. Vytvářím léčebné meditace a také vzdělávám zájemce o tom, co jsou to meditace, jak s nimi začít a jaký mají pro nás velký přínos. Vše předávám na svém blogu >>>
Komentáře
  1. Radka napsal:

    Moc děkuji za Vaši podporu, za vše co děláte děkuji z celého srdce

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů