Ženské cykly – sexualita a naše fáze

Ženy mají rády sex stejně jako muži, jen potřebují trochu jiný způsob, jinou strategii pro uspokojení všech tváří ženy, které se projevují s probíhajícím menstruačním cyklem.
A tak je někdy skvělé dát si rychlovku a jindy se nekonečně dlouho hladit a mazlit a dlouho si povídat. Někdy nemáme na sex skoro chuť, a jindy přetékáme vášnivou touho splnit sobě i svému partnerovi každičké přání.

Takové jsme všechny – proměnlivé. Občas jsou z toho zmateni nejen naši muži…
Vnímejte svou cykličnost a zpestřete svůj intimní život.

30 minut o tom, co nás ženy baví a nebaví:

  • kdy sex milujeme a kdy nám vadí
  • sex a menstruace
  • respektování ženských hranic, kdy a proč
  • sexuální potřeby jednotlivých fází
  • doporučení a tipy pro každou z fází
  • a mnohem víc…

 

Otevřená debata Dagmar Kožinové a Barbory Nádvorníkové
o sexualitě a ženských fázích

Více o projektu ŽENSKÉ CYKLY a on-line programu Cesta harmonické ženy >>>

Barbora Zemanová

lektorka Klubu ženy ženám

Barbora je autorka výcviku v ženských rituálech Návrat Bohyně, zakladatelka projektu Měsíc v nás®, lektorka ženských seminářů a průvodkyně osobními rituály.

Téměř 10 let se věnuje práci se ženami a podporuje je na cestě k vědomému prožívání ženství, vlastního těla a cykličnosti. Pracuje formou osobních konstelací a individuálních rituálů. Ráda začleňuje ženské archetypy, smyslné vůně a využívá principy somatického prožívání a jemnou práci s tělem.

V roce 2014 spoluzaložila projekt na výrobu raw bio tyčinek Vivo Bar. Provádí ženské poutě na Krétu.

Latest posts by Barbora Zemanová (see all)

lektorka Klubu ženy ženám Barbora je autorka výcviku v ženských rituálech Návrat Bohyně, zakladatelka projektu Měsíc v nás®, lektorka ženských seminářů a průvodkyně osobními rituály. Téměř 10 let se věnuje práci se ženami a podporuje je na cestě k vědomému prožívání ženství, vlastního těla a cykličnosti. Pracuje formou osobních konstelací a individuálních rituálů. Ráda začleňuje ženské archetypy, smyslné vůně a využívá principy somatického prožívání a jemnou práci s tělem. V roce 2014 spoluzaložila projekt na výrobu raw bio tyčinek Vivo Bar. Provádí ženské poutě na Krétu.
Komentáře
  1. Sunny napsal:

    Chtěla jsem vám z celého srdce poděkovat za velmi přínosný webinář! Neuvěřitelně mi pomohl přijmout mou proměnlivost v sexuálním životě. Myslela jsem si, že je se mnou něco v nepořádku, když to namám pořád stejně. A je neuvěřitelně úlevné zjistit, že je to tak v pořádku a že je to naprosto přorozené. Tísícere díííík. To co děláte má velký smysl;-)

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů