Já a Ženy ženám

Barbora Zemanová

Přijde mi to jako věčnost… Existence projektu Ženy ženám je uvnitř mě daleko delší než pouhých 6 let. Za tu dobu změnil životy tisícům lidí, troufám si říct lidí, protože skrze spokojené a naplněné ženy se mění rodina, vztahy, společnost.

Troufám si také říct, že těch semínek inspirace jsme v ŽŽ rozsely mnoho a nyní nastal čas loučení.

Když mi to Alice napsala, na pár vteřin jsem cítila šok, ale pak velký klid v tom, že je nutné jít s proudem věcí a když již nepřinášejí radost, nesmíme je držet. Duše potřebuje být v tvoření svobodná, jakmile se z něčeho, co dlouhou dobu fungovalo, stává povinnost, tvoření z očekávání, drhne to, nejde to a je nanejvíc pravdivé to pustit a nechat být.

Společné začátky s Alicí

Pamatuji si Alici, jak jsme se potkaly kdesi na Kampě, pak v Brně, na Vinohradech a velmi plynule začaly spolupracovat na tenkrát nepolíbeném trhu online seminářů.

Klub Ženy ženám

Vždycky jsem se považovala spíše za “šamanku žijící na kraji vesnice” a byla ze začátku dost nedůvěřivá k boomu internetu, současně mě přesah projektu přitahoval a já věděla, že jestli někdy začít působit online, tak právě s Alicí.

Celý její tým byl profesionální, lidský a současně to bylo zábavné. Bylo krásné užít si společnost mnoha žen, se kterými jsme se na nějaký čas opravdu sblížily.

Někdo přicházel, někdo odcházel, Alice a její tým zůstávaly v nadšeném spolutvoření.

Moje tři vítězství

Chtěla bych se nyní podělit o moje tři malá vítězství, díky kterým jsem se i já stala naplněnější ženou.

1. Přijala jsem výzvu stát na pódiu v brněnském Mahenově divadle pro první ŽENY ŽENÁM ŽIVĚ a přednášet pro 400 žen.

 • Měla jsem strach, třásl se mi hlas, měla jsem určitě i chvíli úplné okno, byla jsem vzrušená, štěstím bez sebe a nakonec hrdá, že jsem svůj strach překonala a užila si to!

2. Vedla jsem jednodenní živý seminář pro necelých 100 žen, které se setkaly v Brně.

 • Měla jsem s sebou tehdy 7měsíční miminko, které hlídal manžel, rozechvělá z velké změny, které mi přineslo mateřství, jsem současně děkovala sama sobě a Alici za příležitost, že jsem si tuhle společnou ženskou lázeň dopřála!

Barbora Zemanová

3. Mohu se zpětně dívat na všechna svá natočená videa. ☺ Takže konečně asi to pravé sebepřijetí!

 • Pro vysvětlenou musím dodat, že svá první videa jsem nikdy neviděla, protože jsem se posuzovala, hledala na sobě chyby a nemohla vidět, jak se před kamerou komíhám. ☺ ☺ ☺ Tohle je asi moje nejkrásnější malé vítězství, vidět se takovou, jaká v tu chvíli jsem, a přijímat se se vším všudy!

Věřím, že každý, kdo byl do projektu zapojen, ať už pasivně nebo aktivně, má svá malá vítězství stejně jako já. A za to děkuji.

Projekt končí, záměr zůstává

To, co mě těší na srdci i přesto, že projekt v této podobě končí, je, že záměr ŽENY ŽENÁM s námi byl, je a bude navždy.
Je to nadčasový záměr všech žen, který přesahuje jednotlivé projekty a jednotlivé ženy, ať už v online světě nebo naživo nebo svolané v obýváku.

Je to záměr podpory, sdílení, inspirace, pocitu, že jsme spolu, že jsme stejné a jiné zároveň, že se můžeme mít a učit se navzájem, že si můžeme dávat, přinášet poznání, vzájemně se zrcadlit a inspirovat se z vlastních příběhů. Každý příběh je jedinečný. V tomto ohledu Ženy ženám, ženy pro ženy, žijí navždy.

Latest posts by Barbora Zemanová (see all)
lektorka Klubu ženy ženám Barbora je autorka výcviku v ženských rituálech Návrat Bohyně, zakladatelka projektu Měsíc v nás®, lektorka ženských seminářů a průvodkyně osobními rituály. Téměř 10 let se věnuje práci se ženami a podporuje je na cestě k vědomému prožívání ženství, vlastního těla a cykličnosti. Pracuje formou osobních konstelací a individuálních rituálů. Ráda začleňuje ženské archetypy, smyslné vůně a využívá principy somatického prožívání a jemnou práci s tělem. V roce 2014 spoluzaložila projekt na výrobu raw bio tyčinek Vivo Bar. Provádí ženské poutě na Krétu.
Komentáře
 1. Nice work keep it up thanks for sharing this article.

 2. Janusz napsal:

  Dobrý den mužů se z vámi o tom promluvit jak chodí nyní život v nás nýbrž budu mít dívku a rodiče mě to nenaučili Jak se mám s dívkou promluvit o sexu a děti jak mám prvé řadě postupovat jak chci mít rodinu a společenské život.

 3. Jacob2020 napsal:

  That’s all very useful, though i prefer to save my time and get a free college essay at https://essaygoose.com

 4. Wilburn Ondersma napsal:

  Kontraktor kolam renang mempunyai banyak tugas dalam melakukan proyek kolam renang dan tentu cukup penting dalam pembuatan kolam renang … lihat di https://kolamrenang-villa.netlify.app/kontraktor-kolam-renang-villa-gresik.html untuk selengkapnya

 5. Hiram Mocarski napsal:

  Beli Produk Harga Beton Cor Murah Beton Bermutu Dengan Harga Murah dari Beraneka Pelapak di Indonesia. Tersedia ✓ Dipungut Kirim ✓ Pengiriman … segera kunjungi https://tiangpancangmegacon.jabodetabek.my.id/2020/10/jual-pondasi-tiang-pancang-di-kemayoran.html

 6. Madaline Ceccarelli napsal:

  Daftar Harga Beton Pracetak yang dapat diwujudkan rujukan harga utk membangun proyek Anda. info lebih lanjut https://harga-pagar-panel-megaconperkasa.blogspot.com/2019/09/harga-pagar-panel-beton-1-pekalongan.html

 7. Chang Schwipps napsal:

  Partisi Cubicle Kamar yaitu sebuah penyekat yang dipasang pada ruangan kamar mandi atau wc yang kebanyakan dipasang … kunjungi https://partisi-kamar-mandi.blogspot.com/2018/12/cubicle-toilet-phenolic-pati-murah.html for detail information.

 8. Theola Heflin napsal:

  singkat definisi towing ialah jasa pengiriman mobil dengan menerapkan model kendaraan tipe angkut. Untuk istilah lebih luas towing sendiri … info lebih lanjut https://kirimmobilluarkota.blogspot.com/2020/11/kirim-mobil-jakarta-balikpapan.html

 9. Bobby Mcgahee napsal:

  Kaca tempered merupakan material yang banyak diaplikasikan pada rumah minimalis modern sebab mempunyai banyak kelebihan. Apa saja sih, kunjungi https://etalase-tempered.blogspot.com/2019/08/jual-kaca-tempered-etalase-1_4.html

 10. nelson napsal:

  Je čas podělit se o své svědectví, jsem Nelson a jsem šťastný, když zde sdílím své svědectví, představila mě Baba Ogbogo moje matka, když zjistila, že po 3 letech manželství nemohu otěhotnět. To mi tedy přineslo tolik problémů do manželství a vedlo k rozvodu. řekla, že je vysoce duchovní a může přimět mou ženu, aby se ke mně vrátila v radosti a mohli bychom mít spolu děti. Nejprve jsem pochyboval, dokud jsem se s ním nekontaktoval, a poté na mě seslal mocná kouzla a nedovolil mé ženě, aby se ke mně vrátila poté, co jsem udělal potřebné. A teď jsme šťastní s milými dětmi. Ode dne, kdy pro mě Great BaBa Ogbogo pracoval a vyřešil mé problémy. Složil jsem silný slib, že dokud budu žít, budu i nadále svědčit o dobrotě jeho velkých děl a těm, kteří se potýkají se vztahem a manželskými obtížemi, by se měli rychle spojit a stát se šťastným svědkem jako já. Přeruším zde jeho kontakt, e-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com nebo se k němu spojím prostřednictvím jeho čísla WhatsApp. +2349020168697

  Donutil moji bývalou manželku, aby se ke mně vrátila v radosti

  Vyléčil mě z impotentního muže na skutečného muže.

 11. Oretha Burgess napsal:

  Epoxy is a mass and temperature sensitive material. The solution time (time it requires the mixed epoxy resin and hardener to initially harden up) may differ considerably depending on… click https://jasawaterproofingcoating.blogspot.com/2019/11/jasa-waterproofing-coating-pontianak.html for more offers.

 12. Yun Gibeau napsal:

  DistributorPintu.com, the leading edge designer in advanced superior door products. Utilizing some time experience with developing as well as delivering, tap https://suppliersmartlockdoor.blogspot.com/2019/12/distributor-supplier-smartlock-door-1.html for detail.

 13. Ivanka082 napsal:

  My jsme si s manželem pořídila do našeho obýváku tento nový nábytek: https://www.dostupnynabytek.cz/produkt/sedaci-souprava-do-u-rozkladaci-korfu-iii-pravy-roh-up-seda-01167171/ Stálo to hrozné peníze. Manžílek ale pracuje v jedné IT firmě a vydělává skoro 130 tisíc měsíčně, takže to vlastně zas tak hrozné nebylo. Já se svými skoro 17 tisíci z práce jako pokladní v supermarketu si o takových penězích mohu pouze nechat snít.

 14. I have been involved with the Women for Women project ever since I gave birth to twins, I’m glad to see that more people are getting involved with this project.

 15. Thanks for sharing this information to increase our knowledge. Looking forward for more on your site.

 16. I really like this post. It is one of the best posts that I read in a long time. Thanks a lot for this really good post.

 17. KETINA BARLEY napsal:

  Ahoj všichni, jsem tak nadšený, že můj manžel je zpět poté, co mě opustil pro jinou ženu. Můj manžel měl poměr se spolupracovníkem a já miluji svého manžela tak moc, ale podváděl mě se svým spolupracovníkem a touto dívkou, myslím, že používá čarodějnictví nebo černou magii na mého manžela, aby mě nenáviděl a tohle bylo tak kritické a nepožadované, protože celý den a noc brečím, aby mi Bůh poslal pomocníka, který mi přivede zpět mého manžela! Byl jsem opravdu rozrušený a potřeboval jsem pomoc, takže jsem hledal pomoc online a narazil jsem na web, který navrhl, že Dr.Wealthy může pomoci rychle získat bývalého přítele. Cítil jsem tedy, že bych ho měl zkusit. Kontaktoval jsem ho a on mi řekl, co mám dělat, a udělal jsem to, pak pro mě udělal kouzlo lásky. O 22 hodin později mi můj manžel opravdu zavolal a řekl mi, že mi tolik chyběl, Bože můj! Byl jsem tak šťastný a dnes jsem opět šťastný se svým mužem a radostně žijeme společně a děkuji mocnému kouzelníkovi Dr.Wealthymu, je tak silný a rozhodl jsem se zde sdílet svůj příběh. pokud jste zde a váš milenec vás odmítá, nebo se váš manžel přestěhoval k jiné ženě, už neplačte, kontaktujte Dr.Wealthy o pomoc hned teď … Zde je jeho e-mail, wealthylovespell@gmail.com
  Udělá také následující kouzlo
  Těhotenské kouzlo
  Kouzlo lásky
  Kouzlo zvětšení penisu
  opar
  Vítězné kouzlo
  Jeho WhatsApp +2348105150446
  Blog: wealthylovespell.blogspot.com

 18. Rose Watson napsal:

  This is an awesome motivating article. I am practically satisfied with your great work. You put truly extremely supportive data. Keep it up. Continue blogging. Hoping to perusing your next post. Stickman Hook

 19. Maria Guptil napsal:

  I found this article very helpful i really want to appreciate you fo this keep it up check this such an amazing Urban Style Leather Jacket available in special discount

 20. nelson napsal:

  Je čas podělit se o své svědectví, jsem Nelson a jsem šťastný, když zde svědčím, že mě matka představila Babě Ogbogo, když zjistila, že po 3 letech manželství nemohu otěhotnět. To mi tedy přineslo tolik problémů do manželství a vedlo k rozvodu. řekla, že je vysoce duchovní a může přimět mou ženu, aby se ke mně vrátila v radosti, a můžeme mít spolu děti. Nejprve jsem pochyboval, dokud jsem se s ním nekontaktoval, a poté na mě seslal mocná kouzla a nedovolil mé ženě, aby se ke mně vrátila poté, co udělala to potřebné. Nyní jsme šťastní s milými dětmi. Ode dne, kdy pro mě Great BaBa Ogbogo pracoval a vyřešil mé problémy. Složil jsem silný slib, že dokud budu žít, budu i nadále svědčit o dobrotě jeho velkých děl a těm, kteří tam čelí vztahovým a manželským obtížím, by se měli rychle spojit a stát se šťastným svědkem jako já. Přerušil jsem jeho kontakt zde, e-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com nebo se k němu dostal přes jeho číslo WhatsApp. +2349020168697
  Donutil moji bývalou manželku, aby se ke mně vrátila v radosti
  Vyléčil mě z impotentního muže na skutečného muže.

 21. Martha Peterson napsal:

  WOW!! Toto je ta nejúžasnější věc, jakou jsem kdy zažil, a potřebuji se podělit o toto skvělé svědectví .. Navštívil jsem fórum zde na internetu 10. ZÁPASU 2021 a viděl jsem úžasné svědectví tohoto mocného a skvělého sesilatele kouzel zvaného Dr. Bohatý na fóru … Nikdy jsem tomu nevěřil, protože jsem nikdy předtím neslyšel nic nenaučeného o magii .. Žádné tělo by mě nedokázalo přesvědčit o kouzelných kouzlech, dokud mi Dr. manželství na 6 let zpět ke mně a přivedlo mého manžela zpět ke mně za stejných 48 hodin, jak jsem četl na internetu .. byl jsem opravdu nadšený a šokovaný, když můj manžel poklekl a prosil o odpuštění a abych ho přijal zpět. „Opravdu mi chybí slova a radost, a nevím, jak moc bych vám chtěl vyjádřit své uznání, doktore Bohatý, vy jste Bůh poslaný mně a celé mé rodině .. A teď jsem znovu radostná žena. . zde jeho e -mail wealthylovespell@gmail.com. Jeho telefonní číslo +234 810 515 0446

 22. CashEllen napsal:

  Wonderful article. It’s very useful. As a home tuition service provider, I really appreciate your post. Thanks for sharing this with us.Wonderful article. It’s very useful. As a home tuition service provider, I really appreciate your post. Thanks for sharing this with us. nike air vapormax review

 23. KayDobbin napsal:

  Gerry O’Beirne has left an inimitable mark on the face of Irish music with his skills as a producer, musician, and songwriter. nike blazer sale

 24. CarrDoyle napsal:

  Great article with excellent idea!Thank you for such a valuable article
  nike air max 97 bestellen

 25. wuxiaworld napsal:

  This post is very simple to read and appreciate without leaving any details out. Great work!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.