Žena chycená v mužském principu

Informace, ke kterým jsem se dnes dostala vám prostě MUSÍM NAPSAT! V posledních dvou týdnech jsem pořád trpěla pocitem, že nemůžu dál pracovat. Úplný blok. A když už jsem se do nečeho pustila, tak jsem to sice dokončila, ale byla jsem vyčerpaná. Říkám si, to si stačí odpočinout. Ale když jsem nic nedělala, měla jsem tak akorát černé svědomí, že nic nedělám a neodpočinula jsem si zase vůbec.

První bylo rozhodnutí

Tak jsem se rozhodla, že udělám něco pro sebe a že si zajdu ke své kartářce. Objednala mě asi za týden a já se nemohla dočkat. Karty byly příznivé, podnikání se daří, ale… „Ale máte finanční blok, říká. Já: „Já vím. I když pracuji sebe víc a dávám lidem, co jen můžu, tak lidé objednávají, ale neplatí mi.“ Kartářka vytáhla kartu 50/50. Což je přesně počet objednávek, které nejsou zaplacené.

Podívala se na moje zdraví – stejný blok.

Podívala se na moji rodinu – stejný blok.

Říká mi: „Znám paní, která se věnuje blokům, dám vám na ni telefonní číslo.“ Paní jsem zavolala a dnes k ní šla.

Když jsem přišla, tak jsem byla celá napjatá. Večer, když jsem se snažila (marně) usměrňovat svoji energii na přání a na pozitivní směr svého života, jsem vypozorovala vzadu za srdcem, trochu nad ním, blok. Vzala jsem na něho krumpáč, mlátila do něho o sto šest, ale nic. Říkám sama sobě: „To je to, co tě trápí, tam to sídlí.“

Paní byla moc milá, měla u sebe pejsky, hned si mě posadila a začaly jsme si povídat. U toho postupně prováděla EFT (systém poklepávání na určitá místa, který vám pomáhá se vyrovnat s různými věcmi a otevřít se).

smutná ženaMužský princip

Povídaly jsme si a i přesto, že se mi chvíli ulevilo, po sezení se mi všechna úzkost vrátila. Proč? Sdělila mi, pro mě naprosto šokující věc – pracuji podle mužského principu. Sama ještě přesně nevím, co to znamená, a musím to celé nějak uchopit a vnitřně se s tím poprat, ale popsala mi to tak, že muži pracují stylem:

„Kopu do toho tak dlouho, až z toho něco vypadne.“ A co si budeme povídat, tohle v businesse prostě tak je. Ale my ženy pracujeme na ženském principu a to znamená: „Věci se dějí.“

Chvíli mi trvalo to zpracovat, ale pak mi to došlo! Můj pocit, že teď nemám nic dělat a mám se zaměřit na sebe, je naprosto správný! Ono se nic neděje! Má práce je hotova správně! Věřím svým produktům, protože od lidí slyším, že jim pomáhají. A konečně poznávám i svou hodnotu. Nebudu dávat lidem toho zadarmo tolik. Oni to navíc neocení. Je to, jako bych dávala zadarmo sebe.
A copak já jsem zdarma?

Ženský princip

Milé ženy a dívky, přiznejte samy sobě, kolik z vás to tak má?

Kolik z vás ve svém podnikání pracuje až do úmoru, protože „byste prostě měly“?

Kolik z vás dává, i když nemá z čeho, a pak se cítí špatně?

Kolik z vás neumí odpočívat, protože se pak cítí provinile?

Kolik z vás nezná svoji hodnotu, a tak dávají samy sebe zadarmo?

Aplikujte si to na jakoukoliv situaci, na jakýkoliv postoj, na jakoukoliv práci!

To nejsme my! My jsme ženy a zapomeňte na veškerý feminismus. Rovnost má být tam, kde za stejnou práci mají obě pohlaví dostat stejně zaplaceno, ale ne v životě. Nechte někdy, ať se o vás postarají také muži (můj druhý velký problém). Dávejte až z toho, co máte navíc. Uvědomte si, kolik stojí hodina vašeho času a s touto hodnotou pracujte!

Zdá se vám to tvrdé? Jestli ano, pak si vzpomeňte na krásný život každé mrchy, kterou znáte, a hned vám dojde, v čem je zakopaný pudl!

JÁ SE ROZHODLA PRO ZMĚNU, A CO VY?

Najdete odvahu tohle v sobě si uvědomit a změnit? Proč si vlastně samy šlapeme po štěstí? Já to do dneška nechápu. Vždyť je to o dost jednodušší, než se zdá.

Do toho, ženy!

SILNÁ ŽENA MUSÍ BÝT POŘÁD ŽENOU.

 

Lenka Spurná

„Když jsem prošla osobní krizí v letech 2010-2014, uvědomila jsem si, na čem doopravdy záleží a začala hledat způsoby, jak změnit svůj život. A našla jsem. Dnes mám vlastní systém osobního rozvoje a vítám na svých stránkách každého, kdo chce také žít život svých snů.“
http://lenkaspurna.cz/

Ženy ženám

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností.
Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů