Zazvonil zvonec a manželství je konec II.

Manželství po letech

První část příběhu tady >>>

Jak přežijeme dál?

Už ani nevím jak, ale k mému muži přistála informace o chystaném retreatu pro páry pro pokročilé. Termín – začátek února, což bylo v té době asi za měsíc. Byli jsme na retreatu před třemi lety a tehdy nám to vlilo hodně nových sil.

Přihlásil nás.

Jak se termín blížil, pořád se mě ptal, jak se těším. Naučila jsem se nedělat si moc očekávání, ale moje niterné pocity byly zvláštní. Trochu jsem se bála. Strach z toho, že „co když nám to nepomůže“? Co když už je náš vztah opravdu mrtvý?

Den odjezdu nastal. S napětím jsme se vydali na cestu.

Přijeli jsme na Váňův statek, zaregistrovali jsme se a večer začal večeří. Po ní už jsme šli na první programovou část. Hned první večer se ze mě vyplavila všechna ta bolest. Začalo to prvním „cvičením“ – představa toho, co za loňský rok bylo to hezké. Měli jsme krásné chvíle, a o to těžší pro mě byla ta vzpomínka, když jsem také věděla, co přišlo hned po nich.

Ten velký zvrat, který zabíjel

pláč ženyPak přišla na řadu představa toho těžkého, a ta mě už úplně srazila k zemi. Pláč vypukl naplno. Pak jsme toto všechno měli nechat rozpustit, jenže mě to nešlo. Tak moc to bolelo, jako šíp zabodnutý do srdce.

Poté jsme se měli podívat na svého partnera a vnímat, že zrovna on není v našem životě náhodou. Z nějakého důvodu jsme si ho přitáhli a zrovna on je naším středobodem vesmíru. A potom už mám vše jen v mlze… Šlo to se mnou z kopce dolů.

Chtěla jsem pryč.

My ženy jsme si měly sednout na klín svému partnerovi, ale já to nedokázala. Když jsem slyšela pokyn, že cokoliv cítíme, je to v pořádku, a máme to ještě zesílit, měla jsem pocit, že moje nitro se trhá na kousíčky. Pak přišel pokyn, ať uděláme 100násobek toho, co cítíme. Pro mě to byl jasný pokyn – zmizet, utéci.

Při utíkání pryč jsem jen zaslechla lektora, aby můj muž šel za mnou. Ne, teď chci být opravdu sama! Zmizela jsem mu z dohledu, nenašel mě.

Venku mrzlo, vyběhla jsem jen v tenkém svetříku. Ale cítit ten chlad zvenčí bylo jako přebíjet ten chlad zevnitř, který se dral ven. Nedařilo se mi skoro ani udýchat to všechno, tolik se toho valilo ven, měla jsem pocit, že umřu. Zima po pár minutách zafungovala a já se začínala trochu probírat.

Ale zůstala velká bolest u srdce, která přecházela do fyzické roviny.

Pomalu jsem se začala vracet a před sálem na mě čekal můj muž. Nedokázala jsem se na něho ani podívat. V hlavě jsem měla i to, že teď se mám vrátit zpět do sálu, kde je asi tak 60 lidí…

Pak jsem si řekla, že mi může být jedno, co si o mně kdo pomyslí, sebrala jsem zbytek sil a šli jsme zpět na svoje místa. Nedokázala jsem ale začít tam, kde jsme skončili. Jen jsem seděla naproti manželovi a vnímala svou změť pocitů, která ve mně řádila jako tajfun.

V tom jsem cítila, že je konec.

Že ve mně něco umřelo. Ruku v ruce s tím přišel velký smutek, slzy jako hrachy. V tom začala říkat Denisa (lektorka), že si máme představit semínko uvnitř nás, které může začít zase klíčit. Jako kdyby mi četla myšlenky. Moje pocity se podobaly uschnuté květině, která už nežije a už se nevzkřísí. Nové semínko čeká a čeká, ale jaksi není nikoho, kdo by ho zalil. A tak je přidušené někde hluboko ve studené zemi – samo. Pláč, pláč, pláč…

Když za námi přišel Richard (lektor) a řekl, že nemusím dělat nic a že ať jen sedíme, ulevilo se mi, že mohu dělat to, co cítím a k ničemu se nemusím přemáhat (protože tento seminář je jinak hodně o přemáhání se).

Po skončení programu (ve 23:15), který jsem celý probrečela, jsem si své slzavé údolí i všechny bolesti vzala s sebou na pokoj. Už jsem se viděla v horké sprše, kde to ze sebe dostanu, kde se toho snad zbavím. Opět samý pláč, bolest nebrala konce, sil ubývalo.

Můj muž byl stále se mnou

Jen byl. Opora, na kterou jsem nebyla moc zvyklá. A možná i proto bylo lehčí to vše pustit, nechat to propuknout, ale zároveň jsem cítila hroznou nespravedlnost, že to on mi způsobil tuto bolest a já trpím a on ne (moje vnitřní domněnka).

Vysílená jsem si lehla do klubíčka na postel a jen nechala slzy, ať si tečou. Snažila jsem se vnímat, co všechno se ve mně odehrává. Co to má znamenat? Co mi moje tělo říká?

relaxující žena

Odpovědi na sebe nenechaly dlouho čekat

Jsi ŽENA!

Chtěla jsi být konečně Ženou a přestat se chovat jako muž. Jenže žena je v srdci.

Žena CÍTÍ, žena prožívá, žena je CIT!

Tvoje srdce se potřebuje naučit cítit. Jak jinak nejlíp než přes bolest? Potřebuje se osvobodit, aby mohlo cítit, aby mohlo znovu milovat, protože bolavé srdce chce být jen milováno, ale samo se milovat bojí, a tak nechce/nedokáže. Opět pláč, přívaly pláče.

„Přijímám svou ženu, i za cenu této bolesti. Přijímám tuto bolest, už ji neodmítám.“

Šeptala jsem tyto slova někde uvnitř a začalo přicházet uvolnění. Pláč začal ustávat. Zůstala ještě bolest, i ta fyzická. Usnula jsem o půl jedné ráno totálně vyšťavená. Dokázala jsem pustit něco, čeho jsem se urputně držela a zároveň jsem odmítala bolest. Nikdo z nás bolesti neotevře náruč jen tak, dobrovolně. Ale když jsem ji přijala, sevření povolilo.

Druhý den jsem měla hodně zvláštní pocity. Připadala jsem si prázdná. Totálně prázdná a měla jsem nechuť cokoliv dělat. Ale nejsem člověk, který uteče při náznaku nechutě, při závanu něčeho, co může být pro mě náročné. Naučila jsem se to přijmout jako proces nutný ke změně.

Po snídani jsme šli na další část programu. Vše mi přišlo hrozně náročné. Opičí dech… ha, to nedám. Podivné dýchání, skřeky a opičky v obličeji… Při pohledu na mého muže to ve mně jen vyvolávalo vzpomínky, jaké to bývá v atace jeho ne-moci.

Bože proč? Jak se mám takto uvolnit?

A přišel tanec. Hluboké bubny a vibrace v celé místnosti. Cca 60 tančících lidí, nechala jsem se strhnout. Začala jsem se uvolňovat. Pak ale přišel na řadu ženský kruh. Uf. Připadalo mi, že tam nepatřím. Že jsem nějaká jiná, jinde. Pár žen tam řešilo svoje problémy, které mi přišly vzdálené, ale zároveň známé, přesto nepodstatné.

ženský kruh

Cítila jsem nudu, dokonce místy až znechucení, ani jsem nevěděla proč. Potom jsme se měly rozdělit po třech. To, co jsem měla ve vnitru, se ukázalo navenek… Zůstala jsem naprosto jako jediná, kdo neměl svou trojici…

Myslela jsem, že se rozbrečím jako malá holčička, kterou nikdo nemá rád

Měla jsem se pak přidat do jiné trojice a vytvořit čtveřici. Nakonec jsme byly rozdělené do dvojic. A to pro mě bylo mnohem lepší, než být ve trojici. Protože jsme měly před tou druhou vyjadřovat různé pocity. Tělem, pohyby, zvuky a třeba džiberišem (jazyk, kterému není rozumět. Mluvíte hatlamatilkou, která vám zrovna přijde na um).

Opět daleko z komfortní zóny. Ale aspoň mě nepozorovaly dvě, ale jen jedna. A ta měla pak hodnotit, kde mám ještě nedostatek, kde by se dal můj projev vylepšit. Postupně jsme takto vyjadřovaly vztek, lásku a vášeň.

Bylo to náročné, ale zároveň vlastně uvolňující, otevírající. A pak přišel na řadu tanec. Ne tak ledajaký. Mohly jsme při něm dělat cokoliv. Křičet, skákat, cokoliv. Spousta ženské energie. Dostala jsem se k sobě, maximálně jsem se uvolnila a nechala do sebe vplout příval endorfinů poté, co jsem vykřičela do světa svou bolest.

Potom přišli muži z mužského kruhu. Program pokračoval do oběda. Ten byl celý víkend bohatý. Hodně o tom výstupu z komfortní zóny, ale díky tomu jsme byli donucení zvednout zadek a něco začít dělat. Fungovalo to jako takové to nakopnutí. Hodně jsme se nasmáli, hodně se plakalo (muži i ženy). Museli jsme nesčetněkrát překonat vlastní stud a pocit trapnosti.

Největší můj vnitřní boj přišel při možnosti položit lektorům otázky.

Bože, takovou trému jsem necítila už hodně dlouho. Předběhl mě jeden pár. S nimi poté Richard udělal malou konstelaci. Při ní pozval několik žen za tu ženu, která řešila svůj problém. A jednoho muže za jejího manžela. Ženy dodávaly stabilitu a sílu oné ženě a její muž měl posilu v podobě druhého muže, který ho držel zezadu za ramena.

A mně to v tuto chvíli docvaklo

Já byla ten muž držící ramena mého muže! Toto prostě nemůže fungovat. Postavila jsem se na špatnou stranu. Není divu, že jsem přišla o energii ve vztahu už cokoliv dělat. Cítila jsem, že mi ji můj muž dluží. Ale zároveň za tímto pocitem se ještě něco ukrývalo, ale to jsem potlačila.

Po této scénce jsem sebrala veškerou odvahu a přihlásila se o otázku. Vrátila jsem se k oné scénce a popsala svůj problém. Že už prostě nevím, jak dál, protože ani jeden z nás nemá sílu. A také to, že cítím, že je můj muž mým velkým dlužníkem.

A Richard vytáhl to, co jsem v sobě sice cítila, ale někde jsem to tam schovala.

„Zapomeň na to, že je tvůj muž tvým dlužníkem. NENÍ! Vypusť ze sebe tento pocit!“

A další trefou do černého byla jeho otázka: Proč chceš trpět? Nejdřív jsem samozřejmě cítila, že přece nechci trpět. Kdo by chtěl, že? Ale večer při usínání se mi znovu tato otázka objevila v hlavě a došlo mi, že vlastně celý život se stavím do role trpitelky.

Proč to dělám sakra?

Nějaká odpověď už mi přišla, ale ještě se mi bude určitě doskládávat. A taky nemusím všechno vědět hned, všechno má svůj čas.

Změna po tomto víkendu?

Hodně nám dvěma pomohla orgasmická jóga. A mně pomohla mužská energie, kterou jsem hojně dostala při tom, když jsme my ženy učily ostatní muže, jak nám mají zajet rukou do vlasů, pevně je chytnout a jemně si pohrát s naší hlavou. Cizí muži se to učili na mně. Velmi zajímavé pocity mnou probíhaly. Každopádně mi pomohly najít v sobě svou ženskou sexuální energii. A s tím i chuť se zase přiblížit k mému muži.

partnerská láska

Program v neděli byl zakončen hodně silnou meditací. Vešli jsme do své krajiny srdce. Tuto krajinu už znám velmi dlouho. Mám ji vytvořenou několik let. Ale změnila se. Byla mnohem větší, jasnější a já se v ní cítila jako královna. Ani se mi z této meditace nechtělo vracet. Ale jak to tak bývá, všechno jednou končí. Přišla cesta zpět do reality.

Co bude teď?

Cítím, že mohu obnovit manželský slib. Ale ne ten, který jsem dala v kostele před skoro 12 lety. Chci při navrácení snubního prstýnku poslouchat své srdce. Dát do slov to, co cítím teď.

Nechci mít z manželství vězení, kde bude vládnout přísaha a nutnost dodržovat ji, ale kde bude svoboda a láska. A chci zůstat pravdivá. Pro sebe i pro mého muže.

Ještě máme před sebou kus práce a víme oba, že napravit náš vztah se nezadaří po jednom silném víkendu. Že toho ještě budeme muset oba hodně prožít (a přežít) a možná to bude trvat celý život a možná se to nepodaří. Ale dostalo se mi znovu naděje, síly a chuti v tom pokračovat. A už se chystáme na další seminář, který bude opět hodně náročný. Jenže už jste se na své cestě posunuli nicneděláním…?

A na závěr perlička pro odlehčení

Vždy na retreatech bývá manžel Denisy u stánku s různými věcičkami – oleje, oblečení, knihy, hračičky pro dospělé. Rozhodli jsme se pořídit si něco příjemného pro vylepšení orgasmické jógy. Přijdu k Pavlovi a úplně suverénně se ho ptám: „Máte ještě chlupaté koule?“ No reakce byla jasná… Ještě večer v posteli jsem se tomu smála, až jsem brečela.

 

Marie KrchňaváMarie Krchňavá

www.osvobodse.cz

 

Ženy ženám

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností.
Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře
 1. jane napsal:

  DĚKUJÍ VELKÉM DR Sunny PRO ŘEŠENÍ MŮJCH PROBLÉMŮ JE JEHO EMAIL IS (drsunnydsolution1@gmail.com
  Jmenuji se Miss Jane, byl jsem ženatý s manželem po dobu 5 let, kde jsme žili šťastně spolu letos a ne dokud necestoval do Brazílie na služební cestu, kde potkal tuto dívku a od té doby mě nenávidí a děti a lásku jen jí. takže když se můj manžel vrátil z cesty, řekl, že mě nechce vidět znovu a znovu s dětmi, takže nás vyvedl ven z domu a teď jede do Austrálie, aby viděl tu jinou ženu. tak jsem s dětmi byl tak frustrovaný a zůstal jsem s maminkou a nebyl jsem léčen, protože moje matka se po mém otcově smrti oženila s jiným mužem, takže muž, se kterým se oženil, ji nezacházel dobře, a moje děti byly tak zmatené a já jsem hledal způsob, jak dostat svého manžela zpět domů, protože ho miluji a vážím si ho tolik, takže jednoho dne, když jsem procházel na počítači jsem viděl svědectví o této kouzelné kouzlo DR Sunny, svědectví sdílejí na internetu dáma a to na mě zapůsobí natolik, že si také zkusím to zkusit. Zpočátku jsem se bál, ale když jsem přemýšlel o tom, co já a moje děti procházejí, tak jsem ho kontaktoval a on mi řekl, abych zůstal klidný jen 24 hodin, aby se můj manžel vrátil ke mně a ke svému nejlepšímu překvapení jsem dostal hovor od mého manžela na druhý den ptát se po dětech a já jsem zavolal DR Sunny a on řekl, že vaše problémy jsou vyřešeny mé dítě. tak to bylo, jak jsem se dostat svou rodinu zpět po dlouhém stresu brzdit se zlá dáma, takže se všemi tyto pomoci od DR Sunny, chci, abyste všichni na tomto fóru, aby se se mnou říci obrovské díky DR Sunny a já budu také radu pro někoho v takových nebo podobných problémech nebo jakýkoli druh problémů by měl také kontaktovat jeho e-mail je) (drsunnydsolution1@gmail.com) on je řešením všech vašich problémů a nesnází v životě. opět jeho emailová adresa je (drsunnydsolution1@gmail.com)

  JE SPECIALIZOVAT V NÁSLEDUJÍCÍM SPELLU.

  (1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.

  (2) pokud máte vždy špatné sny.

  (3) Pokud chcete být povýšen ve vaší kanceláři.

  (4) Pokud chcete, aby po vás běžely ženy / muži.

  (5) Pokud chcete dítě.

  (6) Pokud chcete být bohatí.

  (7) Pokud chcete svému manželovi navázat navždy.

  (8) Pokud potřebujete finanční pomoc.

  (9) Jak jste byli scammed a chcete obnovit vás ztratili peníze.

  (10) pokud chcete zastavit rozvod.

  (11) pokud se chcete rozvést se svým manželem.

  (12) pokud chcete, aby vaše přání bylo uděleno.

  (13) Kouzlo těhotenství k otěhotnění dítěte

  (14) Zaručujeme, že vyhrajete znepokojující soudní případy a rozvod bez ohledu na to, v jaké fázi

  (15) Zastavte rozpad vašeho manželství nebo vztahu.

  (16) jestliže máte jakoukoliv nemoc (H I V), (CANCER) nebo jakoukoliv nemoc.

  (17) pokud potřebujete modlitby za vysvobození svého dítěte nebo sebe samého.

  (18) chcete vyléčit lék na cukrovku, léčbu herpes, léčbu Hiv a AIDS, léčbu rakoviny prsu a léčbu rakoviny, zastavit drogy a pít

  ještě jednou se ujistěte, že ho budete kontaktovat, pokud máte nějaký problém, který vám pomůže. jeho e-mailová adresa je (drsunnydsolution1@gmail.com) okamžitě kontaktovat …. zavolejte nebo co se mu stalo číslo na +2349030731985

 2. simone napsal:

  Dobrý den, kontaktujte Greatlapola67@gmail.com pro pomoc se dostat zpět se svým ex milence, on je důvěryhodný, že síly jsou nad rámec můžete důvěřovat mu.

 3. Brianna Owen napsal:

  Tento rok 2019 byl pro mě tak blažený, že mi Bůh dal důvod žít znovu šťastně poté, co jsem byl po třech měsících zlomen srdce, když mě manžel opomněl a vrátil se do své milenky. Trpěl jsem a prošel všemi druhy emocionálních mučení, protože jsem nemohl dostat žádnou pomoc, aby se můj muž nevrátil, dokud mi neřekl doktor Wealthy mým spolupracovníkem, který mi dal plné ujištění o tom, že mu může pomoci. ke mě. Byl jsem v kontaktu s doktorem Wealthym a poslouchal jsem jeho slova a následoval instrukce, které mi dal. Mohl byste věřit, že se můj manžel vrátil domů během 12 až 16 hodin, jak řekl on a dnes, moje manželství je obnoveno a jsem tak vděčný, vděčný a vděčný Bohu za to, že používal doktora Wealthyho, aby po třech měsících vrátil mého muže zpět zlomené manželství. Je tam někdo, kdo se musí vrátit zpátky do svého milence nebo potřebuje pomoc jakéhokoliv druhu? Pak navrhuji, abyste se s Dr Wealthyem dostali do kontaktu s jeho e-mailovým ID: wealthylovespell@gmail.com NEBO si ho můžete nechat taky na +2348105150446 pro více informací. Bůh vám žehnej, pane

 4. kelly napsal:

  JAK ZÍSKÁM EX EXUS HANDBAND ZPĚT S POMOCÍ SKUTEČNÉHO A EFEKTIVNÍHO SPLAVU OD DR Sunny Jmenuji se Olivia Alax, nikdy jsem si nemyslel, že se znovu usměju, Můj manžel mě nechal s dvěma dětmi na jeden rok Myslel jsem, že ho znovu neuvidím, dokud jsem se nestretl s lady jménem Maria, která mi vyprávěla o kouzelníkovi jménem Dr.Sunny, dala mi jeho e-mailovou adresu a číslo mobilního telefonu, kontaktovala jsem ho a ujistil mě, že 48 hodin, můj manžel se vrátí ke mně, Za méně než 48 hodin se můj manžel vrátil a začal prosit o odpuštění, že je to práce ďáblů, takže jsem až dosud překvapen tímto zázrakem, nemohl jsem si představit, ale jakmile kouzlo bylo obsazeno, otěhotněla jsem a porodila mé třetí dítě, pokud potřebujete jakoukoli pomoc od něj, můžete se na něj obrátit prostřednictvím e-mailu: drsunnydsolution1@gmail.com Nebo WhatsApp nebo mu zavolejte: +2349030731985
  .
  Dr.Sunny také léčí:
  1. HIV / AIDS
  2. HERPES 1/2
  3. RAKOVINA
  4. ALS (Lou Gehrigova nemoc)
  5. Hepatitida B

 5. Rosa Souza napsal:

  JAK ZÍSKAT SVOU HANDBAND ZPĚT S SKUTEČNÝM A EFEKTIVNÍM KOUPENÍM Z DR Eddy Jmenuji se Rosa Souza, nikdy jsem si nemyslel, že se znovu usměju. Můj manžel mě nechal se dvěma
  děti po dobu jednoho roku jsem si myslel, že ho znovu neuvidím, dokud nepotkám dámu jménem Cleusa, která mi řekla o kouzelníkovi jménem Dr.Eddy, dala mi jeho e-mailovou adresu a číslo mobilního telefonu, kontaktovala jsem ho a ujistila mě, že 48 hodin , můj manžel by se ke mně vrátil, Za méně než 48 hodin se můj manžel vrátil a prosil o odpuštění, že to byla práce ďáblů, takže jsem byl takovým zázrakem tak překvapen, že jsem si nedokázal představit, ale jakmile kouzlo bylo sesláno, otěhotněla a porodila mé třetí dítě, pokud od něj potřebujete pomoc, můžete ho kontaktovat e-mailem: dreddyspiritualtemple@gmail.com Nebo WhatsApp nebo mu zavolat: +23408160830324

 6. Lydia napsal:

  JAK ZÍSKÁM EX EXUS HANDBAND ZPĚT S POMOCÍ SKUTEČNÉHO A EFEKTIVNÍHO SPLAVU OD DR Sunny Jmenuji se Lydia Gomez, nikdy jsem si nemyslel, že se znovu usmívám. Můj manžel mě nechal s dvěma dětmi na rok Myslel jsem, že ho znovu neuvidím, dokud jsem se nestretl s lady jménem Maria, která mi vyprávěla o kouzelníkovi jménem Dr.Sunny, dala mi jeho e-mailovou adresu a číslo mobilního telefonu, kontaktovala jsem ho a ujistil mě, že 48 hodin, můj manžel se vrátí ke mně, Za méně než 48 hodin se můj manžel vrátil a začal prosit o odpuštění, že je to práce ďáblů, takže jsem až dosud překvapen tímto zázrakem, nemohl jsem si představit, ale jakmile kouzlo bylo obsazeno, otěhotněla jsem a porodila mé třetí dítě, pokud potřebujete jakoukoli pomoc od něj, můžete se na něj obrátit prostřednictvím e-mailu: drsunnydsolution1@gmail.com Nebo WhatsApp nebo mu zavolejte: +2349030731985
  Dr.Sunny také léčí:
  1. HIV / AIDS
  2. HERPES 1/2
  3. RAKOVINA
  4. ALS (Lou Gehrigova nemoc)
  5. Hepatitida B?
  6. Pokud chcete otěhotnět

 7. Tina Petersen napsal:

  Ahoj, jmenuji se „Tina Petersen“ Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milenec na střední škole, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami a neuvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

  Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod … Snažil jsem se, co mohl, aby mu změnil názor a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

  Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto nádhernému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl … Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně vyzkoušet, protože jsem byl zoufalý a nezbylo mi na výběr … Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny … Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám roky

  Představil jsem mu mnoho párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy … Jsem pevně přesvědčen, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte lékaře Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Vibru prostřednictvím +2347013499818

 8. Bořislavka Kukolínová napsal:

  Také jsem musela ukončit naše manželství, protože můj manžel se jednoho dne snad zbláznil a prostě byl úplně k nevydržení. Z ničeho nic mu přelétlo přes nos, že potřebuje kupovat nesmyslné věci jako jsou třeba elektrické kladkostroje nebo něco takového. Nevím, zda to udělal naschvál, ale prostě to tak bylo. Chtěl to kupovat ze stránek https://tor-industries.cz/cs/132-elektricke-kladkostroje a já už nevěděla co s ním. I dětem už to bylo velice nepříjemné a já to tak prostě nemohla nechat.

 9. Dana napsal:

  Krásný příběh. My to s manželem měli docela podobně. Byla to velká láska, vzali jsme se mladí a vlastně jsme se ještě tak úplně neznali. Pak začaly problémy a my to po třech letech manželství zabalili. Dva roky na to jsme se náhodně potkali a zažehla jiskra, a to pořádně.. slovo dalo slovo a já nedlouho poté zjistila, že jsem těhotná. Teď už jsem v sedmém měsíci a s exmanželem jsme zase spolu – šťastnější než kdy dřív.. zrovna dneska jsme si koupili krásnou postýlku s kompletní výbavou odtud: https://www.luceda.cz/postylka-s-kompletni-vybavou/ :-) Myslím, že nám ten čas od sebe prospěl a teď už jeden druhého dokážeme přijímat i s našimi slabinami. A s prckem na cestě máme před sebou krásnou budoucnost.

 10. Reed Kamara napsal:

  Jasa Kontraktor Kolam Renang, Perawatan dan Renovasi. Banyak Opsi Desain. Proses Relatif Kencang. Material Bermutu. Melayani Segala Indonesia … tap https://instalasimesin-kolamrenang.netlify.app/instalasi-mesin-kolam-renang-pacitan.html untuk selengkapnya

 11. Malcom Kobis napsal:

  Jual Beton Cetakan Kubus Beton 10 x 10 Cm,ukuran dalam 10 cm x 10 cm x 10 cm Besi cor, untuk menyusun sampel kubus beton Berat dekil: 12 kg. kunjungi https://harga-tiang-pancang-megaconperkasa.blogspot.com/2019/10/harga-tiang-pancang-1-bontang-0852-1900.html

 12. Tempie Deritis napsal:

  Harga Beton Precast 2020 atau beton pracetak untuk keperluan konstruksi, … dan berikut ini merupakan berberapa produk beton precast yang bisa kami jual. info lebih lanjut https://pipadrainasemegacon.kedungsepur.my.id/2020/08/harga-pipa-drainase-megacon-pageruyung.html

 13. Shelby Yanek napsal:

  Car carrier dan Car Towing ialah dua alternatif pengiriman kendaraan beroda empat yang dapat dibilang bertolak belakang secara khusus menyangkut situasi sulit … info lebih lengkap https://carcarrier.netlify.app/car-carrier-surabaya-kupang.html

 14. Clementina Hebner napsal:

  Kaca tempered harga murah untuk dinding, pintu, partisi, canopy produk dari KacaTempered.co.id tersedia disini dengan jasa pasangnya.Kaca Tempered yakni … selengkapnya https://harga-kaca-tempered.blogspot.com/2018/09/partisi-kaca-tempered-depok-harga-murah.html

 15. nelson napsal:

  Je čas podělit se o své svědectví, jsem Nelson a jsem šťastný, když zde sdílím své svědectví, představila mě Baba Ogbogo moje matka, když zjistila, že po 3 letech manželství nemohu otěhotnět. To mi tedy přineslo tolik problémů do manželství a vedlo k rozvodu. řekla, že je vysoce duchovní a může přimět mou ženu, aby se ke mně vrátila v radosti a mohli bychom mít spolu děti. Nejprve jsem pochyboval, dokud jsem se s ním nekontaktoval, a poté na mě seslal mocná kouzla a nedovolil mé ženě, aby se ke mně vrátila poté, co jsem udělal potřebné. A teď jsme šťastní s milými dětmi. Ode dne, kdy pro mě Great BaBa Ogbogo pracoval a vyřešil mé problémy. Složil jsem silný slib, že dokud budu žít, budu i nadále svědčit o dobrotě jeho velkých děl a těm, kteří se potýkají se vztahem a manželskými obtížemi, by se měli rychle spojit a stát se šťastným svědkem jako já. Přeruším zde jeho kontakt, e-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com nebo se k němu spojím prostřednictvím jeho čísla WhatsApp. +2349020168697

  Donutil moji bývalou manželku, aby se ke mně vrátila v radosti

  Vyléčil mě z impotentního muže na skutečného muže.

 16. Harvey Graziani napsal:

  KontraktorEpoxy.co.id is an entirely new way to find out and engage with customers, construct commitment, and earn valuable reviews and… tap https://epoxy-center.blogspot.com/2019/08/jasa-floor-hardener-nganjuk-gratis.html for detail.

 17. Yong Zeanah napsal:

  Composite door and additionally PVCu panel manufacturer delivering buy and sell customers nationwide. Improve your property that has a magnificently constructed PabrikPintu.co.id, visit https://distributorpintuharmonika.blogspot.com/2020/02/distributor-jual-pintu-harmonika-1_15.html for detail.

 18. Angelia Hieronymus napsal:

  Kamar kamar kecil toilet salah satu adalah penting yang unsur ada pada mesti fasilitas publik seperti mall, gedung olahraga, gedung pertemuan, dan lain-lain … klik https://medium.com/@toiletcubiclephenolic/cubicle-toilet-phenolic-jakarta-utara-ukuran-per-m2-custom-murah-530d7aee630d for detail.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů