Pohyb je vášeň – vášeň je život

Miluji pohyb…

Protože jsem nejen fitness instruktoka tělem, srdcem i duší, nemohla jsme si nechat ujít Fitness kongres pořádaný v Praze Benicích. Fitness kongres většinou skýtá možnost využít a zkusit si zacvičit s různými typy náčiní, dozvědět se spoustu nového na vzdělávacích workshopech, ale především zacvičit si a vnímat fantastickou atmosféru našich i zahraničních prezentérů. A co je velmi, ale opravdu velmi, důležité – je pořádaný pro všechny. ANO! PRO TEBE, pro VÁS všechny, ne jen pro instruktory.

 

Nové styly, noví lidé, nová inspirace.

Těšila jsem se na Fitness kongres jak malá. I když musím přiznat, že se na všechny kongresy pro sporťáky těším stejně… Plná energie a vzrušení jsem vyskočila z postele a oblékla se do mých milovaných sportovních oblečků. Ladila barvy a vychutnávala si pohledy a komentáře milujícího přítele, který je sportovec jako já, srdcem i duší.

Nemohla jsem se dočkat až toho všeho budu opět součástí. Plno lidí a spousta inspirace pro moji profesionální dráhu. Pro práci, kterou miluji a je mi nadevše, a má profese profesionálního fitness instruktora mi to jen potvrzuje – v čem jsem jedinečná.

Miluji dodávat lidem energii, startovat a podporovat je,
dodávat jim sebevědomí, aby si uvědomili, že zrovinka oni…

ANO, VY JSTE jedinečné a úžasně nezaměnitelné individuality.

Pohyb je vášeň - vášeň je život

 

Cross fit aréna. Obrovská hala se stanovišti pro nejednoho člověka, posouvající hranice své síly a vytrvalosti. Sedím na jednom z dlouhých dřevěných schodů v centru dění a vnímám energii všech a všeho kolem. Zavírám oči a vnímám dravost a touhu dokázat nemožné sobě i druhým.

Fantastické nadšení, které je plné výzvy překročit svůj stín a vše zvládnout. Tady a teď.
Oči otevřené, sleduji halu připomínající přípravu římanů na nynější i budoucí boje či zápasy. To je populární cross fit – jeden z mnoha trendů ve fitness. Spousta zábavné dřiny, která vás odmění krásným tělem. Spoustu mužů a žen, které sdílí společné pocity. Je to skvělý pohled na všechny a mám velkou radost, že se lidi hýbají a záleží jim na svém zdraví.

 

Jaké je spojení cross fit s krásou ženy?

Kamkoli jsem se po cross fit aréně podívala byla krásná žena, nadšená z toho co dělá, oblečená a vyladěná do posledního detailu.
Vzhledem k tomu, že klasický cross fit nedělám a věnuji se jiným druhům sportu, bylo potřeba vše prozkoumat a vyzkoušet na vlastní kůži. A byla to paráda! Plná endorfinů, a nejen zavěšená v TRX sytému, jsem si stihla povykládat s holkama o tom, že vedle cross fitu mají rády jogu nebo spinning.

Pohyb je vášeň - vášeň je život

Každá jsme stvořena pro to své.

Slečna, která vypadá na první pohled tlustá, je třeba špičková vzpěračka, s nádherně vyrýsovaným pozadím, a ladná hubená je stvořena pro vyjádření pohybu baletem. Ten, kdo říká, že je funkční trénink/cross fit na nic, protože je silový, nebo dance aerobic je moc složitý, či joga je nudná, nám vlastně oznamuje: „… je to úžasné, ale nemám odvahu to zkusit“.

Holky moje, teď je teď. Seberte odvahu, dejte věci do tašky a vyjděte za dobrodružstvím. Kdo nic nezkusí, nic nezíská . Život je plný překvapení… a to mi věřte, že opravdu vím o čem píši.

Dělejte, co vás baví.
Odhoďte zábrany, že jste špatné.
Vykročte a buďte inspirací pro druhé.

 

Už nyní jste jí vy pro mě.

 

Ze srdce

blanka_konarikovavaše Blanka Koňariková

profesionální fitness instruktorka, lektorka aerobiku a body&mind

www.bodyactivestudio.cz
Facebook

Ženy ženám

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností.
Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů