Jak na sex, když partner nechce?

Dotaz jedné z čtenářek článku Slow Sex mě inspiroval k dalšímu článku – doufám, že přinese užitek i Vám ostatním. :-)

DOTAZ:

Jsem vnímavá žena, ráda se miluji, jsem vášnivá, tančím, cvičím jógu, kreslím, takže tvořivosti mám dost. Jsem spíše dotekový typ, můj partner toto ale nesdílí, jsme spolu 4 roky a milování probíhá skoro bez předehry, vůbec si se mnou nehraje, ze začátku (tak tři roky) celkem ano, ale má sexuální frustrace před menstruací dosahuje vrcholu, protože ať se snažím na sobě pracovat jakkoliv, vnímám a posiluji svoji vnitřní ženu, tvořivost, oblékám se žensky apod., hladím ho ve vlasech, masíruji ho, málokdy mi to vrátí.

Skoro mne nelíbá, jazykem skoro vůbec. Mám ho i přesto ráda, ale je to pro mne hodně těžké. Někdy mám náladu jen být v jeho náruči, mazlit se, vyměňovat si doteky, experimentovat. On se rád dívá na porno a dělá si to i třeba sám.

Jak na sex, když partner nechce?

Už nějak nemůžu dál… Poradíte mi, prosím… Jinak kouká po ženách, už jsem se s tím naučila pracovat, že si říkám, že se mne to netýká, ale víte co, naštve to, když se obleču svůdně, punčocháče, krajkové kalhotky, přitulím se a nebo otevřeně řeknu, že na to mám chuť, a jsem odmítnuta.

Milování dává mému životu smysl. Jsem štírka, partner je také vodní znamení. Snažila jsem se mu to říct několikrát, a nebo i začít doteky apod, ale nechci, aby to sklouzlo do vyčítání nebo nucení. Jak to mám udělat, aby to nevyhaslo úplně?? A nebo co dělám špatně, kde je chyba? Milujeme se jen jednou týdně, někdy 2x, pro mne je to málo… Děkuji za radu.

ODPOVĚĎ:

Milá Mayro,
děkuji ti za tvůj dotaz. Odpověď na tuto otázku zajímá téměř všechny ženy, protože každá z nás se někdy ocitá v situaci, kdy by se chtěla se svým mužem milovat, i když on má zrovna jiné plány, je unavený a podobně.

Jako muži a ženy jsme rozdílní
a máme také odlišný přístup k sexualitě a k milování.

Chce-li se muž milovat se ženou, musí ve většině případů nejprve probudit její lásku, a žena se mu pak otevře i fyzicky a může s ním mít naplňující sex. Většině žen se líbí, pokud je muž nejdříve hladí a mazlí na „okrajovějších“ částech těla, ve vlasech, na prsou a pak postupně, jak se více otevíráme, přistupujeme k samotnému spojení.

Muži však fungují opačně. Dokonce je možné je otevřít lásce skrze sex. Hlazení ve vlasech a na hrudi, dívání do očí a podobně většinu mužů spíše uspí než vzruší. To platí zejména, pokud jste se svým stálým partnerem. Stejnou chybou je vyzvat muže slovně, aby se šel s tebou milovat.

Pokud chceš svého partnera svést v situaci, kdy on zrovna nemá chuť, respektive ještě neví, že jí vlastně má :) , je třeba zvolit na muže přímější přístup.

Jak na sex, když partner nechce

Napíšu ti zde, bez obalu a společenských konvencí, techniky, které na muže v těchto situacích většinou fungují a mohou zlepšit váš vztah:

1. Předveď svému muži své potěšení

Muže vzrušuje pohled na vzrušené ženské tělo. Požádej partnera, když se nechce milovat, aby byl jen svědkem tvé sebelásky. Popros ho, aby se při tom neoddával erotickým představám, ale byl s tebou přítomný a díval se na tebe. Je to mimo jiné také jeho pozornost, která tě naplní. Svlékni se a masturbuj před ním – nemusíš se snažit ho svádět, ale zaměř svou pozornost do svého těla, pěstuj potěšení a vzrušení, a hluboce dýchej a bez zábran vzdychej, pokud to tak budeš cítit.

Otevři se lásce a představ si, jak jí záříš na všechny bytosti, i na partnera. Naprosto, bez společenských konceptů a pocitů viny, se otevři potěšení, lásce a svému tělu. Tvé tělo i mysl se naplní energií a krásou. Zkus cítit každou buňku svého těla, jak je plná lásky. Většinou pak i muž zjistí, že se vlastně chce milovat, a do hry se zapojí. Jinak si alespoň sama užiješ lásku a potěšení.

2. Jdi přímo na věc

Pokud máš chuť muže motivovat k sexu, i když on zrovna nemá chuť, tak nekomunikuj s jeho mozkem, ale přímo s jeho penisem. Polož mu ruku na penis, chytni ho s láskou a můžeš třeba rovnou pokračovat orálním sexem. To spustí v mozku muže naprosto odlišné procesy než rozhovor o sexu. ;-)

Z tvé otázky vyplývá, že tvůj partner je patrně, jako většina lidí v dnešní době, příliš zaměstnán svými představami a myšlenkami, které mu brání, aby více prožíval své tělo a svou sexualitu.

Jak na sex, když partner nechce?

Dále, co by mohlo pomoci je také dostat partnera více do těla – nejlépe pokud ho přiměješ ke sportování, posilování či jiné činnosti zaměřené na tělo.

Někdy bývají příčiny chybějící či střídmé sexuality hlubší; vyhýbáme se tělesné intimitě, protože v nás otevírá něco, s čím se bojíme konfrontovat. V mnoha kulturách a tradicích byla sexualita využívána jako nástroj duchovního rozvoje. Souvisí tak také s rozpouštěním ega a dalšími tělesnými a duševními procesy, které přesahují naše běžné porozumění světu. K tomu nám naše kultura nedává mnoho „vzdělání“, a tak můžeme být určitými prožitky zaskočeni, nedávají nám smysl, a jako obrana se sexualitě uzavíráme.

Svou roli může hrát i stud a pocit viny, které nám odmala byly s naším tělem, a obzvlášť jeho intimními částmi, spojovány. Tato naprosto neužitečná, hluboce vkořeněná přesvědčení (často tak hluboce, že si jich ani sami nevšimneme, a myslíme si, jak jsme sexuálně svobodní…) často tlumí opravdovou vášeň a hlubší intimitu v našem životě, dokud se jimi nezačneme vědomě zabývat.

Co konkrétně je to u Vás nelze říct na 100 %. Pokud nezaberou výše zmíněná doporučení, můžete ke mně také přijít na individuální konzultaci. Někdy opravdu stačí upravit pár „maličkostí“, o kterých jsme nevěděli a nikdo nám o nich neřekl, a vztahová dynamika se zásadně změní. Jindy je třeba poodkrýt hlubší souvislosti a léčit duši a tělo, než se otevře do hlubší roviny prožívání i milování. Procházíme takovými milníky na společné cestě.

Často krize ve vztahu bývá pozvánkou k tomu, abychom se nějak nově poznali a vstoupili do další, hlubší roviny spolu-bytí. Obrousili něco ze svého ega a více se otevřeli do lásky. A někdy se otevírá a snaží pouze jeden partner, nebo i když se snaží oba, nelze ani po dlouhé době vytvořit souznění.

Doporučuji nejprve vyzkoušet všechno možné, počkat, a když se stále nic nemění a jeden, či oba partneři, se spíše trápí, může to být i případ, že jednomu či druhému bude lépe s někým jiným nějak jinak. Rozchody jako lék na krize rozhodně nedoporučuji, ale je i celá řada případů, kdy je vědomý rozchod opravdu osvobozující, a oběma partnerům umožní novou, krásnější cestu životem.

Jak už jsem psala, takto „na dálku“ v žádném případě nelze určit, co je váš případ…

Držím palce :-)

Denisa

Denisa Říha PalečkováMgr. Denisa Říha Palečková, CSB

Mezinárodně uznávaná učitelka v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a celostních masáží.

Je certifikovanou lektorkou Sexological Bodywork a společně s Richardem Vojíkem zakladatelkou této profese v ČR. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž.

Spoluzakladatelka a tvůrkyně centra masáží a osobního rozvoje Tantra Spa Prague. Její kurzy jsou oblíbené díky láskyplnému přístupu, humoru a především díky praktickým a účinným metodám, které od roku 2002 pomohly již několika tisícům jednotlivců i párů ke šťastnějšímu a naplněnému životu.
www.denisapaleckova.cz / www.tantraspa.cz

Komentáře
 1. Mayra napsal:

  Dekuji za odpoved, je to pekne napsany clanek:-), zkusim to:-). Totiz oni i muzi kolisaji s temi chutemi, stejne jako zeny:-).

 2. Lenka napsal:

  Dekuji za odpoved.. Je pravda ze me trosku pobavil dotaz, protoze 1-2x tydne je pro me raj, u nas mame podobny problem, jen s tim rozdilem, ze se milujeme tak 1x za mesic.. Je to pekne, predehra je vetsinou kratsi nez bych si predstavovala, ale jak pise uz autorka, jsem z toho priserne frustrovana.. Tak snad neco z techto rad zabere…

  • Denisa Palečková napsal:

   Další krok, který jsem v článku nezmínila, je ale velmi účinný a nepotřebujeem k tomu nikoho kromě sebe, je SEBE-LÁSKA a kultivace vlastního poěšení v tom nejširším slova smyslu. Zkrátka tím, že poskytuji svému tělo radost rozkoš: tancem, plaváním, masážemi. Sama se s láskou a pozorně dotýkat svého těla, když se krémuji/ olejuji. Tím „učíme“ své tělo láskyplné péči a radosti, a ono ji pak začne magicky přitahovat! Ale začínáme u sebe. Přijde nám to jako ztráta času, láskyplně se dotýkat sama sebe při mazání se pleťovým mlékem…? Tady je třeba začít a změnit případně postoj. Starat se o své tělo, aby bylo láskyplně opečované a šťastné – a my jsme samy sobě vždy „při ruce“ ;-)

   Někdy lze vylepšit klima ve vztahu už tímto, a další inspiraci najdete v mém článku zde: http://zenyzenam.cz/jak-na-sex-kdyz-partner-nechce/

   A pokud nic z toho nezabírá, možná je to opravdu otázka, zda si nedopřár láskyplnnějšího partnera? Ovšem i v tom, abychom ho našli, začínáme samy u sebe. Když se milujeme v tom nejhlubším slova smyslu – sama sebe – tak lásku přitahujeme. Pokud k sobě máme negativní postoj, přitahujeme partnera, který nás bude odmítat. K tématu sebelásky více u mé kolegyňky Lucky… :-)

   • sona napsal:

    Milá Deniso, ano proč si nedopřát laskyplnejsiho partnera, na to přijde mnoho žen, ale kde takového najít? K hledání jsem se rozhodla už dávno, ale je mnoho muzu jen sexuchtivych, nebo penezchtivych, s chováním opravdu hroznym a poznat je má jedine plus, abysme věděly komu se máme zdaleka vyhnout. Solidní chlapi jsou dávno zadaní a bohužel jsou tak solidní, ze se kvůli nám nerozvedou .

 3. a. napsal:

  tak ja mám podobný problém, ale keby som chcela „ísť priamo na vec“, tak nedopadnem dobre =D keď nemá chuť, tak skrátka nemá a raz sa mi stalo, že keď som ho aj „presvedčila“, bol z toho nakoniec nešťastný, že veď on to vlastne nechcel!!! no nezastreľte ho =)ale môj drahý je zase celkovo „špeciálny prípad“ =D

 4. Zuzana Prokůpková napsal:

  Moc pěkné,ale já mám přesně opačný problém.Mám úžasnéko partnera a v milování je naprosto dokonalý a pozorný.Jen já jsem jaksi chladná a jeho každodenní pokusy o sex,jsou jen zcela ojediněle vyslyšeny.Co s tím?Přála bych si mu dát více,ale už jen pocit,že se k něčemu nutím mě drží zpátky.

 5. B. napsal:

  Zuzano, zkuste se s ním domluvit, že se „dnes budete jen mazlit“ a uvidíte. Vyzrajete možná sama na sebe :) (mám vyzkoušeno)
  A v teple!
  Ale každopádně frekvence „chuti“ je často u partnerů různá, s tím nic nenaděláte a vlastně Vy jste takto trochu ve výhodě ;)

 6. Zdenka napsal:

  Taky jsem byla v podobné situaci – mohla jsem dělat nebo nedělat, co jsem chtěla a nic nepomohlo (měl jinou – chudák, asi jí nechtěl být nevěrný s manželkou). Pak jsem já měla ze sebe špatný pocit – proč jsem ho vůbec k něčemu přemlouvala a snažila se? Ale naštěstí byl „slušný“ a rozvedl se se mnou, mohl mě klidně podvádět a trápit dál! Teď mám strach se s někým seznamovat.

 7. Radunka napsal:

  Deniso, máte pravdu, začít u sebe je vždy to nejdůležitější. Sex totiž v sobě odráží všední život a všechny maličkosti. Je to naše zrcadlo vztahu a výchovy. Také jsem si to musela nejdříve přiznat. Nejde mít z manžela, kterého celý den přehlížíme, peskujeme, nebo ignorujeme v noci milence na jedničku. I muži vnímají detaily v chování, v zlozvycích žen. A na druhou stranu nelze se odevzdat muži, na kterého mám vnitřní vztek ať už proto, že čůrá do umyvadla nebo pro to, že je lenoch… Nejlepší je najít svoje chyby, pokusit se je odkrýt a najít sílu říci svému partnerovi do očí co mi vadí v běžném životě. Pak je totiž sranda vyjádřit, co mi dělá hezky. A pak přijde i krásný sex. Tak to jsem zase po letech nespokojenosti v sexu zjistila já a je to lepší. Pracujme na sobě! :)
  Radunka

  • MK napsal:

   Vím, že je to už tři roky starý komentář, ale měla bych k němu dotaz, spokojenost v sexu u vás nastala se stejným partnerem nebo jste ho změnila a pracovala zároveň i na sobě? Děkuji!

 8. Helena napsal:

  Hm… Skvělý článek. A co když je to u nás trochu jinak? Náš vztah prochází dost obtížným obdobím, které vypadá až příliš krizové na to, aby skončilo jinak než rozchodem. Přesto sex je jediná věc, která u nás funguje – máme to oba moc rádi, věnujeme se jeden druhému, pořád se v tom učíme, zlepšujeme… Ale vlastně to není zas tak idylické – mám problém dosáhnout orgasmu. Vlastně se mi to nejspíš ještě nikdy nepovedlo. Jak je to tedy s tím sexem jako zrcadlem života? :-)

 9. Mirka napsal:

  Děkuji za krásný článek. Jsem v dost podobné situaci. Jsem vášnivá,miluju se velice ráda. Manžel dříve také,najednou nechce, věčně mě odstrkuje, přijdu si hrozně, kolikrát poníženě. Říkám si,to snad není možné, tolik mě miloval, pořád se mnou chtěl spát,až toho bylo na mě moc a teď tohle? I kdybych lítala jako Batman v Kameňáku :-)))), není mi to nic platné, když o tom mluvíme, je stále unavený, ale veškerou aktivitu si vymýšlí sám a stále někde něco kutí. Navíc si už dlouho přeje miminko, když jsem poznala,že je i můj čas, tak se mnou spí jednou za měsíc. Možná si myslí,že děti nosí čáp :-))). Nerozumím tomu a je mi z toho vážně smutno. Protože milování mě nabíjí neskutečnou energii a radostí ze života. A to mi teď vážně chybí. Jinak si moc rozumíme ve všem,ale tohle prostě nevím,jak vyřešit.

 10. Dasa napsal:

  No reknu vam ja vam zavidim sex 1 tydne , co bych za to dala jsem s pritelem tak rok a pul ztoho pul roku krasa milovani nadhera a ve vsem jsme si rozumeli a pak najednou sek ! Ted uz je to vice jak pul roku a sex zadny ikdyz se snazim ho svadet atd. Vzdy me odmitne , vymlouva se na stres ale mi je tak divne tolik bych zas chtela usinat v jeho naruci .

 11. X napsal:

  Taky mám pocit, že touto potřebou doma spíše obtěžuji.-)

 12. Martin napsal:

  Doufám že vám nebude vadit že vám sem píše chlap, mám stejný problem jako vy partnerka mě také stále odmítá, sex jednou za měsíc je velice výjmečný stav, a probíhá to tak co nejrychlej se udělej ať mám klid, žádný líbání, předehra prostě nic. Když se k ní přitulím v posteli tak se mě zepta co zase chcu. Když dojde na nějakou hádku tak mě vyčte že jí mám jen do postele o tom fakt nevím co si mám myslet. Když si pustím nějaký porno s myšlenkou že by jí to mohlo navnadit tak se dozvím že jsu prasák :-( Tak nevím jestli jsem si špatně vybral ale už je to fakt zoufalý máme spolu 5letýho syna a rozbíjet rodinu nechci a nevěra by nejspíš taky ničemu nepomohla kéž by to bylo jak před léty…

  • Katka Svobodová napsal:

   První mne napadlo, jak se zapojujete jako otec? Když je žena na všechno sama a pracuje „jen“ kolem celé rodiny a ještě v práci, potřebuje se zregenerovat – ale nejdřív sama se sebou a pak s partnerem…
   A porno bych v takové chvíli vůbec nevytahovala, to je total odvádění pozornosti vás obou…

   • Jarda napsal:

    o víc než rok později ale nedá mi to – mám podobný problém jako Martin, přitom se máme rádi a ženu rozhodně nenechávám na vše samotnou, starám se o děti, často i vařím, prostě se snažím… ale na druhé straně prostě není touha a zájem o sex, přestože všechny ostatní věci fungují bezvadně a není důvod rozbíjet rodinu – stejně to je ale občas na pěknou depku

 13. Ajka napsal:

  … milé ženy,opravdu Vám stojí za to se před mužem ponižovat, doprošovat a trpět?
  My bychom měli být hýčkány, my bychom měli být rozmazlovány a pokud si to ten Váš trouba doma neuvědomuje, nevidím nic špatného v tom najít si to, po čem nejen Vaše roztoužené srdce prahne…
  Milujte samu sebe, začněte konečně žít
  a až rozkvetete, buď to ten Váš uvidí a nebo to ocení někdo jiný…přeji hodně štěstí

  • sona napsal:

   ano mate pravdu. taky me uz preslo doprosovani a ponizovani se a manzel nechtel nikdy za 20 let ani jednou. tak jsem s klidnym svedomim zacala hledat jinyho chlapa a s klidem jsem mu to na rovinu rekla a at si najde chlapa a prestane mj lhat. Aby se me nemusel ani dotknout vymyslel vsechno mozne co je na me spatne a proc se me stiti.

  • Jin napsal:

   To se nedá číst tak žencký sleduj te!Jsem 36 letý chlap má přítelkyně je o rok mladší máme 2 děti ty má ona z předešlého vstahu.Jsme spolu cca 2 roky na začátku sex báseň ted po dvou letech ona LEDOVÁ KRÁLOVNA!Upozornuji že se starám o 2 děti vařím a td.. To co dělají ženy má práce umožnuje bejt z 70% doma a slušný peníze!Každý den jí říkám jak jí miluji a děti taky.Co se týče sexu tak v Mohu pořád! Pro mě to problém není.Ale po 2 letech je problém u ní!A že mi říká jak mě miluje?Noo tak jednou za 14 dní a to přeháním.Chlapa jiného nemá to jsem si jist v podstatě jsem její druhý v životě a ten první ji bohužel zahnul.Já jsem spíše názoru že na všechno se příjde časem tak že jsem ženě nikdy nezahnul a dodržuji to Dodd dobře no ale ted mám problém protože toužím po ní kupuji jí dárky starám se a nic.Když jí to řeknu že mám na ni chut tak já jsem tak unavená nebo hlava páteř a td… a když konečně ano tak jen jednou a krátce pak to dostane a já mám zase útrum.Tak ted říkejte zda je tohle normální jo jinak madračka nejsem v sexu jsem zdatný a předehry dlouhé tam prostě problém není i prý jsem jediný chlap kde se ona udělá po každé.Jinak tady ještě poradím ženckým normálně mu tam hrábně te a hrajte si ono se nám to v tom mozku přecvakne neboj te:-) pro mnichy pomáhá Kotvičník mám to jako chlap testlé to je nahoře pořád a ještě chutě.Ale nezabere to po prvním čaji ale tak na po páté to začíná :-)

 14. ira napsal:

  Já jsem s přítelem 2,5 roku. Miluji sex, ale přítel mě taky často odmítá. Má děti ve střídavě péči, takže je to náročné.Bydlíme momentálně u jeho rodiCu. A Chvíle kdy jsou děti venku nebo spí zrovna u kamarádů prostě nevyužije. Romantická rána….v podstatě nejsou, spí až do 10, půl 11. Predvcerejskem mi řekl, že už zase chci sex – a to byl před týdnem a to tak 5 min i s předehra (ta už taky nenebývá). A včera mě odmítl opravdu dost kruté :( nevím co si o tom myslet a co dělat.

 15. Jana napsal:

  Ach jo tohle zazivam taky a to je Mi 23 priteli 28 jsme spolu necele 3 roky a sex maximálně 1, 2 za dva mesice a to jen z mojí strany , cítím se straně uz poníženě vubec ne jak mladá žena on se sennou otom ani bavit nechce podle nej je to normální

  • nosema napsal:

   Tak kdo to nezažil nechápe, bohužel štíři to mají těžké protože jsou smyslní.To co píše Martin,Jin a teď i já je skutečnost najednou změna v ledovou královnu a třepe se jak osika když bych něco chtěl(DEPRESE).Zkoušel jsem všechno možný ale momentálně už můžu jenom říct tfuj tajbl velebnosti.Totální odcizení a pláč.Budu se hold muset poohlédnout jinde protože tohle byl opravdu 2 letý očistec a už toho mám plné zuby.Celibát držet nehodlám.

 16. Olina Vojtechova napsal:

  Ahoj my jsme z manzelem 28 let stoho letos 25 let manzele.Do tetka bylo vse supr posledni dobou si manzel stezuje ze je unaveny a nema chut na sex.Je mu 45 .Nekdy mluvi jak duchodce ze ho vse boli a vecne si stezuje ze je starej(chlap v nejlepsich letech).Nevim si rady jestly uz ho nepritahuji nebo se opravdu citi tak stare.Uz to asi nebude nikdy takove jako za mlada.

 17. fatima napsal:

  DÍKY K VELKÉM DR DR NEBEZPEČNÉ PRO ŘEŠENÍ MŮJ PROBLÉMŮ JEHO EMAIL JE (drsunnydsolution1@gmail.com
  moje jméno je slečna Fatima, byla jsem manželkou s mým manželem po dobu 5 let, že jsme spolu žili šťastně spolu, a to až do doby, než cestoval do Austrálie na služební cestu, kde se setkal s touto dívkou a od té doby nenávidí mě a děti a miluju jen ona. tak když se můj manžel vrátil z výletu, řekl, že mě nechce vidět znovu a mými dětmi, takže nás vyhnal z domu a teď se chystá do Austrálie, aby viděl tu druhou ženu. takže já a moje děti jsem teď byla tak frustrovaná a já jsem jenom zůstala s maminkou a neudržovala jsem se dobře, protože moje matka se po smrti mého otce oženila s jiným mužem, takže se oženil s ním, a mé děti byly tak zmatené a já jsem hledal způsob, jak dostat svého manžela zpět domů, protože ho miluji a miluju tolik, takže jeden den, když jsem procházel na svém počítači, jsem viděl svědectví o tomto kouzelníku DR Sunny, svědectví sdílela jsem na internetu dáma a to mě působivě zapůsobilo, taky si myslím, že to zkusím. Zpočátku jsem byl strach, ale když jsem si myslel, co já a moje děti procházejí, tak jsem ho kontaktoval a on mi řekl, aby zůstal klidný jen 24 hodin, že můj manžel se vrátí ke mně a na mé nejlepší překvapení jsem dostal volání od druhého dne mého manžela požádat o děti a řekla jsem DR Sunny a řekl, že vaše problémy jsou vyřešeny mým dítětem. tak tohle bylo to, jak mám svou rodinu zpět po dlouhém stresu brzdit špatnou paní tak se všemi těmi pomoci od DR Sunny, chci, abyste se všichni na tomto fóru připojili ke mně, abych řekl obrovské díky DR Sunny a já také poradenství pro každého, kdo by měl v takových nebo podobných problémech nebo jakýkoli druh problémů by měl také kontaktovat jeho e-mail) (drsunnydsolution1@gmail.com) je řešením všech vašich problémů a problémů v životě. opět jeho e-mailová adresa je (drsunnydsolution1@gmail.com)

  JE SPECIALIZOVANÝ V NÁSLEDUJÍCÍ SPELL.

  (1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.

  (2) pokud máte vždy špatné sny.

  (3) Chcete-li být ve vaší kanceláři povýšeni.

  (4) Pokud chcete, aby ženy / muži běhali po vás.

  (5) Pokud chcete dítě.

  (6) Pokud chcete být bohatí.

  (7) Pokud chcete, aby váš manžel / manželka byl vaším navždy.

  (8) Pokud potřebujete finanční pomoc.

  (9) Jak jste byli scammed a chcete získat zpět ztracené peníze.

  (10), pokud chcete zastavit rozvod.

  (11), pokud chcete rozvodit svého manžela.

  (12), pokud chcete, aby vaše přání byla udělena.

  (13) Těhotenské kouzlo otevírat dítě

  (14) Zaručte, že vyhrajete znepokojující soudní případy a rozvod bez ohledu na to, jakou fázi

  (15) Zastavte manželství nebo vztah, aby se nerozlouskali.

  (16) jestliže máte nějakou nemoc, jako je (H I V), (rakovina) nebo jakákoli nemoc.

  (17), pokud potřebujete modlitby za osvobození pro vaše dítě nebo pro sebe.

  znovu se ujistěte, že ho kontaktujete, pokud máte nějaký problém, který vám pomůže. jeho e-mailová adresa je (drsunnydsolution1@gmail.com) okamžitě ho kontaktovat …. zavolejte nebo co jej zašlete na číslo +2348077620669

 18. Jelka Rodka napsal:

  Hej, já jsem Jelka Rodka. Život bez mého manžela byl pro mě a mé děti opravdovým nepořádek. Jsem tak šťastný, že můj Ex přešel zpět pomocí pomocníka Dr. Isikolo. Moje největší překvapení bylo, že 48 hodin poté, co Doktor připravil kouzlo na mě, můj manžel, který mě opustil 4 roky, mi náhle zavolal nečekaně a jsem tak šťastný, že jsme se opět dostali pomoci Dr. Isikolo a jsem tak rád, že budu opět s mým manželem. Dr. Isikolo je velmi krásné kouzelník, můžete ho kontaktovat, pokud potřebujete jeho asistenta, protože vím, že vám může pomoci. kontaktujte jej prostřednictvím jeho e-mailu: isikolosolutionhome@gmail.com nebo Whatsapp ho nyní +2348133261196.

 19. lkiam napsal:

  byl opravdu srdce zlomené ale greatmutaba@ gmail.com obnovit můj vztah…

 20. clouds napsal:

  Treci printr-o criză la mijlocul vieții
  de exemplu un divorț, un avort spontan, cancer sau HIV, doriți să renunțați la medicamente, tulburare briană având diabet sau orice altă boală, nu puteți găsi dragoste fără să vă faceți griji, contactați legământul dr la adresa de e-mail covenantsolutiontemple@gmail.com sau adăugați-l pe watsapp +2349057353987 vă poate ajuta cu orice nevoie personală. Mulți oameni vor încerca să înveli zahărul adevărul și să-ți dea speranță falsă, dar nu Dr.covenant el îți va spune adevărul și nimic altceva decât adevărul și să-ți țină speranțele înalte și vii asa, te rog sa nu pierzi timpul si sa speram pe cineva care nu merita ..

 21. Leonarda Vedran napsal:

  Cítím se tak znovu požehnaný v mém sňatku poté, co doktor Isikolo přivedl zpět svého manžela, který se se mnou rozloučil o dobré 3 měsíce. Am Leonarda Vedran jménem z Los Angeles. I když mám po celém těle ústa, nestačí bych poděkovat Dr. Isikolo za jeho pomoc v životě. Můj manžel se se mnou oddělil po dobu 3 měsíců a byl bez bolesti a bolesti. Takže jsem hledala pomoc všude, ale nic nevyřešilo, dokud jsem nemyslel Dr. Isikolo, který jsem kontaktoval online. Vysvětlil jsem mu svou situaci a on slíbil, že se můj manžel vrátí ke mně do 24 až 48 hodin, pokud mi srdce pořád bít pro něj. Věřil jsem mu a on pro mne připravil kouzlo a můj manžel mi říkal přesně, když řekla doktorka Isikolo. Prosil a řekl, že mě potřebuje zpátky a teď už 9 let znovu žijeme šťastně. Každý, kdo tam četl článek, který potřebuje pomoc, by se měl obrátit na něj … Email: isikolosolutionhome@gmail.com. volání nebo Whatsapp nebo Viber ho na +2348133261196

 22. sandra napsal:

  Ahoj moje jméno je sandra jsem z USA Chci svědčit o skvělém a silném kouzelném sesazování můj manžel opustil mě a děti po dobu 2 týdnů, když jsem mu zavolal, že nezvedal, když se vrátil domů 3. týden on řekl mi, že chce rozvod je tak smutný jsem plakala celou noc, že ​​opustil jsem byl tak osamělý druhý den jsem hledal něco online, když jsem našel kouzelník s názvem Priest lapola, kteří pomohli tolika lidem s jejich problémy, takže kontaktoval jsem ho s mými problémy, řekl mi, že to bude trvat 24 hodin a můj manžel se vrátí ke mně, udělal jsem všechno, co mi řekl, abych udělal, a příští den se můj manžel vrátil klečí a prosil, že zrušil rozvod, který jsme nyní šťastní spolu kněz lapola vám může také pomoci
  Greatlapola67@gmail.com

 23. jasmin almir napsal:

  Ahoj všichni, Jsem Jasmín Almir jménem, ​​žije v Bonsii. Chtěla bych poděkovat Dr. Isikolo za to, že můj vztah a moje rodina přinášejí radost a štěstí. Ztratil jsem svého přítele a potřeboval jsem pomoc, dokud jsem se s Dr. Isikoloem nestal pravým kouzelníkem a divinerem, a ujistil mě, že budu mít svého přítele zpět za dva dny poté, co bylo kouzlo obsazeno o dva dny později, můj telefon zazvonil a překvapivě to byl i můj přítel, který mě dlouho nezavolal, a omluvil se za přestávku v srdci a on řekl, že je ochoten se se mnou věnovat zbytek života. princezna vlna ho pustila, aby věděla, jak moc mě miluje a chtěla ho právě teď .. já a můj přítel žijeme šťastný život a naše láska je silnější než ta, jakou byly ještě před naší přestávkou .. Všechno díky Dr. Isikolo nadměrnou prací, kterou pro mě udělal. Níže je e-mail v situaci, která je vystavena srdečnímu přestávce, a ujišťuji vás, že stejně jako já pro mě, to určitě pomůže také. E-mail: isikolosolutionhome@gmail.com. volání nebo Whatsapp nebo Viber ho na +2348133261196

 24. Lilian napsal:

  WhatsApp +234 80 546 814 16 na WhatsApp, že je skvělé kouzlo kouzla, může obnovit zlomený vztah …

 25. Sofija Emerik napsal:

  To je mé svědectví o dobré práci Dr. Isikolo, kteří mi pomáhají …. Jsem Sofija Emerik. A je mi líto, že jsem to uvedl na síť, ale budu muset tímhle špičkovým kouzelníkem světa, který přivedl zpět svého manžela, který mě nechal venku za poslední dva roky, jsem se nakonec setkal s tímto mužem na tomto blogu, , vysvětlil jsem mu všechno a vyprávěl mi o kouzelníku, o kterém se dozvěděl, a on mi dal e-mailovou adresu, abych napsal kouzelníkovi, aby mi řekl mým problémům. Za pouhé 2 dny se můj manžel vrátil ke mně. Jen chci vám poděkovat tomuto pravdivému a upřímnému kouzelníkovi, pane, všechno, co jste řekli, se stalo a děkuji vám, pane. Prosím, řekněte každému, kdo hledá nějaké řešení problému, rád bych se laskavě poradil s tímto kouzelníkem, je skutečný, je mocný a to, co kouzelník říká, je to, co se stane, protože všechno, co kouzelník řekl stalo se mi. Můžete ho laskavě kontaktovat na své e-mailové adrese isikolosolutionhome@gmail.com. volání nebo Whatsapp nebo Viber ho na +2348133261196.

 26. Hellen koger napsal:

  O MŮJ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH

  Jmenuji se Hellen Brinkerhoff, jsem ze Skotska, chci se podělit o skvělé zprávy o mém životě všem a těm, kteří potřebují pomoc i v jejich životě. Po dobu 6 let trpím, můj manžel mě opustil a šel dál vzít jinou ženu jen proto, že jeho rodina mě nemiluje, také proto, že jsem mu nedokázala dát dítě, byla jsem v slzách po dobu 6 let trpí, protože když se můj manžel rozvedl, hledal jsem kouzelník, který mi pomohl on-line setkali se tolik kouzelníků, ze mě všechny shromáždili, aniž mi pomohli, ale 14. května 2018 jsem viděl místo ženy online, která sdílí dobrou práci kouzelníka s názvem Dr. Odia, musím odvahu kontaktovat ho, když jsem ho kontaktoval, řekl mi, že můj problém byl vyřešen, protože jsem se s ním spojil, po jeho kouzelném odlévání mi řekl, že se můj manžel vrátí ke mně za necelých 24 hodin, což mi se stalo překvapivě, Řekla mi, že můj manžel říkáme, abych se mi omluvila. ihned poté, co mi to všechno řekl, můj manžel mi zavolal telefonem a začal mě prosit, abych ho přijal zpět po 6 letech rozvedení. dnes sděluji tuto zprávu, protože chci, aby svět věděl o něm a jeho dobré práci. Jsem také velmi ráda, že jsem těhotná teď po svém těhotenském kouzlení a pro ty z vás, kteří potřebují nějaký druh pomoci, problém s penězi, problém s penězi, pojmenujte ji, rád kontaktujete Dr. Odii dnes a máte problém vyřešen tady jsou jeho kontaktní údaje Email: odiasolutioncenter@gmail.com, Pro přímé volání a Viber Chat Číslo: +27638836445.

 27. Barbara Ogar napsal:

  To je mé svědectví o dobré práci Dr. Isikolo, kteří mi pomáhají. Jsem Barbara Ogarová. A je mi líto, že jsem to uvedl na síť, ale budu muset tímhle špičkovým kouzelníkem světa, který přivedl zpět svého manžela, který mě zanechal za uplynulé 2 roky, nakonec jsem se s tímto člověkem setkal na blogu vysílaném jedním z klientů pro pomoc , vysvětlil jsem mu všechno a vyprávěl mi o kouzelníku, o kterém se dozvěděl, a on mi dal e-mailovou adresu, abych napsal kouzelníkovi, aby mi řekl mým problémům. Za pouhé 2 dny se můj manžel vrátil ke mně. Jen chci vám poděkovat tomuto pravdivému a upřímnému kouzelníkovi, pane, všechno, co jste řekli, se stalo a děkuji vám, pane. Prosím, řekněte každému, kdo hledá nějaké řešení problému, rád bych se laskavě poradil s tímto kouzelníkem, je skutečný, je mocný a to, co kouzelník říká, je to, co se stane, protože všechno, co kouzelník řekl stalo se mi. Můžete jej laskavě kontaktovat na své e-mailové adrese isikolosolutionhome@gmail.com. volání nebo Whatsapp nebo Viber ho na +2348133261196

 28. lndn napsal:

  Nevím, jestli budete potřebovat pomoc, ale pokud chcete nápovědu, jak získat ex milence kontakt, greatmutaba@yahoo.com

 29. Sanela Omar napsal:

  Před 9 měsíci mi můj snoubenec opustil další dívku a řekl mi, že se mnou znovu nemůže pokračovat, řekl, že se nemůže oženit se mnou nebo mít s sebou něco společného, protože mě už nemiluje. abych se ho zeptal, jaký je problém, ale on si udržel docela a odešel a po nějaké měsíce mi nevolal ani neodpověděl na telefon, když jsem mu zavolal. Byla jsem zmatená a nevěděla, co dělat, dokud mi přítel neřekl, jak DR IMOSE pomohla s její manželstvím. Kontaktoval jsem DR IMOSE e-mailem a všechno mi řekl a o 48 hodin později mi zavolal Derick, můj snoubenec a začal mě prosit, abych mu odpustil, a od té doby jsem se sliboval, že řeknu slovo, jak mám svého snoubence zpátky … Jste v nějakém vztahu krize nebo nemocné a potřebujete lék k léčení jakéhokoliv druhu nemoci ???? pak kontaktujte společnost DR IMOSE prostřednictvím e-mailu: imosesolutiontemple@gmail.com. volání nebo Whatsapp ho na + 1-(619)-830-4690

 30. Nira Shalom napsal:

  Chci podělit o mé nádherné svědectví o tom, jak jsem se vrátil svého manžela z mého života zpět, chci říct lidem na světě, že je skutečné kouzlo kolečko online a je silné a pravé, Jmenuje se Baba Wale Wiseman, Pomáhal nedávno jsem se spojil se svým manželem, který mě odhodil. Když jsem se obrátil na Wisemana, dal mi kouzlo pro lásku a můj manžel, který říkal, že nemá s mnou nic společného, ​​mě znovu zavolal a začal mě prosit. Každému, kdo čte tento článek a potřebuje nějakou pomoc, může Wiseman také nabídnout jakoukoliv pomoc, jako je sjednocení manželství a vztahů, léčba všech typů nemocí, soudní případy, těhotenské kouzlo, jsme nyní velmi spokojeni s naším. Wiseman ho uvědomuje, jak moc máme rádi a potřebujeme navzájem. Tento muž je opravdový a dobrý. Může vám také pomoci napravit váš zlomený vztah. Měl jsem svého manžela zpátky! Bylo to jako zázrak! Žádné manželské poradenství a děláme velmi dobře v našem milostném životě. Kontaktujte tohoto skvělého muže, pokud máte nějaký problém s trvalým řešením
  prostřednictvím e-mailu: babawalewiseman01@gmail.com
  WhatsApp: +2348129806153

 31. lucia napsal:

  „JAK JSEM MY EX-LOVER BACK IN
  48HRS.Jmenuji se lucia Fredrick Peters .I
  bude rád sdílet mé svědectví a mé
  zkušenosti s velkým kouzlem západní Afriky
  hvězda podle jména: Skvělá lapola, se všemi
  kolem Globe.This byl jak jsem našel můj
  Spasil jsem se s manželem kolem 2
  před lety jsme začali mít problémy
  jako doma, přestáváme spát ve stejném
  postele, boj o malé věci, vždycky
  přijde domů pozdě v noci a také pije
  hodně a spí s ostatními ženami venku
  Nikdy v životě nemám ráda žádného muže
  kromě něj. Je otcem mého dítěte a
  Nechtěl jsem ho ztratit, protože jsme to měli
  tak tvrdě spolupracovali, aby se stali co
  jsme a dnes máme. Před několika měsíci
  teď se rozhodl opustit mě a dítě
  být svobodná matka může být těžká
  někdy, a tak nemám nikdo, kdo by se obrátil
  a já jsem byl zlomený srdcem kvůli čemu
  Stala se mou mámou a vysvětlila
  každá věc jí byla. Byla to pak moje matka
  řekl mi o velkém lapola, o tom, jak mu pomáhal
  vyřešila problém mezi ní a
  můj táta. Byl jsem překvapen, protože
  oni byli bez sebe navzájem
  tři a půl roku a bylo to jako
  zázrak, jak se vrátili k sobě.
  Byl jsem přesměrován ke skvělému lapolu prostřednictvím jeho e – mailu a
  Kontaktoval jsem ho okamžitě:
  (Greatlapola67@gmail.com) a já
  všechno mu vysvětlil, a tak slíbil
  nemusím si dělat starosti
  a aby se věci vrátily k tomu, jak to bylo.
  Že jsme s mým manželem tak moc
  miluju znovu a že to byla jiná žena
  duch, který ovládal mého manžela
  řekl mi, že můj problém bude vyřešen
  během dvou dnů, jen kdybych věřil
  dohodl se. Za mě to kouzlil a po dvou
  dny se můj milenec vrátil a požádal mě
  odpusť ho. Jsem tak šťastná, má rodina
  dobře. Proto jsem se rozhodl sdílet
  své zkušenosti s každým, kdo má
  podobný problém jako v minulosti
  skvělé lapola kouzelník na jeho
  e-mailová adresa (greatlapola67 @
  gmail.com). Nebo ho můžete na svém čísle:
  +2348122311320. Viděl jsem a slyšel
  lidé o něm svědčí o takových věcech
  ty pod ním používá své kouzlo a černé
  Africké magické síly k řešení
  (1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět. (2) Pokud
  vždy máte špatné sny a chcete
  (3) Pokud chcete být povýšeni
  (4) Pokud chcete ženy / muže
  běžte za vámi. (5) Pokud chcete dítě (plod
  (6) Pokud chcete být bohatý (7) Pokud
  chcete, aby byl váš manžel / manželka spojen
  (8) Pokud potřebujete finanční prostředky
  pomoc od některého z vašich bohatých
  relativní (9) LOTTORY kouzlo (10) kouzlo
  léčit HIV CURE, MADNESS, BARRENNESS,
  EPILEPSY, PARALYSIS jakéhokoliv typu a mnoho
  víc! Dělá je všechny dokonale … Můžete
  kontaktujte jej za pomoc a můžete také
  rozšířit toto pomáhající svědectví příteli v
  potřeba…..

 32. Martina Petar napsal:

  Nepředstavitelné a neuvěřitelné. Tohle je Martina Petar, mám dobrou zprávu, kterou se podělím s celým světem. Potřebujete svého bývalého manžela nebo milence naléhavě? Chci vám říci, že se nemusíte bát, protože mám dobrou zprávu pro ty, kteří se s touto situací potýkají nebo podobní, protože vždy existuje naděje a řešení všech problémů. K dispozici je skvělé kouzelnické kolo nazvané DR Isikolo, které dokáže opravdu řešit všechny vaše problémy. Získat svého milence zpět je to, co si nedokážu představit, ale když jsem ztratil Mike, potřeboval jsem pomoc a někde se obrátit špatně, ale můj bratranec mi vyprávěl o tomto kouzelníku, který jí také pomohl na internetu. Myslel jsem, že to nebude fungovat, ale jen jsem se snažil dát tomuto muži šanci a objednal jsem LOVE SPELL. O dva dny později zazvonil telefon. Mike byl znovu jeho staré já a chtěl se vrátit ke mně! Ne jen se vraťte, je to opravdu zázračné a kouzelník ho otevřel, aby věděl, kolik mě miluje a potřebuje. Toto kouzelné odlévání není vymývání mozků, ale on otevřel oči, aby věděl, kolik lásky musíme společně sdílet. Doporučuji každému, kdo je v mé staré situaci, aby ho vyzkoušel, protože vám pomůže a udělá věci tak, jak by měly být. Máte-li nějaký problém nebo podobný problém, kontaktujte ho prosím na jeho emailu: isikolosolutionhome@gmail.com. nebo Whatsapp ho na +2348133261196 Děkuji vám DR Isikolo ve skutečnosti jste zázračná a mohou vaše bohové někdy odměnit za vaše dobré skutky

 33. Anna napsal:

  Jmenuji se Andrea Anna, Můj přítel a já jsem byla šťastná, pokud jsem to dokázala, a nikdy jsem si nemyslela, že se rozbijeme. Když jeho bratranec zemřel při tragické autonehodě, vrátil se na filipínský týden, aby byl se svou rodinou. Nemohla jsem jít, protože jsem byla uprostřed rozjíždějících klientů z města za prací. Zdálo se, že není rozrušený, že jsem nemohl jít, takže jsem ho nechal být. Další věc, kterou vím, se znovu spojil se starým přítelem ze střední školy, že před mnoha lety měl zármutek a začali mít záležitost! Neměl jsem ponětí, co se děje, až měsíc poté, co se vrátil z Filipíny. Pokračovala, když viděla, jak ji, tak i já, dokud jsem ji nepochopil, že ji zkouší jednu noc. Potkal jsem ho a řekl mi pravdu o tom, co se stalo. Rozpadli jsme se a šli jsme odděleně. Ani jeden z nás nepálil za náš vztah. Byl jsem naštvaný a rozhodl se, že se o něj nebudem rozrušovat a jenom držet krok. A pak asi po měsíci, kdy jsem s ním nemluvil, jsem se stal smutným. Chtěl jsem, aby mi řekl, že chce být se mnou, a ne s ní. Kontaktoval jsem Dr.egbo za kouzlo lásky a naprosto mi pomohl! dokázal ho přimět, aby mě nechtěl, kam se chtěl vrátit znovu. Měl spoustu politování a cítil se špatně, že ne bojoval, aby mě držel a podváděl obecně. Ocení naše vztahy mnohem víc a teď jsme spolu! Můžete také získat svého milence zpět s pomocí Dr.egbo kontaktujte jej prostřednictvím jeho e-mailu: dregbosolutioncenter@gmail.com

 34. fatima napsal:

  DÍKY K VELKÉM DR DR NEBEZPEČNÉ PRO ŘEŠENÍ MŮJ PROBLÉMŮ JEHO EMAIL JE (drsunnydsolution1@gmail.com
  moje jméno je slečna Fatima, byla jsem manželkou s mým manželem po dobu 5 let, že jsme spolu žili šťastně spolu, a to až do doby, než cestoval do Austrálie na služební cestu, kde se setkal s touto dívkou a od té doby nenávidí mě a děti a miluju jen ona. tak když se můj manžel vrátil z výletu, řekl, že mě nechce vidět znovu a mými dětmi, takže nás vyhnal z domu a teď se chystá do Austrálie, aby viděl tu druhou ženu. takže já a moje děti jsem teď byla tak frustrovaná a já jsem zůstal jen se svou maminkou a nebyl jsem se zacházet dobře, protože moje matka se oženil s jiným mužem po smrti mého otce, takže muž, kterého se provdala, se jí nelíbilo dobře, a mé děti byly tak zmatené a já jsem hledal způsob, jak dostat svého manžela zpět domů, protože ho miluji a miluju tolik, takže jeden den, když jsem procházel na svém počítači, jsem viděl svědectví o tomto kouzelníku DR Sunny, svědectví sdílela jsem na internetu dáma a to mě působivě zapůsobilo, taky si myslím, že to zkusím. Zpočátku jsem byl strach, ale když jsem si myslel, co já a moje děti procházejí, tak jsem ho kontaktoval a on mi řekl, aby zůstal klidný jen 24 hodin, že můj manžel se vrátí ke mně a na mé nejlepší překvapení jsem dostal volání od druhého dne mého manžela požádat o děti a řekla jsem DR Sunny a řekl, že vaše problémy jsou vyřešeny mým dítětem. tak tohle bylo to, jak mám svou rodinu zpátky po dlouhém stresu brzdit špatnou paní tak se všemi těmi pomoci od DR Sunny, chci vás všichni na tomto fóru připojit se mi, abych řekl obrovské díky DR Sunny a já také poradenství pro každého, kdo by měl v takových nebo podobných problémech nebo jakýkoli druh problémů by měl také kontaktovat jeho e-mail) (drsunnydsolution1@gmail.com) je řešením všech vašich problémů a problémů v životě. opět jeho e-mailová adresa je (drsunnydsolution1@gmail.com)

  JE SPECIALIZOVANÝ V NÁSLEDUJÍCÍ SPELL.

  (1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.

  (2) pokud máte vždy špatné sny.

  (3) Chcete-li být ve vaší kanceláři povýšeni.

  (4) Pokud chcete, aby ženy / muži běhali po vás.

  (5) Pokud chcete dítě.

  (6) Pokud chcete být bohatí.

  (7) Pokud chcete, aby váš manžel / manželka byl vaším navždy.

  (8) Pokud potřebujete finanční pomoc.

  (9) Jak jste byli scammed a chcete získat zpět ztracené peníze.

  (10), pokud chcete zastavit rozvod.

  (11), pokud chcete rozvodit svého manžela.

  (12), pokud chcete, aby vaše přání byla udělena.

  (13) Těhotenské kouzlo otevírat dítě

  (14) Zaručte, že vyhrajete znepokojující soudní případy a rozvod bez ohledu na to, jakou fázi

  (15) Zastavte manželství nebo vztah, aby se nerozlouskali.

  (16) jestliže máte nějakou nemoc, jako je (H I V), (rakovina) nebo jakákoli nemoc.

  (17), pokud potřebujete modlitby za osvobození pro vaše dítě nebo pro sebe.

  (18), které chcete vyléčit Léčba diabetu, Léčba herpesu, Léčba HIV a AIDS, Léčba rakoviny prsu a Léčba rakoviny,

  znovu se ujistěte, že ho kontaktujete, pokud máte nějaký problém, který vám pomůže. jeho e-mailová adresa je (drsunnydsolution1@gmail.com) okamžitě ho kontaktovat …. zavolejte nebo co ho napište na číslo +2349030731985..

 35. Derby Cole napsal:

  Hi Views,
  Jedná se o speciální doporučení velkého kouzelného času svého času, které musím přiznat kvůli jeho tvorbě po celém světě. On je tak dobrý a dychtivý ke své práci, že když říká, že je hotový, stačí jen vzít jeho slovo okamžitě. Dělá vše, co chcete, podle toho, jak chcete, aby se to udělalo, a dokáže to dokonale dobře do vašeho úžasu.
  Obnovil spoustu zlomených domů, dává jim klid po celý život, může přinést vaši bývalou zpět tak daleko, jak to budete chtít, udělal to pro mě a stále to dělá a dělal to pro mnoho lidí na světě.
  Pokud máte nějaký problém týkající se vašeho manželského vztahu, můžete ho rychle kontaktovat níže uvedenými podrobnostmi
  Email: chubygreat@gmail.com nebo whatsapp / call
  Číslo: 2348165965904
  Můžete ho kontaktovat kvůli nouzové situaci … … Jmenuje se Chuby D Great

 36. Lucia napsal:

  Jmenuji se Fredrick Peters.
  Chtěl bych se podělit o své svědectví a moje
  zkušenosti s velkou západní Afrikou
  Wheeler podle jména: Skvělá lapola se všemi
  po celém světě. Tak jsem našel můj
  Saviour. Oženil jsem se s manželem kolem 2
  před lety jsme začali mít problémy
  náš dům, op přestane spát stejný
  postel, boj za drobnosti, vždycky
  vrátit se pozdě v noci a také pít
  spí s ostatními ženami. Nikdy jsem neměl rád žádného muže v životě.
  kromě něj. Je otcem mého syna a
  Nechtěl jsem ho ztratit, protože jsme to měli
  tak tvrdě spolupracovali, aby se stali co
  jsme a máme dnes.Před několika měsíci
  Teď se rozhodl opustit mě a chlapa
  být svobodná matka může být obtížné
  někdy a nemám na koho se obrátit
  a já jsem byl zlomený kvůli tomu
  stalo se mi zavolala moje matce a vysvětlila
  všechno pro ni. Byla to tehdy, moje matka mi vyprávěla o skvělém lapole, jak pomáhal
  vyřešila problém mezi ní a
  můj otec. Byl jsem překvapen,
  byli bez druhého
  tři a půl roku a zajímalo by mě, jak se vrátili k sobě.
  Byl jsem přesměrován na velké lapole prostřednictvím e-mailu
  Okamžitě jsem ho kontaktoval:
  (Greatlapola67@gmail.com) a já
  vysvětlit mu všechno, tak slíbil
  aby mi pomohl.To bude kouzlo
  a vzít věci zpátky tam, kde jsou.
  Že se s manželem vrátíme a že to byla jiná žena
  mysli, že řídil můj manžel
  řekl mi, že můj problém bude vyřešen
  za dva dny, jen kdybych věřil. A řekl jsem
  To je pravé. Na mě kouzlil kouzlo. A po dvou
  Můj manžel se vrátil, aby mě požádal
  Odpusť ho. Jsem tak šťastná, má rodina
  Teď společně a šťastně. Proto jsem se rozhodl sdílet
  své zkušenosti s každým, kdo má
  problém podobný tomu, co jsem měl předtím
  velká lapola ve vašem
  e-mailová adresa (greatlapola67 @
  gmail.com). Nebo můžete s tímto číslem zavolat WhatsApp /
  2349034970099. Viděl jsem a slyšel
  lidé jsou o tom svědky o takových problémech
  ty níže
  zahrnuje (1) Pokud chcete, aby váš ex zpět. (2) pokud
  Vždy máte noční můry a chcete je.
  (3) Pokud chcete být povýšeni
  (4) Pokud chcete ženy / muže
  (5) Pokud chcete dítě (plod
  (6) Pokud chcete být bohatý (7) Pokud
  Chcete, aby byl váš manžel / manželka vázán
  (8) Pokud potřebujete finanční pomoc
  pomoci jednoho z jeho bohatých
  relativní (9) vyhrát a vyhrát LOTTORY (10) kouzlo
  CÉRNÍ CÉRIE HIV, BARRENNESS,
  EPILEPSY, paralýza jakéhokoli druhu a mnoho
  Více … Vyrovnává je všechno dokonale … Můžete
  kontaktujte ho teď a můžete také
  rozšířit toto svědectví o přítele
  potřebuje ..

 37. Armada Raymond napsal:

  Jmenuji se Armada raymond, jsem velice ráda, že předávám své svědectví o tom, jak se vrátím ke svému manželovi, že jsme se oženili před více než šesti lety a máme tři děti. Byli jsme s rodinou v pořádku. Až do jednoho dne se můj manžel začal chovat tak, že jsem mu nemohl znovu porozumět, byl jsem velmi zmatený tím, jak se děti budou cítit s tím otcem. O týden později se znovu nevrátil a on mi zavolal řekl mi, že chce rozvod, zeptal jsem se ho, co jsem udělal špatně, abych si od něj zasloužil, všechno, co říkal, že jde o rozvod a že nesnáší, že je se mnou a že mě nechce znovu vidět ve svém životě , Byl jsem blázen a také frustrovaný nevím, co dělat znovu, byl jsem nemocný více než dva měsíce kvůli rozvodu. Miluji ho tolik, že to bylo pro mne bez něj život můj neúplný. Řekla jsem své sestře a ona mi řekla, že potřebuji nemocnou pomoc od kouzelníka, nikdy nevěřím ve všechno kouzlo jedné věci. Jen chci vyzkoušet, jestli se něco z toho dostaví. Sestra mi řekla, že doktor Drigbinovia jí pomáhá vrátit se zpět, takže jsem se nechal vyzkoušet, a tak jsem kontaktoval {doctorigbinovia93@gmail.com} pro návrat mého manžela ke mně, Drigbinovia mi řekla, že na něj jinou ženu kouzlo, proto mě nenávidí a my také chceme, abychom se rozvedli. Řekla mi, že na něj musím kouzlit, vrátit se ke mně a dětem, bál jsem se dělat cokoliv, co jsme ho horko Drigbinovia slibují, že mi pomohou vyřešit mé manželství problémy.Drigbinovia giva mě některé věci, které musím koupit, co jsem dělal.Mám svého manžela tak moc, že ​​mohu dělat všechno, aby ho zpátky, tak jsem se rozhodl dát kouzlo a po dvou týdnech mě manžel zavolal a řekl mi, že mu odpustím, začal se omlouvat po telefonu a říkal, že mě stále miluje, že neví, co se s ním stalo že mě opustil. Bylo to kouzlo, že Drigbinovia, vrhala se na něj, který ho přiměl k tomu, aby se ke mně vrátil, dnes mě a mé rodině dnes dnes opět šťastná. děkuji Drigbinovii za to, co jsi pro mě udělal, nebyl bych dnes nic, kdyby to nebylo pro vaši velkou pomoc. Chci, aby moji přátelé, kteří procházejí tímto typem problému s láskou, se vrátili ke svému manželovi, manželce nebo bývalému příteli a přítelkyni, aby se s ním spojili a uvidíte, že váš problém bude vyřešen

 38. Jackie napsal:

  Ahoj moje jméno je Jackie Jsem z USA Chci svědčit o skvělé a silné kouzelník můj manžel opustil mě a děti po dobu 2 týdnů, když jsem ho volal on nezvedl, když se vrátil domů 3. týden on řekl mi, že chce rozvod Byl jsem tak smutný jsem plakala celou noc, že ​​opustil jsem byl tak osamělý druhý den jsem hledal něco online, když jsem našel kouzelník s názvem Priest lapola, kteří pomohli tolika lidem s jejich problémy, takže kontaktoval jsem ho s mými problémy, řekl mi, že to bude trvat 24 hodin a můj manžel se vrátí ke mně, udělal jsem všechno, co mi řekl, abych udělal, a příští den se můj manžel vrátil klečí a prosil, že zrušil rozvod, který jsme teď šťastně spolu kněz lapola vám může pomoci i zaslat na Greatlapola67@gmail.com

 39. ruth napsal:

  oh pociťování živé znovu poté, co prodělal spoustu stresu a srdce. Chci říct, díky vám Greatlapola za to, že svůj život a můj domov opět se spojil, budu se ujistit, že svět ví o to you.if máte problémy všeho druhu musíte udělat, je naznačit ho na tyto podrobnosti: Greatlapola67@gmail.com nebo whatsap / zavolejte jej na +2349034970099

 40. fatima napsal:

  DŮLEŽITÉ DOBRÉ DR Slunečné PRO ŘEŠENÍ MŮJ PROBLÉMŮ JEHO EMAIL JE (drsunnydsolution1@gmail.coma
  moje jméno je slečna Fatima, byla jsem manželkou s mým manželem po dobu 5 let, že jsme spolu žili šťastně spolu, a to až do doby, než cestoval do Austrálie na služební cestu, kde se setkal s touto dívkou a od té doby nenávidí mě a děti a miluju jen ona. tak když se můj manžel vrátil z výletu, řekl, že mě nechce vidět znovu a mými dětmi, takže nás vyhnal z domu a teď se chystá do Austrálie, aby viděl tu druhou ženu. takže já a moje děti jsem teď byla tak frustrovaná a já jsem zůstal jen se svou maminkou a nebyl jsem se zacházet dobře, protože moje matka se oženil s jiným mužem po smrti mého otce, takže muž, kterého se provdala, se jí nelíbilo dobře, a mé děti byly tak zmatené a já jsem hledal způsob, jak dostat svého manžela zpět domů, protože ho miluji a miluju tolik, takže jednoho dne, když jsem procházel na svém počítači, viděl jsem svědectví o tomto kouzelníku DR Sunny, svědectví sdílela jsem na internetu dáma a to mě působivě zapůsobilo, taky si myslím, že to zkusím. Zpočátku jsem byl strach, ale když jsem si myslel, co já a moje děti procházejí, tak jsem ho kontaktoval a on mi řekl, aby zůstal klidný jen 24 hodin, že můj manžel se vrátí ke mně a na mé nejlepší překvapení jsem dostal volání od druhého dne mého manžela požádat o děti a zavolal jsem DR Sunny a řekl, že se vaše problémy řeší moje dítě. tak tohle bylo to, jak mám svou rodinu zpátky po dlouhém stresu brzdit špatnou paní tak se všemi těmi pomoci od DR Sunny, chci vás všichni na tomto fóru připojit se mi, abych řekl obrovské díky DR Sunny a já také poradenství pro každého, kdo by měl v takových nebo podobných problémech nebo jakýkoli druh problémů by měl také kontaktovat jeho e-mail) (drsunnydsolution1@gmail.com) je řešením všech vašich problémů a problémů v životě. opět jeho e-mailová adresa je (drsunnydsolution1@gmail.com)

  JE SPECIALIZOVANÝ V NÁSLEDUJÍCÍ SPELL.

  (1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.

  (2) pokud máte vždy špatné sny.

  (3) Chcete-li být ve vaší kanceláři povýšeni.

  (4) Pokud chcete, aby ženy / muži běhali po vás.

  (5) Pokud chcete dítě.

  (6) Pokud chcete být bohatí.

  (7) Pokud chcete, aby váš manžel / manželka byl vaším navždy.

  (8) Pokud potřebujete finanční pomoc.

  (9) Jak jste byli scammed a chcete získat zpět ztracené peníze.

  (10), pokud chcete zastavit rozvod.

  (11), pokud chcete rozvodit svého manžela.

  (12), pokud chcete, aby vaše přání byla udělena.

  (13) Těhotenské kouzlo otevírat dítě

  (14) Zaručte, že vyhrajete znepokojující soudní případy a rozvod bez ohledu na to, jakou fázi

  (15) Zastavte manželství nebo vztah, aby se nerozlouskali.

  (16) jestliže máte nějakou nemoc, jako je (H I V), (rakovina) nebo jakákoli nemoc.

  (17), pokud potřebujete modlitby za osvobození pro vaše dítě nebo pro sebe.

  (18), které chcete vyléčit Léčba diabetu, Léčba herpesu, Léčba HIV a AIDS, Léčba rakoviny prsu a Léčba rakoviny,

  znovu se ujistěte, že ho kontaktujete, pokud máte nějaký problém, který vám pomůže. jeho e-mailová adresa je (drsunnydsolution1@gmail.com) okamžitě ho kontaktovat …. zavolejte nebo co ho napište na číslo +2349030731985

 41. fatima napsal:

  dobrý den všichni, jsem šťastný, že jsem tady sdílel své svědectví o tom, jak šťastně cítím, co se týče zdravotních problémů Bylo mi diagnostikováno roky smrtelného onemocnění můj doktor mi řekl, že moje šance na přežití jsou málo, že na Zemi jsem měl málo času jsem byl zmatený nevím, co dělat. takže můj přítel mi řekl o skvělém kouzelníku, jak dobrý je, tak jsem ho kontaktoval prostřednictvím jeho e-mailu a řekl mu, co se děje se mnou řekl, že budu v pohodě vše, co musím udělat, je věřit a důvěřovat mu tak jsem to udělal . koneckonců a všechno, co mi řekla baba, jít na kontrolu, kterou jsem rád řekl, že už nemám takové nemoci, už jsem svobodný a mám víc života na této planetě, prosím, chci, abys ho kontaktoval, je spolehlivý a důvěryhodný. Navrhněte ho na e-mailu: Greatlapola67@gmail.com nebo na jeho telefonu +2349034970099

 42. Derby Cole napsal:

  chci svědčit o kouzelném kolečku, kterého jsem se setkal 23. prosince a co pro mě udělal. Setkal jsem se s ním kvůli mému potížím během svého výzkumu, abych pomohl, aby se moje láska vrátila ke mně. dal mi nějaká pravidla a některé věci, které mám dělat a nuy, ale když jsem to udělal, řekl mi, že všechno se projeví v příštích dvou dnech a to je vše, co nevím, jak to dělá, ale to funguje i snažil jsem se to a to fungovalo a viděl jsem i tam loutek jeho výpovědi. pokud potřebujete jeho pomoc, kontaktujte ho s následujícími detaily
  pro co: +2348165965904 nebo Email: chubygreat@gmail.com

 43. TRACY napsal:

  Jsem velmi šťastná, že všem slyším, že mé svědectví řekne. jsem Tracy Johnsonová ze sjednoceného státu, jsem zdravotní sestra, tento příběh mého milostného života. Byla jsem vdaná za 4 roky a v pátém roce svého manželství musela druhá žena vzít svého milence od mého a můj manžel mě opustil a děti a trpěli jsme po dobu 2 let, až jsem se setkal s příspěvkem, kde tento muž Dr. Kakuta někomu pomohl a já jsem se rozhodl, že mu pomůže přivést mého milence zpátky domů a věř mi, že mi jen posílám svůj obrázek a to můj manžel a po 48 hodinách, jak mi to řekl, viděl jsem, že do domu vcházelo auto a vidím, že to byl můj manžel a že přišel ke mně i k dětem, a proto jsem rád, že každý z vás podobný setkal se s tímto mužem a nechal svého milence zpátky k sobě. Můžete ho kontaktovat touto e-mailovou adresou gethelp05@gmail.com

 44. MILES napsal:

  Kouzlo penez mi fungovalo skvele, mám práci, která mi platí

  758 dolaru za mesíc a moje rodina se po tak dlouhých letech neusmívá

  schopný dát jídlu na stul, co udelám bez tebe, jsi

  nejvíce duveryhodný. Váš e-mail je ponechán na tomto fóru. gethelp05@gmail.com

 45. Beatrice napsal:

  Jmenuji se Jascinta Paul z Holandska, ale v současné době žiji v Německu, setkal jsem se s dr.ologhodo na Googlu, když jsem se snažil hledat řešení mého problému. Každý člověk, který se blíží ke mně, mě žije za jinou ženu. Bylo to tak celé roky, až jsem se setkal s dr.ologhodospellwork, který mi řekl, že všechno, co procházím, a že vše, co potřebuji, je očista, řekl mi, co a co mám dát dohromady, abych byl vyčištěn. Dnes je pro Jeho jméno chválen, že učinil to, co jiný nemůže dělat. Můžete ho kontaktovat s jeho detaily a kontaktem. Dr.ologhodospellwork@gmail.com nebo můžete zavolat na číslo +2348075180445. Může dělat spoustu věcí, jako je
  1 získáte propagační akce na pracovišti
  2 vyhrát volby bez stresu
  3 přiveďte své bývalé a tak dále, jak si můžete vzpomenout, abyste ho kontaktovali.

 46. Sandy napsal:

  Dobrý den všem! Chci vám vyprávět o velkém kouzelníkovi, černokněžném lordovi, který dělá úžasné věci. Jmenuji se Laura Simon z češtiny, ale zůstávám ve Velké Británii. Jsem vdaná s mým manželem za posledních pět let se dvěma dětmi dohromady ve Velké Británii, najednou můj manžel začal ukládat divné postavy ke mně a dětem, dostal se do bodu, kdy odešel a nechal mě a děti dobré tři měsíce jsme od něho neslyšeli, byla jsem zmatená Nevěděla jsem, co mám dělat, než jsem plakala ke mému příteli, který mi teď pomohl kontaktovat chubygreata o pomoc. Řekl mi, co mám dělat, co mám dostat a co se dát dohromady, než může něco udělat, udělal jsem všechno, co mi řekl, protože můj přítel mi řekl, abych mu věřil, že je pravda. Řekl mi, že mu dám tři dny, abych to všechno dal dohromady, a ten třetí den se určitě vrátí ke mně. K mému největšímu překvapení se všechno stalo tak, jak to řekl.
  Je pravda, můžete ho kontaktovat pouze s následujícími detaily. E-mail: chubygreat@gmail.com a můžete se k němu dostat také s jeho číslem na telefonním čísle +2348165965904

 47. Adina Josef napsal:

  JAK JSEM MÁ HUSBAND ZPĚT DOMA S POMOCOU REÁLNÉHO A VÝZNAMNÉHO SPELL KASTER Dr Isikolo CALL / WHATSAPP +2348133261196. Jmenuji se Adina Josef, skoro jsem vzal svůj život kvůli mému manželovi, který mě opustil a přestal volat moje hovory, aby mi odpovídal mým e-mailem a mým vzkazům. Řekl mi, že mi už nevěří, snažil jsem se ho přesvědčit a prosit, ale on mi nevěří, ani mi neodpoví, dokud nebudeme bojovat a rozloučíme se po dobu 6 měsíců, a pak si uvědomím, že bez něj nemůžu žít kvůli lásce Mám pro něj. Snažil jsem se všechno, abych ho dostal zpátky, ale nepracoval pro mě, nějaké falešné kouzelnické kolečka mě otřásly a odešly s mými penězi, dokud jsem nenarazil na toho muže zvaného Dr. Isikolo, který mi pomohl za mne kouzlit a vidím, že se můj manžel vrátil po 48 hodinách mě prosil o odpuštění, byl jsem tak překvapen, že kouzelník, jako je doktor Isikolo, stále existuje. Pokud někdo tady potřebuje nějakou pomoc, s veškerou upřímností, kontaktujte Dr. Isikolo dnes On isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Co ho můžete poslat na +2348133261196

 48. Harun Adin napsal:

  Jsem paní Alida Ditmerová, chci se podělit o svědectví svého života každému. Byl jsem ženatý s manželem Georgem, miluji ho tak moc, že ​​jsme se vdali za posledních 8 let se dvěma dětmi. když šel na dovolenou do Francie, myslel si dáma jménem Mary, řekl mi, že už o manželství nemá zájem. Byl jsem tak zmatený a hledal pomoc, nevím, co mám dělat, dokud jsem nepotkal svého přítele slečnu pashu a neřekl jí o mém problému. Řekla mi, abych se o to nestarala, že měla podobný problém a představila mi muže jménem Dr. Isikolo láska kouzlo, které vrhlo kouzlo na jeho ex a přivedlo ho zpět po 2 dnech. Slečna pasha mě požádá, abych se obrátil na Dr. Obrátil jsem se na něj, aby mi pomohl vrátit manžela a žádal mě, abych se o to nestaral, že bohové jeho čtyř-otců budou bojovat za mě. Řekl mi o dva dny, že mě znovu spojí s mým manželem. Po dvou dnech mi manžel zavolal a řekl mi, že se se mnou vrací a hledal věci, byl jsem překvapen, když jsem ho viděl a začal křičet o odpuštění. Právě teď jsem nejšťastnější žena na světě za to, co pro mě a mého manžela udělal tento kouzelník, můžete kontaktovat Dr. Isikolo email; isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp ho na +2348133261196

 49. sharon napsal:

  Když jsem zjistil, Dr. Paul jsem byl v zoufalé potřebě přivést svého bývalého milence zpět. Nechal mě pro jinou ženu. Stalo se to tak rychle a vůbec jsem neměl žádnou situaci. Prostě mě po 3 letech bez vysvětlení vyhodil. Kontaktuji Dr.Paula přes jeho webové stránky a on mi řekl, co musím udělat, než mi může pomoci, a já jsem udělal to, co mi řekl, poté, co jsem poskytl to, co chtěl, vrhl milostné kouzlo, které nám pomohlo dostat se zpět . Krátce po tom, co udělal své kouzlo, začal můj přítel znovu psát SMS a cítil se hrozně, co mi právě dal. Řekl, že jsem v jeho životě nejdůležitější osobou, a to teď ví. Stěhovali jsme se spolu a byl pro mě otevřenější než dříve a pak se mnou začal trávit více času než dříve. Od té doby, co mi Paul Paul pomohl, je můj partner velmi stabilní, věrný a blíže ke mně než dříve. Velmi doporučuji Dr. Paula každému, kdo potřebuje pomoc. Email: astoriashrine @ gmail com, zavolejte mu nebo ho přidejte na adresu Whatsapp přes: +2349051441669

 50. teresa napsal:

  Ahoj, moje jméno je Maria Jsem tu, abych se podělil o své zkušenosti / svědectví s vámi all.i jsem se oženil stejně jako všichni, kde jsme byli šťastní roky, kdy jsem byl povýšen tam, kde pracuji moje děti mají dobré známky ve škole. Manžel se probudil tak rozzlobený Nevím proč !! Když jsem se zeptal, co je špatné, co může udělat, je porazit mě a řekl, že mě nenávidí Byl jsem zdevastovaný, nevím, co se děje Já jsem křičel, ale je to jen moje situace horší Pak jsem si vzal telefon a šel jsem hledat pomoc online. Viděl jsem svědectví o tom, jak muž zvaný velký lapola pomohl lidem s jejich problémy, tak jsem si vzal jeho e-mailovou adresu a naznačil mu, že odpověděl a zeptal se mě, jak může pomoci a pomoci. Řekl jsem mu, co se se mnou děje. Řekl, že jste na správném místě, které mi řekl, že je těžké uvěřit, protože jsem křesťan. Pak jsem si vzpomněl na verš v Bibli, který říká, že nebe pomáhají těm, kteří sami pomáhají. Poslouchal jsem, co mi bylo řečeno, ale měl jsem pochybnosti, protože nemám představu další den Greatlapola mi řekl, že moje problémy jsou pryč, že můj domov ze dneška bude znát jen štěstí a růst. Byl šokován a zjistil jsem, že je těžké uvěřit, že jsem dostal hovor od mého manžela, který mi říkal, že miluje a děti, které jsme všichni dostali. Můj Bože, byl jsem ohromen radostí. Řekl jsem si, že budu dál říkat světu o tobě ao tvých silách o tom, jak jsi přivedl můj svět, můj muž, kam patří a který je šťastný všechno se mi osvědčilo a moje rodina od té doby, co jsem vás věděl, že jste skvělá lapola a já se postarám o to, aby celý svět věděl o vás a vašich duchovních silách. Může vám také pomoci. Kontaktovat ho: Greatlapola67@gmail.comor whatsap ho na +2349034970099

 51. teresa napsal:

  Ahoj, moje jméno je Maria Jsem tu, abych se podělil o své zkušenosti / svědectví s vámi all.i jsem se oženil stejně jako všichni, kde jsme byli šťastní roky, kdy jsem byl povýšen tam, kde pracuji moje děti mají dobré známky ve škole. Manžel se probudil tak rozzlobený Nevím proč !! Když jsem se zeptal, co je špatné, co může udělat, je porazit mě a řekl, že mě nenávidí Byl jsem zdevastovaný, nevím, co se děje Já jsem křičel, ale je to jen moje situace horší Pak jsem si vzal telefon a šel jsem hledat pomoc online. Viděl jsem svědectví o tom, jak muž zvaný velký lapola pomohl lidem s jejich problémy, tak jsem si vzal jeho e-mailovou adresu a naznačil mu, že odpověděl a zeptal se mě, jak může pomoci a pomoci. Řekl jsem mu, co se se mnou děje. Řekl, že jste na správném místě, které mi řekl, že je těžké uvěřit, protože jsem křesťan. Pak jsem si vzpomněl na verš v Bibli, který říká, že nebe pomáhají těm, kteří sami pomáhají. Poslouchal jsem, co mi bylo řečeno, ale měl jsem pochybnosti, protože nemám představu další den Greatlapola mi řekl, že moje problémy jsou pryč, že můj domov ze dneška bude znát jen štěstí a růst. Byl šokován a zjistil jsem, že je těžké uvěřit, že jsem dostal hovor od mého manžela, který mi říkal, že miluje a děti, které jsme všichni dostali. Můj Bože, byl jsem ohromen radostí. Řekl jsem si, že budu dál říkat světu o tobě ao tvých silách o tom, jak jsi přivedl můj svět, můj muž, kam patří a který je šťastný všechno se mi osvědčilo a moje rodina od té doby, co jsem vás věděl, že jste skvělá lapola a já se postarám o to, aby celý svět věděl o vás a vašich duchovních silách. Může vám také pomoci. Kontaktovat ho: Greatlapola67@gmail.com or whatsap ho na +2349034970099

 52. Aneta Johan napsal:

  Chci využít této příležitosti a říct všem, že jsem tomuto muži Dr. Isikolovi Spell Casterovi vděčný za to, že mi pomohl vrátit se k mému manželovi poté, co mě opustil šest měsíců s bolestmi a slzami v mém srdci. Před rozchodem, obvykle urážet a vidět nic dobrého ve mně a nic, co dělám, jsem se cítil, jako bych byl prokletý. Moji přátelé mi doporučili, abych pustil, ale nemohl jsem kvůli lásce, kterou mám k němu, která byla tak silná a mohla dokonce pohybovat deseti horami rychlostí světla. Musel jsem tedy hledat pomoc a viděl jsem tolik dobrých svědectví o tomto muži Dr. Isikolo a rozhodl jsem se ho kontaktovat a vysvětlit mu jeho problém a on mě ujistil o dobrém výsledku. Po dvou dnech mého kontaktu s doktorem Isikolo se můj manžel vrátil s omluvami a láskou, které mi nikdy neukázal. teď mě už urazil, spíše mi říká, jak krásné a nádherně každé ráno. Dnes jsem také sdílení mých svědectví a zkušeností o Dr Isikolo, který je tak úžasný a já nikdy nepřestanu publikovat jeho jméno tak, že kdo někdy, že prochází rozchod a problém v jejich vztahu by měl také kontaktovat ho, aby mohl také pomoci. Ještě jednou jsem dr. Isikolo nesmírně vděčný vám isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp ho na +2348133261196

 53. Josefa Beda napsal:

  Jste ve špatné potřebě lásky kouzla, aby se vrátil své ex milence nebo smířit své manželství? Email Dr. Isikolo pro rychlé 48 hodinové řešení. Měl jsem problém s manželem před rokem a šesti měsíci, což nás oddělovalo. Když se se mnou rozešel, byla jsem zmatená a nevěděla jsem, co mám dělat, abych ho dostala zpátky, cítila jsem se tak prázdná uvnitř. Dokud jsem nenarazil na Dr. Isikola na internetu o tom, jak pomohl tolika lidem vyřešit různé problémy. E-mailem jsem mu a já jsem mu řekl můj problém a udělal jsem, co mě požádal, abych mu pomohl, abych stručně učinil krátký příběh, než jsem to věděl, za méně než 48 HODIN, můj manžel mi zavolal a vrátil se ke mně a řekl mi, že lituje toho, co se mezi námi děje. Konečně píšu toto svědectví, abych vám poděkovala a hluboká vděčnost vám děkovala doktoru Isikolovi za to, že dodržujete svá slova a sliby, že jste ho za pouhých 48 hodin přivedli zpět k vám, a za to, že používáte své nadané a velké síly. přiveďte ho zpátky. Pokud potřebujete jeho pomoc, můžete mu poslat e-mail na adresu: isikolosolutionhome@gmail.com Můžete ho také napsat na +2348133261196

 54. BRIANA napsal:

  Já opravdu nevím, jak poděkovat doktorovi Ilekhojiemu za to, co mi udělal. Můj manžel mě ignoroval a vrátil se k němu
  paní za poslední 3 měsíce. Pokud ne pro zásah dr. Ilekhojie, nechtěl bych se vrátit svému manželovi. On je
  mocné kouzlo přivedlo mého manžela do 12 až 16 hodin. Je tam někdo, kdo se musí vrátit k tomu, co je
  její milenec zpět? Pak navrhuji, abyste se dostali do kontaktu s lordem Zakuzou nyní prostřednictvím jeho e-mailové adresy: gethelp05@gmail.com
  Pro více informací volejte / Whatsapp +2348147400259. Bůh vám žehnej, pane. Tato Brianna Owenová z Velké Británie

 55. VICKY napsal:

  Mé jméno je Vicky Fuller
  Yay !! nemůžete uvěřit, co to kouzlo kolečko Ilekhojie právě udělal pro mě !!! Bylo to všechno kouzlo? „To je naprosto.“
  Vánoční zázrak pro mě lol „Rozloučil jsem se s manželem, když jsem měl šest měsíců těhotenství se svým druhým dítětem. žádná láska
  ani mu od něj nedůvěřovala, a tak nařídil rozvedené. Bylo to jen Ilekhojie, kdo mi zaručil naléhavé kouzlo 24 hodin
  a ujistil mě, že můj manžel bude se mnou před Vánoci. Píšu, abych vám poděkovala a hluboce
  Děkuji vám za dodržování slibů a za to, že jste své nadané a velké síly využili k tomu, aby jste ho dnes přivedli zpět na 19. místo
  Říjen 2018. můžete ho také kontaktovat emailem: gethelp05@gmail.com Volejte / Whatsapp +2348147400259 a získejte svého milence Zpět

  trvale 100%
  (Paní Vicky Fullerová).
  Z SPOJENÉ STÁTU

 56. Jenifer small napsal:

  Děkuji chubygreat za obnovení mého manželství. Byli jsme odděleni za poslední 3 roky. Začal jsem vyhledávat na internetu pro lidi, kteří Bůh obnovil jejich manželství a já jsem našel chubygreat velký kouzelník, jak on pomohl tolik vztahů, kontaktoval jsem ho pro pomoc, najednou po casting kouzlo, můj manžel se vrátil domů jen 2 dny po casting kouzla a požádat o odpuštění a nyní žijeme společně šťastně znovu děkuji chuby skvělé pro vaši pomoc. e-mail chuby skvělý pro pomoc EMAIL přes: chubygreat@gmail.com nebo co je aplikace +2348165965904
  Díky od tvého milovaného

 57. jane napsal:

  DĚKUJÍ VELKÉM DR Sunny PRO ŘEŠENÍ MŮJCH PROBLÉMŮ JE JEHO EMAIL IS (drsunnydsolution1@gmail.com
  Jmenuji se Miss Jane, byl jsem ženatý s manželem po dobu 5 let, kde jsme žili šťastně spolu letos a ne dokud necestoval do Brazílie na služební cestu, kde potkal tuto dívku a od té doby mě nenávidí a děti a lásku jen jí. takže když se můj manžel vrátil z cesty, řekl, že mě nechce vidět znovu a znovu s dětmi, takže nás vyvedl ven z domu a teď jede do Austrálie, aby viděl tu jinou ženu. tak jsem s dětmi byl tak frustrovaný a zůstal jsem s maminkou a nebyl jsem léčen, protože moje matka se po mém otcově smrti oženila s jiným mužem, takže muž, se kterým se oženil, ji nezacházel dobře, a moje děti byly tak zmatené a já jsem hledal způsob, jak dostat svého manžela zpět domů, protože ho miluji a vážím si ho tolik, takže jednoho dne, když jsem procházel na počítači jsem viděl svědectví o této kouzelné kouzlo DR Sunny, svědectví sdílejí na internetu dáma a to na mě zapůsobí natolik, že si také zkusím to zkusit. Zpočátku jsem se bál, ale když jsem přemýšlel o tom, co já a moje děti procházejí, tak jsem ho kontaktoval a on mi řekl, abych zůstal klidný jen 24 hodin, aby se můj manžel vrátil ke mně a ke svému nejlepšímu překvapení jsem dostal hovor od mého manžela na druhý den ptát se po dětech a já jsem zavolal DR Sunny a on řekl, že vaše problémy jsou vyřešeny mé dítě. tak to bylo, jak jsem se dostat svou rodinu zpět po dlouhém stresu brzdit se zlá dáma, takže se všemi tyto pomoci od DR Sunny, chci, abyste všichni na tomto fóru, aby se se mnou říci obrovské díky DR Sunny a já budu také radu pro někoho v takových nebo podobných problémech nebo jakýkoli druh problémů by měl také kontaktovat jeho e-mail je) (drsunnydsolution1@gmail.com) on je řešením všech vašich problémů a nesnází v životě. opět jeho emailová adresa je (drsunnydsolution1@gmail.com)

  JE SPECIALIZOVAT V NÁSLEDUJÍCÍM SPELLU.

  (1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.

  (2) pokud máte vždy špatné sny.

  (3) Pokud chcete být povýšen ve vaší kanceláři.

  (4) Pokud chcete, aby po vás běžely ženy / muži.

  (5) Pokud chcete dítě.

  (6) Pokud chcete být bohatí.

  (7) Pokud chcete svému manželovi navázat navždy.

  (8) Pokud potřebujete finanční pomoc.

  (9) Jak jste byli scammed a chcete obnovit vás ztratili peníze.

  (10) pokud chcete zastavit rozvod.

  (11) pokud se chcete rozvést se svým manželem.

  (12) pokud chcete, aby vaše přání bylo uděleno.

  (13) Kouzlo těhotenství k otěhotnění dítěte

  (14) Zaručujeme, že vyhrajete znepokojující soudní případy a rozvod bez ohledu na to, v jaké fázi

  (15) Zastavte rozpad vašeho manželství nebo vztahu.

  (16) jestliže máte jakoukoliv nemoc (H I V), (CANCER) nebo jakoukoliv nemoc.

  (17) pokud potřebujete modlitby za vysvobození svého dítěte nebo sebe samého.

  (18) chcete vyléčit lék na cukrovku, léčbu herpes, léčbu Hiv a AIDS, léčbu rakoviny prsu a léčbu rakoviny, zastavit drogy a pít

  ještě jednou se ujistěte, že ho budete kontaktovat, pokud máte nějaký problém, který vám pomůže. jeho e-mailová adresa je (drsunnydsolution1@gmail.com) okamžitě kontaktovat …. zavolejte nebo co se mu stalo číslo na +2349030731985

 58. MEG napsal:

  Byl jsem prošel vztah sága s manželem po dobu dvou let, protože podvádí mě a tato žena hes podvádí
  se mnou se snaží rozbít svůj domov a dokonce jsme se dostali k rozvodu a rozhodl se, že mě nechám
  tuto jinou ženu, řekl jsem svému příteli v kanceláři o rozvodu v úterý a doporučila mi Dr. Ilekhojieho, který
  zachránil mi manželství a přivedl mého manžela ke mně a včera poklekl a omluvil se za všechno a přísahal
  nikdy mě neopustí a nepodvádíš mě a jsem tak šťastná, že moje rodina je zpět a moje děti jsou šťastné, že někdo má podobné
  vztah problémy by měl kontaktovat ho na gethelp05@gmail.com nebo volání +2348147400259 jsem tak šťastný, moje rodina je zpět a
  Chci, aby každý pár pochopil, že rozvod není nikdy odpovědí

 59. Izeta Enes napsal:

  Když jsem našel Dr. Isikola, byl jsem v zoufalé potřebě přivést svého bývalého milence zpět. Nechal mě pro jinou ženu. Stalo se to tak rychle a vůbec jsem neměl žádnou situaci. Prostě mě po 3 letech bez vysvětlení vyhodil. I kontaktovat Dr.Isikolo přes jeho webové stránky a on mi řekl, co musím udělat, než mi může pomoci, a já jsem udělal to, co mi řekl, až poté, co jsem poskytl to, co chtěl, vrhl milostné kouzlo, aby nám pomohl dostat se zpět . Krátce po tom, co udělal své kouzlo, začal můj přítel znovu psát SMS a cítil se hrozně, co mi právě dal. Řekl, že jsem v jeho životě nejdůležitější osobou, a to teď ví. Stěhovali jsme se spolu a byl pro mě otevřenější než dříve a pak se mnou začal trávit více času než dříve. Od chvíle, kdy mi doktor Isikolo pomohl, je můj partner velmi stabilní, věrný a blíže ke mně než dříve. Vřele doporučuji DR ISIKOLO každému, kdo potřebuje pomoc. E-mail: isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp ho na +2348133261196

 60. ISKANDAR LESTARI LOANS napsal:

  Nabízíme širokou škálu finančních služeb, které zahrnují: Obchodní plánování, Komerční a rozvojové finance, Nemovitosti a hypotéky, Konsolidační úvěry, Obchodní úvěry, Soukromé úvěry, Úvěry na bydlení s nízkou úrokovou sazbou ročně pro fyzické osoby, společnosti a právnické osoby. Získejte to nejlepší pro svou rodinu a vlastní vysněný domov, stejně jako náš systém všeobecných půjček. Zájemci by nás měli kontaktovat prostřednictvím BBM INVITE: {D8980E0B}
  Pouze WhatsApp: (+ 44) 7480 729811
  Tel …. (+ 44) 7480 729811
  E-mail: (iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com)

 61. ISKANDAR LESTARI LOANS napsal:

  Nabízíme širokou škálu finančních služeb, které zahrnují: Obchodní plánování, Komerční a rozvojové finance, Nemovitosti a hypotéky, Konsolidační úvěry, Obchodní úvěry, Soukromé úvěry, Úvěry na bydlení s nízkou úrokovou sazbou ročně pro fyzické osoby, společnosti a právnické osoby. Získejte to nejlepší pro svou rodinu a vlastní vysněný domov, stejně jako náš systém všeobecných půjček. Zájemci by nás měli kontaktovat prostřednictvím BBM INVITE: {D8980E0B}
  Pouze WhatsApp: (+ 44) 7480 729811
  Tel …. (+ 44) 7480 729811
  E-mail: (iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com)

 62. maria napsal:

  DĚKUJÍ VELKÉM DR Sunny PRO ŘEŠENÍ MŮJCH PROBLÉMŮ JE JEHO EMAIL IS (drsunnydsolution1@gmail.com
  Jmenuji se slečna Maria, byla jsem vdaná za svého manžela po dobu 5 let, kde jsme spolu šťastně žili letos a ne dokud necestoval do Austrálie na služební cestu, kde potkal tuto dívku a od té doby mě nenávidí a děti a lásku jen jí. takže když se můj manžel vrátil z cesty, řekl, že mě nechce vidět znovu a znovu s dětmi, takže nás vyvedl ven z domu a teď jede do Austrálie, aby viděl tu jinou ženu. tak jsem s dětmi byl tak frustrovaný a zůstal jsem s maminkou a nebyl jsem léčen, protože moje matka se po mém otcově smrti oženila s jiným mužem, takže muž, se kterým se oženil, ji nezacházel dobře, a moje děti byly tak zmatené a já jsem hledal způsob, jak dostat svého manžela zpět domů, protože ho miluji a vážím si ho tolik, takže jednoho dne, když jsem procházel na počítači jsem viděl svědectví o této kouzelné kouzlo DR Sunny, svědectví sdílejí na internetu dáma a to na mě zapůsobí natolik, že si také zkusím to zkusit. Zpočátku jsem se bál, ale když jsem přemýšlel o tom, co já a moje děti procházejí, tak jsem ho kontaktoval a on mi řekl, abych zůstal klidný jen 24 hodin, aby se můj manžel vrátil ke mně a ke svému nejlepšímu překvapení jsem dostal hovor od mého manžela na druhý den ptát se po dětech a já jsem zavolal DR Sunny a on řekl, že vaše problémy jsou vyřešeny mé dítě. tak to bylo, jak jsem se dostat svou rodinu zpět po dlouhém stresu brzdit se zlá dáma, takže se všemi tyto pomoci od DR Sunny, chci, abyste všichni na tomto fóru, aby se se mnou říci obrovské díky DR Sunny a já budu také radu pro někoho v takových nebo podobných problémech nebo jakýkoli druh problémů by měl také kontaktovat jeho e-mail je) (drsunnydsolution1@gmail.com) on je řešením všech vašich problémů a nesnází v životě. opět jeho emailová adresa je (drsunnydsolution1@gmail.com)

  JE SPECIALIZOVAT V NÁSLEDUJÍCÍM SPELLU.

  (1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.

  (2) pokud máte vždy špatné sny.

  (3) Pokud chcete být povýšen ve vaší kanceláři.

  (4) Pokud chcete, aby po vás běžely ženy / muži.

  (5) Pokud chcete dítě.

  (6) Pokud chcete být bohatí.

  (7) Pokud chcete svému manželovi navázat navždy.

  (8) Pokud potřebujete finanční pomoc.

  (9) Jak jste byli scammed a chcete obnovit vás ztratili peníze.

  (10) pokud chcete zastavit rozvod.

  (11) pokud se chcete rozvést se svým manželem.

  (12) pokud chcete, aby vaše přání bylo uděleno.

  (13) Kouzlo těhotenství k otěhotnění dítěte

  (14) Zaručujeme, že vyhrajete znepokojující soudní případy a rozvod bez ohledu na to, v jaké fázi

  (15) Zastavte rozpad vašeho manželství nebo vztahu.

  (16) jestliže máte jakoukoliv nemoc (H I V), (CANCER) nebo jakoukoliv nemoc.

  (17) pokud potřebujete modlitby za vysvobození svého dítěte nebo sebe samého.

  (18) chcete vyléčit lék na cukrovku, léčbu herpes, vyléčení Hiv a AIDS, léčbu rakoviny prsu a léčbu rakoviny,
  ještě jednou se ujistěte, že ho budete kontaktovat, pokud máte nějaký problém, který vám pomůže. jeho e-mailová adresa je (drsunnydsolution1@gmail.com) okamžitě kontaktovat …. zavolejte nebo co se mu stalo číslo na +2349030731985

 63. Tereza Ondra napsal:

  LOTTO, loterie, jackpot. Dobrý den, všichni moji diváci! Jsem velmi rád, že jsem se mohl podělit o tyto skvělé výpovědi. Nejlepší věc, která se kdy v mém životě stala, je to, jak jsem vyhrál v loterii o milion eur. Jsem muž, který věří, že jednoho dne zvítězím v loterii. konečně, mé sny přišly, když jsem e-mailem DR ISIKOLO. a řekl mu, že potřebuji čísla loterie. Strávil jsem na lístku tolik peněz, abych se ujistil, že vyhraju. Nikdy jsem ale nevěděl, že vítězství je tak snadné až do dne, kdy jsem se setkal s kouzelnickým kolečkem on-line, o němž tolik lidí mluvilo, že je velmi skvělý v kouzlech loterie, takže jsem se rozhodl to zkusit. Obrátil jsem se na toho velkého doktora a udělal kouzlo a dal mi vítězné loterijní čísla. Ale věřte mi, když jsem byl na konci, byl jsem mezi vítězi. Vyhrál jsem 300 000 eur. DR ISIKOLO opravdu jste nejlepší, s těmito skvělými Dr můžete vyhrát miliony peněz prostřednictvím loterie. Jsem tak moc rád, že jsem se s tímto skvělým mužem setkal, navždy vám budu vděčný dr. Pošlete mu e-mail pro vaše vlastní výherní loterijní čísla přes isikolosolutionhome@gmail.com nebo Whatsapp ho na +2348133261196 Pozdravy

 64. Danica Mijo napsal:

  VELKÝ SPELL CASTER DR ISIKOLO, KTERÝ POMÁHAJÍ ZPĚT MY EX LOVER zavolat nebo přidat ho na WhatsApp +2348133261196. Jmenuji se Danica Mijo, žiji a pracuji v Londýně. Můj život je zpátky !!! Po dvou letech Zlomeného manželství mě můj manžel opustil se dvěma dětmi, měl jsem pocit, že to všechno skončím, téměř jsem spáchal sebevraždu, protože nás nechal s ničím, byl jsem po celou dobu emocionálně dole. Díky kouzelnické kouzelnici jménem Dr Isikolo věčného kouzla Cast, kterou jsem potkal online. V jeden věrný den, když jsem procházel internetem, jsem narazil na několik svědectví o tomto konkrétním kouzelníkovi, který se jmenoval DR ISIKOLO. Někteří lidé svědčili o tom, že přivedl zpět svého milence Ex, někteří svědčí o tom, že obnovuje dělohu, vyléčí rakovinu a další nemoci. kontaktoval jsem ho a vysvětlil mu své starosti a k ​​mému největšímu překvapení mi dal podrobnosti o tom, jak bude pracovat pro mě, co udělal, a můj manžel se ke mně vrátil za 48 hodin, jak slíbil. Bylo to úžasné a mohu vás ujistit o tom, že od něj dostanete i vaše řešení. můžete ho kontaktovat na jeho e-mailu. isikolosolutionhome@gmail.com. je nejlepším kolektorem, který vám může pomoci s vašimi problémy zavolat nebo přidat ho na WhatsApp +2348133261196.

 65. BOŽENA napsal:

  Volám sa BOŽENA, pochádzam z Banskej Bystrice, ale s manželom sa sťahujem do Škótska, chcem sa o túto dobrú správu podeliť s každým as tými, ktorí potrebujú pomoc v ich živote. Trpel som šesť rokov, môj manžel ma opustil a pokračoval v tom, že som si vzal ďalšiu ženu len preto, že ma jeho rodina nemilovala, a pretože som mu nemohla dať dieťa, plakala som sedem rokov, pretože môj manžel mi dal rozvedenú ruku. Hľadal som kúzlo, ktoré mi cloud pomohol on-line, stretnem toľko kúzelníkov, všetky zozbierané peniaze, bez toho, aby mi pomohol, ale 6. apríla 2019 som videl príspevok online dobrého kúzelníka menom Drigbinovia. Musím si vziať odvahu a skúsiť ho tak, aby som ho kontaktoval, keď som ho kontaktoval a povedal mi, že môj problém bol vyriešený, pretože som ho kontaktoval, poviem mu o mojom manželskom probléme a on mi sľúbil, že mi pomôže vrátiť sa manžela späť. Drigbinovia ma poučili a ukázali mi, čo mám robiť, tak som sa držal všetkých inštrukcií a robil to, čo ma požiadal, aby som po troch dňoch povedal, že môj manžel mi zavolá, že budem spať ten deň a ospravedlniť sa. Akonáhle mi všetko povedal, môj manžel ma zavolal na telefón a požiadal ma, aby som ho vzal späť po šiestich rokoch rozvodu. dnes zdieľam túto správu, pretože chcem, aby svet vedel a je to dobrá práca, som tiež veľmi rád, že môžem byť tehotná po mojom tehotenstve a pre tých z vás, ktorí potrebujú pomoc, svojho sprostredkovateľa, pomenujte ho, kontaktujte Drigbinovia dnes a vyriešiť váš problém tu je jeho E-mai [doctorigbinovia93@gmail.com] alebo WhatsApp ho cez +2348144480786 Sľubujem vám, že váš problém bude vyriešený

 66. Lana Dominik napsal:

  Jsem tak rád, že jsem se o své fantastické svědectví podělil. Můj život se zcela změnil za 48 hodin. Vidím se v zrcadle a usmívám se. Mám důvěru v sebe a své schopnosti poprvé ve věku. S pomocí doktora Isikola mám svého přítele zpátky v životě. Řekl omluvu 48 hodin po vytvoření kouzla. Řekl, že si uvědomil, že se nikdy nechce rozbít, že nedokáže zvládnout emocionální zavazadlo, které jsem nosil po celou dobu. Řekl, že si myslí, že je to negativní vliv na můj život a myslel, že je nejlepší odejít. Řekl, že je těžké, že jsem pořád mluvil o minulosti. Oba jsme si navzájem odpustili. Mám v kapse peníze, které jsou mé vlastní. (Moje kontrola šeku prošla, když mi bylo řečeno, že je to několik měsíců. Jsem živým důkazem toho, co může doktor Isikolo udělat. Děkuji vám moc děkuji doktoru Isikolovi za úžasnou věc, kterou jste udělali v mém vztahu. Pomohli jsme si, abychom byli schopni vidět a mluvit pravdu k sobě navzájem.Nikdy jsem si nemyslel, že by kouzlo mohlo pomoci pár, než jsem velmi rád, že jsem vás kontaktoval a inicioval všechno, aby se to stalo.Každý, kdo má vztahový problém, může kontaktovat Dr. isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp ho na +2348133261196.

 67. Jasmina Dino napsal:

  Děkuji DR ISIKOLO za to, že mě a mého manžela znovu spojili, všechno to začalo, když jsem oslavoval desáté výročí své matky, a na tento osudový večer jsem zavolal svému manželovi, aby věděl, kde je a později poté, co strana trošku daleko. Viděl jsem, jak můj manžel vešel s dámou, kterou jsem odvrátil a šel ho pozdravit a předstírat, že se nic nestalo, později v místnosti, když jsme se chystali spát, zeptal jsem se svého manžela, který ta dáma byla na něj, najednou na mě křičel, že jsem nikdy se ho nezeptal na to, jak žil svůj život, ale trval na tom, abych věděl, že okamžitě opustil postel a odešel pryč a od té doby jsem ho už nikdy neviděl, řekl mi, že to skončilo, ale celá moje bolest se zastavila, když jsem se setkal s DR ISIKOLO na netu, který mi řekl, že na něj hodí milostné kouzlo, a do 48 hodin se můj manžel vrátí ke mně, abych se vrátil ke mně, a stejně tak to udělal za kouzlo a za 48 hodin přišel můj manžel. prosit mě a nyní štěstí a harmonie je obnovena zpět do mého domova .. kontaktovat ho dnes na jeho e-mailu; isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp ho na +2348133261196

 68. To je ta nejkrásnější věc, jakou jsem kdy zažil. Navštívil jsem zde fórum na internetu 17. června 2018 a na fóru jsem viděl úžasná svědectví o dobrých dílech Dr. Ilekhojieho. Jsem ze Spojených států. Nikdy jsem tomu nevěřil, protože o takovém zázraku jsem nikdy nic neslyšel. Žádný subjekt by mě o tom nemohl přesvědčit, dokud mi doktor Ilekhojie neudělal úžasnou práci, která mi obnovila manželství 4 roky tím, že jsem do 48 hodin vrátila svou rozvedenou manželku, stejně jako jsem četla na internetu. Byl jsem opravdu šokován, když se moje žena vrátila domů a prosila o odpuštění, aby ji přijala zpět. Jsem opravdu málo slov, abych ukázal své uznání dr. ​​Ilekhojie. Neboť on je Bůh poslán ke mně a celé své rodině k božskému navrácení manželství. Potřebuješ jakoukoliv pomoc? Neváhejte se s ním nyní spojit. On také se specializuje na pokračování;

  Rozvod smíření
  Manželské smíření
  Obchodní růst
  Propagace ve vašem pracovišti / kanceláři
  Poskytování úvěrů bankám
  Léčba nemocí, jako je; Rakovina, hiv, pomůcky, virus zika E.T.C.
  Dostaňte EX / milence zpět
  Vraťte svou ženu / manžela zpět
  Vraťte svého přítele / přítelkyni zpět

  E-mail: gethelp05@gmail.com

  Číslo buňky: +2348147400259

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů