Blaženost

Prožila něco, o čem ani v nejmenším netušila, že je možné. V pětatřiceti letech se jí naprosto zhroutilo přesvědčení o sexu, o milování i o orgasmu. Všechno tohle už nemůže vnímat jinak, než jako obrovský dar.

Inspirovala ji kniha Cesta nespoutané ženy od Davida Deidy. Pojednává o ženské sexualitě, o hlubokém smyslu milování, o lásce, o splynutí dvou těl, dvou duší. Nabízí návody k probuzení ženské síly přes spojení s mužem, ale i bez něj. Odhaluje prastará tajemství života na Zemi.

Po malých počátečných rozpacích se rozhodla vykročit na neznámou cestu. Nejprve sama se sebou, neboť si nevěřila natolik, aby se dokázala plně oddat muži. A nebo pokulhávala důvěra v muže…? Za svůj život již nesčetněkrát prožila orgasmus, ale to co přišlo tentokrát, předčilo všechna její očekávání.

 

Free woman enjoying freedom feeling happy at beachPohodlně si lehla a zavřela oči. Začala se dotýkat svých intimních míst a postupně se víc a víc zklidňovat. Celou svou pozornost zaměřila na přítomnost a na vzrůstající vzrušení v klíně. Sled myšlenek postupně utichal, až najednou ustal úplně a ona se ocitla v naprostém tichu. Jako když vypnete zvuk přehrávače, lusknutí prstů a je klid. Možná připomínající stav v meditaci. Odněkud z dálky k ní doléhal šum okolního světa, ale již jej nevnímala. Oddělila své vědomí od všeho hmatatelného a zůstalo pouze… snad její Vyšší Já?

Vnímala se v pohybu mezi hlavou a srdcem.

Žádné tělo, nic kolem ní a přesto plné vědomí si obojího. Nořila se stále níž. S hloubkou přicházela tma i světlo, volnost. A když už se zdálo, že hloub to nejde, i přesto pokračovala pořád dál. Příjemné teplo se rozlévalo po celém těle a nebo spíš po prostoru, kde ležela. Slast se stupňovala. Pak zaslechla svůj hlas: „Uvolni se.“ Poslechla a intuitivně povolila sevření pochvy. V ten okamžik se ocitla blízko extázi, blízko orgasmu a ve stejný moment pocítila ohromný příval energie. Cítila ji v každičké buňce. Čím víc sevření ustupovalo, tím více energie z jejího středu proudilo. Celé tělo se rozzářilo zlatavou barvou. A zář vycházející z pochvy měla barvu bílou – ohromný proud úchvatné energie!

Sama byla lehoučká i obrovská zároveň. Zářila a toužila svou sílu darovat! Jako by se nacházela uprostřed nekonečného Vesmíru. Zlaté slunce v nekonečnu. I ona sama byla nekonečná, vše prostupující, všeho se dotýkající. Prožívala nepopsatelnou blaženost! Stupňující se blaženost. Následný orgasmus připomínal vesmírné tvoření, vznik života…

Výbuchy přicházely ve vlnách a prostupovaly celou její bytostí. Slovy to nedokázala vyjádřit! Hlasité vzdechy ji pak pomalu navracely zpět do těla. V očích se jí objevily slzy. Slzy radosti, uvolnění, štěstí… znovuzrození. Trvalo ještě chvilku, než vše ustalo.

Jako by omládla o spoustu let. Jako by se jí prozářila krev v žilách…

Již dvakrát tohle prožila. Potřebovala se ujistit, že napoprvé to nebyla náhoda. Doufá, že najde odvahu celá se odevzdat i muži. Doufá, že si dovolí důvěřovat mu natolik, aby si vzájemně mohli dát to nejlepší ze svých existencí.

 

Ptá se sama sebe, jak je možné, že jsme zapomněli a zaměřili se pouze na fyzickou stránku? Jak je možné, že ve školách se sice učí o lidském těle, ale pouze povrchně… Co víc! Připadá jí, že se učí jen malinký zlomek toho, co ve skutečnosti naše tělo umí a zná a čeho je schopno.

Jak je možné, že jsme dovolili, abychom se tak moc od sebe samotných oddělili? Ani odhadnout nedokáže, o kolik by se naše životy staly pestřejšími a my samotní šťastnějšími, kdyby se úplné vědění o nás samotných předávalo s takovou samozřejmostí, s jakou se úspěšně učíme třeba soutěživosti.

 

Přemýšlí, proč je před námi utajeno něco tak dokonalého. Proč jsme se dobrovolně ochudili o opravdové prožitky skutečného života? Prožitky při spojení muže a ženy jsou darem, který plně uctíme, když jej budeme žít. Už to ví.

Je čas změnit zažité programy v oblasti lidské sexuality.
Je čas zaměřit se na spojení těla, duše a nekonečnosti Vesmíru. Vše je jedno.

 

A už ví, že jsme mnohem víc, než si dovolíme připustit i v tom nejbláznivějším snu…

 

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře
 1. all the technical KINGDOM777 solutions and staff we need for 에볼루션 카지노 operators who provide world

 2. xzTajE napsal:

  evolution korea
  220xzTajE@“#

 3. rosydam napsal:

  There are many jobs that are very simple, easy to do, smile dating test and the salary is not low, you can find out on job recruitment sites.

 4. Claudia Prendiville napsal:

  In my opinion, octordle is one of the hit games that won the hearts of many players including me, I think you like it as much as I do.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.