DOPORUČENÍ K MEDITACI

Doba, kdy byla meditace výsadou mnichů ve vzdálených klášterech, podivínských jogínů a esotericky zaměřených lidí, už dávno pominula. Milióny lidí včetně úspěšných podnikatelů dnes používají různé techniky meditace k tomu, aby se naučili efektivněji používat svou mysl, dokázali se lépe soustředit, napojili se na svou kreativitu a byli pozitivně naladění. I velikáni jako jsou Richard Branson (majitel obchodní skupiny Virgin), Steve Jobs (zakladatel Apple Computers) nebo Vishen Lakhiani (zakladatel a majitel projektu Mindvalley) sílu meditace znají (nebo znali) a využívají (využívali) ji ve svůj prospěch a k budování svých úspěšných podniků.

Síla Tvé mysli vede k úspěchu

Dnes máš příležitost začít úžasnou moc své mysli a sílu meditace objevovat a používat ve svůj prospěch i Ty. Jako poděkování za vyplnění našeho dotazníku Ti přinášíme Ranní meditaci. Jedná se o řízenou meditaci, díky které se můžeš každé ráno na 11 minut naladit na hlubší a zdravější rovinu své mysli a využít ji k tomu, aby ses pozitivně naladila na nadcházející den a naplánovala si jej tak, aby probíhal přesně podle Tvých představ.

Meditaci, která je k dispozici zde, (kliknutím na nahrávku pravým tlačítkem a pak „Uložit audio jako…“), ulož si ji do svého počítače, telefonu nebo MP3 přehrávače, pouštěj si ji ideálně každé ráno po probuzení a sleduj, jak se Tvůj život mění 🙂

Přejeme Ti samá krásná a příjemná rána a ať Ti meditace dobře slouží

David, Alice, Bohdana a Stanislava = autoři semináře MILIONOVÁ ŽENA