Blog / Dovolte si nedělat „nic“ a uvidíte zázraky!

Potřeba nicnedělání jakoby čas od času přepadne úplně každého z nás. A já už vlastně ani nevím, kdy jsem ji v tom hektickém kolotoči měla já. A dnes na mě přišla. Ta touha a chuť alespoň chvíli nedělat vůbec NIC. Nestresovat se, jestli dítě něco nepotřebuje, co mám všechno dneska ještě udělat, nebo že jsem nestihla vytřídit tu hromadu starého oblečení, na kterou se už tak dlouho chystám.

relax a štěstí

Dovolila jsem si alespoň chvilku nedělat NIC. Zkuste to taky, protože je to ohromný relax! A navíc přitom zjistíte pár zajímavých věcí, jako třeba:

  • Když jeden den neuděláte všechno, co jste měli v plánu, nic se nestane.
  • Během nic nedělání naberete novou energii.
  • Váš mozek začne fungovat a dokonce i přemýšlet jinak, takže nakonec dostanete spoustu nových nápadů, které si musíte zapsat.
  • Vnímáte konečně okolní svět a květiny vlastně krásně voní.
  • Konečně jste přestali pořád mluvit.
  • Slyšíte, co říkají ostatní.
  • Vnímáte energie a souznění s Vesmírem.
  • Jste jen sami se sebou a je vám to příjemné.

Z toho plyne poselství, že bychom měli v tomhle hektickém životním tempu zvolnit. Alespoň občas si dovolit být sami se sebou, se svými nejbližšími a dělat jen to, co nás opravdu naplňuje. Vnímat život všemi smysly, které máme, protože jedině tak si ho vychutnáme plnými doušky. I kdyby to mělo být jen na půl hodiny.

MAGICKÉ OKAMŽIKY:
cesta ke spokojenému životu

magicke okamziky

Zachytili jsme naše životní Magické okamžiky tak, aby inspirovaly i vás.
Vznikl z toho video-seriál, který nyní máte možnost sledovat.

Vytvořte si ŽIVOTNÍ STYL SNŮ >>>

Každá taková chvíle je vzácná. Nejen proto, že nás donutí se zamyslet i nad tím, zda to, co právě děláme, nás naplňuje, těší a baví… Jaký má náš život smysl a kam vlastně směřujeme? Víte to?
Dovolte si „jen tak být“ a možná budete překvapeni, co všechno vám váš mozek ukáže a jaké nápady a výzvy před vás vyvstanou.

Kateřina Hanáková
Nezávislá žena, matka malého Míši, přítelkyně skvělého muže a autorka eBooků Dělejte, co vás baví, 5 kroků k finanční nezávislosti a také eBooku 13 tipů, jak začít efektivně šetřit

Má ráda mola, moře a cesty… dobré víno a pozitivní lidi. Pomáhá ženám znovu objevit a roztáhnout pomyslná křídla, aby mohly vzlétnout vstříc své nezávislosti. Můj příběh najdete tady >>>

Další články v kategorii

Inspirace Sebeláska Vaše příběhy Zdraví
Přidejte se do diskuze

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.