Ochránci přírody a zvířat aneb Proč začít chránit nejprve sebe

mám se ráda

Kráčíme s přítelem po schodech a jdeme na procházku a najednou z něj vypadne toto: „Ty Leni, je to stejně zvláštní, že je tolik ochránců přírody a zvířat a žádní ochránci lidí a kolektivní energie.“ A já na to: „No vidíš to, to je pravda. O tom musím napsat článek.“ – Tak tady je. 😊

Přemýšlely jste nad tím někdy? Já se většinu svého času zabývám zkvalitňováním a zlepšováním svého života a také kvalitou jeho prožívání. Současně podporuji i ostatní ženy k tomu, aby svůj život vedly vědomě, s pokorou a láskou.

To mě opravdu moc baví, a tak cítím, že světu alespoň trochu pomáhám k probuzení lidstva a k lepšímu a vědomějšímu přístupu k planetě, zvířatům, dětem a k sobě samým.

vědomá žena

Vědomé ženy a muži? Ohrožený druh!

Je mi naprosto jasné, proč to tak je. V dnešní společnosti jsou zatím stále nejrozšířenější vzorce:

 1. Vina je někde venku.
 2. Pomoc je někde venku.
 3. Zlo je někde venku.
 4. Důsledek je důležitější než příčina.
 5. Musíme s tím bojovat…

Všechno hledáme venku

Všechno hledáme venku, ať už se jedná o pomoc či problém. Žijeme spíše v mužských kvalitách, a jednou z nich je právě aktivita a směr ven, od nás. Další je boj. To je taky velmi častý rys dnešní společnosti, jsme aktivní, jsme záchranáři, „bojujeme za lepší svět“.

Přestaňme bojovat. Boj vytváří jen další boj. Jak říkal Jaroslav Dušek:

„Dokud bude s kým bojovat, vždycky se najde důvod, proč bojovat“.

Začněme raději milovat a pracovat na sobě. Začít u sebe. To je totiž ten největší dar, který můžeme planetě Zemi i všem ostatním bytostem dát. Měnit sebe k lepšímu a inspirovat tak další lidi kolem k láskyplnějšímu přístupu k celku jako takovému.

Zvu vás do výzvy

Nemusíte být terapeut, lektor, psycholog. Nic podobného. Stačí, že budete samy sebou, že budete pečovat s láskou o sebe, mít k sobě úctu, řídit se svým srdcem. Protože jaký vztah pěstujeme samy k sobě, takový vztah a odraz uvidíme i v tom pomyslném zrcadle světa. Jsme to my, kdo ohrožuje tuto planetu. Vědomé ženy a muži patří mezi ohrožené druhy.

šťastný a kvalitní život

Posláním tohoto článku není řešit ochranáře a řešit, jak se jim daří nebo nedaří. Protože to bychom hodnotily jen důsledek. A neřešili příčinu.

A příčina není v tom, že planeta se o sebe neumí postarat. Příčina není ani v tom, že se některé druhy zvířat nemnoží, jak by měly, a jsou tím pádem ohrožené.

Příčina jsme my. Lidé.

Pravé poslání tohoto článku tedy je vás inspirovat a zamyslet se nad vlastním životem. A ne, není to vůbec egoistické – myslet na sebe. Je to nutné. Je to první předpoklad k tomu, že se to začne na té naší planetě energeticky měnit k lepšímu. Že se půjde více do hloubky a do otázek „Proč? Jak?“

 • Proč se děje to, co se děje?
 • Jak to já můžu změnit a ovlivnit?
 • Co vlastně je v mé zóně vlivu?

A tak začněte malými krůčky. Měňte svá slova, měňte své myšlenky, namísto pomluv s druhými sdílejte to, za co jste vděční.

Namísto stížnosti jděte do akce a přispívejte k dobru celku.

Pečujte s láskou o své fyzické a mentální tělo.

Pečujte o prostředí, ve kterém žijete.

Rychleji odpouštějte sobě i druhým.

Uvědomujte si stále vyšší celek.

Jak?

Já jsem dříve chodívala do místního lesa, kde jsem bydlela, a často jsem viděla na zemi poházené různé odpadky a flašky a vždycky jsem jen tak prohodila „No fuj, ty lidi jsou prasata. Už ani v tom lese není čisto.“ – A když se to takhle párkrát zopakovalo, tak jsem si jednou řekla: „No jo, ale ten, kdo to tam hodil, to asi neuklidí…, tak to udělám zkrátka já.“

Vzala jsem si rukavice a igelitku a šla jsem na procházku jako vždycky, a když jsem někde něco viděla, tak jsem to sebrala. A můžu vám říct, že ten pocit je nádherný. Že najednou to už nejsou jen plané řeči o krásném a dokonalém světě, ale tvorba krásného a čistého světa. A to mě moc těší a baví.

les

Tenhle příběh si můžete shrnout na cokoliv – co vás trápí, rozčiluje. Zkrátka jen místo slov začněte s činy. A uvidíte, že se začne měnit život váš, i těch kolem, které budete inspirovat.

Vědomí celku nás staví do rovnováhy. Dává nám možnost pocítit větší hloubku věcí a umět se také podívat na naše „problémy“ z vyšší perspektivy, a tak je lépe pochopit i přijmout.

Nezapomeňte, že se nic neděje jen tak. Planety, příroda, zvířata i bytosti kolem nás nám jen nastavují zrcadlo toho, kým jsme my sami (jako jedinci a jako celek).

Sdílejte toto poslání dál. Žijte a čerpejte energii z celku a vracejte jí vděčností a péčí o tento „náš“ celek.

S láskou
Lenka

 

Lenka Hrušková

Lenka Hrušková

Podporovatelka žen na cestě k sebe-vědomému životu. Lenky vášní je ukazovat ženám cestu, jak skrze žití sebelásky a projevování kreativity žít šťastný a naplněný život ve všech jeho oblastech.

Věří, že ve chvíli, kdy žena bezpodmínečně přijímá samu sebe a současně projevuje svou tvořivou sexuální energii, začne mít její život opravdový smysl.

Autorka ebooku Sebe-vědomou ženou krok za krokem >>>
A také ebooku Jak se navždy zbavit chronických bolestí močového měchýře >>>
Lenka Hrušková

Latest posts by Lenka Hrušková (see all)

Podporovatelka žen na cestě k sebe-vědomému životu. Lenky vášní je ukazovat ženám cestu, jak skrze žití sebelásky a projevování kreativity žít šťastný a naplněný život ve všech jeho oblastech. Věří, že ve chvíli, kdy žena bezpodmínečně přijímá samu sebe a současně projevuje svou tvořivou sexuální energii, začne mít její život opravdový smysl. Autorka ebooku Sebe-vědomou ženou krok za krokem >>> A také ebooku Jak se navždy zbavit chronických bolestí močového měchýře >>>
Komentáře
 1. Jana Burešová napsal:

  Leni, moc pěkný článek:-)

 2. Skout For PC napsal:

  Hello everybody! Would you like to install the Skout application on your Windows PC? Then you have come to the best place. In this post I want to show you how to download Skout for PC / laptop.

 3. Mi Opalka napsal:

  Jasa Kontraktor Kolam Renang, Perawatan dan Renovasi. Banyak Opsi Desain. Proses Relatif Cepat. Material Berkualitas. Melayani Semua Indonesia … klik https://renovasi-kolamrenang.netlify.app/biaya-renovasi-kolam-renang-manado.html untuk selengkapnya

 4. Anibal Majeski napsal:

  Laman legal supplier Beton Cor Pracetak memasarkan bermacam-macam tipe keperluan beton dan info berkaitan dengan Beton Cor Pracetak serta produk … info lebih lanjut https://harga-road-barrier-megaconperkasa.blogspot.com/2019/02/harga-road-barrier-beton-1-metro-0852.html

 5. Ariel Klemencic napsal:

  Beli Beton Precast Online bermutu dengan harga murah terkini 2020 di MegaconBeton.com! Pembayaran gampang, pengiriman kencang se Indonesia. untuk detail silahkan kunjungi https://boxculvert.jabodetabek.my.id/2020/08/harga-box-culvert-pracetak-megacon-di_77.html

 6. Geraldine Nicka napsal:

  Jasa truk towing betul-betul dibutuhkan dalam kondisi darurat dikala berkendara, namun masih banyak yang tidak tahu tipe contoh dan harga … lebih detailnya https://derek-angkut-mobil.blogspot.com/2020/11/jasa-derek-mobil-jakarta-ntt-alatberatid.html

 7. Caleb Serabia napsal:

  Pintu kaca tempered banyak dipasang di perkantoran ataupun sentra perbelanjaan. Nah, seandainya Anda juga berniat memasang pintu kaca tempered … selengkapnya https://etalase-tempered.blogspot.com/2019/12/jual-kaca-tempered-etalase-1-padang.html

 8. nelson napsal:

  Je čas podělit se o své svědectví, jsem Nelson a jsem šťastný, když zde sdílím své svědectví, představila mě Baba Ogbogo moje matka, když zjistila, že po 3 letech manželství nemohu otěhotnět. To mi tedy přineslo tolik problémů do manželství a vedlo k rozvodu. řekla, že je vysoce duchovní a může přimět mou ženu, aby se ke mně vrátila v radosti a mohli bychom mít spolu děti. Nejprve jsem pochyboval, dokud jsem se s ním nekontaktoval, a poté na mě seslal mocná kouzla a nedovolil mé ženě, aby se ke mně vrátila poté, co jsem udělal potřebné. A teď jsme šťastní s milými dětmi. Ode dne, kdy pro mě Great BaBa Ogbogo pracoval a vyřešil mé problémy. Složil jsem silný slib, že dokud budu žít, budu i nadále svědčit o dobrotě jeho velkých děl a těm, kteří se potýkají se vztahem a manželskými obtížemi, by se měli rychle spojit a stát se šťastným svědkem jako já. Přeruším zde jeho kontakt, e-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com nebo se k němu spojím prostřednictvím jeho čísla WhatsApp. +2349020168697

  Donutil moji bývalou manželku, aby se ke mně vrátila v radosti

  Vyléčil mě z impotentního muže na skutečného muže.

 9. Amy Pater napsal:

  Epoxy flooring is widely known to be one of the most durable and long-lasting … If you should be buying skilled epoxy floor contractor in Indonesia… tap https://berkahepoxy.neocities.org/jasa-injeksi-beton-dumai.html for detail.

 10. Marquis Wissel napsal:

  Searching for a door manufacturer on Indonesia? You manufacture aluminium doors on-page & provide you with quick transport intervals, click https://supplierpintulipat.blogspot.com/2019/11/jual-pintu-lipat-besi-kediri-kualitas.html for detail.

 11. Ignacio Rangasammy napsal:

  Partisi kamar mandi kubikal yakni salah satu desain kamar mandi merupakan ini yang ketika dimanfaatkan untuk bisa bangunan minimalis. Dia termasuk pembatas kamar … klik https://partisi-kamar-mandi.blogspot.com/2019/04/cubicle-toilet-phenolic-pangkalpinang.html to go further.

 12. Ivanka082 napsal:

  Je správné, že existují e-shopy jako je třeba https://www.greenmat.cz. Já jsem si totiž dříve myslela, že nic kromě Alzy neexistuje než jsem se začala na internetu trošku více orientovat. Podle mě jsme se dostali do hodně nepříjemné situace, protože jsme všichni zvyklí na plastové obaly, ale těch se jednoho krásného dne budeme muset nadobro zbavit. A to bude bolet.

 13. KETINA BARLEY napsal:

  Ahoj všichni, jsem tak nadšený, že můj manžel je zpět poté, co mě opustil pro jinou ženu. Můj manžel měl poměr se spolupracovníkem a já miluji svého manžela tak moc, ale podváděl mě se svým spolupracovníkem a touto dívkou, myslím, že používá čarodějnictví nebo černou magii na mého manžela, aby mě nenáviděl a tohle bylo tak kritické a nepožadované, protože celý den a noc brečím, aby mi Bůh poslal pomocníka, který mi přivede zpět mého manžela! Byl jsem opravdu rozrušený a potřeboval jsem pomoc, takže jsem hledal pomoc online a narazil jsem na web, který navrhl, že Dr.Wealthy může pomoci rychle získat bývalého přítele. Cítil jsem tedy, že bych ho měl zkusit. Kontaktoval jsem ho a on mi řekl, co mám dělat, a udělal jsem to, pak pro mě udělal kouzlo lásky. O 22 hodin později mi můj manžel opravdu zavolal a řekl mi, že mi tolik chyběl, Bože můj! Byl jsem tak šťastný a dnes jsem opět šťastný se svým mužem a radostně žijeme společně a děkuji mocnému kouzelníkovi Dr.Wealthymu, je tak silný a rozhodl jsem se zde sdílet svůj příběh. pokud jste zde a váš milenec vás odmítá, nebo se váš manžel přestěhoval k jiné ženě, už neplačte, kontaktujte Dr.Wealthy o pomoc hned teď … Zde je jeho e-mail, wealthylovespell@gmail.com
  Udělá také následující kouzlo
  Těhotenské kouzlo
  Kouzlo lásky
  Kouzlo zvětšení penisu
  opar
  Vítězné kouzlo
  Jeho WhatsApp +2348105150446
  Blog: wealthylovespell.blogspot.com

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů