Nejlepší oslava 7-letého výročí

Ještě minulý týden jsem si myslela, že trpím únavovým syndromem. Po hodině práce jsem si musela jít lehnout. Já, věčně naspeedované dynamo. A ze všeho nejvíc jsem se těšila až bude po všem, na neděli.

Jenže pak přišla sobota a já si uvědomila, že to nebyla neděle, na co se tak těším.

Ten den byl pro mě jeden z nejkrásnějších v životě. Proč?

Konal se 2. ročník akce Ženy ženám ŽIVĚ 2014. Oslava ženství a také dalšího krásného roku s Ženy ženám.

Do teď nemám slov, ale v duši cítím velký klid a vděčnost. Byla to prostě pecka, přesně tak, jak jsem si přála. Moje přání se plní a já děkuju, že slouží tak dobrým věcem.

Jaké to vlastně bylo? 

Můžeš právě teď ochutnat z krátkého videa nebo fotek (a že máme krásné :)).

Lili a Lucie, dvě vystupující lektorky se o své zážitky podělily v nádherných článcích. Můžeš si je přečíst tady na blogu.

Jaký byl můj highlight (tedy, největší zážitek)?

Taneční vystoupení. JO! Zatančila jsem téměř 400 ženám (a asi 10 mužům). Jsem na sebe pyšná a můj vztah ke svému tělu dostal další rozměr.

_mg_6430.jpg

A nakonec to byla nejlepší oslava mého 7-letého spolubytí s mým mužem Davidem. V sobotu jsme oslavili výročí a uvědomění, jak moc jsme šťastní za to, že po téhle cestě kráčíme spolu.

_mg_6861.jpg

Jsem šťastná.

– Alice

PS: Jakou další skvělou akci chystám? Mrkni zde >>>

Alice Kirš

Zakladatelka a ♥ projektu Ženy ženám

Alice je žena, která svým velkým srdcem, otevřeností, lehkostí, citlivostí, originalitou a důvtipem boří staré hranice a vytváří neomezený prostor pro růst. Je milovnicí lehkosti a svobody, zvířat, vaření, útulné atmosféry, cestování a také autorkou knihy 17 tváří ženy.
Zakladatelka a ♥ projektu Ženy ženám Alice je žena, která svým velkým srdcem, otevřeností, lehkostí, citlivostí, originalitou a důvtipem boří staré hranice a vytváří neomezený prostor pro růst. Je milovnicí lehkosti a svobody, zvířat, vaření, útulné atmosféry, cestování a také autorkou knihy 17 tváří ženy.
Komentáře
  1. Marie napsal:

    Aličko přeji ti hodně lásky a spoustu energie do dalších akcí.Také hodně úspěchů v oslovování nejen dalších žen ale i mužů aby se vydali na cestu sebelásky a sebepoznávání. Děkuji za tebe!M

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů