Nakupuji jinak…

HURÁ, UŽ MÁM CO NA SEBE :-)

Díky nauce Feng Shui dokážu vidět prostor kolem sebe jinýma očima a najít způsob změny, aby se člověk cítil doma nebo v kanceláři šťastnější. Umím z data narození vyčíst silné stránky, talenty a chování člověka. Ale když jsem stála doma před plnou skříní a řekla větu: „Nemám co na sebe!„, tak byl čas setkat se s Táňou. S ženou, která dokáže lidi vidět a přečíst na základě jejich oblečení. S ženou, která díky čínské nauce umí číst v ženách. Těšila jsem se, jak nově obleču své tělo.

Domov je naše druhé tělo, ale jak obléci to fyzické bylo pro mne někdy záhadou.

olgabu_nakupuji

Využívám pro své činnosti energie jednotlivých dní, protože nám mohou hodně pomoci, a na setkání s Táňou nemohlo být lepších dní. Sobota a neděle byly dny se spoustou informací a opravdu jich bylo! Z pohledu pěti prvků patří informace k elementu vody. A tak jako voda na stole po celou dobu akce, tak pro mne byl očistný celý víkend. Užila jsem si ho na 200%.

Uvědomila jsem si, že už nemusím nosit věci,
v kterých se úplně necítím.

Uvědomila jsem si, že všeho moc škodí a že jeden zajímavý doplněk úplně stačí.

olgabu_nakupuji1

Mám ráda symboliku a tak ptačí budky na stromě před hotelem byly krásným důkazem, že každá jsme si našla ten svůj nový prostor/oblečení, ve kterém se budeme cítit lépe.

Hned druhý den po návratu domů jsem šla trénovat teorii do praxe.
Z obchodu jsem odcházela nadšená a novými čtyřmi kousku.
Opravdu nakupuji jinak

 

Mějte krásný den

Olga

olga 7Poradkyně a lektorka Feng Shui
www.olgabu.cz

Zajímá vás energie jednotlivých dní? Každý den ráno v 8 hodin na facebooku
Proč je symbolika obrazů tak důležitá? Podívejte se na VIDEO

Ženy ženám

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností.
Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů