Milujete svou vagínu?

milujete svoji vaginu?

Říká se, že aby erotický časopis skutečně spadal do oblasti erotiky a ne porna, musí být všechny fotky ženské vaginy retušované. Všechno, co přebývá, vyčnívá nebo je na obrázku moc vidět, se graficky upraví tak, aby vznikla dokonalá (vlastně téměř dětská) „krásná buchtička“.
Když si zkušebně prohlédnete namátkou několik takových časopisů, zjistíte, že toto tvrzení nebude daleko od pravdy.

Ženy se za svou vagínu stydí

Na základě těchto upravených fotek ženských vagín dospělo mnoho žen po celém světě k názoru, že jejich vagina je absolutně nepřiměřená, nedokonalá a nehezká. A jde to i dál. Ženy se za svou vagínu stydí, opovrhují jí, nemají jí rády, protože se jim samotným nelíbí. Někdy se jim dokonce zdá odporná.

Neodpovídá totiž médii předkládanému vzoru.

Dovedete si jistě představit, co to dělá se sebehodnotou!

A tak tyto ženy nabily dojmu, že jediné, co jim může pomoci, je plastická operace- labioplastika.

Nechávají si hromadně ořezávat své vnitřní rty, okvětní plátky, nebo jakkoli tomu chcete říkat, protože slovo „pysky“ je podle mého názoru absolutně neodpovídající! Aby odpovídaly „normě“, podstupují chirurgické zákroky, při kterých jim plastičtí lékaři doslova modelují vagíny na přání.

Jak jsou na tom se sexem?

Milujete svoji vaginuVe své praxi se často setkávám se ženami, které nemají ke své vagíně příliš pozitivní vztah. Stydí se za ni. Při milování potom myslí na to, že „určitě nevoní, nechutná a nelíbí se“ ani jejich partnerovi. A což teprve orální sex

Takové typy žen orální sex prostě neprovozují.

Je to jejich noční můra.

Ženy, které podstoupí plastickou operaci své vagíny, si naopak tuto disciplínu užívají náramně. Teď jsou konečně spokojené a můžou se hrdě ukázat světu.

Narazí ale ve chvíli, kdy zjišťují, že díky jizvám nebo srůstům po zákroku, ztratily část své citlivosti. Prožívání rozkoše se tak může leckdy dramaticky snížit. A žena, ač má krásný pocit ze své dokonalé vagíny, neprožívá u orálního sexu nebo milování ani zdaleka takové pocity, jaké by mohla, kdyby jen malinko změnila úhel pohledu.

Vzor se stává normou

Má klientka mi vyprávěla o své šestnáctileté neteři. Na sociální síti se vyskytl článek na toto téma s fotografií vagíny v její přirozené kráse. V komentářích pod článkem se k tomuto tématu vyjadřovali její stejně staří přátelé. Jeden mladý muž napsal: „Než mít tohle doma, tak jí to radši uřežu sám!“

Na základě tohoto článku, si neteř mé klientky už teď, ve svých 16 letech, šetří na plastickou operaci své vagíny. Je přesvědčena o tom, že mladíci jejího věku, považují vzory, které jim předkládají erotické časopisy, za normu. A nikdy nebudou schopni ocenit rozmanitost přirozené ženské krásy.

 

Muži to vidí jinak…

Na základě těchto zjištění vznikají po celém světě projekty na podporu nádherné individuality ženského přirození. Jedním z nich je projekt The Great Wall of Vagin a tvorba britského sochaře Jamieho McCartneyho, který vystavuje zděné bloky odlitků ženských vagín, původně vytvořených pro muzeum sexu v Londýně, aby ukázal rozmanitost a krásu ženského pohlaví.

Dalším z projektů je nádherná kniha Heart of The Flower – book of yonis (Srdce květiny – kniha o joni), ve které se autor Andrew Barnes snaží transformovat pohled dnešní společnosti na ženskou přirozenost a sexualitu. Osobně mám tuto knihu doma a pokaždé, když si ji prohlížím, jsem neskutečně dojatá tajemnou něžnou krásou, kterou fotografie nabízí.

Také u nás se již chystá projekt podobného charakteru.

Milujete svoji vaginu

Jak je to doopravdy?

V uplynulých třech měsících jsem si udělala malý výzkum. Ptala jsem se mužů různých věkových kategorií, jaký mají názor na různorodost ženského pohlaví.

Všichni se shodují na tom, že při milování nebo orálním sexu, nad vzhledem vagíny nepřemýšlejí. Je jim jedno, jestli je růžová nebo fialová, spíše jako motýl nebo jako květina, s malými nebo většími okvětními plátky. Na ženské vagíně je přitahuje a vábí především to, nakolik je otevřená, nakolik umí prožívat a také dávat najevo svou touhu, nakolik muže přijímá a odevzdává se mu.

Naopak, velmi zaujatě a rádi pozorují rozličné ženské tvary a zkoumají jejich půvab a kouzlo.

Vaše vagína je jedinečná!

Milé ženy, pokud je mezi vámi některá, která ještě stále nepřijímá svou vagínu jako poklad jedinečnosti a vyjádření božství, věřte, že stačí jen změnit úhel pohledu!

Jedna jako druhá jste krásná, individuální a výjimečná ve své ženskosti!

Vaše vagína je vaše největší bohatství, které můžete muži předložit jako nejvyšší dar. A nezáleží na tom, jaké je velikosti, barvy, chuti nebo vůně. Záleží na tom, jak ji vnímáte vy sama. S jakou hrdostí a pýchou ji nabízíte. A jakou hodnotu v ní vidíte. Pokud rozevíráte svá stehna s pocitem, že nabízíte svému muži ojedinělý a skvostný poklad, bude jeho i vaše prožívání intimity mnohem smyslnější, hlubší a plnější. Budou se dít zázraky!

Zamilujte si ji!

K tomuto mimořádně vřelému vztahu se svou vagínou můžete dojít třeba tak, že si ji nejdříve v malém zrcátku, při dobrém osvětlení, detailně prohlédnete. Jemným dotykem pohladíte každý milimetr tkáně zvlášť. A s úctou prozkoumáte její tvar a podobu. Můžete ji přirovnat k nějaké květině, mušli, či čemukoliv, co vás napadne.

Můžete jí dát jméno. Můžete k ní v duchu, či nahlas promlouvat. Můžete jí poděkovat za krásné pocity, které vám přináší, za děti, které vám porodila, nebo za hlubokou moudrost ženství, které v sobě skrývá.

Spojte se s ní. A toto spojení vám přinese vědomí, že máte ve svém klíně posvátné místo, které je pro každého muže tím nejpřitažlivějším místem na světě.

jana maskova zimolova

 

 

Jana Mašková Zimolová, CSB
lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů

www.terapiedotykem.cz
facebook/Terapie dotykem

 

 

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře
 1. viktor napsal:

  Jsem docela překvapen, úplně mne udivuje kolik, žen podlehne ženské konformitě a stává se otroky, tak aby se chovaly stejně jak většina žen. Co se týká váhy, oblečení, prsou, holení – což si myslím, že většina se holí na intimních místech proti své vůli, strach z názorů okolí je větší, než jejich postoj. A teď nakonec i vagína, což mne fakt překvapilo.
  Jak „ideální“ vzorec krásy může zdeptat sebevědomí tolika žen.

  • sirsi rozmer napsal:

   Takže, ono to neni tak jednoduche jak se muze na prvni pohled jevit. Zeny to maji v mnohem slozitejsi nez muzi, nebot typicka vlasnost ktera se hodnoti u muzu je vykon a u zen krasa, takze ano chceme byt krasne a ty mene sebevedome na tom stavi celou svou hodnotu, takze jsou schopne potlacit samy sebe, tak aby vyhovovaly a mely prijeti okolim a i vetsi mnozstvi partneru co o ne maji zajem, nebot media vtloukavaji lidem do hlavy urcite predstavy a priznejme si to dari se jim to. protoze prumerne inteligentni lidi jsou hoodne ovlivnitelni. Muzi tohle tolik resit nemusi, protoze ikdyz nemusi byt nijak extra atraktivni zenu nalakaji na sve pracovni uspechy, vtip nebo cokoliv co se jim dari, zeny totiz spis hledi na charakter zatimco muzi prvni vitezi vzhled a az pak se koukaji zda si s ni rozumi, samozrejme tyto definice jsou obecne formulovany, neberte to doslova a nechytejte me za slovicko. A ano je to silenost, kdyz si clovek uvedomi jak zvraceny je svet a jak o to zvracenejsi jsou lidi co se tomu prizpusobuji, ale verte ze odolat oproti 90% populace ktera tvrdi ze je to normalni, je fakt tezke, ten clovek musi byt fakt silna bytost a nebo asocial. Prehnane receno. Ono to zacina uz stejne v detstvi, kdy neni uceno nikdy sebelasce a prirozenemu respektu k telu. a misto toho se koukame na televizi a verime ze oni maji pravdu a ze bychom meli zhubnout, nechat si zvetsit prsa atd. Vice tomuto jevu podlehaji zeny perfekcionistky a ty co mely prisnou vychovu, tzv. podminecnou, kterou si spoujuji i v ocekavani ve vztahu s budoucim partnerem, ja musim byt krasna aby me mohl mit rad, hodne smutna zalezistost. Stejna skupina zen si libuje v poruchach prijmu potravy a nemyslim si ze za to tolik muze labilita, jako spis prirozena zenska emocionalita doopravdy veci prozivat, jak radovat se tak se trapit, kdyz se to prebere nejsou tolik racionalni aby se uklidnili vetou, vzdyt na vzhledu tolik nezalezi a urcite se najde chlap co me bude mit rad i takhle, pak je tu dalsi vec je mensi procento muzu ktere oslovi, a ne kazda je schopna zustat sama, s tim souvisi i sebevedomi a zralost cloveka. a na to se nabaluji klasicke problemy vztahove ktere se resi uz desitky let porad dokola a neli vice casu….

 2. Nerisa napsal:

  Já mám to štěstí, že jsem si nikdy erotické časopisy neprohlížela, takže až dodnes vlastně netuším, co je ta „norma“. Považuji za normu to, co mám od přírody a nijak nezkoumám, jestli je to dobře nebo špatně. Ne, neodsuzuji ženy, které se tím trápí, spíš mi připadá smutné, že to tak je. Že ani v těch rodinách jako holčičky nemáme žádný vzor, nic, co by nás naučilo si vážit sebe samých a pak později podléhá mnoho žen právě takovému tlaku médií.

 3. Ivana Jelemenská napsal:

  Ženy v našej kultúre sa považujú za emancipované a slobodné a pritom utekajú na plastiky, ochlpenie považuje za nehygienické, ale necitlivé striedanie partnerov od 15, ktoré im ubližuje, je košer. Mám kamarátku, ktorá podstúpila labioplastiku 2x, lebo po roku zistila, že opäť tam nie je niečo v poriadku. Celý život je stále so sebou nespokojná. Teraz nič necíti a neznesie ani predstavu pohlavného styku. Odsudzujeme ženskú obriezku v Afrike a my, „civilizované“ ženy sa nechávame dobrovoľne rezať a ešte za to platíme. Mnohé ženy sú k sebe tak kruté :(

 4. Neely Gormly napsal:

  Kontraktor kolam renang mempunyai banyak tugas dalam mengerjakan proyek kolam renang dan tentu cukup penting dalam pembuatan kolam renang … tap https://kolam-bening.blogspot.com/2019/08/jasa-treatment-air-kolam-renang-bau-bau.html untuk lebih lengkap

 5. Donnie Torborg napsal:

  Jual Beton Instan dari beragam merek terbaik harga murah dari distributor legal di indonesia. Tersedia Ready mix concrete kemasan ataupun kendaraan beroda empat truck beton … info lebih detail http://pagarpanelmegacon.kedungsepur.my.id/2020/08/harga-pagar-panel-beton-megacon-di_90.html

 6. Minh Bauer napsal:

  Jasa truk towing amat dibutuhkan dalam kondisi darurat ketika berkendara, melainkan masih banyak yang tidak tahu macam model dan harga … info lebih lengkap https://jasa-towing-mobil.blogspot.com/2020/12/harga-towing-mobil-jakarta-batam.html

 7. Silvana Antosh napsal:

  Kaca Tempered Glass ini mempunyai tenaga lebih kuat 4-5 kali lipat dari kaca umum. Kaca tempered bisa diaplikasikan untuk si kecil tangga ataupun dinding, kunjungi https://harga-kaca-tempered.blogspot.com/2019/05/kanopi-kaca-tempered-cilegon.html

 8. Donovan Cecena napsal:

  KontraktorEpoxy.co.id offer a trusted and durable floors surface for professional and industrial … We offer a selection of affordable services without sacrificing quality. lf Progressing Epoxy… tap https://injeksibeton.jabodetabek.my.id/2020/08/jasa-injeksi-beton-1-pamulang-tangerang.html for more offers.

 9. Gino Cascia napsal:

  Composite door along with PVCu panel manufacturer offering business potential customers nationwide. Renovate your dwelling which includes a delightfully crafted PabrikPintu.co.id, tap https://supplierrollingdoor.blogspot.com/2019/06/jual-pintu-rolling-door-bahan-pabrik_30.html for more offers.

 10. Melba Hightree napsal:

  Toilet cubicles range was created and manufactured with every washroom use and environment in your mind; and for sale in a complete variety of colours … visit https://showerbox.jabodetabek.my.id/2020/10/jual-shower-box-sawah-besar-jakarta.html untuk informasi selengkapnya.

 11. Táňa napsal:

  Krásně napsané. Ono milovat svou vagínu není vždy úplně tak jednoduché. Já například dlouho měla problém s tím, že mám prostě velké stydké pysky. Už když jsem byla mladší, tak mi to vadilo. Teď jsem se s tím ale konečně rozhodla něco dělat. Konkrétně chci jít na labioplastiku, viz https://www.labioplastika-praha.cz/

 12. all the technical KINGDOM777 solutions and staff we need for 에볼루션 카지노 operators who provide world

 13. efJiiA napsal:

  에볼루션롤렛
  802efJiiA‘]“

 14. kDSEJI napsal:

  evolution korea
  408kDSEJI“>+

 15. Todd Sanasith napsal:

  Very best plus Cheapest Jabodetabek Exclusive Training, all of our employees and trainers come to your home, established your very own examine agenda and might select virtually any arena connected with examine … visit https://privat-jabodetabek.netlify.app/les-privat-pademangan.html for more details

 16. Jacquelyne Weisholz napsal:

  The most beneficial Jabodetabek private tutoring for kindergarten, elementary, junior high school. The best private teachers graduated from well-known state universities. Closest tutoring place online to your home at inexpensive … go to https://kursus-jerman.vercel.app/ for more details

 17. Dong Mckennzie napsal:

  We provide private lessons for PAUD, TK, SD, SMP, SMA, and Alumni. With a built-in and accelerated method, it can be hoped that this are able to foster an era of people who good morals… click for more information https://lesprivat-exed.blogspot.com/2022/03/les-privat-cipete-1-terbaik-executive.html

 18. Stacey Gamble napsal:

  Is it time to set about a transformative language chance to learn? Look no further than Executive-Education.id’s language you are studying course. From cultural immersion to expert guidance, our program offers a holistic method of language acquisition. Explore the good thing about a fresh language, broaden your horizons, and acquire a edge against your competitors in today’s interconnected world. Go to https://kursus-turki.github.io/kursus-bahasa-turki-johar-baru.html for registration.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.