Kouzlo ložnice pro milence (aneb jak nesklouznout do táta a máma)

Před 15 lety jsem dostala báseň. Báseň jen pro mě. Milostnou báseň. Ještě nikdy mi žádný muž nenapsal báseň, jen pro mě. Dostala jsem potom ještě několik básní. Několik básní od muže, kterého stále miluji, jehož jsem si vzala, a máme spolu 2 syny. Jsem totiž romantička. Miluji svíčky a filmy, které končí sladce, u kterých někdy pláču a také miluji postel s nebesy.

Jako správná princezna jsem chtěla svatbu na hradě, brali jsme se na Karlštejně, a pak v Praze na Břevnově zapíjeli až do rána lásku a zamluvili si pokoj s postelí s  nebesy. Při svatební noci jsem v ní poprvé spala a první syn se narodil 9 měsíců od svatby, nevím, zda právě v této posteli byl počat, ale je krásné tomu věřit. Věřit, že syn je dítě svatební noci a přišel z nebes.

A protože o vztah je třeba pečovat, aby nezevšedněl a partner vám i po deseti a více letech voněl, tak je třeba spolu sdílet zážitky a zažívat spolu nová dobrodružství. Dobrodružství ve 2, já a on, on a já. Jen tak bez dětí, taková partnerská dobrodružství.

Vzhledem k tomu, že prostor je zrcadlo našeho života, tak je důležité jakou máme ložnici, co vše máme v ložnici a jak se o to naše společné hnízdo staráme. Ložnice je prostor, kde trávíme nejvíce času a tato místnost má v našich krajích 2 funkce: jednak je to místo k odpočinku a spánku, a jednak je to místo ke sbližování s partnerem. Proto zvažte, jakou obrazovou výzdobu si dáte do ložnice, co symbolizuje. Takovou dáváte energii do těchto prostor a vašeho vztahu. Pokud chcete mít, harmonický a vášnivý vztah se svým partnerem, volte obrazy se symbolikou harmonického páru a takové, které mají podporovat intimní partnerské soužití, jak fyzické, tak duševní. Symboliku do prostoru lze také dát ve vybavení – noční stolky, kdy jeden je kulatý a druhý čtverec, symbolika muže a ženy.

Tento rok jsem změnila interiér naší ložnice a náš manželský vztah může dostat občanku, oslavili jsme 15 let od seznámení. Každý oslavenec si zaslouží dárek. Koupili jsme si obraz. Jsme mladí, krásní a jedeme do další 15.

Mějte i vy krásný vztah. Prozářete svoji ložnici energií štěstí, i malá kouzla v prostoru udělají zázraky.

Olga

www.olgabu.cz

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.

Toužíš po ještě intenzivnější inspiraci, konkrétních receptech a hlubším poznání ženského světa?
Objev originální programy z edice Ženy ženám >>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *