Jsem TVŮRCE svého života

Někdo ke konci roku bilancuje: „Jaký byl ten letošní rok?“ Já si naopak pokládám otázku: „Jaký si přeji, aby byl rok příští?“

A protože věřím:

 • že svůj život si tvořím jen já sama
 • že nic není náhoda
 • že to, čemu dávám energii to sílí
 • že to, co vysílám, to také do svého života přitahuji
 • že myšlenky mají sílu se zhmotňovat

tak již třetím rokem, vždy na Silvestra (můžete klidně kdykoliv v průběhu roku) vyrábím svou osobní jantru přání.

 

Co to vlastně jantra je?

 • je to obraz mých přání, cílů a plánů, které si přeji v nadcházejícím roce uskutečnit
 • je to obraz toho, jak se chci v příštím roce cítit, mít a vnímat sebe i své okolí
 • je to obraz kvalit a hodnot, které má můj život v příštím roce mít

Moje letošní jantra

JANTRA 2013

 

A jak se taková jantra vyrábí? Jednoduše a je to velká zábava!

Během posledních dní v roce přemýšlím o svých přáních a snech. Vše si pečlivě zapisuji. Pak si nad každým přáním položím otázku: „Proč si to vlastně přeji?“ a nechám přijít a procítím si odpovědi svého srdce. Většinou se seznam dosti zúží a zůstanou na něm přání, se kterými skutečně rezonuji a souzním.

Oblasti života, ze kterých mohou pramenit vaše přání jsou:

 • Psychická pohoda/Zdraví
 • Vzdělávání/Nové věci, které chcete zažít
 • Spirituální cíle
 • Materiální přání
 • Hodnoty, které jsou pro vás důležité
 • Emoce a pocity/Jak se chcete během roku cítit
 • Práce/Povolání/Odkaz, který po sobě chcete zanechat
 • Vztahy/Spolupráce
 • Finance

Pak přichází tvořivá a kreativní část

Pro každé své přání, kvalitu nebo hodnotu, hledám grafické znázornění. Dobře poslouží obrázky z časopisů, fotografie, vytištěné obrázky z internetu, nebo vystřižené texty. Na jantru můžete také kreslit obrázky, symboly, psát afirmace, přání. Žádné meze se nekladou. Důležité je, aby s vámi výsledný obraz rezonoval a řekli jste si: „ANO! Je to ono!“.

Jsem TVŮRCE svého životaJantru si pak pověste na místo, kde ji dobře a často uvidíte. Já ji mám například naproti posteli. S každým pohledem na ni prociťujte, že to vše už máte, že se vše, co si přejete, už děje. Laskavý a štědrý přítel Vesmír vás podpoří.

Jestli jste ji nestihli vytvořit na Silvestra, nebuďte smutní, to vůbec nevadí. Jantru si můžete vytvořit kdykoliv. Také jí můžete v průběhu roku doplňovat nebo vytvářet doplňující „mini jantřičky“, pokud nějaké přání potřebujete opravdu hodně podpořit!

 

A nezapomínejte:
Čemu dáváte energii, to sílí a to si do svého života přitahujete!

 

Přeji vám hodně zábavy a spoustu vyplněných snů.

 

alice-facebook

S láskou

Alice Kirš

www.alicekirs.cz

 

 

Zakladatelka a ♥ projektu Ženy ženám Alice je žena, která svým velkým srdcem, otevřeností, lehkostí, citlivostí, originalitou a důvtipem boří staré hranice a vytváří neomezený prostor pro růst. Je milovnicí lehkosti a svobody, zvířat, vaření, útulné atmosféry, cestování a také autorkou knihy 17 tváří ženy.
Komentáře
 1. Jana napsal:

  Úžasné a inspirující video, Aličko! Strašně se mi líbí takový typ hudby, mohu se zeptat, kde bych na ni mohla narazit, abych ji mohla mít ve své mp3? Děkuji za odpověď a přeji krásný a úspěšný rok 2013 <3

  • Šárka napsal:

   Také mě velmi zaujala hudba, naprosto uchvacující, ráda bych věděla co to je za skladbu.. :)

  • Alice Kirš napsal:

   Moc vám všem děkuju za fantastické a hladivé komentáře, jste úžasné :-*. Hudba je: Oliver Shanti L’amour Magica Amor. Děkuji, že jste tu se mnou, že vám na sobě záleží. Jsem vám za to velmi vděčná!

  • Petra napsal:

   Dobrý den,
   vaše jantra mě velice nadchla a omámila i hudba.
   Rozhodla jsem se, že si také vytvořím ten nejkrásnější rok 2013 a nenechám to náhodě. S dcerou jsme se do toho v neděli pustily a stvořily jsme si úžasnou Jantru – také jsem shlédla film Tajemství, které mi mnohé odhalilo.Děkuji za sebe i všechny ostatní lidičky.Je z vás cítit spousta lásky.

 2. Helen Horvathova napsal:

  Nadherne spracovane a podfarbene uzasnou hudbou. Prajem pokojny a harmonicky rok. Mam svoj plan uspechu no nenepadlo ma to zrealizovat do podoby videa, je to uzasne povzbudzujuce. Vdaka Alicke.

 3. Hanna napsal:

  Krásné, inspirující, a přesně podle mého gusta, už si jdu lepit a kreslit, a věřím, že to bude dobrý rok :-))) Díky za podporu.

 4. Dáša napsal:

  Nejlepší recept na spokojený život. Děkuji. Jdu tvořit svůj úspěšný a láskyplný letošní rok.

 5. alice napsal:

  překrásné a inspirující,sílu dodávající.hlavně těch 5 odrážek nahoře mě velmi silně zasáhlo.jsem vám velmi vděčná za tuto ženskou přátelskou atmosféru sdílení a splynutí,myslím že při vytváření vašeho úžasného projektu vás muselo oslovit několik bohyní,ženy si potřebují dát takovouto péči.díky.

 6. Ivana napsal:

  Děkuji za info a návod-hezké a inspirativní!:-) A rovněž bych ráda věděla, kde se dá sehnat „ta doplňující hudba“.
  Přeji krásný den Všem:-)

 7. Anna Halajová napsal:

  Krásne spracované, Alička, želám Tebe aj Vám, spriazneným ženám, v roku 2013 šťastné naplnenie prianí…

 8. Amalka napsal:

  Krásné video… cítit z něj nadšení, energii i spokojenost. A je moc dobré se o ně podělit … hlavně s těmi, kterým se právě těchto aspektů nedostává. Děkuji a ať se jantra vydaří :-)

 9. Ivana napsal:

  Velmi pekne spracovane a inspirujuce video.Hned som sa nadchla a idem si vyrobit svoj „plan“ na tento rok.My na Slovensku si davame na Novy rok PREDSAVZATIE.Ked si to slovo rozlozime na dve vyje nam,ze to,co si zelame,si na konci roka predsa vezmeme.A to je nadherna predstava.Staci uverit v magiu slova.

 10. Ivana napsal:

  Ta hudba k videu je naozaj nadherna.Od koho je?

 11. radka staˇková napsal:

  duši hladící nádherné video:-)))))))
  prosím o název skupiny ,která tuto skladbu nazpívala a nahrála děkuji za všechny

  Radka

 12. Romčulka napsal:

  úžasné! také mám svou nástěnku přání! děkujeme za skvělou prezentaci :) a inspiraci
  krásný nový rok!

 13. Natalie napsal:

  Konečně taková báječná inspirace! Děkuju :) Akorát ten obrázek u slova otevření mě až skoro děsí :) Což značí, že k otevřením mám asi dlouhou cestu.

 14. Pavlína Sittová napsal:

  … povzbudivé a pravdivé :-)
  Přeji Vám/nám všem úžasný láskyplný Nový rok a aby se nám podařilo do našich životů vnést svobodu, celistvost, originalitu a jedinečnost každé jedné z nás
  Pavlína

 15. Eva napsal:

  Inspirující :) děkuji…

 16. Mirka Laníková napsal:

  Vskutku dech beroucí video, podbarveno krásnou hudbou.Nádhera!

 17. Martina napsal:

  inspirující,dík a kde si najdu tak pěknou hudbu?

 18. Lenka napsal:

  Velmi láskyplně zpracované a srdcem předané dál všem, kterým může tento způsob podání rozzářit životy a ukázat, že je možné v kterékoliv době žít podle svých vlastních tvořivých přestav tady a teď. Veliké díky :) dokonalé ….nejen myšlenka, video-realizace, ale i hudebně sladěné ….nádhera : )

 19. Andrea napsal:

  Alčo, překrásné, moc děkuji za fantastickou inspiraci i za skvělou práci a pomoc ostatním ženám :). Děkujeme!!!!! Ať Váš rok 2013 je přesně takový, jaký si přejete, aby byl!

 20. Eva napsal:

  Milá Alice, děkuji za inspiraci! Jdu tvořit svoji osobní jantru a moc se na to těším!!

 21. Evelyn napsal:

  Milá Alice, velmi děkuji za tuto i mnohé jiné inspirace. :) Při koukání a poslechu videa mi šel mráz po zádech, ale takový ten slastný, široký tichý úsměv ve tváři, občas i hlasitý radostný smích. Děkuji! :) Vše dobré i Vám. :)

 22. Alena napsal:

  Děkuji, úžasné a inspirující..už vím, jak si obohatit svou nástěnku přání. Současně jsou ale velmi důležité první kroky..ať nezůstane člověk jen u krásné vize*
  Přeji nádherný a bohatý rok 2013 :-)

 23. Denisa napsal:

  Ahoj,pr dotaz na hudbu odpovídám ,našla jsem na you tube

  Oliver Shanti L’amour Magica Amor

  Krásné dny,protknuté přítomností !
  Deni

 24. Zdeňka napsal:

  Moc krásné, Álo, přesně jak tu již zaznělo,člověku z toho až jde mráz po zádech. Musím přiznat, že i mě ten obrázek u slova otevření až nahání strach. Asi to opravdu o něčem vypovídá :-) Jantru si určitě udělám, skvělý nápad. Krásný nový rok 2013 a ať se přání plní…. Zdeňka

 25. Veronika napsal:

  Je to naprosto úžasný nápad. Já si takhle vždycky psala, co bych chtěla mít, čeho bych chtěla dosáhnout, ale takhle si to pěkně zpestřid obrázky, je super…tak já se do toho jdu dát :)
  Krásný den všem

 26. Lucie napsal:

  děkuji, je to nádherné. už pracuji na své Jantřičce – od roku 2013 toho očekávám hodně :o) Bude velká a bude na stěně v pracovně abych jí každý den viděla. děkuju za krásnou inspiraci a nakopnutí.
  Lucie

 27. Radka napsal:

  krasne….jak podobna te me….Alice mate deti?! dovolim si tento osobni dotaz, kdyz uz zname Vasi jantru:-) ps prave premyslim, jak to vse udelat a zaroven neopustit batole…

 28. Táňa napsal:

  Milá Alica, som nadšená, ako to niečo svoje posúvate ďalej, a nieje to len v rovine teórii. Dosť dlho už premýšľam aké slovo na to použiť, lebo niesú to rady, ani skúsenosti, ani zážitky, je to niečo zo života, ale neviem to pomenovať. Je v tom myšlienka, sila, energia, vízie, akcia,láska aj otvorenosť a podpora. Vaša jantra priani funguje. Ja ďakujem za moje splnené želanie, s ktorým som ráno vstávala, nájsť niekoho podporujúceho.
  Ďakujem, ďakujem, ďakujem.
  Táňa

 29. Ilona napsal:

  Nádherné, moc děkuji. Sdílím vše co bylo již napsáno. Moc děkuji za tento úžasný projekt a za všechna sdílení. Je to pro mne moc inspirující. Krásný rok 2013!

 30. Jana napsal:

  Soulasím s tím co psali ženy předemnou, mám s plněním svých přání dobrou zkušenost a vím že moc myšlenky je nekonečná a silná…myslete pozitivně a mějte se rádi…vše se k Vám násobeně vrátí.Bude to pro nás všechny úžasný rok po poznání tolika věcí díky projektu Ženy ženám.Alice ze srdce ti děkuji.

 31. Katka Frodlová napsal:

  Teda Alice, jak tak koukám, měla bych tak 75procent podobně jako Vy a to se nechci opičit -) hmm, zamyslím se a uvidím co mi vyjde jako důležité. To ježdění je zrovna to co mi chybí, ale nějak mám pocit, že to časově nedám. No je to spíš v hlavě, než aby to byla pravda-)ono, když se chce, všechno jde-) krásný rok 2013 všem. S láskou Katka

 32. Krista napsal:

  Děkuju :-*.

 33. Jana Uhliarova napsal:

  …je zajimave jak k vytvareni zameru pristupuji ruzni „ucitele“
  Jeden rok jsem vytvarela jantru, kde toho byla tuna a paradoxne se vse rozjelo ve vsech ruznych oblastech. V oblasti cestovani jsem tam proste dala ruzne obrazky, ktere se mi libily, bez ohledu na to, co na nich bylo (nebyly to konkretni mista – jen prani hodne cestovat). Byl tam napr. Golden Gate, Eifelovka, indicky chram, plaz a Machu Picchu. Bez planovani jsem se ten rok ocitla na nekolika plazich, v Indii i San Franciscu. Pariz prisla na radu o rok pozdeji…

  Dalsi roky jsem si vytvarela „Symbol“, podle jineho zdroje je lepsi vybrat jeden jediny zamer, aby se energie nerozmelnovala. Musim priznat, ze v techto pripadech to zdaleka tak nefrcelo…

  Takze vzhuru k jantram…

 34. Katka napsal:

  Nádherné. I bez kouzelné formule se dá tvořit svět :D. Přeji Ti milá Alice, abys sis užila každou minutu té krásy a děkuji, že jí posíláš i nám :D.

 35. Nina EnglishBrno napsal:

  Ali, jedním slovem překrásné, moc se ti to povedlo!!! A budu se těšit, jak spolu hnem s angličtinou a užijem si to!!

 36. Věra Josífková napsal:

  Připojuji se s poděkováním za možnost sdílení a vzájemnou podporu a inspiraci všech žen a přeji nám všem spoustu energie, dobré nálady a víry v sebe samé.Hodně Lásky a obejmutí přeje a posílá Věra.

 37. Miluše Petrůvová napsal:

  Milá Alice…, to je nádhera. To nadšení a odvaha podělit se s ostatními o svou JANTRU přání. MOC za to děkuji. Velmi jste mě inspirovala. Určitě si něco podobného udělám. Ještě jednou děkuji a přeji úspěšný a šťastný rok 2013!!! Míla P.

 38. Lýdia napsal:

  Už som čítala veľa článkov a námetov na vision board, ale musím povedať,že až tento ma fakt nakopol. Krásne a ďakujem.

 39. lucie bouzková napsal:

  Ájičko,

  krááásné video :-))). Držím ti pěsti, ať se ti to všechno podaří.

  Pusu Lucka

 40. RENATA BURESOVA napsal:

  z videa jsem uplně nadšena,běhal mi mraz po zadech.prochazím né zrovna štastným obdobím a tvé video mi dodalo sílu a inspiraci.díky a přeju tobě a tvému babinci krásný nový rok a nejenom ten letošní.RENATA

 41. Soňa napsal:

  Nádherné, inspirující video. Také mi běhal mráz, ale ne jen po zádech :-) Prostě úžasné. Děkuji.
  Prosím, kde se naučím vytvářet takové videa?
  Přeji úžasný a šťastný rok 2013

 42. Katka napsal:

  Děkuji Vám Alice, jste úžasná inspirující bytost. Vytvoříme si něco takového s dětmi :-)
  Přeji Lásku, Lásku, Lásku.

 43. Romanka napsal:

  Nádherné video,myslím že taková jantra není špatný nápad jak si své sny plnit,hodně štěstí nám všem, Romča :-))

 44. Martina napsal:

  Krásné video, velmi inspirující a povznášející. Už jdu tvořit.
  Přeji hodně lásky a splnění všech přání.

 45. jana napsal:

  To je tak krásný!!!!! Děkuju z celého srdce. Letošní rok jsem začala v poušti a tam si znovu po letech dovolila snít i ty nejdivočejší sny o své budoucnosti. Těším se, až si všechno během tohoto úplňkového víkendu namaluju. Přeji všem ženám mnoho sebelásky :)

 46. Zora napsal:

  Nádherné video Alica ! Veľmi energizujúce ! Pokiaľ som o jantre len čítala tak som si len pomyslela, že je to super nápad, ale po zhliadnutí videa viem, že si ju proste musím urobiť a už sa na to ohromne teším. Takisto ako na všetko, čo prinesie rok 2013.

 47. Lidka napsal:

  Děkuji, je to velmi inspirativní a zajímavé

 48. sadrahearing napsal:

  Hello, this article is awesome. it is useful for people. I have shared it with my friends. قیمت سمعک thank you

 49. sadra napsal:

  Hello .I read your articles and I found it very interesting. خرید سمعک Thank you for visiting my site and commenting.

 50. azmayeshonline napsal:

  i read the articleit has a really new subject and i’m wonder about it was so new for me. تست کرونا thanks for sharing this article.

 51. yuri.m napsal:

  Hi, your post was very good. I hope you put more posts in the site so that we can use them. تست کرونا در منزل
  Thank you for your good site

 52. amin napsal:

  high-quality rugs & carpet & persian carpet & saffron at value-for-money prices. HOME DÉCOR & ARTWORK Handicraft Artwork & Panel Leather Products Hand made Carpet
  Machine made Carpet
  Gabbeh
  Old carpet
  Pictorial Carpet

 53. ersaly.com napsal:

  سجاد وسجاد عالي الجودة وسجاد فارسي وزعفران بأسعار مناسبة. ديكور المنزل والأعمال الفنية الحرف اليدوية الأعمال الفنية واللوحات الجلدية المنتجات المصنوعة يدويًا السجاد
  سجاد مصنوع بالماكينة
  جبة
  سجادة قديمة
  سجادة مصورة

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.