Neblázněte! Jen odcházejí iluze…

Všimli jste si, kolik se kolem vás nebo přímo vám samotným děje „katastrof“? Bouračky, úrazy, velká zadlužení, právnické spory, nemoci, soudní spory, rozvody. Prostě destrukce všeho druhu.

Přichází smrt. V tarotu znamená karta smrt transformaci.

Aby něco nového mohlo začít, musí něco starého skončit.

Tak jako stromy na podzim opadnou, aby mohly na jaře znovu pučet.

Kdo nepochopil doteď, tak na něj dopadají zkoušky stále tvrdší a tvrdší.
Už to nepřehlídnete.
Už se nevyhnete sami sobě.

Pokud vás na nutnou změnu vašeho života neupozorní situace zvenčí, budete podrobeni bolesti. Protože fyzická bolest vás přivede do těla chtě nechtě. Bolest je poslední vzkaz vašeho těla, že takhle už jednat nesmíte. Od toho je tady. Bolest vás přivádí zpět.

 

A co mám změnit?

Všechno! Nahlížení na sebe, na svět, na rodinu, na přátele, pýchu, nenávist, závist, lži, přetvářku, potřebu zalíbit se, manipulaci se sebou i s druhými, lakomství, nezdravé sobectví, utlačování sebe i druhých, neustálá očekávání, potřebu měnit druhé, nechuť měnit sebe, přestat si stěžovat na druhé a přijmout odpovědnost za sebe, své činy, své myšlení a za to, co se děje kolem mě, přestat se neustále vymlouvat na ONI!

Neblázněte! jen ocházejí iluze

 

Stejně nikoho nemáme…

Uvědomte si, že jste sami a přestaňte se z toho hroutit. Přijměte svou samotu jako dar a konečně se snažte zalíbit sami sobě a přijmout sebe jako tu nejlepší společnost na světě. Jste si nejlepším společníkem a parťákem. Ostatní vám stejně jen hrají divadýlko. Přesně takové jaké potřebujete a jaké si za své činy zasloužíte.

 

Procházely vám doteď lži?

Nevěřím. Už jste si sami museli všimnout, jak se vám to pod rukama hroutí. A už si přiznejte, že to není osud a že za ta stále se opakující stejná dramata můžete sami.

Už si přiznejte, že vám tetička z Horní Dolní nedala špatné geny a že to, jaký máte zdravotní stav je jen váš problém a vaše volba.

Už přestaňte fňukat, a buď něco změňte, nebo se s tím smiřte.

 

Prásk!

OSUD NEEXISTUJE! Jsou to jenom kecy, které fungovaly chvíli, abyste se z té pravdy, že si za vše můžete sami, nezhroutili.

INTUICE NEEXISTUJE! Další kec, který měl hlas vašeho ega obléci do líbivé formy. Intuice je jen myšlenka, která se vám splní a vy věříte, že vám byla vnuknuta shora. Neexistuje budoucnost, tak jak by intuice mohla předvídat, co se stane. To, co se stane, je jen důsledek vaší reakce v přítomnosti.

ŽÁDNÉ NEBE NENÍ! To nebe si vytváříte ve svém srdci a s tím nebem chodíte všude po Vesmíru. Vy nemáte stejné nebe jako váš soused. Ten má svoje. Zapomeňte na dobré bytosti, které se o vás jednou na obláčku postarají. Dokud si to nebe nevytvoříte tady na Zemi, stejně se žádného nedočkáte.

NENÍ ŽÁDNÝ CÍL! I když se vám to nezdá. Protože s šátkem na očích stojíte v místnosti plné pokladu, hledáte poklad a vidíte jen tmu. Je to jako když miminko v bříšku hledá maminku a neví, co to maminka je. Jen ví, že po ní touží a netuší, že je v ní.

 

Je jen PRÁZDNO

A z toho prázdna se zrodí nesmírná inteligence, která tu celou dobu je, jen ji přes ty všechny hlasy nestačíme slyšet. Už jsme všichni osvícení. Jsme lampa pod závojem. To, že máme občas nějaké svaté vhledy, není známka žádného posunu ani pokroku.

Jen je poodkryto to, co už dávno v sobě máte.

Nevím jak vy, ale je to trochu deprimující. Ono když praskají bubliny, je to pro mě vždycky deprimující. Prokouknutí lži mě vždycky nějak zklame. Než se to změní v euforku, tak si asi popláču, že jsem tupá, že to hraju pořád dokola.

Vy ne?

 

Vendula KociánováVendula Kociánová
labužnice života, vášnivá vypravěčka vlastních příběhů ze života, zapálená blogerka a průvodkyně žen

Navádím ženy k vlastní podstatě. Aby bez kouzel a čar dokázaly hnout se svým životem, tak jak jsem to dokázala já. Mnohdy jsou ty nejjednodušší cesty nejhůře viditelné. Život sám je velmi snadný a jednoduchý, pokud to tak chceme. O nic se nemusíme snažit, protože vše je nachystáno, jen se položit do proudu a nechat se nést. Ukazuji lidem, že hmota a duchovní růst jsou velmi úzce spjaty a že vše začíná od lásky k sobě samému.

www.vendulakocianova.cz   /    facebook.com/Vendula-Kociánová

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře
  1. all the technical KINGDOM777 solutions and staff we need for 에볼루션 카지노 operators who provide world

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.