Blog / Dopis Ježíškovi pro dospělé

Určitě taky každý rok s příchodem podzimu začínáte přemýšlet nad Vánoci a s příchodem zimy si většina z nás už někdy doslova láme hlavu nad tím, co komu nadělí pod stromeček.

 

Jak dát i dostat dárek, který udělá opravdu radost

Dnes bych vás ráda inspirovala k tomu, jak si přestat lámat hlavu, mít ze shánení dárků noční můru, vyhnout se nákupním maratonům v obchoďácích a užít si radost, pohodu a lehkost při obstarávání dárečku pro své milované.

Zároveň je to tip pro vás, jak zajistit, že se pod vánočním stromečkem neobjeví dárek, ze kterého nebudete mít radost nebo ze kterého dokonce budete zklamaní.

Nebudu vás dál napínat. Je to prosté – udělejte si seznam přání a napiště Ježíškovi, co byste si přáli, tak jako to dělají malé děti a chtějte to i po svých blízkých. Jen s tím rozdílem, že dopisy nebudete dávat za okno, ale využijete na to chytrou aplikaci.

Aplikace, kterou používám na dopisy Ježíškovi se jmenuje TOMIKUP, je zcela zdarma a najdete ji na www.tomikup.cz, kde si můžete vytvářet libovolné seznamy s tipy na dárky. Sdílet je s blízkými a anonymně si rezervovat dárky pro ně.

Celou aplikaci vám teď ve videu představí moje kolegyňka Veronika:

Takže teď už víte, co aplikace nabízí a jak jí můžete letos na Vánoce využít. Já jsem svůj Vánoční seznam rozposlala celé rodině a blízkým a z jejich ohlasů vím, že jsem jim obrovsky zjednodušila život a zvýšila konto vánoční pohody. Nikdo z nich si nemusí lámat hlavu nad tím, co mi darovat a zda se mi vůbec dárek bude líbit.

 

Návrat do dětských let

Stejně tak si už členové naší rodiny začali vytvářet své vlastní “dopisy Ježíškovi” a sdílet mezi sebou.

Vlastně se tak všichni vracíme do dětských let, kdy psát Ježíškovi bylo naprostou samozřejmostí a Ježíšek nám pak skutečně nadělil to, co jsme si přáli. Tak proč to nedělat teď v dospělosti?

Přeju vám nádherné Vánoce a spoustu dárečků, které vám i vašim blízkým udělají radost!

 

S láskou

Alice Kirš
srdce Ženy ženám

 

 

 

 

Další články v kategorii

Bohatství, peníze a hodnota Inspirace Ženy ženám
Přidejte se do diskuze

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.