Dárek na poslední chvíli

vanoce alice

V tomto videu bych vás ráda inspirovala k vytvoření velmi netradičního vánočního dárku. Je to dárek, který jste pravděpodobně ještě nikdy nikomu nedali, zabere tak půlhodinky vašeho času, můžete ho darovat naprosto komukoliv a nepotřebujete k tomu nic víc než tužku a papír a svou přítomnost a touhu chtít druhého obdarovat.

Nechala jsem se inspirovat

K tomuto dárku mě inspirovala moje blízká přítelkyně a v současné době i jedna z nejdůležitějších osob v týmu Ženy ženám, Hanka Trnčáková.

Hanička je taková minimalistka, vždycky si lámala hlavu s dárky, nevěděla, co komu pořídit, a tak přišla s nápadem, který mě oslovil.

Co je tím dárkem?

Je jím dopis. Ano, dopis, ale ne jen tak ledajaký dopis.

Je to dopis plný upřímnosti, lásky, vděčnosti a ocenění.

Napište svým blízkým takové dopisy, ve kterých autenticky posdílíte, za co jste jim ve svých životech vděční, co na nich oceňujete, čeho si na nich vážíte, s čím vám pomáhají, za co jim děkujete, ale i za co se případně omlouváte a co odpouštíte, pokud je ve vašem vztahu něco nevyřčeného nebo neuzavřeného. Posdílejte jim, jaký je váš život díky nim a nebojte se rozepsat.

Možná je to pro vás výzva, já to naprosto chápu, protože dopis obsahuje věci, které si s blízkými často neříkáme, i když si je třeba myslíme. Chci vás však podpořit, a pokud cítíte třeba jen maličkou chuť to udělat, pojďte do toho.

Uvidíte, kolik radosti takovým dopisem svým miláčkům uděláte.

A ulehčete si práci a stáhněte si šablonu k dopisu v PDF, kterou pro vás Hanka připravila ke stažení. Najdete ji v tomto článku na jejím blogu.

Držím vám palce a přeju mnoho nezapomenutelných zážitků u tvoření i rozdávání dárku, který vaši blízcí pravděpodobně ještě nikdy nedostali.

S láskou

Alice Kirš
srdce Ženy ženám

Alice Kirš

Zakladatelka a ♥ projektu Ženy ženám

Alice je žena, která svým velkým srdcem, otevřeností, lehkostí, citlivostí, originalitou a důvtipem boří staré hranice a vytváří neomezený prostor pro růst. Je milovnicí lehkosti a svobody, zvířat, vaření, útulné atmosféry, cestování a také autorkou knihy 17 tváří ženy.
Zakladatelka a ♥ projektu Ženy ženám Alice je žena, která svým velkým srdcem, otevřeností, lehkostí, citlivostí, originalitou a důvtipem boří staré hranice a vytváří neomezený prostor pro růst. Je milovnicí lehkosti a svobody, zvířat, vaření, útulné atmosféry, cestování a také autorkou knihy 17 tváří ženy.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů