Co s prostorem na podzim?

Začalo krásné roční období, které miluji. Miluji podzim. Období babího léta, ranní mlhy, brouzdání ve spadaném listí a úžasné barevné kombinace na stromech a keřích. Mám ráda zlato-červeno-oranžový podzim.

Mám ráda šály a šátky kolem krku a teplé odpolední sluníčko. Možná je to tím, že jsem se narodila v měsíci, kdy příroda má nejkrásnější barevné schéma. Možná je to tím, že mám ráda barevnost a rozmanitost. Ale podzim je také období, kdy začínají nemoci a projevuje se více vyčerpání organismu. Proto, když se cítím unavená nebo vyčerpaná, tak si zajdu na masáž. Mám ráda thajskou olejovou masáž. 90ti minutové hlazení těla, kdy stres a únava zmizí. Nebo když mě bolí v krku, tak si koupím zázvor, piji zázvorový čas s medem a zalezu si do postele s knihou.

ALE CO KDYŽ NÁM ONEMOCNÍ NÁŠ BYT?

Jaké jsou příznaky? Může být prostor unavený, či propadnout depresi? Co s tím? Jak se to může projevit? Máte pocit, že se více hádáte a je více komunikačních nedorozumění?
Zkuste některá doporučení k uzdravení prostoru.

  • V HLAVNÍ ROLI ODPADKOVÉ PYTLE. Jděte a nakupte si balení odpadkových pytlů a projděte svůj byt/dům místnost po místnosti a ptejte se sami sebe, zda dané věci skutečně používáte, mají pro Vás nějakou funkci nebo je pouze nostalgicky schováváte, že je Vám líto je vyhodit. Nepořádek není jen prach, špína a hromady nepotřebností ve skříních. Je to vše, co nepotřebujeme a nepoužíváme. STROMY SE NA PODZIM ZBAVUJÍ PŘEBYTEČNÉHO LISTÍ. VEMTE SI PŘÍKLAD S PŘÍRODY A ZBAVTE SE STARÝCH VĚCÍ. Zbavte se věcí, které nenosíte, nepoužíváte, i když byly neskutečně drahé nebo je darujte.
  • SŮL NAD ZLATO. Nejrychlejším očistným prostředkem prostoru je sůl, která je zásaditá a je schopná vstřebat okolní energii do sebe, dokáže nasáknout okolní pachy a snadno zvlhne. Nejlepší je mořská sůl s hrubým zrnem. Nechte jí v rozích místností. Nebo položte misky se solí, do prostorů, kde proběhly hádky nebo nedorozumění, aby došlo k pročištění těchto prostor. Nechte působit 24 hodin nebo déle, a potom jí vyneste úplně z interiéru do popelnice. PROSOLTE SVŮJ BYT A TÍM ENERGETICKY PROČISTÍTE PROSTOR.
  • OCTOVÝ ZÁBAL PRO NÁŠ BYT. Kyselost rozproudí stagnující energii Qi. Vytvořte si octovou vodu a otřete s ní vstupní práh, zárubně vstupních dveří, kliku a také všechny součásti vašeho prostoru. Nejvíce je tato metoda vhodná pro nové prostory nebo po jiných obyvatelích.
  • NAJDĚTE SI MÍSTO V BYTĚ, NA KTERÉM NECHÁTE O SEBE PEČOVAT. TÍM DO PROSTORU DOSTANETE NĚHU, JEMNOST A PÉČI. Dopřejte péči i pro vaše tělo a nechte se hýčkat partnerem nebo si vlezte do vany s pěnou a knihou. I o naše těla je třeba pečovat a dopřát jim očistu a regeneraci.
  • KUPTE ODMĚNU VAŠEMU PROSTORU. Já si ráda kupuji čokoládu, mám ráda tu chuť a vůni. Odměňte i svůj prostor, kupte hezkou kytku, provoňte prostor svíčkou. ALE POZOR, OPRAVDU NĚCO NOVÉHO A PŘI KOUPI MYSLETE NA SVŮJ PROSTOR. A PAK MU TEN DÁREK VĚNUJTE. MLUVTE S NÍM.

OČISTĚTE SVŮJ PROSTOR JAKO SE NA PODZIM ČISTÍ PŘÍRODA, DEJTE MU ZLATOU BARVU A OBDARUJTE HO, TAK JAKO NÁS PŘÍRODA OBDAROVÁVÁ ÚRODOU.

Uvidíte, že získá znovu imunitu pro další období. Pozitivní energii a čistota má velký vliv na obyvatele prostoru. Změňte energetické pole vašeho bytu a tím prozáříte prostor energií štěstí.

Mějte krásný den

Olga

www.olgabu.cz

Chcete se dozvědět tipy a rady, jak prozářit váš vztah s partnerem pomocí prostoru ještě do konce rok 2013? Poslední volná místa na workshopu 6. 11. 2013. Více ZDE… Ostatní termíny workshopů budou až v roce 2014.

Ženy ženám

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností.
Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře
  1. INGRID napsal:

    Velmi zajímavé, poučné a praktické. Ráda se nechám inspirovat. DĚKUJI, jsi úžasná Olinko :-).

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů