Život podle obrazu

Všichni máme kolem sebe obrazy.
Buď jsme si je vybrali sami, nebo jsme je dostali darem.
Pověsili jsme je a hotovo. Obrazy visí.

Napadlo vás ale někdy, do jaké míry může
samotný motiv ovlivňovat vaše životy?

 

Pojďme se podívat na tři konkrétní motivy a příběhy s nimi spojené.

Život podle obrazu

1. Chodím s  kamarádkou na brusle a na lavičce tam občas sedává smutný starší pán. Z jeho tváře lze vyčíst, že je už málo věcí, které ho v životě těší. Ztratil svoji cestu. Doporučila bych mu symboliku majáku s ptáky. Aby mu znovu do cesty vstoupila radost do života, aby poznal nové lidi nebo příležitosti. A měl důvod ke smíchu a štěstí.

Třeba by ty „racky“ z obrazu chodil krmit na lavičku, kde kolem něj bruslíme. :)

 

Život podle obrazu
2. V tramvaji jsem byla svědkem manželské hádky. V jejich rozhovoru nebyla láska ani něha, pouze výčitky a osočování. Proč? Přemýšlela jsem, jestli ještě spolu chtějí být nebo už to byly dvě individuality, které necítí nic, co by je spojovalo.

Odpojili se z vibrací lásky a svá srdce už nevidí. Pokud by spolu chtěli i nadále žít, doporučila bych jim do ložnice obraz s dvěma rozkvetlými květy. Symbolika dvou květů může napomoci opět nalézt cestu k sobě a jejich vztah může znovu rozkvést.

 

Život podle obrazu
3. Pozorovala jsem z kavárny v parku maminku se čtyřmi dětmi. Působila unaveně, ale přesto šťastně. Doporučila bych jí do středu bytu obraz silného zdravého stromu. Obraz se stromem, který má bohatou korunu, symbolizuje pocit bezpečí a zázemí, rodinnou sounáležitost, tradice a nabízí dostatek energie pro celý den.

 

Rozhlédněte se kolem sebe

Jaký máte obraz v místnosti? Jak na vás působí? Vidíte nějakou symboliku?

Napište mi o tom…
Těším se na Vás a mějte báječný den

 

olga

Olga

Specialistka na harmonický prostor
a symboliku obrazů v místnosti

www.olgabu.cz
Více o harmonických obrazech najdete ZDE
facebook.com/olgabu.cz

 

Ženy ženám

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností.
Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.Toužíš po ještě intenzivnější inspiraci, konkrétních receptech a hlubším poznání ženského světa?
Objev originální programy
z edice Ženy ženám >>>

Latest posts by Ženy ženám (see all)

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.

Toužíš po ještě intenzivnější inspiraci, konkrétních receptech a hlubším poznání ženského světa?
Objev originální programy z edice Ženy ženám >>>
Komentáře
  1. Katka napsal:

    Kolem postele mám přímo fototapetu lesa…dodává mi vzduch, teplo ze slunce, které prosvítá..myšlenky na letní teplé ráno a voňavou procházku mezi stromy, kde zpívají ptáci a voní pryskyřice…mmm. A na chodbě jsou obrazy Zdenka Hajného a vesmírní andělé lásky, klidu a míru. :)

    • Katka Svobodová napsal:

      To zní skvěle, Katko :-) Od Zdenka Hajného jsem kdysi měla roční kalendář a byla tam úžasná energie :-)

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *