Zdravím vás z Lago di Garda – mé letošní „plážové“ destinace

Zdravím všechny své přátelé, kolegy, všechny, kdo jste v mé databázi nebo v komunitě plážových podnikatelů. Zdravím Vás ze své letošní pláže, která je položená 1000 metrů nad mořem, tedy spíše nad jezerem. Právě žiju svůj další splněný sen.

Před rokem jsem si řekla, že moje další destinace bude léto na Lago di Garda – krásné hory a koupání, nádherná příroda, teplo, italská kultura, jídlo, ferrati, lesy, procházky. Původní představa byla mlhavá. Pak jednou v noci po lahvi vína jsem se rozhodla jí dát jasný tvar.

Bylo to 30.11., což vím naprosto přesně díky tomu, že počítač si tyhle věci pamatuje :) A vytvořila jsem si tento obrázek, který jsem si pak dala na plochu. Nevěděla jsem, odkud je to foceno ani jak se na to místo dostanu a už vůbec jsem netušila, že by se tam dalo bydlet, protože moje představa byla, že bychom bydleli v nějakém maličkém bytě u jezera. Ale vesmír přijímá objednávky celkem detailně, tady je ta moje :)

Pokud Vás zajímá, jak objednávka dopadla, podívejte se na toto video

Dneska byl trochu opar, tak ten výhled není tak jasný, ale v dalších dnech to ještě s natáčením napravím :)

Každopádně chci říct, že ta podobnost mě až děsí, protože takhle detailně reaguje vesmír na to, co do něj vyšlu. Ne nadarmo se říká, že si má člověk dávat pozor na to, co si přeje :) Náš aktuální domeček jsem našla v lednu na Airbnb.com. Hned jsem věděla, že to je ten pravý, ale bylo to příliš troufalé přání. Korespondovalo ale s objednávkou. A tak jsem se rozhodla, že právě tady budeme.

V době, kdy na mém účtu bylo pár tisíc a v podstatě jsem netušila, co se bude dít v následujících měsících, do jakých projektů se zapojím, Online Academy Club*****, EmailAcademy Premium, Neurorestart, že začnu prodávat svůj ebook. Prostě jsem netušila, kde na něco takového vezmu peníze. Ale tak nějak bez váhání jsem se rozhodla, že TO je to místo a začala dohadovat podmínky pronájmu. Peníze postupně přišly…

Sny se nikdy nesplní samy od sebe

Jak říkám ve videu, peníze nepřišly samy. Je bláhové si myslet, že když si něco přejeme, stane se to samo od sebe. Už ve článku Moje cesta na pláž jsem citovala Paula Coelha, že když si něco přejeme, celý vesmír se spojí, abychom to mohli uskutečnit. Pokud jste však četli knihu, ze které tato věta pochází, jistě víte, že ty cesty jsou spletité a svůj pomyslný poklad nenajdeme ze dne na den. Vzpomněla jsem si teď na jeden příběh, který jsem četla asi ve 14 letech v knize Aladinův Faktor od Jacka Canfielda. Zněl asi takto:

Jeden muž se celý život každý den modlil k Bohu, aby vyhrál milion dolarů. Bezmezně tomu věřil a tak den co den poklekl a prosil Boha o tuto výhru. Přišlo stáří a muž zemřel. Přišel do nebe a ptá se Boha: „Celý život jsem se k tobě modlil, abych vyhrál milion dolarů, proč jsi mi mou modlitbu nesplnil?“. A Bůh odpověděl: „Moc rád bych splnil, ale to by sis příteli musel alespoň jednou v životě koupit los“.

A tak o tom mluvím i v tom dnešním videu, na které se můžete podívat výše. Máte sny? Začněte pracovat na jejich splnění. Pokud chcete pasivní příjem, chcete podnikat z pláže, chcete dělat, co Vás baví, chcete být svobodní – pamatujte, že nic z toho se nestane samo od sebe. Musíte opakovaně překonávat své komfortní zóny, musíte vyvinout velkou dávku energie, aby se Vám mohla vrátit v podobě velkého splněného snu. Samozřejmě pokud máte malé sny, bude stačit malá dávka energie

Abyste měli výsledky, které většina lidí nemá, musíte dělat věci, které většina lidí nedělá.

Možná už jste na tom začali pracovat a výsledky se zatm nedostavují. Pak jste ještě možná dostatečně nepřekročili svou komfortní zónu. Bojíte se točit videa (jako já ), vezměte telefon a začněte točit. Bojíte se napsat eBook? Prostě sedněte a začněte psát. Jestli nevíte jak na to, kupte si můj eBook nebo vstupte do některého vzdělávacího programu, ve kterém se toto učí. Každopádně se to naučte a dělejte to. Jinak zůstanete stát na jednom místě.

Bojíte se odejít ze svého zaměstnání, ze svých „jistot“, za prací, která Vás baví? Věřte tomu, že pak nikdy nebudete mít možnost věnovat plně svou pozornost cestě za svými sny. Dokud jsem se snažila držet svých jistot, točila jsem se stále v kruhu. Myslela jsem si, že jednoho dne se něco stane. Pravdou je, že věci se začaly dít, až když jsem vystoupila z kruhu…

Žít život, jaký chci, není vždy procházka růžovou zahradou

Často je to dřina, často je to překonávání sama sebe, často je to jednání navzdory mé aktuální náladě a jednání navzdory mému strachu. Plnit si sny není zadarmo. Ale dělá to z vás člověka. Formuje vás to. Vlastně tenhle sen byl cíl, ale to nejdůležitější nebylo dosáhnout tohohle cíle. To nejdůležitější bylo projít si těch několik měsíců, které mě naučily hodně a mám pocit, že jsem někdo jiný, než na začátku.

A tak přeji i Vám, abyste se vydali za svými sny, pustili se do věcí, které Vám dopomohou k Vašim cílům a vždycky měli na paměti, že je potřeba sledovat vše, co se děje po cestě, protože to všechno nás formuje a vede nás, a taky že je potřeba být vděčný všem situacím, které se nám v průběhu dějí a důvěřovat tomu, že vše se děje správně, že přátelský vesmír pracuje na naší objednávce a ví, že abychom dosáhli velkých snů, musíme na ně být připraveni.

V závěru Vám všem, kdo čtete tento článek, děkuji. Jsem si vědomá toho, že na splnění mých letošních snů, na vypuštění mého eBooku do světa, na spolupráci na úžasných kampaních, na životě, který mě baví, na mém letošním plážovém místě, jste se všichni podíleli – mí kolegové a přátelé, má rodina, mí eBookoví žáci, mí čtenáři a členové mého VIP klubu, mí facebookoví plážoví podnikatelé, mí učitelé. Vám všem děkuji a těším se na další společnou cestu :)

Stanislava Mrázková

www.StanislavaMrazkova.cz

Chcete i vy napsat ebook na své stránky, ale nevíte jak? Inspirujte se od Stáni Mrázkové v jejím návodu s praktickými tipy. Ebook Jak napsat ebook za 14 dní můžete koupit ZDE.

Komentáře
  1. Jarmila napsal:

    Lago Di Garda je nádherné,byla jsem tam asi před 5roky a bydlela jsem v Lazise,ale projeli jsme celou levou stranu od Merána dolů,bylo to nádherné,dole mmalé městečko obehnané vodním příkopem s ma lými obchůdky-pohádka….

  2. Ala napsal:

    Přeji krásnou dovolenou,já odjíždím s rodinou jenom do Chorvatska, zatím. Snažím se vystoupit z bludného kruhu a začít dělat infomarketing.Snažím se napsat svůj první ebook, ale nedaří se mi to.Snad mi pomůže váš ebook a já to zvládnu.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů