Video rozhovor: Síla ženské značky!

Jak ženy budují svou značku?
Co bude po tom, až se z ženy stane matka?
Ztratíte všechno, nebo naopak získáte mnohem víc?

Každá jsme vnitřně matka. Máme to v genech: citlivá, hledající hlubší smysl, něco, čeho se lze dotknout s pocitem, že je to správné a užitečné. A i když děti nemáme, řešíme ve svém životě podobné problémy a strachy, jako ženy, které už děti mají.

Toužíme naplnit smysl svého života i něčím vyšším. Toužíme zhmotnit své představy, dosáhnout někam výš, než jen do dřezu se špinavým nádobím.

Samy, nebo v rámci firmy, budujete svou značku v souladu se svými názory!

Ve skutečnosti jen pokračujete v tom, co děláte už od narození. Pocity, které jste vnímaly při vyslovení vašeho jména, to co jste dělaly a jak jste se chovaly, tím vším se začala vytvářet vaše značka a cesta k vaší jedinečnosti.

Pak stojíte před otázkami:

  • Jak mohu být žena, podnikatelka a současně matka?
  • Jak se necítit v žádné z rolí přidušená a neuštvat se?
  • Jak zůstat tím, kým jsem, když se věci mění?

„Ženy, které opravdu pochopily tvořivou sílu mateřství a svého ženského údělu, a dokázaly ji ke své značce přiřadit, ji tím nakonec posílily!“ říká Tomáš Lukavec.

A to není jediné překvapivé zjištění, o které se se mnou v našem rozhovoru podělil.

 

Vaše značka: žena vs matka – rozhovor s expertem na branding Tomášem Lukavcem

 

Další videa s Tomášem o tvoření brandu najdete zde >>>

Alice Kirš

Zakladatelka a ♥ projektu Ženy ženám

Alice je žena, která svým velkým srdcem, otevřeností, lehkostí, citlivostí, originalitou a důvtipem boří staré hranice a vytváří neomezený prostor pro růst. Je milovnicí lehkosti a svobody, zvířat, vaření, útulné atmosféry, cestování a také autorkou knihy 17 tváří ženy.
Zakladatelka a ♥ projektu Ženy ženám Alice je žena, která svým velkým srdcem, otevřeností, lehkostí, citlivostí, originalitou a důvtipem boří staré hranice a vytváří neomezený prostor pro růst. Je milovnicí lehkosti a svobody, zvířat, vaření, útulné atmosféry, cestování a také autorkou knihy 17 tváří ženy.
Komentáře
  1. Petra napsal:

    Je to jen o tom, jak si nastavíme priority. Mě děti neuvěřitelně posílily. Díky mateřské jsem začala dělat to, co mě opravdu baví a naplňuje a opustila dosavadní práci, která mě nebavila. Jenže předtím jsem neměla odvahu ji opustit…
    Pokud si to žena už předem postaví, že kvůli dětem nebude mít na práci čas a zhroutí se jí to, co vybudovala, pak se to stane. Pokud se bude těšit z toho, že je matkou, a přeskládá si život podle nových okolností, bude šťastná a bude se jí dařit. je to jen na ní samotné – co vysílá, to i přitahuje ;-).

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů