Rady a doporučení, jak prozářit byt energií a štěstím v prostoru

Prostory, v kterých bydlíte a pracujete, jsou zrcadlem vašeho života. Jak bydlíte, takový máte život. Víte, že můžete sami ovlivnit svůj život tím, že změníte prostor? Zajímalo by Vás, co o Vás prozradí prostor? Pokud ano, čtěte dál.

 

VSTUPNÍ PROSTORY A HALY
NEBOLI ÚSTA PROSTORU

Vstupní prostory jsou branou do vašeho bytu, tedy i do života. Vstupní prostory jsou ve Feng Shui nazývány ústa prostoru, protože vyjadřují, jak komunikujete se společností. Jsou nezbytným spojovacím článkem mezi vnějším a vnitřním světem vašeho domova.

Vstupní prostory by měly působit co nejsrdečněji a neměly by zde být žádné rušivé prvky a překážky. Jedná se o prostor, který o Vás vytváří první dojem a zanechává vzpomínky z loučení.

Předsíň ovlivňuje atmosféru celého bytu.

Měla by být bez zbytečných věcí, jasná a vyzařovat uvítání.

 

Co mohu v prostoru ovlivnit?
Co o mě vypoví vstupní dveře a hala?

Jsou vaše vchodové dveře nevýrazné a dají se špatně najít? Ztrácí se v prostoru nebo jsou něčím zacloněné? Vypovídá to o Vás, že vy nebo celá vaše rodina jste uzavření sami pro sebe. Máte málo návštěv, chodí k Vám pouze lidé, kteří Vás znají a vědí, jak Vás naleznou.

Pokud toužíte být více viditelnější např. chcete se setkávat více s přáteli, zviditelnit svojí práci v zaměstnání, tak změňte vchodové dveře. Upravte Váš vstupní prostor. Dejte květiny před vchod, ozdobte vaše dveře výzdobou a pozorujte, jak začnete být více viditelní i v jiných aspektech.

Rady a doporučení, jak prozářit byt energií a štěstím v prostoru

Vaše vchodové dveře nejdou lehce a dokořán otevřít. Při vstupu do vašeho bytu/domu musíte tlačit do dveří? Zadrhávají se Vám dveře o rohožku?

Nic nefunguje, nic se nepohybuje. Vztahy Vám ztroskotávají. Máte problémy v práci. Jste uvězněni ve svém bytě, jste uvězněni ve svém životě. Váš společenský život vysychá. Ztrácíte vitalitu, vibrace a energii.

Pokud chcete změnit svojí současnou situaci, namažte panty, odstraňte závady dveří a uvidíte, jak se dají věci do pohybu.

 

Visí Vám na věšáku spousty oblečení, které zrovna nenosíte? Přeskakujete přes boty na chodbě? Máte v zádveří spoustu věcí? Máte nahromaděné krámy a harampádí hned za dveřmi?

Pravděpodobně máte těžké období, nedaří se vám ve vztahu, peníze k vám nechodí. Smůla se vám lepí na paty. Mám pro Vás řešení: začněte uklízet. Ukliďte boty do botníku, kabáty a bundy, které zrovna nenosíte, dejte do skříně. Zbavte se nepotřebných věcí a vyházejte veteš.

Odstraněním těchto překážek a snadnému příchodu do vašeho bytu vám do života přijdou noví lidé a příležitosti. Pozorujte „náhody“, které se Vám začnou dít.

 

DOPORUČENÍ:

  • Při vybavování předsíně je dobré mít na mysli, že jejím hlavním účelem je příjemné přivítání při vstupu do vašeho domova.
  • Vymalujte předsíň světlou svěží barvou nebo zvolte vhodnou tapetu.
  • Vybavte ji funkčními předměty pro uložení kabátů, bot a klíčů.
  • Pokud máte úzkou předsíň, rozšíří ji zrcadlo. Nedávejte ho ale proti dveřím.
  • Nevýraznou předsíň oživte obrázky nebo fotografiemi. Můžete experimentovat s různými velkými rámečky a obrázky.
  • Mějte předsíň příjemně osvětlenou.
  • Vede-li z haly několik dveří, nechte otevřené pouze ty, které vedou do hlavní přijímací místnosti. Nejčastěji to bývá obývací pokoj.

 

Pokud Vám něco v životě nefunguje, nefunguje vám i v prostoru, ve kterém žijete. Prostor je zrcadlo vašeho života. Odstraňte závady a ucítíte i změny v životě.

 

Olga BuškováOlga Bušková

Specialistka na harmonický prostor
Lektorka a poradkyně Feng Shui

www.olgabu.cz
facebook.com/olgabu.cz

Ženy ženám

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností.
Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře
  1. Bořislavka Kukolínová napsal:

    My jsme na Nový rok dělali rekonstrukci bytu přes http://pwinterier.cz a jsme s tím moc spokojení. Také se snažím si různě prosvítit bydlení všelijakými andělskými obrazy a kameny, které léčí :) Takže určitě od té doby, co máme zrekonstruovaný byt a máme tam tyto dekorace se nám doma žije daleko lépe a prozářené :)

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů