Radosti zamilovanosti a lásky

pár a západ slunce na pláži

LÁSKA … přesně po ní touží.

Po opravdové, silné, vášnivé lásce se svým duchovním partnerem. Kdy se jeden druhému podívá do očí a beze slov bude vědět vše… souznění dvou duší, dvou polarit.

Moc jí chybí. Často se cítí osamělá. Touží po bezpodmínečném milování, po romantických gestech, po šimrání v žaludku, kdykoli na něj pomyslí.

Sní o Muži. Je nejen silný a charismatický, ale i něžný a rozhodnutý dovolit si přijmout, co ona nabídne. A na oplátku ji i on rád obdaruje tím nejlepším ze sebe. Je čestný, pravdivý, nebojí se mít srdce i mysl otevřenou…

Vyhledává příběhy, ve kterých se mísí romantika s nespoutanou vášní. Emoce v té chvíli zaplavují její tělo. Spolu s postavami v příbězích prožívá jejich vztahy, jako by jimi byla ona sama. Její tělo se chvěje při představě jemných dotyků a hoří při snění o neovladatelné touze spojení.

Vzpomíná na časy zamilovanosti

Na dobu, kdy poznala svého manžela. Jejich setkání se dnes zdá až moc náhodné. Vzplanutí na první pohled. Pouhé vědomí, že se s ním za několik hodit zase setká, vyvolávalo příjemné chvění v žaludku. Každý jeho dotek působil jako balzám, z polibků se jí točila hlava. Povídali si celé hodiny. Milovali se pořád, a kdekoli to šlo. Vzpomíná na obrovskou chuť a nebo až chtíč, se kterým se mu oddávala. Zahrnoval ji svou pozorností, zájmem o každý milimetr jejího těla. Dlaněmi kouzlil, ústy čaroval… Slunce zářilo, i když ho zahalovaly mraky, a oba zářili spolu s ním.

Život byl nádherný. Lehce a ničím nezatížen si plynul.
Svět se stal úžasným místem k bytí.

Kdy to skončilo? Proč to skončilo?
Kdejaký vědec by mohl namítnout: „Pouze chemické reakce těla. Život sám a jeho všednost vás vrátila do reality.“ Jenže ona dnes už ví, že člověk si svou realitu tvoří sám.

zamilovaný pár

Nikdo není oběť, pokud nechce.

Věří, že lze dosáhnout věčného stavu lehkosti. Dostat se do proudu v souladu s touhami své duše… Opět se napojit na sebe samotnou a dovolit si prožívat radosti se vším všudy ve společnosti svého partnera. Tak jako kdysi. V době zamilovanosti. I když ví, že nová zamilovanost nikdy nebude stejná. Nemůže, protože i oni jsou dnes jiní. Ale snad právě proto může být hlubší a krásnější.

Přemítala o lásce, o životě…
Převalovala se v posteli a spánek nepřicházel. Myslí jí kroužily scény z filmů, vzpomínky, prožitky. Ano, mohla vzbudit manžela klidně oddychujícího pod peřinou. Mohla beze slov vyjádřit, ať ukojí její hlad. Věděla ale, že jí nestačí uspokojit se pouze tělesně.

Dnes potřebovala něco mnohem víc

Potřebovala prožít intenzitu samotné lásky. Věděla, že od manžela se jí v takové míře nedočká… snad proto, že ani ona sama sobě ji neumí dát?

Sáhla si na břicho. Jen tak mimoděk se dotkla své kůže. Pohladila ji, jemně polaskala… a najednou to pocítila. Vlna lásky projela celý tělem, od prstů na nohou až ke konečkům vlasů! Pak vytryskla přímo z jejího srdce. Pomaloučku se rozplývala do všech stran. Pronikala do každé buňky. Jako brnění, mravenčení. Zaplavila ji taková něžnost, až ji to omráčilo. Sunula ruce po svých stehnech, hladila boky, paže, krk i tváře. Přejela přes prsa zpět na břicho…

Se zavřenýma očima se zkoumala. Tento „pohled“ na sebe samu neznala. Byl nový, zvláštní a tak nádherný.

Spatřila se očima lásky! Jak hebká pleť, pevné tělo, jemné křivky!

Stanula překvapena svou vlastní krásou, dokonalostí i moudrostí. Každý záhyb, každý vlas, každý chloupek si zasloužil její pozornost… srdce přetékající láskou… zahalena tmou se milovala sama se sebou.

Jsem Žena
Jsem Bohyně… i Čarodějka
Jsem moudrá… i ztřeštěná
Jsem zakořeněná – pevná a rovná – s hlavou v nebesích

Petra K.

Ženy ženám

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností.
Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře
 1. Ellsworth Verdino napsal:

  Jasa Kontraktor Kolam Renang, Perawatan dan Renovasi. Banyak Opsi Desain. Cara Relatif Kencang. Material Berkwalitas. Melayani Semua Indonesia … kunjungi https://hargaperawatankolam.blogspot.com/2019/09/jasa-perawatan-kolam-renang-jakarta.html untuk peroleh promo terbaik

 2. Marisol Kutchie napsal:

  Jual Beton Cetakan Kubus Beton 10 x 10 Cm,ukuran dalam 10 cm x 10 cm x 10 cm Besi cor, untuk menyusun sampel kubus beton Berat dekil: 12 kg. info lebih detail https://harga-road-barrier-megaconperkasa.blogspot.com/2019/11/harga-road-barrier-beton-1-padang.html

 3. Carita Dieterich napsal:

  Jual Beton Instan dari beraneka merek terbaik harga murah dari distributor sah di indonesia. Tersedia Ready mix concrete kemasan ataupun kendaraan beroda empat truck beton … selengkapnya https://boxculvert.jabodetabek.my.id/2020/09/harga-box-culvert-pracetak-megacon-di_84.html

 4. Shelby Yanek napsal:

  Dengan banyaknya pengiriman unit kendaraan ke kota kota hal yang demikian diperlukan pelayanan ekspedisi pengiriman kendaraan beroda empat yang professional … lebih detailnya https://derek-angkut-mobil.blogspot.com/2020/11/jasa-derek-mobil-surabaya-kupang.html

 5. Tesha Arnsberger napsal:

  Kaca Tempered Glass ini mempunyai tenaga lebih kuat 4-5 kali lipat dari kaca awam. Kaca tempered bisa digunakan untuk si kecil tangga ataupun dinding, untuk detail segera kunjungi https://bursa-kanopikaca.blogspot.com/2019/08/jual-kanopi-kaca-tempered-1-padang-0822.html

 6. America Heine napsal:

  DistributorPintu.com is mostly a stainlesss steel security doors manufacturer with which has as well designed & developed industry-leading body stability systems, visit https://pembuatanpintuflush.blogspot.com/2020/08/jual-pintu-flush-1-singkawang-0812-8143.html for detail.

 7. Ardelle Kusnic napsal:

  Partisi toilet kubikal yakni salah satu desain kamar mandi ialah ini yang dikala dimanfaatkan untuk dapat bangunan minimalis. Dia termasuk pembatas kamar … klik https://partisi-kamar-mandi.blogspot.com/2018/10/cubicle-toilet-phenolic-bekasi-murah.html for detail information.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů