Přijměte penis svého muže jako klenot

Zdroj slasti a rozkoše je pro muže nepochybně penis. Na jeho těle je to místo, které mu může přinést nejvíce potěšení a krásných vnitřních i vnějších prožitků.

Ženy se často staví k penisu rozpačitě. Některé jej přirovnávají k meči – vyvolává v nich pocit ohrožení. Jiné na něm nevidí nic zvláštního a už vůbec ne krásného. Některé jsou z něj zmatené nebo nejisté.

Málokterá žena dostala před svým prvním kontaktem s muži praktické rady, jak k penisu přistupovat, jak jej polaskat, jak jej přijímat. I když výjimky potvrzují pravidlo, stále je vysoké procento žen, které kouzlo penisu vlastně příliš nevnímají. Je to škoda.

 

Jak potěšit muže?

Přijměte penis svého muže jako klenotPenis je přitom na mužském těle, z fyziologického hlediska, jedna z nejzajímavějších částí. Stačí mu jen věnovat trochu více pozornosti, času a zkoumání.

Muži ve svých penisech nemají většinou uložena žádná emocionální traumata.

Na rozdíl od žen, jejichž pohlaví je s emočním systémem pevně spjaté, je penis vlastně šťastný. Muži své penisy milují, jsou na ně hrdí, oceňují jejich schopnosti a plně jich využívají. Umí si jej užít.

Říká se, že pokud žena zahrnuje penis svého partnera zájmem a láskou, otevírá tím zároveň jeho srdce. Tak jako ženy milují dotyky v horních partiích jako jsou vlasy, obličej, šije a dekolt, muži tají při dotyku na svých intimních partiích.

 

Láskyplný dotek na penisu je pro muže příjemný a vítaný

Žena, která ví jak přispět k partnerově spokojenosti a k dobrému naladění, se dotýká jeho penisu kdekoli a kdykoli je to jen možné. Nejedná se pokaždé o dotyky stimulační, ani nejde o dosažení nějakého cíle. Jde jen o potěšení, projevení zájmu a podpory. Z prováděných výzkumů je zřejmé, že právě láskyplný dotyk na penisu přináší muži do života více spojenosti, harmonie a zvyšuje jeho sebevědomí.

 

Dotýkejte se…

Klasické rychlovky a stereotypní stimulace, které vídáme v pornofilmech, se někdy vyplatí vyměnit za pomalé a jemné zkoumání. Věnujte pohlaví svého partnera občas o něco více času. Zaměřte svou pozornost na „mapování“ jeho citlivosti.

Každý muž je jiný, každý má jiné prožívání.

Každý penis má jiné reakce a potřebuje jinou péči. Použijte olej nebo lubrikační gel a věnujte svému muži svou plnou pozornost. Váš zájem ho potěší. Společně můžete nacházet nejrůznější místa extatických prožitků, nechat se unášet naprostou dokonalostí vašich těl.

Takové chvíle mohou prohloubit vaše spojení a osvěžit zase o něco více váš intimní život. Laskejte, objevujte, zkoumejte, hlaďte, masírujte nebo se prostě jen tak mimoděk častěji dotýkejte. Přijímejte penis svého muže tak, jak byste si přály, aby on přijímal váš klín.

Jako skvost a největší poklad světa.

 

Jana Mašková ZimolováJana Mašková Zimolová, CSB
lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů

www.terapiedotykem.cz
facebook/Terapie dotykem

 

 

 

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře
 1. Rosťa napsal:

  Vsechno pekne az na tu predposledni vetu: „Přijímejte penis svého muže tak, jak byste si přály, aby on přijímal váš klín.“ Tu smazat. Protoze moje zena ji dodrzuje, a presto me to netesi…odpoved na oboji je totiz NEVSIMAT :-)

  • Katka Svobodová napsal:

   Nevšímat si toho, kým jsme a jak se cítíme??? Pokud je to cesta, která vám vyhovuje a přináší štěstí, OK… jsem ale jiného názoru.

 2. K napsal:

  To, co píšete, je na podbití.

 3. eva ziková napsal:

  také penis ignoruji,polykání semene je hnus!!!

 4. Irena napsal:

  Ano, penis milovaného muže je úžasný! :) Miluji ho. Oba, svého muže i jeho penis. A můžu potvrdit, že láskyplný přístup k mužské chloubě se vyplácí :)

 5. Bohumila Králová napsal:

  Ahoj, já jsem momentálně bez přítele a bez manžela, takže nemám žádný penis, který bych mohla přijímat jako „klenot“, ale mám hned několik nových a skvělých erotických hraček! Nejoblíbenější jsou Anální stimulátory: https://luxusni-vibrator.cz/analni-stimulatory/c6. Ty já teď přímo uctívám! V této době jsou pro mě největším klenotem. Určitě si na tomto webu ještě něco objednám. :-D

 6. all the technical KINGDOM777 solutions and staff we need for 에볼루션 카지노 operators who provide world

 7. Karin napsal:

  Toto je velmi radostný den mého života díky pomoci, kterou mi doktor WEALTHY poskytl tím, že mi pomohl dostat mého bývalého zpět pomocí jeho mocného kouzla, a práci v těhotenství, kterou udělal, jsem mu tak vděčný. skvělá práce, kterou jsi udělal. Nyní mohu směle říci, že jsem byl povolán zpět na své místo v práci, moje dcera je zpět doma a já jsem byla dnes ráno testována jako těhotná po lékařském textu, který jsem dnes ráno prošla v mém zaměstnání. Byla naposledy těhotná před 14 lety a nyní jsem pozitivně testována. Chci použít toto médium, abych vám moc poděkoval a osobně vám přijdu poděkovat. Můžete mu poslat e-mail a on pro vás může udělat víc, protože vím, že jsou lidé, kteří potřebují jeho pomoc jako já. Jeho e-mailová adresa je ( wealthylovespell@gmail.com ) Jeho buňka: +2348105150446 Jste tak mocní. To je pro skutečné lidi v nouzi. DĚKUJI, DR.

 8. pLYNEu napsal:

  evolution korea
  299pLYNEu=“`

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.