Předstíráte orgasmus a po nás chcete pravou lásku?

Tak tuhle větu jsem si nedávno přečetla v jednom facebookovém článku. A jako už tolikrát, znovu mě fascinovalo, jak moc naše životy ovlivňuje náš „úhel pohledu“.

 

Předstírat orgasmus je pro ženy
velkým a příjemným dobrodružstvím

Autor článku má ze svého úhlu pohledu nejspíš dojem, že předstírat orgasmus je pro ženy velkým a příjemným dobrodružstvím. Myslí si možná, že je to dokonce baví! A co víc, že nejspíš ženy o orgasmus vlastně ani nestojí. Nemají o něj zájem. Prostě ho v určitém okamžiku „nahrají“, když už se jim milování zdá moc dlouhé, nebo je nudí, nebo se jim chce spát.

Pokud jsou vzrušené, tak své vzrušení jednoduše vypnou, nafingují orgasmus a tím je pro ně celá záležitost uzavřená. Rozkoš, slast, extáze, jsou tahle slova vůbec ve slovníku takových žen?

Předstíraná ejakulace

A co muži, mohou ejakulaci předstírat? Zajímalo by mě, jestli se někdy autor článku zamyslel, jaké to asi je, předstírat orgasmus. Jaké důvody k tomu ženu vedou? Pokud je ale pro muže těžké představit si, že předstírají ejakulaci, bude pro ně zřejmě stejně těžké představit si, jak se žena cítí a co prožívá, když předstírá orgasmus.

Předstíráte orgasmus

Žena potřebuje k uspokojení 3x víc času

Při milování máme, my ženy, někdy v hlavě nastaveny pomyslné hodiny. Odpočítávají nám čas do chvíle, kdy muž ejakuluje. Pokud muž se svou ejakulací neumí pracovat a určit si okamžik ejakulace sám, je to většinou nevypočitatelná záležitost. Pokud vyvrcholí dřív, než žena dojde k orgasmu, má žena většinou smůlu. A dobře to ví.

Pro prožití úžasného orgasmu většinou žena potřebuje
mít splněno několik podmínek.

Nejdůležitější z nich je „být otevřená“. K tomu může přispět prostředí, atmosféra, milostná předehra a ČAS!
Říká se, že žena potřebuje k uspokojení třikrát více času, než muž. Ideální cesta k výletu za nirvánou je pro ženu zažít nejdříve KLITORÁLNÍ ORGASMUS, poté ORGASMUS PŘES BOD G a pak může konečně přijít HLUBOKÝ VAGINÁLNÍ ORGASMUS – zatřesení země.

 

Nedokážeš mě uspokojit

Není to tak, že by ženy nestály o vyvrcholení. Že by pro ně jejich vlastní uspokojení bylo nepodstatné a nedůležité. Že by jejich sexuální touha byla slabší nebo mírnější. Ženy předstírají orgasmus proto, že nedokáží říct svému partnerovi „Nedokážeš mě uspokojit“. Z lásky, z empatie, z obav, že by mohly svého milého emocionálně zranit. Poškodit jeho sebevědomí.

Nebo proto, že uvěřily v mýty s názvem „NESCHOPNOST DOSAŽENÍ ORGASMU“. A nikdy je nenapadlo, že by se s tím dalo něco dělat. Natož potom, že by jim s tím jejich milý mohl pomoci.

 

Otevřená žena je divoška

Ovládat umění jak „otevřít“ ženu je velice důležité a pro muže rozhodně výhodné. Otevřená žena je na milování nejen připravena, ale tolik po něm touží, že je už před milováním celá vlhká a nažhavená. Otevřená žena je uvolněná, odevzdaná a naprosto v souladu se svým tělesným prožíváním. Je naplno ponořená v rozkoši a slasti, nepřemýšlí nad tím, co bude zítra vařit, je v těle. Je přirozená, divoká a vášnivá.

Předstíráte orgasmus

Přiveďte ji ke klitorálnímu orgasmu

Lízejte ji. Lízání je velice vzrušivé na kterékoli části těla. Vlhkost a horkost jazyka, spolu se smyslnými dotyky na erotogenních zónách těla, dělají divy.

Připravte si ji. Uvolněte ji hlazením ve vlasech, na tváři, na dekoltu, na bříšku. Prohněťte ji stehna a zadeček. A až bude uvolněná, přejděte pomalu na prsa a na podbřišek. Toto místo je obzvlášť kouzelné a velice citlivé na jemný dotyk. Ve chvíli, kdy vám dá žena sama najevo svých dechem, zvukem, rozevíráním stehen, prohnutím se v zádech, zarytím nehtů, či jinak, že chce jít dál, laskejte ji svým jazykem. Hrajte si s jejími vnějšími i vnitřními rty, přejíždějte čepičku poštěváčku, laskavě a trpělivě hlaďte svým jazykem každé místečko, přiveďte ji ke klitorálnímu orgasmu.

 

Vychutnejte si její bod G

Pro stimulaci bodu G použijte nejlépe prsty nebo erotickou pomůcku. Můžete stimulovat i penisem, tady ale pamatujte na důležitost správné polohy.
Dejte jí čas a vychutnejte si ji. Poté, kdy se žena odevzdá laskání klitorisu a dojde k vyvrcholení, je čas na bod G. Stimulace a dráždění bodu G je pro ženu obzvlášť velkým potěšením. Vzrušení bodu G se lineárně šíří do celé oblasti bříška a pánevního dna. Žena ztrácí kontrolu, a protože bod G je zároveň emocionálním centrem ženy, otevírá žena své srdce. Po trpělivé a laskavé masáži bodu G vás žena odmění nejen slastným vaginálním orgasmem, ale může přijít také uvolňující a krásná ženská ejakulace.

 

Vezměte ji na velkou jízdu

A teď už je žena připravená prožít hluboký vaginální (někdy se také používá výraz „čípkový“) orgasmus. Zmocněte se jí. A společně prožijte nádherný let do vesmíru.

Proč ženy předstírají orgasmus?
Zeptejte se jich. Můžete to změnit.

 

Jana Mašková ZimolováJana Mašková Zimolová, CSB
lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů

www.terapiedotykem.cz

facebook/Terapie dotykem

 

 

Ženy ženám

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností.
Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů