Jak získat peníze a udělat něco pro sebe

Před 10 lety… „Ach jo, super seminář, zajímá mě, co tam bude, ale nemám na to peníze!“

Ano, to jsem si opravdu říkala, když mi kamarádka dala vědět o jednom semináři v Doksech… takový kousek… už to není do Prahy, ale 15 km od nás…

Chci tam! A kde na to vezmu peníze? Rodinný rozpočet téměř na nule, ušetřit nemám kdy a ani z čeho… Nájem, 2 děti, jídlo…

Chvíli můj mozek „šrotoval“ a pocity bezmoci chtěly ovládnout moji mysl. Najednou jsem cítila v sobě, tam někde hluboko uvnitř… odvahu a chuť.

 

Chci tam a něco vymyslím, nějaká cesta jistě existuje!

Vždyť mám za pár týdnů svátek, pak jsou Vánoce a v lednu mám narozeniny… a tak při návštěvě rodičů sbírám odvahu a i přes knedlík v krku vznáším dotaz, jestli jsou ochotni mi místo dárků darovat peníze, darovat seminář, o který moc a moc stojím, a zároveň – jako druhý dárek – mi pohlídat děti.

Jak získat peníze a udělat něco pro sebe

Rodiče oněměli, protože tohle… tohle ještě nikdy nikdo po nich nechtěl…
Žádné oslavy… žádné dárečky. A na „duchovní“ a sebe-rozvojové věci u nás nikdo nebyl zvědavý.
Ale viděli, jak mi svítí oči, když o semináři mluvím, viděli můj zájem a chuť pro sebe něco udělat. A když jsem po chvíli uslyšela ANO, připadala jsem si jak Alenka v říši divů, protože přede mnou stál nový svět…

Mohla jsem jít na seminář o tom,
jak život a zdraví ovlivňujeme svým myšlením.

 

Zažila jsem na semináři víkend plný uvědomění, jak svými myšlenkami ovlivňujeme svůj každodenní život. Jak je naše tělo propojené s myslí a jak s tím „pracovat“ a měnit vzorce myšlení a výchovy ze svého dětství i nastavení současnosti.

Přineslo mi to poznání, že si mohu říct o pomoc. Odmítnutí je jen v myšlence… Když to nezkusíme, nedovolíme si komunikovat, nedozvíme se, co je pravda!

Zjistila jsem, že si mohu důvěřovat a hledat další možnosti, další cesty ke splnění svých přání. Často jsem se v minulosti nechala ovlivňovat blízkými, že „To nejde!“ „To není pro Tebe.“ „Tolik peněz za takovou blbost?!“ A v momentě, kdy jsem se rozhodla důvěřovat, že existuje cesta a možnost, jak toho dosáhnout, se opravdu „něco“ přihodilo a změnilo (mezi Nebem a Zemí) i v mém životě a mé přání se splnit podařilo… A plní dál.

Jak získat peníze a udělat něco pro sebe

 

Vyjděte i vy vstříc svému životu…

Uběhlo pár let a dnes, když se blíží „můj“ seminář pro ženy, ve kterém sdílím vše, co jsem se naučila a poznala, nebo provázím klienty a klientky metodou The Work (která pracuje s myslí a emocemi)… jsem vděčná, že jsem tenkrát našla odvahu, udělala něco pro sebe a vydala se na cestu
Cestu, jak získat peníze na sebe-poznání a sebe-rozvoj i cestu jít vstříc novému životu…
Krok za krokem.

Můj život se díky těmto seminářům a setkáním s úžasnými lidmi (duchovními, tantriky, šamany, lektory sebepoznání a seberozvoje,…) změnil a mění. Je obohacující, je svobodnější a radostnější, je laskavý a vstřícný díky mé sebedůvěře, odvaze a probuzené chuti poznávat nové.

Stojíte u „rozcestníku“ ve svém životě a nevíte, co dál? Máte touhy a přání a něco brání k jejich splnění? Vždy existuje nějaká možnost. Zvu Vás…

Pojďte se také vydat na cestu… cestu dobrodružství. Ukončete a uzdravte minulost a probuďte chuť a odvahu, sílu jít dál… Krok za krokem… k radosti… ke svobodnějšímu a radostnějšímu žití… k sobě.

Už můžete…

Stačí si věřit, dovolit si to a udělat krok.

 

Kateřina NesvadbováKatka Nesvadbová
Průvodkyně změnou životních postojů

5. průvodce metody The Work v ČR
lektorka seminářů pro ženy a partnerských seminářů

www.katkanesvadbova.cz

Co pro vás právě teď chystám? Nejbližší akce >>>

 

Ženy ženám

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností.
Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů