12. 4. 2014 všechny cesty vedou do Brna

Většinou se říká, že všechny cesty vedou do Říma, i jsem tam byla minulý týden. Řím je krásný. Ale 12. 4. pojedu do Brna, tak jako většina žen. Brno bude jedinečné. Tento den se koná už 2. ročník Ženy ženám ŽIVĚ v Mahenově Divadle. Moc se těším na den plný ženské energie, krásy a jemnosti.

Žena s velkým Ž

Nezažila jsem loňský první ročník Ženy ženám ŽIVĚ, o to víc se těším na letošní. Proč? Protože jsem loni poznala Alici. Ženu s velkým Ž. Ženu, která je výjimečná. Ženu, která je autorkou knihy 17 tváří ženy. /Tuto knihu jsem četla jedním dechem tak, jako čtu Nesboa./ Ženu s obrovským srdcem a neskutečnou energií. A právě Alice je pořadatelkou této akce a letos roztančí v divadle svůj tanec.

divadlo

Tento den díky Alici rozzáří po dobu akce ve foaye divadla harmonické obrazy vyrobené podle principů Feng Shui. Obrazy dokáží vytvořit atmosféru v prostoru a ovlivnit náš život.  12. 4. můžete v Brně rozzářit sami sebe a být součástí akce, která změní váš život. Chcete zažít tuto jedinečnou akci už letos? Rezervujte si své místo už dnes. Více informací ZDE>>>

Ať je váš dnešní den báááááječný!

Těším se na Vás

Olga

Specialistka na harmonický prostor

www.olgabu.cz.

olga

Ženy ženám

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností.
Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře
 1. Erik napsal:

  Redaktorka Zorka Horká to shrnula:
  Co jsme v Brně probraly:
  1. přibrali jsme na váze
  2. spoustu jsme toho namluvili, aniž bychom řekli něco podstatného
  3. že jsme měly problémy s řízením
  4. bylo zhola nemožné logicky přemýšlet
  5. nepodařilo se nám přiznat chybu, i když bylo naprosto jasné, že se stala.
  6. každá z nás věřila, že je středem vesmíru
  7. měli jsme bolesti hlavy a žádnou chuť na sex
  8. naše emoce se daly jen stěží ovládat
  9. drželi jsme se vzájemně za ruce
  10. a každých 10 minut jsme musely na záchod a to všichny najednou

  Takže to bylo nesmírně poďnětné

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů