Rozchod? Skvělá příležitost začít znovu a jinak

Ne náhodou jsem našla článek, který jsem posílala do jedné soutěže a uvědomila jsem si, že konečně žiju to, co jsem si v tom článku předsevzala. :-)
Spoustu lidí se rozchází, spousta žen a mužů je nešťastných, že jim jejich vztah nevyšel.

Tolik trápení kvůli lásce. Ale jak zpívá má drahá Radúza: „Není na světě nic, co nepřebolí“… Takže 8 měsíců po rozpadu mého manželství mám tady pro všechny z vás, kteří se trápíte, malý návod. ;)

Byli jsme spolu jen pár let… Stále dokola jsem přemýšlela, kde se stala chyba, kdo za to může a hlavně jsem se zabývala tím, jestli jsem udělala všechno, co jsem mohla, abych vztah zachránila.

Když jsem se ve všem dostatečně “vyplácala“, dostala jsem nabídku na nové bydlení. Okamžitě jsem se svými dvěma syny přestěhovala a po pár dnech vybalování krabic a zabydlování mi začalo docházet, jak krásnou etapu života mám právě před sebou.

jednicka

Přestěhovala jsem se na vesnici, kde je úplně jiný život než jsme doposud žili. Mé děti si budou moci užívat přírody, lezení po stromech a cákání v řece.

 Začalo mi docházet, jak se ve mně všechno zklidňuje.

Najedenou si organizuji čas podle sebe, nemusím hystericky pobíhat po bytě s hadrem v ruce a poklízet uťapkané vzkazy od mých dětí, aby se „pán domu“ nezlobil, když se vrátí domů…

Večer, když děti usnou, můžu si číst, psát, cvičit, tančit, prostě cokoliv mě napadne. To vše bez jakýchkoliv výčitek, že “miláčka“ připravuji o jeho výhradní právo na mou osobu.

Další nespornou výhodu našeho rozchodu začínám spatřovat i ve svém věku a zkušenostech. Mám dva skvělé syny, takže už nehledám žádného tatínka. Mám splněno.

Můj mateřský pud byl naplněn. Prožila jsem si dva zásadní vztahy a soužití s muži. Mám zažito a už také nemusím.

Už nemusím nikomu vysvětlovat, proč jsem nepotrestala syna za něco, co neudělal nebo proč jsem nereagovala tak, jak se očekávalo nebo že nebyly vyprány trenýrky v pravý čas nebo …

Není to nádhera? Nemuset?

Začala jsem si uvědomovat, kolik volného času mám pro děti, a také pro sebe. Daleko více se stýkám se svými přáteli, protože neustále neřeším domácí trable. Tím, že jsem opět začala nalézat cestu sama k sobě a ke své podstatě, vstupují mi do života noví lidé, kteří mě inspirují a poskytují mi spoustu skvělých nápadů.

Tím, že jsem opět sama se sebou, začínám vnímat své pocity a taky se jimi konečně řídím.

Dělám věci, které jsou mi příjemné. Když se stane, že připlují emoce smutku nebo ublížení, mohu se svobodně vybrečet bez toho, abych musela snášet poznámky o labilním jedinci. Mohu vychovávat své syny ve svobodě a beze strachu.

Tolik výhod mi přinesl rozchod.

Mé děti jsou klidnější, já se dokážu opět smát a věřím, že návratem k sobě jednou potkám i partnera, který se mnou bude zacházet s úctou a láskou. I tohle mi přinesl náš rozchod.

Naučil mě vážit si sebe samotné. Teprve když sami sebe milujeme, pak dokážeme lásku beze strachu dávat ostatním.

Nebojte se rozchodů… Bolí to. Ale je to cesta. Cesta k něčemu krásnému, co nám přinese spoustu nových věcí.

Cestu k sobě, ke své podstatě a hlavně ke svému srdci.

Mějte nádherné dny.

Výstřižek

 

 

Brigita Tóthová 

srdcovcesta-brigit.blogspot.cz

Ženy ženám

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností.
Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře
 1. Bára M napsal:

  Děkuju Brigito :)
  Je moc fajn vidět to všechno napsané, k tomuhle článku se určitě budu vracet.
  Zatím se „plácám“, a to i v tom, že jsem nedělala vše pro záchranu. Možná jsem si tím ušetřila měsíce…možná jsem nás tím uchránila před skokem do nějakých velkých závazků a gest, ale hlodá to ve mně.
  Přeji nám všem po-rozchodovým trpělivost a víru v sebe, nejsme jenom ten vztah :)

  • Brigit napsal:

   Děkuji Báro.
   Tento článek jsem psala 8 měsíců po rozvodu a dnes jsou to tři roky co jsme od sebe.Bolest zmizela, máme se syny nový domov a jsme rodina ve třech.K tomu nám přibyla kočka a spoustu nových přátel.Mužů kolem mě plno,avšak stále se k nim moc nepřibližuji.Zatím jsem šťastná jen s dětmi.Věřím,že znovu přijde den,kdy opět vykročím vstříc náruči muže..Zatím nespěchám..Krásné dny

 2. dnes znicena napsal:

  To vse se cte krasne, jen z vlasni zkusenosti bojovnice musim rict, ze se „ty“ veci vraci :( v ruzne mire a intenzite.. sebelip vypada muj novy zivot, tak i po dvou letech od rozvodu, s novym partnerem a novym domem prichazi dny kdy se spousti pitome programy.. tak bojuju -buduju dal a jsem zvedava jestli jednou se uz k moci nedostanou..

  • Brigit napsal:

   Také jsem to tak prožívala..Nový partner, nový život..Nic nepomohlo.Až jsem se úplně osamostatnila, zůstala jen s dětmi v plné síle v našem vlastním světě.Malá rodina ve třech.Článek jsem psala 8 měsíců po rozpadu naší velké rodiny..Dnes se to Tři roky po rozvodu,spoustu věcí se obrousilo,ale jediné co opravdu pomohlo,bylo úplné odstřižení od situace a někdejšího společného života.Teprve tento rok mám v Duši naprostý klid a mír bez sebe obviňování a trápení.Přeji to i Tobě milá „bojovnice“.

 3. Kamila napsal:

  Naprosto nádherný článek. Jsem dva roky rozvedená, mám dvě malé holčičky (5 a 3 roky). Prošla jsem neskutečnými stavy, kdy jsem cca rok nevěděla, jestli s tou náladou, se kterou vstanu, se i ráno probudím. Byla jsem emočně nestabilní. A bohužel to odnášely děti, protože ty nervozitu a nepohodu matky vždy poznají. Dnes po dvou letech jsem šťastná, že jsme to dokázali, ano spravně – my – já a můj bývalý muž. Vztahy se mezi námi urovnaly a vycházíme si vstříc. Ještě se občas otáčím za modelem rodiny, který jsem chtěla stůj co stůj mít, ještě pořád je co zpracovávat, ale jsem z nejhoršího venku a vděčná za to vše, co mám. Hlavně za děti, protože mi neujíždí vlak. Držím palce všem, co jsou v tom taky, buďte na sebe hrdé, že jste tohle dokázaly! Ve svém okolí nevidím jediný plně funkční vztah, ale zůstávat kvůli dětem je in.

 4. Brigit napsal:

  Kamilo , velice Vám děkuji za zpětnou vazbu a vzkaz všem, že je to možné..krásné dny v lásce Vám přeji.B.

 5. Eva napsal:

  Poslední dobou se mi zdá, že ke mě přichází tyto články sami jako na zavolanou. Třetí měsíc procházím obdobím rozpadu vztahu spíše vyhořením. Odstěhovala jsem se se syny do bytečku a jsem sama zvědavá co dalšího mi život přichystá a těším se na to. Vám děkuji za krásný článek. E.

 6. Dobrý den, přátelé, jmenuji se DUŠANKA FRANTIŠEK Jsem z olomouckého města. Později jsem se přestěhoval do Liverpoolu. Mezi námi nebyla žádná komunikace. Rodiny a přátelé mě nechali pustit, zapomenout na manželství a jít dál svým životem. Nechtěl jsem se oženit s někým jiným, protože jsem hluboko dole, stále miluji svého manžela. Byl jsem v tolik bolesti a zmatku, až jsem si přečetl svědectví on-line o tom, jak Drigbinovia setkání s rozbitým manželstvím s pomocí jeho lásky kouzlo moc. Četl jsem tolik svědectví o tom, jak pomohl zastavit rozvod a přivést k nim lidi, kteří jsou bývalí milenci, a moje víra byla obnovena. Musím okamžitě kontaktovat Drigbinovia, o několik minut později, odpověděl a poučil mě, co mám dělat, poté, co jsem se setkal s nezbytným požadavkem, o dva dny později poté, co seslal kouzlo, byla mezi mnou a mým manželem obnovena komunikace. Vlastně mi klečí a prosil mě, abych mu zapomněl a odpustil mu. Můj vztah je nyní v rovnováze a můj manžel mě každý den miloval. Jeho kouzla dělala zázraky a náš vztah je nyní silnější než předtím a nic nás nemůže znovu oddělit. Navštívil jsem tolik internetových stránek, které hledají pomoc, vypadalo to beznadějně, až jsem přišel do kontaktu s Drigbinovia skutečným mužem, který mi pomohl obnovit mé rozbité manželství. Pokud máte podobný problém ve svém manželství, chcete, aby váš manžel nebo manželka, aby vás znovu miloval, máte někoho, koho milujete a chcete, aby vás miloval na oplátku, máte ve svém vztahu jakoukoli výzvu. Drigbinovia spell temple je řešením a odpověď na váš problém, kontaktujte ho ještě dnes prostřednictvím e-mailu. doctorigbinovia93@gmail.com, můžete mu také zavolat nebo přidat jej do aplikace Whats-app: +2348144480786 a sdílet úžasné svědectví stejně jako já

 7. Eliška Alžbětka napsal:

  Nikdy jsem neviděl ani neslyšel o člověku, jako je Dr. Idialu. Dr. Idial je Bůh v lidské podobě, lidé ho nazývají Bohem na Zemi. Můj manžel na mě vždycky podvádí, a pokaždé, když mu řeknu, aby přestal podvádět, zlobí se a hrozí, že opustí dům, bude i nadále podvádět měsíce, protože přivede druhou manželku domů, když tam nejsem. Miloval jsem ho tolik a nechtěl jsem ho ztratit, ale k mému velkému překvapení jsem se jednoho dne vrátil ze své práce a zjistil, že vzal své věci a šel žít s ostatními ženami. Plakala jsem a zůstala sama, dokud mi kamarádka v kanceláři neřekla, jak jí Dr. Idialu pomohla přivést jejího manžela po 6 letech rozvodu, a tak jsem se okamžitě spojila s Dr. Idialu prostřednictvím WhatsApp a řekla jsem mu její situaci a řekla: Pomozte mi a mému manželovi vrátí se a prosí mě na kolenou do 12-16 hodin. Udělal jsem všechno, co mi doktor Idialu řekl, a k mé velké radosti se všechno stalo do 1 hodiny, stejně jako předtím Dr. Idialu. Můj manžel se ke mně vrátil, padl na kolena, plakal a prosil mě, abych mu odpustil. Potřebuješ pomoc? Kontaktujte Dr. Idial nyní e-mailem: doctoridialuspellcaster@gmail.com nebo prostřednictvím WhatsApp: +2348118448718

 8. brenda napsal:

  Jsem velmi rád, že se zde mohu podělit o své zkušenosti. Jmenuji se Brenda a byl jsem šťastně ženatý. Dokud můj manžel neřekl, že ho podvádím, pak jsme se oba stali otravnými páry, nemohl uvěřit, ani nevěřil mým slovům, takže jsme požádali o rozvod, později jsme se oddělili a slibovali jsme, že nikdy nebudeme. Dlouho jsem se snažil pohnout dál, ale nemohl jsem zůstat bez něj, a tak jsem začal hledat návrat mého manžela, pak mě odkázali na Dr.IZOYU. Skvělý muž, se kterým jsem se setkal, vrhl milostné kouzlo a přiměl svého manžela, aby se vrátil do 24 hodin. s tím jsem zde, abych se podělil o kontakt s Dr. IZOYA, oslovil ho přes drizayaomosolution@gmail.com. Je opravdu mocný a specializuje se na následující záležitosti …
  (1) Kouzla lásky všeho druhu. (2) Zastavte rozvod. (3) Ukončete neúrodnost. (4) Potřebujete duchovní pomoc.

 9. chizoban napsal:

  Jmenuji se Chizobam, jsem z Mexika, chci posílat důležité informace každému, kdo to nyní čte, dejte si pozor na falešná kouzla, hledám pomoc již více než 7 let, nikdo mi nemohl pomoci. Moje žena mě opustila a odešla s jiným mužem, byl jsem sám po dobu 7 let, před několika dny jsem měl na mysli svědectví další dámy tady na internetu, která mluví o Dr..Sango řekl, že tento muž je skvělý kouzelník, takže jsem měl odvahu a kontaktoval o pomoc s Dr.Sangem a byl tak laskavý, že mi okamžitě odpověděl a vysvětlil mi své problémy a řekl mi, abych si nedělal starosti, řekl, že přivede mou ženu do 24 hodin, byl jsem překvapen a já jsem čekal na prohlídku, konec konců, musím informovat všechny, že se to stalo jako zázrak, který moje žena volala, a požádal mě, abych jí odpustil … Okamžitě promiňte a řekl jsem Dr.Sango, že jeho jméno sdílím zde na internetu a na rozhlasových stanicích to dělám hned teď, takže pokud někdo z vás potřebuje pomoc ve vašem vztahu, manželství nebo jakémkoli lidském problému, kontaktujte ho, abyste našli řešení. Ujišťuji vás svým životem, že tento muž, Dr.Sango, je skutečný a mocný. Kontaktujte ho: E-mail: spellspecialistcaster937@gmail.com

 10. Paul napsal:

  MILUJEM ZÍSKAT MÉ ZKUŠENOSTI, POKUD JSEM ZPŮSOBEM ZPŮSOBEM ZPĚT.
  Jsem tak rád, že se mohu podělit o své zkušenosti a svědectví o tom, jak jsem obdržel pomoc od Dr.Sango. Jsem pan Paul ze Španělska. Po manželství jsem měl pěknou rodinu; Šest let jsem se oženil se svou ženou a najednou přišel do mé ženy další muž, který mě měl rád, než začala se mnou žádat o hádky, bylo tak urážlivé, že když jsem se pokusil, abych jí řekl pravdu o tom, jak se cítí a to, co dělá, není pro rodinu vhodné, rozzlobí se a zasáhne mě vším, co vidí kolem sebe. ale stále jsem ji miloval z celého srdce, navzdory všemu, co mi udělala, a chtěl ji za každou cenu. pak se podala žádost o rozvod, celý můj život byl roztrhán a já jsem nevěděl, co dělat, odstěhovala se z domu a opustila mě a 3-leté. Takže můj velmi blízký přítel mi řekl o lásce kouzla Dr.Sango, aby se moje žena vrátila, použila také kouzlo Dr.Sango, aby přivedla zpět svého bývalého přítele, který ji dříve opustil. A řekl mi, že jsou s tímto vztahem nyní velmi spokojeni. A ona mi představila kouzelný box, zpočátku jsem byl překvapený a vyděšený, takže jsem se rozhodl to zkusit. Přestože jsem ve všechny tyto věci nevěřil, když se modlil speciálně a kouzlem, byl jsem tak překvapený, že po 24 hodinách se moje žena vrátila a prosila o mé odpuštění, uvědomila si jeho chyby, prostě jsem tomu nemohla uvěřit jsme spolu znovu a teď jsme opět velká šťastná rodina, jako jsme byli předtím. Dosáhli jsme dohody s Dr.Sango informovat lidi o jeho dobré práci, takže pokud potřebujete pomoc, doporučujeme vám kontaktovat e-mail Dr.Sango: spellspecialistcaster937@gmail.com

 11. Jmenuji se Miroslava Němcová, z regionu Český Krumlov (Česká republika). Po 12 letech manželství jsme byli s manželem v jedné z trav, dokud mě konečně neopustil a přestěhoval se do Kalifornie, kde jsem s jinou ženou. Cítil jsem, že můj život skončil a mé děti si myslely, že už nikdy neuvidí svého otce. Snažil jsem se být silný jen pro děti, ale nemohl jsem ovládnout bolest, která trápí mé srdce, moje srdce bylo plné smutku a bolesti, protože jsem byl do svého manžela opravdu zamilovaný. Každý den a noc o něm přemýšlím a vždy si přeju, aby se ke mně vrátil, byl jsem opravdu naštvaný a potřeboval jsem pomoc, takže jsem hledal pomoc online a narazil jsem na web, který navrhl, že Dr. Osagiede může pomoci získat zpět věci rychle. Cítil jsem, že ho vyzkouším. Kontaktoval jsem ho a řekl mi, co mám dělat, a udělal jsem to, pak pro mě udělal kouzlo Láska. O 48 hodin později mi můj manžel opravdu volal a řekl mi, že mi a dětem tak moc chybí, tak úžasné !! Tak se vrátil tentýž den s velkou láskou a radostí a omluvil se za svou chybu a za bolest, kterou způsobil mně a dětem. Od toho dne bylo naše manželství silnější než dříve, díky Dr. Osagiede. on je tak mocný a já jsem se rozhodl podělit se o svůj příběh na internetu, že Dr. Osagied skutečné a silné kouzlo kouzlo, že budu vždy modlit, aby žili dlouho pomáhat svým dětem v době potíží, pokud jste tady a potřebujete své Ex zpět nebo se váš manžel přestěhoval do jiné ženy, už neplakejte, kontaktujte toto mocné kouzlo. Zde je jeho e-mailová adresa: doctorosagiede75@gmail.com nebo whatsapp +2349014523836 viber na +2349014523836

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů