Proč je sebeláska tolik důležitá

Sebeláska je v životě každé z nás velice důležitým, bohužel ale také často opomíjeným aspektem. Velmi často je zaměňována se sobectvím, díky čemuž nás nejen okolí, ale i náš vnitřní hlas přesvědčují o tom, že by mělo mít toto slovo negativní nádech. Nemělo! Sebeláska je láska, která není zamířena jenom ven, ale i dovnitř. A na lásce není přece vůbec nic negativního, naopak – je to něco příjemného, krásného a čistě pozitivního.

Právě důležitost sebelásky v našem životě shrnula Lucka Kolaříková ve webináři s Alicí Kirš. Jak už je u Lucky zvykem, tak velice pohodovým a láskyplným způsobem předala část sebe všem ženám, které se webináře účastnily. Pokud jsi se webináře nestihla zúčastnit, pak ti dole posílám záznam, který si nyní můžeš přehrát.

Takže se pohodlně usaď milá ženo a se vší láskou a péčí věnuj následující hodinu a půl sebelásce :)

Líbí se ti, co slyšíš a ráda by jsi pozvala sebelásku i do svého života? Pak tě určitě potěší, že si Lucka připravila pětitýdenní online školu sebelásky Mám se ráda, která ti na tvé cestě pomůže. Těšit se můžeš na videa, audionahrávky a různá cvičení, které sebelásku uvítají ve tvém životě a položí základy, na nichž můžeš poté stavět.

>>>Přihlásit se do ní můžeš ZDE<<<

Alice Kirš

Zakladatelka a ♥ projektu Ženy ženám

Alice je žena, která svým velkým srdcem, otevřeností, lehkostí, citlivostí, originalitou a důvtipem boří staré hranice a vytváří neomezený prostor pro růst. Je milovnicí lehkosti a svobody, zvířat, vaření, útulné atmosféry, cestování a také autorkou knihy 17 tváří ženy.
Zakladatelka a ♥ projektu Ženy ženám Alice je žena, která svým velkým srdcem, otevřeností, lehkostí, citlivostí, originalitou a důvtipem boří staré hranice a vytváří neomezený prostor pro růst. Je milovnicí lehkosti a svobody, zvířat, vaření, útulné atmosféry, cestování a také autorkou knihy 17 tváří ženy.
Komentáře
  1. Martina napsal:

    Úžasné povídání :-) Jste skvělé, ženy :-)

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů