Přání je život

V lednu jsem vyhrála modrý kulatý koberec, v červnu květináč a poukázku na oblečení. Minulý týden jsem byla na poště a koupila si los za 30 Kč a vyhrála 60 Kč. Hurá! A když se mi paní za přepážkou na poště zeptala, zda si vezmu peníze nebo nový los, tak jsem zaměřila svojí pozornost na modrý velký los. Pošta už totiž prodává losy i za Kč 100. Velký los = velké peníze. Tak jsem zvolila velký los s nápisem: Diamantová výhra a vyhrála 100 kč.

Takto si často hraju, protože život je hra. Je to hra s přitažlivostí. Do svého života přitahujeme to, kam zaměříme mozek a svoji pozornost. Jistě to znáte. Soustředíme se na velkou louži a ještě upozorníme slovy malé dítě vedle sebe na tu špinavou vodu na zemi : „Nechoď do té louže!“ a za chvíli je celé špinavé. Dítě šlo louží a my jsme protivné, protože je dítě mokré a špinavé. Ale proč? Vždyť jsme tu louži přitáhli my a ještě řekli malému človíčkovi vedle nás: „Běž do té louže“. Zákon přitažlivost je zákonem stvoření. Kvantoví fyzikové nám říkají, že celý vesmír vznikl z myšlenky! Svými myšlenkami a zákonem přitažlivosti utváříme svůj život a platí to u každého člověka. Na co myslíme, to nám do života vstoupí. Zákon přitažlivost nepočítá „nechci“ nebo „ne“ či jakákoli záporná slůvka. Když vyslovujete slova záporu, zákon přitažlivosti přijímá toto slova:

„Nechci přijít pozdě“ = „Chci přijít pozdě“

„Tu práci celou nezvládnu“ = „Chci více práce, než mohu dostat“

„Nechci žádné hádky“ = „Chci více hádek“

Zákon přitažlivost vám dává to, o čem přemýšlíte. Přejte si tedy samé krásné věci, lidi kolem sebe a úžasné chvíle každý den. Každý den je hra a pravidla určujete vždy vy.

Krásný den podle vašich přání Vám přeje

Olga

www.olgabu.cz

Ženy ženám

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností.
Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře
  1. Ivča napsal:

    Nezvládnu být věrná = Chci více mužů, než dokážu zvládnout.
    …?

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů