Meditace: Jsi dost dobrá

sebevědomá žena

Potkávám ho na každém kroku, v každém člověku. Potkávám ho hlavně v sobě.

Dřív mě dusil a srážel na kolena. Vlastně mě zarážel až do země a nutil mě říkat věty, které jsem si myslela, že ostatní chtějí slyšet. Zakázal mi říkat věty, které chránily mé hranice a vyjadřovaly moji vnitřní pravdu. Dokonce mě přiměl dělat věci, za které se dodnes stydím.

Donutil mě nahnout se nad záchodovou mísu zvracet jídlo, které jsem předtím snědla. Navedl mě, abych trápila svého přítele uraženým mlčením, aby se i on cítil blbě, když já jsem taková nicka.

Zaonačil to tak, abych se v jednu chvíli roztrhala pro děti a neuměla jim říct NE, přičemž v jiné situaci mi nastavil ledový výraz a zavřel moje srdce pro soucítění, když bych v optice přihlížejících vypadala jako matka, která nemá situaci pod kontrolou. Pocit „nejsem dost dobrá“ mě ovlivňoval víc, než bych si dokázala připustit…

Trpíš sebekritikou? Výčitkami?
Máš pocit, že nejsi dost dobrá?
Něvěříš si? Cítíš se neschopná?

To všechno jsou příznaky nízkého SEBEVĚDOMÍ
JE ČAS TO ZMĚNIT! ZBRUSU NOVÝ

STAČÍ KLIKNOUT ZDE>>>

Dnes už o něm vím a stal se mým přítelem. Ukazuje mi totiž:

  • Kde mi protéká můj kalich sebelásky.

  • Kterou část sebe sama nemám opečovanou.

  • Kde mám rezervy v sebevyjádření a pravdivosti.

  • Že jsem člověk! (a mám před sebou ještě mnoho schodů na cestě sebepoznání)

Zjistila jsem, že medicína na pocit „nejsem dost dobrá“ není boj, kdy mu useknu hlavu a pověsím ho na kůl své duchovní výše. Naopak. Cestou k vyléčení se z jeho jedu je jeho přijetí a moje mantra: Jsem dost dobrá, i když se necítím být dost dobrá.

Zde vám nabízím vizualizační meditaci, kterou jsem spontánně vytvořila při webináři s názvem Už jsem konečně dost dobrá. Čerpala jsem z mé mnohaleté zkušenosti s tímto pocitem u sebe i svých klientek, které jsem vlila do jedinečného transformačního online kurzu Mé nové JÁ.

Dovolte si i vy nechat pocit nedostatečnosti odtéct a osprchovat se v zářivém vodopádu sebepřijetí.

Meditace má 9 minut a podle ohlasů diváků z webináře vám dokáže zlepšit náladu, vzbudit úsměv na tváři a vlít do žil uvědomění, že jste dost dobří takoví, jací jste. Uff, je úlevné si tohle zažít a nemuset stále někomu dokazovat, že mám hodnotu.

Klikněte si pro svoji porci sebepřijetí: http://bit.ly/2pNsbUw

 

Tereza Kramerová

Dostala jsem do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše. Učím lidi pracovat se svojí myslí tak, aby ona sloužila jim a ne oni jí. Pomáhám také těhotným ženám nalézt důvěru v sebe, své tělo, dítě i vnitřní hlas. Podporuji rodiče, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře.

Má práce je mým posláním a mé poslání je mojí vášní. Můj příběh si přečtěte ZDE>>. O své poznání se ráda dělím. Napsala jsem pro vás ZDARMA eBooky: LÉKÁRNIČKA V HLAVĚBAREVNÝ DECH pro hladký porod. Pokud rádi aktivujete svoje nitro, stáhněte si některou z mých MEDITACÍ. EBook MYSTICKÝ POROD je k prohlédnutí ZDE>>.

Pokud se chcete skamarádit se svým tělem, mohl by vás zajímat transformační online kurz MILUJI SVÉ TĚLO. A konečně pro ty, kteří rádi probouzejí svůj skrytý potenciál, mám jedinečnou techniku OBJEV SVÁ KŘÍDLA.

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře
  1. all the technical KINGDOM777 solutions and staff we need for 에볼루션 카지노 operators who provide world

  2. dikOBV napsal:

    evolution casino
    488dikOBV^@‘

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.