Co vše se dá stihnout za dva roky?

9.července 2012 jsme se společně poprvé sešly a vdechly jsme projektu Ženy ženám® život. Za ty dva roky se staly úžasné a skvělé věci. Projekt porodil spoustu krásných a smysluplných miminek. Všichni kolem projektu jsme se v životě obrovsky posunuli a vyrostli. Ráda bych tuhle dobrodružnou cestu pojmenovala a oslavila v tomto článku.

zenyzenam2012

Listopad 2012
Cesta spokojené ženy

První ŽŽ miminko: 8týdenní celostní online program pro ženy, do kterého k dnešnímu dni vstoupila více jak 600 žen, a na kterém se se svými tématy podílely:

  • Lucie Kolaříková – Sebeláska
  • Jitka Ševčíková – Emoce
  • Dana-Sofie Šlancarová – Menstruace
  • Šárka Kotvalová – Ženský time management
  • Barbora Nádvorníková – Ženské kruhy a rituály
  • Denisa Říha Palečková – Sexualita a intimita
  • Lilia Khousnoutdinova – Těhotenství a porod
  • Bea Benková  – Žena v byznyse

Duben 2013
Ženy ženám ŽIVĚ

Největší ženské setkání a oslava ženství v ČR, kterého se zúčastnilo 400 žen. Ty rozsvítily společně s 10 spíkry, a úžasnou moderátorkou Simonou Babčákovou, Mahenovo divadlo v Brně.

Facebook Mám se ráda

Naše facebooková stránka Mám se ráda má 5000 fanoušků

Květen 2013
Program Přijímám svůj strach

Dva úžasné natáčení dny s koučkou a psycholožkou Lucií Kolaříkovou daly vzniknout skvělému programu, který se zabývá tématem strachu.

Červen 2013
DVD z Ženy ženám Živě

Vzniklo krásné DVD mapující úžasnou ženskou oslavu.

Srpen 2013
Ženy ženám INTENSIVE

Skupina 26 žen a 7 lektorek strávila intenzivních a krásných 5 dní plných sebepoznávání, vzdělávání, tance, rituálů a transformace v Polském Mezihoří.

zenyzenam-intensive

Září 2013
Magické okamžiky

Společně se svým mužem Davidem Kiršem jsme do světa pustili sérií videí a inspirativních karet o kouzelně-magických chvílích v lidském životě.

Říjen 2013 – ten byl opravdu plodný :)
CD Sebeláska

Svým úžasným meditativním a hluboké prožitky zprostředkovávajícím hlasem, namluvila expertka na sebelásku Lucie Kolaříková své první tématické nahrávky na CD. Dnes už ho poslouchá téměř 600 žen.

3d-obal-scd (1)

Facebook Mám se ráda

Naši facebookovou stránku Mám se ráda má v oblibě už 7000 fanoušků.

Velké semináře SEBELÁSKY

Společně s Lucií Kolaříkovou jsem uspořádaly 2 velké živé semináře sebelásky v Praze. Zúčastnilo se jich dohromady 160 žen a všechny byly naprosto skvělé :).

seminare-sebelaska

Online škola sebelásky: MÁM SE RÁDA

Vznikla 5týdenní online škola nejen jako podpora pro účastnice živých seminářů sebelásky, ale pro všechny ženy, které zkrátka chtějí být spokojené samy ze sebou, cítit se sebevědomě a milovány. Školou sebelásky prošlo už 240 žen.

 

Seminář TAJEMSTVÍ VZTAHU

Společně se skvělými lektory: Denisou Říha Palečkovou a Richardem Vojíkem jsme uspořádali jednodenní seminář o vztazích, sexualitě a intimitě. Pro ženy, muže i páry. Tohoto semináře se zúčastnilo 150 lidí.

tajemstvi_vztahu

CD Hladina Alfa

A v říjnu také spatřilo světlo světa CD koučky a mentorky Jitky Ševčíkové s nahrávkami obsahující techniky ke zvládnutí stresu, posílení sebedůvěry, rozvíjení tvořivosti a intuice atd.

Alfa-cd-1024x590

Prosinec 2013
Kniha: 17 TVÁŘÍ ŽENY

Splnila jsem si svůj sen a vydala svou první knihu. Dnes už ji četlo více jak 2500 žen a ohlasy mě denně obrovsky těší a dojímají.

17 tváří ženy / kniha Alice Kirš

17 tváří ženy / kniha Alice Kirš

Leden 2014
Milionový rok

Ke spolupráci jsem přizvala koučku Bohdanu Kabátovou, která společně s mým mužem Davidem natočila novoroční trénink pro všechny, kterým záleží na jejich budoucnosti. Vstoupilo do něj přes 400 lidí. Bohdana také spustila první běh svého koučovacího programu: Boží koučink.

milionovy-rok

 

Březen 2014
Velký seminář SEBELÁSKY

Dalších 140 žen prošlo výjimečnou sebeláskovou transformací pod vedením Lucie Kolaříkové.

Duben 2014
Ženy ženám ŽIVĚ

2. ročník velkého ženského setkání. Nová témata. Nové lektorky a já coby tanečnice pod vedením mé skvělé učitelky a jedné ze spíkrů Lucie Mattabu na podiu.

Květen 2014
Seminář Oblékám svou duši

Půlroční spolupráce s kreativní rebelkou Táňou Havlíčkovou nese své ovoce. Pořádáme první seminář a spouštíme stylový test její metody Stylový klíč.

Facebook Mám se ráda

Naše facebooková stránka Mám se ráda oslavila 10.000 fanoušků.

Červen 2014
Seminář JustLove

Láska. Zranitelnost. Zdeněk Weber, jeho partnerka Šárka Kotvalová a odvážných 80 účastníků.

Tajemství vztahu online

Podzimní seminář Richarda a Denisy byl natolik výživný, že jsem jej natočili a rozhodli se jeho záznam zprostředkovat všem, kteří zatouží své vztahy vědomě opečovávat a možná neví jak.

Blog Ženy ženám®

Už rok na našem blogu zveřejňujeme jeden článek denně. Máme velkou spoustu přispěvatelek z řad kouček, lektorek, teraputek, žen, které se zabývají otázkami ženství, ale také obyčejných žen, které chtějí sdílet svůj příběh a své zkušenosti. Blog navštíví v průměru 1400 lidí denně.

Červenec 2014
Setkání lektorek,

které v rámci projektu Ženy ženám podporuji. Nebyly jsme úplně všechny, ale i tak to byl krásný den plný ženského sdílení, smíchu, nových nápadů, vděčnosti a ujištění se v tom, že ženské kruhy a hlavně spolupráce: MAJÍ PROSTĚ SMYSL.

zenyzenam2014

 

Celé ty dva roky mě podporoval a podporuje můj milovaný David, tvořivá sales guru Stáňa Mrázková, celý tým Firmy 2.0 a hlavně vy všichni, kteří mě, projektu Ženy ženám a těmto řádkům věnujete svou pozornost :).

DĚKUJI

Alice

PS: A co nového chystám? Tak třeba první byznys seminář pro ženy MILIONOVÁ ŽENA. Zjisti si více tady >>>

 

Alice Kirš

Zakladatelka a ♥ projektu Ženy ženám

Alice je žena, která svým velkým srdcem, otevřeností, lehkostí, citlivostí, originalitou a důvtipem boří staré hranice a vytváří neomezený prostor pro růst. Je milovnicí lehkosti a svobody, zvířat, vaření, útulné atmosféry, cestování a také autorkou knihy 17 tváří ženy.
Zakladatelka a ♥ projektu Ženy ženám Alice je žena, která svým velkým srdcem, otevřeností, lehkostí, citlivostí, originalitou a důvtipem boří staré hranice a vytváří neomezený prostor pro růst. Je milovnicí lehkosti a svobody, zvířat, vaření, útulné atmosféry, cestování a také autorkou knihy 17 tváří ženy.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů